Jiangsu, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant & Trading Company
Management System Certification:
ISO 9000
Aantal Werknemers:
448
year of establishment:
2002-07-22

mobiele kraan, Ruwterreinkraan, Kraanwagen fabrikant / leverancier in China.

Diamond Member Sinds 2013
Audited Supplier
 Lage Kosten 25 Ton Al Hydraulische Mobiele Kraan van het Terrein voor Verkoop
 Lage Kosten 25 Ton Al Hydraulische Mobiele Kraan van het Terrein voor Verkoop
 Lage Kosten 25 Ton Al Hydraulische Mobiele Kraan van het Terrein voor Verkoop
 Lage Kosten 25 Ton Al Hydraulische Mobiele Kraan van het Terrein voor Verkoop
 Lage Kosten 25 Ton Al Hydraulische Mobiele Kraan van het Terrein voor Verkoop
 Lage Kosten 25 Ton Al Hydraulische Mobiele Kraan van het Terrein voor Verkoop
  •  Lage Kosten 25 Ton Al Hydraulische Mobiele Kraan van het Terrein voor Verkoop
  •  Lage Kosten 25 Ton Al Hydraulische Mobiele Kraan van het Terrein voor Verkoop
  •  Lage Kosten 25 Ton Al Hydraulische Mobiele Kraan van het Terrein voor Verkoop
  •  Lage Kosten 25 Ton Al Hydraulische Mobiele Kraan van het Terrein voor Verkoop
  •  Lage Kosten 25 Ton Al Hydraulische Mobiele Kraan van het Terrein voor Verkoop
  •  Lage Kosten 25 Ton Al Hydraulische Mobiele Kraan van het Terrein voor Verkoop

Lage Kosten 25 Ton Al Hydraulische Mobiele Kraan van het Terrein voor Verkoop

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
1 Piece US $85200.0 - 90500.0  / Piece
Betalingscondities: LC, T / T
Havenplaats: Shanghai, China
Productiecapaciteit: 160 Pieces/ Year

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
RT25
certificaat
CE , ISO9001
Staat
nieuwe
Maximale hefhoogte
30-40m
Maximum het opheffen gewicht
> 16t
shaft Number
2
Crane Jib
Four-Arm

Extra Informatie.

Handelsmerk
XJCM
Verpakking
Null
Standaard
133CBM
Oorsprong
China
Gs-Code
8426411000
Productiecapaciteit
160 Pieces/ Year

Beschrijving

Lage Kosten 25 Ton Al Hydraulische Mobiele Kraan van het Terrein voor Verkoop
PunteenheidRT10RT20RT30RT35RT50RT55
  Max. Toal schatten opheffende ladingt102030355055
  Min. Working straalm333333
  De macht van de motorKW89140169169198198
  Max. Travel snelheidKm/h504040404040
  De boomlengte van de basism7.9-24.69.9-31.29.9-31.210-31.510.25-329.6-35
  De lengte van de kraanbalkm//7.3158.4-159.0-15
  Max. Lifting hoogtem24.230.7364647.651
  Max. Working straalm20282930.053031.49
PunteenheidRT60RT75RT80RT100RT130RT160
  Max. Toal schatten opheffende ladingt60758035130160
  Min. Working straalm333333
  De macht van de motorKW198198228228228228
  Max. Travel snelheidKm/h354038383535
  De boomlengte van de basism11.6-43.610.23-3712-4612.5-46.513.2-5013.5-50.5
  De lengte van de kraanbalkm10.5-18.59.35-16.0510.5-18.510.5-18.512.5-22.512.5-22.5
  Max. Lifting hoogtem62.6952.663.5657273
  Max. Working straalm3732.83838.44444.5

XJCM het ruwe model van de terreinkraan heeft: RT10, RT20, RT25, RT30, RT35, RT50, RT55, RT60,
RT70, RT75, RT80, RT100, RT130, RT160, RT220.

Pls verzendt Onderzoek om Meer Details te leren
Low Cost 25 Ton All Terrain Hydraulic Mobile Crane for Sale

Low Cost 25 Ton All Terrain Hydraulic Mobile Crane for Sale

Low Cost 25 Ton All Terrain Hydraulic Mobile Crane for Sale
Low Cost 25 Ton All Terrain Hydraulic Mobile Crane for Sale
Low Cost 25 Ton All Terrain Hydraulic Mobile Crane for Sale
Low Cost 25 Ton All Terrain Hydraulic Mobile Crane for Sale
Low Cost 25 Ton All Terrain Hydraulic Mobile Crane for Sale

FAQ:
Q1: Wisselt u bedrijf of fabrikant uit?

A: XJCM is een fabrikant
Q2: Wat over de garantietijd?
A: XJCM verstrekt 12 van de naverkoopmaanden dienst
Q3. Wat over de MinimumHoeveelheid van de Orde?
A: MOQ is 1 psc.
Q4. Wat is de levertijd?
A: Het hangt af van als wij voorraad, zo verzenden onderzoek eerst naar ons hebben.
Q5:   Contact de V. S.
A: Menigte: +86 18852120810 Tel.: +8651685059888

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Dhr. Xjcm
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken