Jiangsu, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant & Trading Company
Management System Certification:
ISO 9000
Aantal Werknemers:
448
year of establishment:
2002-07-22

mobiele kraan, Ruwterreinkraan, Kraanwagen fabrikant / leverancier in China.

Diamond Member Sinds 2013
Audited Supplier
 De Machines van de Bouw van Xjcm Qy30 Kraan van de Vrachtwagen van 30 Ton de Mobiele
 De Machines van de Bouw van Xjcm Qy30 Kraan van de Vrachtwagen van 30 Ton de Mobiele
 De Machines van de Bouw van Xjcm Qy30 Kraan van de Vrachtwagen van 30 Ton de Mobiele
 De Machines van de Bouw van Xjcm Qy30 Kraan van de Vrachtwagen van 30 Ton de Mobiele
 De Machines van de Bouw van Xjcm Qy30 Kraan van de Vrachtwagen van 30 Ton de Mobiele
 De Machines van de Bouw van Xjcm Qy30 Kraan van de Vrachtwagen van 30 Ton de Mobiele
 De Machines van de Bouw van Xjcm Qy30 Kraan van de Vrachtwagen van 30 Ton de Mobiele
  •  De Machines van de Bouw van Xjcm Qy30 Kraan van de Vrachtwagen van 30 Ton de Mobiele
  •  De Machines van de Bouw van Xjcm Qy30 Kraan van de Vrachtwagen van 30 Ton de Mobiele
  •  De Machines van de Bouw van Xjcm Qy30 Kraan van de Vrachtwagen van 30 Ton de Mobiele
  •  De Machines van de Bouw van Xjcm Qy30 Kraan van de Vrachtwagen van 30 Ton de Mobiele
  •  De Machines van de Bouw van Xjcm Qy30 Kraan van de Vrachtwagen van 30 Ton de Mobiele
  •  De Machines van de Bouw van Xjcm Qy30 Kraan van de Vrachtwagen van 30 Ton de Mobiele
  •  De Machines van de Bouw van Xjcm Qy30 Kraan van de Vrachtwagen van 30 Ton de Mobiele

De Machines van de Bouw van Xjcm Qy30 Kraan van de Vrachtwagen van 30 Ton de Mobiele

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
1 Piece US $97000.0 - 117900.0  / Piece
Betalingscondities: LC, T / T
Havenplaats: Shanghai, China
Productiecapaciteit: 160 Pieces/ Year

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
TY30
certificaat
CE , ISO9001
Staat
nieuwe
Maximale hefhoogte
> 40m
Maximum het opheffen gewicht
> 16t
shaft Number
3
Crane Jib
Four-Arm

Extra Informatie.

Handelsmerk
XJCM
Verpakking
Null
Standaard
130CM
Oorsprong
China
Gs-Code
8705109100
Productiecapaciteit
160 Pieces/ Year

Beschrijving

De Machines van de Bouw XJCM QY30 Kraan van de Vrachtwagen van 30 Ton de Mobiele 
  EenheidQY10QY12QY16QY25AQY30
  Max. Toal schatten opheffende ladingt1012162530
  Min. Working straalm33333
  De macht van de motorKW118118199206206
  Max. Travel snelheidKm/h909090110110
  De boomlengte van de basism7.9-24.69.9-31.239.9-31.210.5-4010.5-40
  De lengte van de kraanbalkm5.45.4587.37.3
  Max. Lifting hoogtem30.5363948.248.2
  Max. Working straalm20242431.1631.16
PuntEenheidQY50QY60QY75QY80QY100
  Max. Toal schatten opheffende ladingt50607580100
  Min. Working straalm33333
  De macht van de motorKW248248248268268
  Max. Travel snelheidKm/h110110909090
  De boomlengte van de basism11.3-42.511.6-43.611.9-42.512-4613.2-50
  De lengte van de kraanbalkm8.4-1510.1-18.510.5-18.510.5-18.512.5-22.5
  Max. Lifting hoogtem58.262.56363.572
  Max. Working straalm3240404143

XJCM het model van de vrachtwagenkraan heeft: QY10, QY12, QY16, QY25, QY30, QY35, QY50, QY60, QY75, QY80, QY100.  
Pls verzendt Onderzoek om Meer Details te leren

Xjcm Construction Machinery Qy30 30 Ton Mobile Truck CraneXjcm Construction Machinery Qy30 30 Ton Mobile Truck Crane

De Beschrijving van het product:
1. XJCM de vrachtwagenkraan keurt het beroemde merk van chassis goed. De bestuurderscabine en de exploitantcabine zijn gescheiden
Het voordeel is dat de kraan goede mobiliteit, hoge betrouwbaarheid en de geschikte naverkoopdienst, enz. Heeft

2. The het ontwerp van de gehele kraan is redelijker dan andere soorten die kranen, grondstoffen besparen
en voldoend prestaties aan vereisten

3. New typecabine, regelbare opschortingszetel, lucht beweging veroorzakende loods, elektron-hydraulische evenredig
handvat en de drukknopcontrole, de grote kleurenvertoning en het nieuwe dashboard, elektrische controle H
kraanbalk, elektrische controlemotor, de elektrische versnellingsbak van de controle hydraulische koppelomvormer, rem
de as van de leidingsaandrijving, gemakkelijk verrichting, veilig en betrouwbaar

Xjcm Construction Machinery Qy30 30 Ton Mobile Truck Crane
Xjcm Construction Machinery Qy30 30 Ton Mobile Truck Crane
Xjcm Construction Machinery Qy30 30 Ton Mobile Truck Crane
Xjcm Construction Machinery Qy30 30 Ton Mobile Truck Crane
Xjcm Construction Machinery Qy30 30 Ton Mobile Truck Crane

FAQ:
Q1: Wisselt u bedrijf of fabrikant uit?

A: XJCM is een fabrikant
Q2: Wat over de garantietijd?
A: XJCM verstrekt 12 van de naverkoopmaanden dienst
Q3. Wat over Minimum Order Quantity?
A: MOQ is 1 psc.
Q4. Wat is de levertijd?
A: Het hangt af van als wij voorraad hebben en de vrachtwagenkraan van de linker-aandrijvingshand of juist-aandrijving hand is
Zo onderzoek eerst naar verzend ons.
Q5:   Contact de V. S.
A: Menigte: +86 18852120810  Tel.: +8651685059888

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Dhr. Xjcm
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken