Guangdong, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant & Trading Company
Management System Certification:
ISO 9001
Aantal Werknemers:
40
year of establishment:
2009-09-25

Waterpers, hydraulische pers machine, smeedpersen fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit Afgietsel die van de Matrijs van de Actie van de digitale ..., 200 Samenpersende Pers van de Metallurgie van het Voer van ..., Servo Nc het Metaal die van 150 Ton de Hydraulische Pers van ... en ga zo maar door.

Diamond Member Sinds 2019
Audited Supplier
 De automatische Vormende Stempel die van het Frame van Glazen Douane vormen vormde Pers
 De automatische Vormende Stempel die van het Frame van Glazen Douane vormen vormde Pers
 De automatische Vormende Stempel die van het Frame van Glazen Douane vormen vormde Pers
 De automatische Vormende Stempel die van het Frame van Glazen Douane vormen vormde Pers
 De automatische Vormende Stempel die van het Frame van Glazen Douane vormen vormde Pers
 De automatische Vormende Stempel die van het Frame van Glazen Douane vormen vormde Pers
 De automatische Vormende Stempel die van het Frame van Glazen Douane vormen vormde Pers
  •  De automatische Vormende Stempel die van het Frame van Glazen Douane vormen vormde Pers
  •  De automatische Vormende Stempel die van het Frame van Glazen Douane vormen vormde Pers
  •  De automatische Vormende Stempel die van het Frame van Glazen Douane vormen vormde Pers
  •  De automatische Vormende Stempel die van het Frame van Glazen Douane vormen vormde Pers
  •  De automatische Vormende Stempel die van het Frame van Glazen Douane vormen vormde Pers
  •  De automatische Vormende Stempel die van het Frame van Glazen Douane vormen vormde Pers
  •  De automatische Vormende Stempel die van het Frame van Glazen Douane vormen vormde Pers

De automatische Vormende Stempel die van het Frame van Glazen Douane vormen vormde Pers

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
1 Piece US $3000.0 - 19000.0  / Piece
Betalingscondities: LC, T / T
Havenplaats: Shenzhen, China
Productiecapaciteit: 400 Pieces/ Year

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
yhc1
Type
C Type hydraulische Druk
Feature
Automatisering , Precisie , Hoge efficiëntie
Certificering
ISO9001 , CE
Conditie
Nieuw
Aangepaste
Aangepaste
Garantie
12 maanden

Extra Informatie.

Handelsmerk
YIHUI
Verpakking
Wooden Case Packing
Standaard
machine sizes
Oorsprong
China
Gs-Code
8462919000
Productiecapaciteit
400 Pieces/ Year

Beschrijving

de automatische glazenframe vormende stempel die douane vormen vormde pers
Automatic Glasses Frame Molding Punch Forming Custom Shaped Press




De Toepassing van de productie

1. Punch zich vormt, het vastnagelen, half en volledig knipsel die van dun blad, punt-pers zich voor lucknut vormen., enz.

2. Shaping en ponsen voor metaal en nonmetal.



Steekproeven
Automatic Glasses Frame Molding Punch Forming Custom Shaped Press




Parameters
  PuntEenheidDe Specificaties van het product
YHC1-10TYHC1-20TYHC1-30TYHC1-50TYHC1-100T
Nominale KrachtkN1002003005001000
Max. Working DrukMpa1321192020
De Nominale Kracht van de hoofdCilinderkN1002003005001000
Max. Stroke van Rammm200250300350450
Daglicht (Hoogte Max. Open)mm380400500550700
Snelheid van RamOnderaan Geen Ladingmm/s300280250205190
Het drukkenmm/s4035202220
Terugkeermm/s280270230200180
Efficië Nt Gebied van Werkende LijstRL (Rand)mm350350400450600
FB (Rand)mm250250300350380
De hogere Grootte van de Steelmmφ 32*50φ 38*60φ 50*70φ 50*70φ 60*75
Efficië Nt Gebied van Werkende LijstRL (Rand)mm500550600700900
FB (Rand)mm320380460500600
Algemene AfmetingL. Rmm90094094010401150
F. Bmm9201040132015401840
Hmm18301900206023002580
De afstand tussen de Werkende Lijst en de Grondmm800800800800900
De Macht van de servoMotorkW66611.616.4
Totaal Gewicht (ong. )kg800890235026106500
De Hoeveelheid van de olie (ong. )L8080120130270
 

De Details van de component
Automatic Glasses Frame Molding Punch Forming Custom Shaped Press



De Hydraulische pers YIHUI met servosysteem, kan u 10 soortenVoordelen brengen:
1.   Kan de olielekkage vermijden. Omdat gebruikend Servomotor, de olietemperatuur lager kan zijn
2.   Het land lokale taal van het Engels en van de klant, tweetalige verrichtingsinterface, gemakkelijk te werken
3. Can besparen 50% - 70% elektriciteitsenergie
4. Parameters en de Snelheid kan op het aanrakingsscherm worden aangepast, gemakkelijk te werken
    (De Machine zonder servosysteem, snelheid kan niet aangepast. )
5. Can ben 3 tot 5 het jaar langere de dienstleven dan de gemeenschappelijke machine.  
het betekent, als de gemeenschappelijke machine 10 jaar kan onderhouden, dan machine met servo, kan 15 jaar gebruiken
6. Ensure veiligheid en gemakkelijk om fout te kennen, gemakkelijk om na de dienst te doen. Wegens Automatisch alarm en auto het oplossen van problemensysteem.  
7. Very gemakkelijk om vorm, kortere tijd van veranderende vorm te veranderen
Omdat het geheugenfunctie, als gebruik heeft de originele vorm, te hoeven om geen parameter aan te passen opnieuw,  
8. Very stil, hebben geen lawaai
9. Much stal dan gemeenschappelijke machine
10. Much hoge precisie dan gemeenschappelijke machine


Contacteer ons
Automatic Glasses Frame Molding Punch Forming Custom Shaped Press



Ons Bedrijf
Automatic Glasses Frame Molding Punch Forming Custom Shaped Press

Jaren van Ervaring
Opgezet in 1999, Co. Van de Machines van Dongguan YIHUI is Hydraulisch, Ltd gespecialiseerd in ontwerp, vervaardiging, en
verkoop voor allerlei standaard en niet genormaliseerde hydraulische machines jarenlang met ervaring
 

Uitgevoerde Landen
YIHUI de merkmachine is verkocht aan meer dan 30 landen, zoals
De V. S., het UK, Duitsland, Zweden, Servië , Australië ,
Saudi-Arabië , Zuid-Afrika, Japan, Zuid-Korea, Singapore, Maleisië , Indonesië , Vietnam, Pakistan, India
enz.


Behulpzaam merk
Automatic Glasses Frame Molding Punch Forming Custom Shaped Press


Waarom zo veel beroemd merkbedrijf samenwerkt met YIHUI?
1. Our de fabriek heeft zich in onafhankelijke ontwikkeling en het produceren van hydraulische pers meer dan 20 jaar gespecialiseerd
      Zo is het product stabiel en hoogstaand

2.   Het lichaam van de machine, gebruiken wij buigende structuur, veel sterker dan de gemeenschappelijke lassenstructuur.

3.   Olieleiding, gebruiken wij Klemstructuur, veel vast dan gemeenschappelijke lassenstructuur. Verhinder olielekkage

4.   Wij nemen geï Ntegreerd olie divers blok, veel gemakkelijker om machine en reparatiemachine te controleren.  

5. The de hoofdcomponenten worden ingevoerd uit Japan en Taiwan. Zo is de kwaliteit dichtbij de productie van Japan,
      Maar de eenheidsprijs is lager dan de productie van Japan

6. Our de fabriek kan aangepast ontwerp en de volledige vastgestelde lijndienst, zoals de vorm, procestechnologie aanbieden,
    En andere relatieve machines



Onze Klant

Automatic Glasses Frame Molding Punch Forming Custom Shaped Press



Customers'Feedback
Automatic Glasses Frame Molding Punch Forming Custom Shaped Press




Tentoonstelling
Automatic Glasses Frame Molding Punch Forming Custom Shaped Press
Onze Certificaten
Automatic Glasses Frame Molding Punch Forming Custom Shaped Press

Packing& Delivery
Verpakking
GrootteDienovereenkomstig
GewichtDienovereenkomstig
De Details van de verpakkingHet normale pakket is houten geval (Grootte: L*W*H). Het houten geval zal worden uitgerookt indien nodig. Als de container te strak is, zullen wij PE film voor verpakking gebruiken of zullen het volgens het speciale verzoek van klanten inpakken
Automatic Glasses Frame Molding Punch Forming Custom Shaped Press

FAQ

  Q1. Bent u fabrikant of Handelaar?

        A1: Wij zijn professioneel in het produceren van hydraulische pers meer dan 20 jaar, hebben wij onze eigen ontwerper, en machines
            Zijn gepatenteerd



        Q2.   Hoe te om een nauwkeurig citaat te krijgen?
      A2: De klant zou de verwante technische vereisten, tekeningen, beelden, industrieel voltage moeten verstrekken,
            Geplande output, enz.


      Q3. Wat als ik voor het eerst deze machine gebruik en niets van het ken?
      A3:   Wij zullen onze ingenieurs hebben u onderwijzen hoe te om het in werking te stellen, kunt u ons enkel informeren sommige details van het product
            U hebt dan wij kunt als uw speciale orde aanpassen nodig


      Q4. Hoe doet uw fabriek betreffende kwaliteitsbeheersing?
      A4: Dongguan YIHUI is achtingskwaliteit als prioriteit geweest. Wij hechten altijd groot belang aan kwaliteit het controleren
        Van bij het begin aan het einde, zodat onze pers kan de norm ook striktere norm al van Ce aanpassen en van ISO.


      Q5. Hoe ongeveer uw levertijd?
      A5: Over het algemeen, zal het 35 werkdagen na het ontvangen van uw stortingsbetaling vergen. De specifieke levertijd hangt af
            Op de punten en de hoeveelheid van uw orde. Soms hebben wij standaardmachines in voorraad


        Q6. Wat is de warrantee periode van de machine?
      A6: Wij kunnen 1 jaargarantie voor onze machines leveren, kunnen wij ingenieur naar klantenplaats sturen als groot kwaliteitsprobleem
            Wij kunnen Internet of op elk ogenblik het roepen van de dienst verstrekken.


      Q7. Wat is de naverkoopdienst van uw fabriek?
      A7:   1. Installation: De vrije installatie en het opdragen, reis- en verblijfskosten zijn op buitenlandse klant
                                  (Met inbegrip van ronde kaartje en aanpassingskosten)
        2. Personnel opleidend: Onze ingenieurs zullen uw werknemers vrije machine opleidend geven wanneer zij aan uw bedrijf komen
                                          Om de machines te assembleren, en in onze fabriek welkom te heten leren hoe te om onze machine in werking te stellen


      Q8. Wat is het voordeel van uw fabriek?
    A8:   De belangrijkste componenten van onze machine worden ingevoerd uit het beroemde merk zoals Japan en Duitsland. Zo de kwaliteit
          Is dichtbij de productie van Japan, maar de eenheidsprijs is lager dan het


Wij hebben een hoogtepunt geplaatst de lijndienst (kant en klaar project), zo betekent het dat wij niet alleen kunnen
verstrek de pers en de vorm maar ook bekwaam aan aangepast als uw speciale orde

 

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Dhr. Jerry
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken