Guangdong, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant & Trading Company
Management System Certification:
ISO 9001
Aantal Werknemers:
40
year of establishment:
2009-09-25

Waterpers, hydraulische pers machine, smeedpersen fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit Afgietsel die van de Matrijs van de Actie van de digitale ..., 200 Samenpersende Pers van de Metallurgie van het Voer van ..., Servo Nc het Metaal die van 150 Ton de Hydraulische Pers van ... en ga zo maar door.

Diamond Member Sinds 2019
Audited Supplier
 Chinese Fijne Blanking van de Motorfiets Hydraulische Pers met ServoSysteem
 Chinese Fijne Blanking van de Motorfiets Hydraulische Pers met ServoSysteem
 Chinese Fijne Blanking van de Motorfiets Hydraulische Pers met ServoSysteem
 Chinese Fijne Blanking van de Motorfiets Hydraulische Pers met ServoSysteem
 Chinese Fijne Blanking van de Motorfiets Hydraulische Pers met ServoSysteem
 Chinese Fijne Blanking van de Motorfiets Hydraulische Pers met ServoSysteem
 Chinese Fijne Blanking van de Motorfiets Hydraulische Pers met ServoSysteem
  •  Chinese Fijne Blanking van de Motorfiets Hydraulische Pers met ServoSysteem
  •  Chinese Fijne Blanking van de Motorfiets Hydraulische Pers met ServoSysteem
  •  Chinese Fijne Blanking van de Motorfiets Hydraulische Pers met ServoSysteem
  •  Chinese Fijne Blanking van de Motorfiets Hydraulische Pers met ServoSysteem
  •  Chinese Fijne Blanking van de Motorfiets Hydraulische Pers met ServoSysteem
  •  Chinese Fijne Blanking van de Motorfiets Hydraulische Pers met ServoSysteem
  •  Chinese Fijne Blanking van de Motorfiets Hydraulische Pers met ServoSysteem

Chinese Fijne Blanking van de Motorfiets Hydraulische Pers met ServoSysteem

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
1 Piece US $9800.0 - 158000.0  / Piece
Betalingscondities: LC, T / T, D / P, Western Union, Kleine-bedrag betalen
Havenplaats: Shenzhen, China
Productiecapaciteit: 400 PCS / Year

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
YHA5
Type
Vier-kolom Hydraulische Pers
Feature
Automatisering , Precisie , Hoge efficiëntie
Certificering
ISO9001 , CE
Conditie
Nieuw
Aangepaste
Aangepaste
Garantie
12 maanden

Extra Informatie.

Handelsmerk
YIHUI
Verpakking
Export Special Wooden Case
Standaard
1500*1680*2820mm
Oorsprong
China
Gs-Code
8462919000
Productiecapaciteit
400 PCS / Year

Beschrijving

Chinese motorfiets fijne blanking hydraulische pers met servosysteem

Chinese Motorcycle Fine Blanking Hydraulic Press with Servo System

Wij zijn de fabriek zich specialiseert in de productie van hydraulische persen
En kan totale oplossingen, met inbegrip van hydraulische persmachines, vormen, de technologie van de productverwerking, geautomatiseerde lopende banden verstrekken.


Chinese Motorcycle Fine Blanking Hydraulic Press with Servo SystemChinese Motorcycle Fine Blanking Hydraulic Press with Servo System
Chinese Motorcycle Fine Blanking Hydraulic Press with Servo System

YIHUI 4 machine van de kolom de servo hydraulische pers is met PLC en met het aanrakingsscherm en met servomotor.


De Details van het Scherm van de aanrakingChinese Motorcycle Fine Blanking Hydraulic Press with Servo System

De Toepassing van het product

Drukken, hitte die, Smeden, het Stempelen die, het Samenpersen van het Poeder, het Samenpersen, enz. Vormt drukt
 

Parameters
YHA5 de enige specificatie van de actie servo hydraulische pers
PuntEenheidSpecificaties
YHA5-80TYHA5-100TYHA5-150TYHA5-200TYHA5-300T
Nominale capaciteitkN8001000150020003000
Max. Working drukMpa2021212024
Hoofd cilinderKrachtkN8001000150020003000
Max. Stroke van rammm350350350350350
De hoogte van Max. Openmm450450550600650
De lagere kracht van cyindernorminalkN5050505050
Max. Stroke van kussenzuigermm150150150150150
Snelheid van ramOnderaan geen ladingmm/s180180180180170
Het drukkenmm/s151210108
Terugkeermm/s170170170170165
Efficië Nt gebied van werkende lijstRL (kolom binnen)mm550550550550550
FB (rand)mm600600600600650
Algemene afmetingL. Rmm15501550176018301420
F. Bmm12601260126013601550
Hmm25802580265027502920
De macht van de motorkW7.57.57.51115
Totaal gewicht (ong. )Ton2.62.63.23.56.2
De hoeveelheid van de olie (ong. )L300360360400450

Allen boven specificaties zijn standaardspecificatie van hydraulische persmachine, om het even welke speciale specificaties pas is ook beschikbaar aan voor ons!


De Details van de component

Chinese Motorcycle Fine Blanking Hydraulic Press with Servo System
 

Waarom zo veel beroemd merkbedrijf samenwerkt met ons?

1. Our de fabriek heeft zich in onafhankelijke ontwikkeling en het produceren van hydraulische pers 20 jaar gespecialiseerdZo is het product stabiel en hoogstaand
2. Het lichaam van de machine, gebruiken wij buigende structuur, veel sterker dan de gemeenschappelijke lassenstructuur.
3. Olieleiding, gebruiken wij Klemstructuur, veel vast dan gemeenschappelijke lassenstructuur. Verhinder olielekkage
4. Wij nemen geï Ntegreerd olie divers blok, veel gemakkelijker om machine en reparatiemachine te controleren.  
5. The de hoofdcomponenten worden ingevoerd uit Duitsland, Italië En Japan. Zo is de kwaliteit dichtbij de productie van Japan, maar de eenheidsprijs is lager dan de productie van Japan
6. Our de fabriek kan de volledige vastgestelde lijndienst, zoals de vorm, procestechnologie, en andere relatieve machines aanbieden


Onze Certificaten
Chinese Motorcycle Fine Blanking Hydraulic Press with Servo System
 

Eigenschappen:
Het systeem van de servomotoraandrijving:

1. Kleine startstroom: Weinig effect op machtsnet
2. Het begin van de motor wanneer de pers ponsen en einden bij materieel voeden, het uitkiezen van bakstenen, en het schoonmaken van vorm is. Energy-saving hoog aan 65%.
3. Hoge controleprecisie: De snelheids fout is slechts 0.0001/r.
4. Stal die loopt: Geen trilling en hoge torsie wanneer looppas met met lage snelheid.
5. Snelle reactie: Zeer korte tijd van statische aan geschatte snelheid, bekwaam om snelheid tussen hoge snelheid aan met lage snelheid binnen é é N slag vrij aan te passen. Uitstekend effect van zelfs hamerstaking
6. De de overbelastingsfunctie van de snelheid, bereikt 2-3 keer van geschatte snelheid.  


Van de het schermparameter van de aanraking het plaatsende systeem:

1. Volgens technologievraag naar verschillende bakstenen, kan de gebruiker de stakingstijden plaatsen, sterkte slaan, en slaat digitaal snelheid. Bekwaam om het effect van zacht te bereiken dring op lucht-bevrijd, staking van zacht tot zwaar aan, het gehele proces van baksteen veroorzakend het rangschikken, verminderen menselijke factor om productkwaliteit te verbeteren
2. Het scherm van de aanraking kan in real time de het werk status tonen, het producerende proces controleren, de mislukking automatisch ontdekken en melden
3. Bekwaam om wachtwoord te plaatsen om productieveiligheid te beschermen
4. Het scherm van de aanraking heeft verrichtingsinstructie en richtlijn

 
Sommige Klanten Overzee

Chinese Motorcycle Fine Blanking Hydraulic Press with Servo System
 

De Hydraulische pers YIHUI met servosysteem, kan u 10 soortenVoordelen brengen zoals hieronder:

1.   Kan de olielekkage vermijden. Omdat gebruikend Servomotor, de olietemperatuur lager kan zijn
2.   Het land lokale taal van het Engels en van de klant, tweetalige verrichtingsinterface, gemakkelijk te werken
3. Kan 50% - 70% energie besparen
4. De parameters en de Snelheid kunnen op het aanrakingsscherm worden aangepast, gemakkelijk te werken. (De Machine zonder servosysteem, snelheid kan niet aangepast. )
5. Kan 3 zijn tot 5 het jaar langere de dienstleven dan de gemeenschappelijke machine.  
het betekent, als de gemeenschappelijke machine 10 jaar kan onderhouden, dan machine met servo, kan 15 jaar gebruiken
6. Verzeker veiligheid en gemakkelijk om fout te kennen, gemakkelijk om na de dienst te doen. Wegens Automatisch alarm en auto het oplossen van problemensysteem.  
7. Zeer gemakkelijk om vorm, kortere tijd van veranderende vorm te veranderen
Omdat het geheugenfunctie, als gebruik heeft de originele vorm, te hoeven om geen parameter aan te passen opnieuw,  
8. Zeer stil, hebben geen lawaai
9. Veel stabiel dan gemeenschappelijke machine
10. Veel hoge precisie dan gemeenschappelijke machine

Ons Bedrijf
Chinese Motorcycle Fine Blanking Hydraulic Press with Servo System

 

Jaren van Ervaring

Co. Van de Machines van Yihui van Dongguan is Hydraulisch, Ltd gespecialiseerd in  de productie van hydraulische persmachine meer dan 20 jaar.   Vooral gespecialiseerd in de servomachine van de systeem hydraulische pers  .

Uitgevoerde Landen

YIHUI de merkmachines zijn uitgevoerd naar meer dan 40 landen,
zoals Duitsland, de V. S., het UK, Zweden, Japan, Slovenië , Servië , Saudi-Arabië , El Salvador, Togo, Maleisië , Singapore, Australië , Vietnam, Pakistan, Zuid-Afrika, enz.


Behulpzaam merk
Chinese Motorcycle Fine Blanking Hydraulic Press with Servo System

 


De Positieve Terugkoppeling van klanten

Chinese Motorcycle Fine Blanking Hydraulic Press with Servo System




Tentoonstelling

Chinese Motorcycle Fine Blanking Hydraulic Press with Servo System
Packing& Delivery
Verpakking
GrootteDienovereenkomstig
GewichtDienovereenkomstig
De Details van de verpakkingHet normale pakket is houten geval (Grootte: L*W*H). Het houten geval zal worden uitgerookt indien nodig. Als de container te strak is, zullen wij PE film voor verpakking gebruiken of zullen het volgens het speciale verzoek van klanten inpakken
 
FAQ

  Q1. Bent u fabrikant of Handelaar?


        A1: Wij zijn professioneel in het produceren van hydraulische pers meer dan 20 jaar, hebben wij onze eigen ontwerper, en de machines zijn gepatenteerd


        Q2.   Hoe te om een nauwkeurig citaat te krijgen?
      A2: De klant zou de verwante technische vereisten, de producttekeningen, de beelden, het industrië Le voltage, de geplande output, enz. Moeten verstrekken


      Q3. Wat als ik voor het eerst deze machine gebruik en niets van het ken?
      A3:   Wij zullen onze ingenieurs hebben u onderwijzen hoe te om het in werking te stellen, kunt u ons enkel informeren sommige details van de behoefte product. You dan wij als uw speciale orde kunnen aanpassen


      Q4. Hoe doet uw fabriek betreffende kwaliteitsbeheersing?
      A4: Dongguan YIHUI is achtingskwaliteit als prioriteit geweest. Wij hechten altijd groot belang aan kwaliteit het controleren van bij het begin aan het einde, zodat kan onze pers de norm ook striktere norm al van Ce aanpassen en van ISO.


      Q5. Hoe ongeveer uw levertijd?
      A5: Over het algemeen, zal het 35 dagen na het ontvangen van uw stortingsbetaling nemen. De aangepaste pers levertijd hangt van de punten af en de hoeveelheid van uw orde, in het algemeen is 55 dagen. Soms hebben wij standaardmachines in voorraad


        Q6. Wat is de warrantee periode van de machine?
      A6: Wij kunnen 1 jaargarantie voor onze machines leveren, kunnen wij ingenieur naar klantenplaats sturen als groot kwaliteitsprobleem. Wij kunnen Internet of op elk ogenblik het roepen van de dienst verstrekken.


      Q7. Wat is de naverkoopdienst van uw fabriek?
      A7:   1. Installation: De vrije installatie en het opdragen, reis- en verblijfskosten zijn op buitenlandse klant.   (Met inbegrip van ronde kaartje en aanpassingskosten)
        2. Personnel opleidend: Onze ingenieurs zullen uw werknemers vrije machine opleidend geven wanneer zij aan ons bedrijf komen om de machines te assembleren, en in onze fabriek welkom te heten leren hoe te om onze machine in werking te stellen
B7: En wij kunnen ingenieur de dienst overzee aanbieden


      Q8. Wat is het voordeel van uw fabriek?
    A8:   De belangrijkste componenten van onze machine worden ingevoerd uit het beroemde merk zoals Japan en Duitsland. Zo is de kwaliteit dichtbij de productie van Japan, maar de eenheidsprijs is lager dan het

Wij hebben een hoogtepunt geplaatst de lijndienst (kant en klaar project), zo betekent het dat wij niet alleen de pers en de vorm kunnen verstrekken maar ook bekwaam aan aangepast als uw speciale orde

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Dhr. Jerry
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken