Hubei, China
Soort bedrijf:
Fabrikant/fabriek
Hoofd Producten:
Aantal Werknemers:
51
Jaar van Oprichting:
2015-06-05
Certificering Van Managementsysteem:
ISO 9001
Gemiddelde Doorlooptijd:
Doorlooptijd Hoogseizoen: Binnen 15 Werkdagen
Doorlooptijd Buiten Het Seizoen: Binnen ...
OEM/ODM-service:
Voorbeeld Beschikbaar
MEI Awards

China SFP Module, SFP+ Module, XFP Module fabrikant / leverancier, het bieden van kwaliteit 1,25g SFP Bidirection SMF 80km 1490/1550nm LC-connector optische zendontvanger Module, 1000base-Bx 1.25g SM Bidi SFP 1550nm-Tx/1490nm-Rx 80km zendontvanger SFP module Prijs, SFP+ 10g 1310nm 10km Duplex LC SMF DDM DFB Optical Zender/ontvanger LR 10g SFP-module en ga zo maar door.

Gouden Lid Sinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

Gecontroleerde Leverancier
Startpagina Contact met ons op

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
avatar Mrs. Monica
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Dit is niet wat je zoekt? Plaats Nu het Verzoek tot Scourcing
Contact Details
Adres:
Building 1, Guanggu Workshop No. 8, Canglong Island, Jiangxia District, Wuhan, Hubei, China
Lokale Tijd:
Telefoon:
GSM:
Fax:
Meld u aan voor Details
Showroom:
https://nl.made-in-china.com/co_yxfiber-store/ |
Mobiele Site

Scan the code to check this supplier on your mobile phone.

|
Neem contact op met de leverancier
Avatar
Mrs. Monica
Sales Department
Sales Director