Hubei, China
Soort bedrijf:
Manufacturer/Factory
Hoofd Producten:
Aantal Werknemers:
51
Jaar van Oprichting:
2015-06-05
Gemiddelde Doorlooptijd:
Peak Season Lead Time: within 15 workdays
Off Season Lead Time: within 15 workdays
OEM/ODM-service:
Voorbeeld Beschikbaar
MEI Awards

China SFP-module, SFP+-module, XFP-module, QSFP-module, Pon fabrikant / leverancier, het bieden van kwaliteit 40 g QSFP+ LR4 20 km CWDM SM Dual LC optische zendontvanger Module, 10g SFP+ ZR 110 km 1550 nm Single Mode Dual LC Optical Fabrikant zender/ontvanger, SFP+ 10g LR 10km 1310nm SM Duplex LC optische zendontvanger Fabrikant van de module en ga zo maar door.

Gouden Lid Sinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

Startpagina Contact met ons op

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
avatar Mrs. Monica
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Dit is niet wat je zoekt? Plaats Nu het Verzoek tot Scourcing
Contact Details
Adres:
Building 1, Guanggu Workshop No. 8, Canglong Island, Jiangxia District, Wuhan, Hubei, China 430205
Lokale Tijd:
Telefoon:
GSM:
Fax:
Meld u aan voor Details
Showroom:
https://nl.made-in-china.com/co_yxfiber-store/ |
Mobiele Site

Scan the code to check this supplier on your mobile phone.

|
Neem contact op met de leverancier
Avatar
Mrs. Monica
Sales Department
Sales Director