Shanghai, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant/fabriek, Trading Company
Management System Certification:
ISO 9001

Breker, kaakbreker, slijpmolen fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit De Verpletterende Lijn van hoge Prestaties, de Machines van ..., De mini Prijs van de Maalmachine van de Rots, de Prijs van ..., Prijs de van uitstekende kwaliteit van de Installatie van de ... en ga zo maar door.

Gold Member Sinds 2006
 Het Spoor van de Reeks van LD zette Mobiele Verpletterende Installatie op
 Het Spoor van de Reeks van LD zette Mobiele Verpletterende Installatie op
  •  Het Spoor van de Reeks van LD zette Mobiele Verpletterende Installatie op
  •  Het Spoor van de Reeks van LD zette Mobiele Verpletterende Installatie op

Het Spoor van de Reeks van LD zette Mobiele Verpletterende Installatie op

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
1 Piece US $ 9.999,00  / Piece
Betalingscondities: LC, T / T
Productiecapaciteit: 50-850tph
Verpakking: Container, Nude Packs, in Bulk

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
LD-PE600x900, LD-PE750x1060, LD-PEW860
Toepassing
Bouw , Minerale industrie , Steenindustrie
Rit
Elektrisch
Breken Style
Slijpen & Impact
Druksterkte (voor het breken)
> 300MPA
Breken Degree
Intermediate Crusher
Afgewerkt Surface
Hole Proces
Certificaat
CE , ISO
Conditie
Nieuw
Kleur
Iron Grey

Extra Informatie.

Handelsmerk
Zenith
Verpakking
Container, Nude Packs, in Bulk
Standaard
ISO9001: 2000
Oorsprong
Shanghai Zenith, China
Gs-Code
8474209000
Productiecapaciteit
50-850tph

Beschrijving

Het Spoor van de Reeks van LD zette Mobiele Verpletterende Installatie op

Het Zenit Company van Shanghai is de belangrijke vervaardiging van Mobile Crushing Plant in China. Wij zijn professioneel in het bouwen van, de productie van, en het leveren van de mobiele verpletterende installatie van uitstekende kwaliteit. Om aan klant-specifieke behoeften te voldoen, kunnen onze nieuwe de reeks mobiele verpletterende installaties van LD met kaakmaalmachine, kegelmaalmachine, effectmaalmachine, maalmachine VSI, en het trillende scherm worden uitgerust. De capaciteit is van 100 ton per uur aan 600 ton per uur. Al onze de reeks mobiele verpletterende installaties van LD kwamen met hoge prestaties, betrouwbaarheid voor,

Het Spoor van de Reeks van LD zette de Mobiele Verpletterende eigenschappen van de Installatie op:


1.high prestatiesmaalmachine
2.integrative voeder en het scherm
3.integrative vrachtwagenlading van riemtransportband, het trillende scherm en maalmachine
4.direction-veranderend diep doordringen de as van tractie voor het gemak van het wegvervoer en jobsite
5.truck de verdediger van de ladingsinstallatie voor snel en het gemak van apparatuur woonplaats
6.integration van de motor en het controlebord van de vrachtwagenlading


De toepassing van het Spoor van de Reeks van LD zette Mobiele Verpletterende Installatie op

1) kan in stedelijke infrastructuur, wegen of bouwwerven, enz. werken
2) de hoogste grond van de Verwerking en andere materialen; het scheiden van kleverig concreet complex in bouw en vernielings de industrie; gebroken na het onderzoek; mijnbouw
3) Kringloop verpletterend asfaltbeton en cementbeton
4) Mobiele Crushing Plant kenmerkt multifunctionele verrichting
5) Gebruikt voor ruwe verpletterende harde materialen in mijnbouw, steenkool, de cementindustrie, mijnbouw-plaats
6) rust magnetische separator uit, die voor kringloop het afval van de stadsbouw geschikt is
7) het kon kegelmaalmachines of verticale schachtmaalmachines uitrusten om te zijn het mobiele verpletteren van & zand-makende installatie afhankelijk van de eisen van de klant

De technische gegevens van LD Series Track Mounted Mobile Crushing Plant:

modelLD-S36LD-S51LD-HP220
De Maalmachine van de kegelS36 "S51 "HP220
De Voeder van de riemGld-1200×4/15Gld-1200×4/15Gld-1200×4/15
Het Volume van de vultrechter (M3)455
Het voeden Height (mm)290031003100
Hoofd TransportbandB800x8 MB1000x9 MB1000x9 M
Hoogte van Conveyor (mm)260031003100
Generator (kW)150370440
Vervoer Length (mm)120001480014800
Vervoer Width (mm)300031003100
Vervoer Height (mm)370040004000
Totaal Gewicht (t)34.45145

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Ms. John
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken