Shanghai, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant
Management System Certification:
ISO 9001
Aantal Werknemers:
1498
year of establishment:
2005-04-18

Breker, kaakbreker, slijpmolen fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit 2019 de de Hete Molen van Raymond van de Verkoop/Machine van ..., 200-300 de Verpletterende Installatie van de Steen van de ..., Prijs de van uitstekende kwaliteit van de Installatie van de ... en ga zo maar door.

Gold Member Sinds 2006
Audited Supplier
 De mobiele Installatie van de Maalmachine, Spoor Opgezette Mobiele Verpletterende Installatie
 De mobiele Installatie van de Maalmachine, Spoor Opgezette Mobiele Verpletterende Installatie
 De mobiele Installatie van de Maalmachine, Spoor Opgezette Mobiele Verpletterende Installatie
 De mobiele Installatie van de Maalmachine, Spoor Opgezette Mobiele Verpletterende Installatie
 De mobiele Installatie van de Maalmachine, Spoor Opgezette Mobiele Verpletterende Installatie
 De mobiele Installatie van de Maalmachine, Spoor Opgezette Mobiele Verpletterende Installatie
 De mobiele Installatie van de Maalmachine, Spoor Opgezette Mobiele Verpletterende Installatie
  •  De mobiele Installatie van de Maalmachine, Spoor Opgezette Mobiele Verpletterende Installatie
  •  De mobiele Installatie van de Maalmachine, Spoor Opgezette Mobiele Verpletterende Installatie
  •  De mobiele Installatie van de Maalmachine, Spoor Opgezette Mobiele Verpletterende Installatie
  •  De mobiele Installatie van de Maalmachine, Spoor Opgezette Mobiele Verpletterende Installatie
  •  De mobiele Installatie van de Maalmachine, Spoor Opgezette Mobiele Verpletterende Installatie
  •  De mobiele Installatie van de Maalmachine, Spoor Opgezette Mobiele Verpletterende Installatie
  •  De mobiele Installatie van de Maalmachine, Spoor Opgezette Mobiele Verpletterende Installatie

De mobiele Installatie van de Maalmachine, Spoor Opgezette Mobiele Verpletterende Installatie

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
1 Set US $9999  / Set
Betalingscondities: LC, T / T
Havenplaats: Shanghai, China
Productiecapaciteit: 50-1000tph

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
LD-PE600x900, LD-PE750x1060, LD-PEW860
Toepassing
Bouw , Minerale industrie , Steenindustrie
Rit
Elektrisch
Breken Style
Extruderen & Frezen
Druksterkte (voor het breken)
> 300MPA
Breken Degree
Intermediate Crusher
Afgewerkt Surface
Hole Proces
Certificaat
CE , ISO
Conditie
Nieuw
Kleur
Iron Grey

Extra Informatie.

Handelsmerk
Zenith
Verpakking
Container, Nude Packs, in Bulk
Standaard
ISO9001: 2000
Oorsprong
China
Gs-Code
8474209000
Productiecapaciteit
50-1000tph

Beschrijving

Het Spoor van de Reeks van LD zette de Mobiele het Verpletteren Technische voordelen van de Installatie op:

1. De vernietigde rotsen worden gevoed in onze mobiele verpletterende installatie door graafwerktuig of lader direct zonder vrachtwagen te gebruiken om de materialen aan de kantoorbehoeften verpletterende installatie te vervoeren. Er zal weinig investering van verkeersvoertuigen in de verpletterende installatie zijn. De brandstof en bandconsumptie van de vrachtwagen en de loonkosten wordt zeer verminderd

2. Elke van het de reeks het verpletteren of onderzoek van LD installatie is é é N voltooid systeem, dat voedende vultrechter, voeder, maalmachine of onderzoek, riemtransportband, machtslevering, en drijfapparaat in é é N eenheid integreerde. Het kan gemakkelijk en snel zijn opstelling en opnieuw gevestigd bij plaats zonder andere speciale voorbereiding en wijziging. Deze eigenschap maakt het is de uitstekende keus van contractant die zich beweegt hij maalmachine van plaats aan plaats wensen

3. Van het de reekskaak en effect van LD zijn de verpletterende installaties de beste oplossing van vernieling recycling die zwaar emphasizemobility en efficiency. Het compacte ontwerp verzekert de de reeks verpletterende installaties van LD de beste vervoerbaarheid andmore het verpletteren capaciteit hebben

4. In mobiel het verpletteren en onderzoeksprocé Dé , of de klant installatie in twee stadia of in drie stadia vereist, kan de combinatie van de reeks van LD mobiele het verpletteren en onderzoeksinstallaties klantenoptimumsolution, en onze het opmerkelijke ontwerpen verstrekken teamare klaar om een installatieo pasvorm aan te passen alle klant-specifieke vereisten
Mobile Crusher Plant, Track Mounted Mobile Crushing Plant
Mobile Crusher Plant, Track Mounted Mobile Crushing Plant

De mobiele Installatie van de Maalmachine, de Spoor Opgezette Mobiele Verpletterende technische gegevens van de Installatie:
ModelLD-PE600x900LD-PE950x1060LD-PEW840x1100
VoederGZD-960x3800GZD-960x3800GZD-1100x4200
De Maalmachine van de kaakPE600x900PE950x1060PEW840x1100
Hoofd TransportbandB800x8.5 MB1000x9 MB1200x9.5 M
Hoogte van Main Conveyor (mm)320035003600
Zij (Facultatieve) TransportbandB450x3 MB500x3.5 MB650x4 M
Hoogte van Side Conveyor (mm)280031003100
Generator (kW)180200250
Vervoer Length (mm)119001330015100
Vervoer Width (mm)310031003300
Vervoer Height (mm)365045005000
Totaal Gewicht (t)42.557.564.5

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Dhr. Zenithinternational
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken