Shanghai, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant/fabriek, Trading Company
Management System Certification:
ISO 9001

Breker, kaakbreker, slijpmolen fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit De Verpletterende Lijn van hoge Prestaties, de Machines van ..., De mini Prijs van de Maalmachine van de Rots, de Prijs van ..., Prijs de van uitstekende kwaliteit van de Installatie van de ... en ga zo maar door.

Gold Member Sinds 2006
 De Diesel van de Hoge Efficiency van het zenit Maalmachine van de Rots
 De Diesel van de Hoge Efficiency van het zenit Maalmachine van de Rots
 De Diesel van de Hoge Efficiency van het zenit Maalmachine van de Rots
 De Diesel van de Hoge Efficiency van het zenit Maalmachine van de Rots
 De Diesel van de Hoge Efficiency van het zenit Maalmachine van de Rots
 De Diesel van de Hoge Efficiency van het zenit Maalmachine van de Rots
 De Diesel van de Hoge Efficiency van het zenit Maalmachine van de Rots
  •  De Diesel van de Hoge Efficiency van het zenit Maalmachine van de Rots
  •  De Diesel van de Hoge Efficiency van het zenit Maalmachine van de Rots
  •  De Diesel van de Hoge Efficiency van het zenit Maalmachine van de Rots
  •  De Diesel van de Hoge Efficiency van het zenit Maalmachine van de Rots
  •  De Diesel van de Hoge Efficiency van het zenit Maalmachine van de Rots
  •  De Diesel van de Hoge Efficiency van het zenit Maalmachine van de Rots
  •  De Diesel van de Hoge Efficiency van het zenit Maalmachine van de Rots

De Diesel van de Hoge Efficiency van het zenit Maalmachine van de Rots

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
1 Piece US $ 5.999,00  / Piece
Betalingscondities: LC, T / T, Cash
Havenplaats: Shanghai, China
Productiecapaciteit: 40-850tph

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
LD Series
Type
Cone Crusher
Motor Type
AC Motor
Motor Vermogen
37kw
Toepassing
Mine
Materialen
Kalksteen
Outlet Size
18-48mm
Inlet Size
300 × 1300mm
Conditie
Nieuw

Extra Informatie.

Handelsmerk
Zenith
Verpakking
Container, Nude Packs, in Bulk
Standaard
ISO9001: 2000
Oorsprong
Shanghai Zenith, China
Gs-Code
8474209000
Productiecapaciteit
40-850tph

Beschrijving


van de diesel de inleiding rotsmaalmachine:
 
van de diesel is de Mobiele maalmachine rotsmaalmachine een soort stenen maalmachinereeks en ook de gemeenschappelijkste maalmachine in de stenen maalmachinereeks. De mobiele Maalmachine is aanpasbaar aan alle mobiele het verpletteren behoeften, de Mobiele van de diesel opstelling rotsmaalmachine een nieuwe waaier van bedrijfskansen voor contractanten, steengroeveexploitanten, recycling en mijnbouw toepassingen. De mobiele maalmachineinstallatie voor steen het verpletteren kenmerkt lage vervoerskosten, flexibele configuratie, gemakkelijke onderhoud en enz. De mobiele maalmachineinstallatie kan niet alleen onafhankelijk werken, maar ook met andere machines in een lopende band worden gecombineerd. Er zijn hoofdzakelijk verscheidene soorten mobiele maalmachineinstallatie, die installatie van de kaak de mobiele maalmachine, installatie is van de kegel de mobiele maalmachine en mobiele maalmachineinstallatie beï Nvloed
 
eigenschappen van mobiele diesel rotsmaalmachine
 
Ons bedrijf heeft zich is een reeks van nieuwe rots verpletterende apparatuur ontwikkeld, wat ook het het verpletteren concept in het ruwe en fijne het verpletteren gebied hebben uitgebreid. Zijn ontwerpidee is gebaseerd op de eisen van de clië Nt, dat fouten van de verpletterende plaats, omgeving en de complexe basisconfiguraties ontruimt. Machines van deze de leverings eenvoudigere, hogere efficië Nte lagere kosten van de reeks de mobiele maalmachine werkelijk voor clië Nten helemaal over de wereld. En diesel van het Zenit is de mobiele rotsmaalmachine uw beste keus voor uw toekomst!
 
van de diesel de parameters rotsmaalmachine:
 

modelLD-S36LD-S51LD-HP220
De Maalmachine van de kegelS36 " S51 " HP220
De Voeder van de riemGld-1200× 4/15Gld-1200× 4/15Gld-1200× 4/15
Het Volume van de vultrechter (M3)455
Het voeden Hoogte (mm)290031003100
Hoofd TransportbandB800x8 MB1000x9 MB1000x9 M
Hoogte van Transportband (mm)260031003100
Generator (kW)150370440
De Lengte van het vervoer (mm)120001480014800
De Breedte van het vervoer (mm)300031003100
De Hoogte van het vervoer (mm)370040004000
Totaal Gewicht (t)34.45145

Zenith High Efficiency Diesel Rock CrusherZenith High Efficiency Diesel Rock CrusherZenith High Efficiency Diesel Rock CrusherZenith High Efficiency Diesel Rock CrusherZenith High Efficiency Diesel Rock CrusherZenith High Efficiency Diesel Rock Crusher

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Ms. John
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken