Guangzhou Halance Technology Co., Limited
Home Bedrijfsgegevens Product List contact Klik Hier om onderzoek te sturen

Product List(Totaal 329 Producten)

2 1/2 " Lint Ploy Deco Mesh is populair in Christmas Wreaths, Garlands, Bows, voor de decoratie enz. van de ...

MOQ: 1000 Yards
Materiaal: Polyester
Type: Lint Spool
Stijl: Metalen
Techniek: Geweven
Verpakking: 20 Rolls/Carton
Standaard: SGS

Het netwerk Ribbon Rolls is decoratie voor bloem, Gift, Party, huwelijk, huis enz. De grootte is 2.5Inch ...

MOQ: 1000 Yards
Materiaal: Polyester
Type: Lint Spool
Stijl: Plaid
Techniek: Geweven
Verpakking: 20 Rolls/Carton
Standaard: SGS

De verpakking Mesh van de bloem voor deco Party
1) Materiaal: Polypropyleen
2) Kleur: ...

MOQ: 5000 Yards
Verpakking: Standard Package
Standaard: CE
Handelsmerk: Halance
Oorsprong: Guangdong

In het groot Deco Poly Mesh wordt wijd gebruikt voor huwelijkskroon, Xmas Day voor Christmas Wreath! Deze ...

MOQ: 500 Rolls
Verpakking: 20ft FCL: 7200 Rolls 40hq FCL: 17500 Roll
Standaard: SGS
Handelsmerk: Halance
Oorsprong: Guangzhou

Verlichte Carpeting is een uniek idee en als comsumerproduct, populair in de bevloering. Het wordt gemaakt ...

Referentie FOB Prijs: US $ 150 / Set
MOQ: 1 Set
Gebruik: Commercieel
Gebruik: Buiten-
Gebruik: Huishouden
Functie: Waterdicht
Functie: Anti-statische
Verpakking: Box

Optische Fiber Lighting Decking Kits voor decking decoratie Wood
Vezeloptische Lighting Decking Kits ...

MOQ: 1 Set
Gebruik: Buiten-
Functie: Waterdicht
Verpakking: 1set/Carton
Standaard: CE
Handelsmerk: CE
Oorsprong: Guangzhou

Het plafond Light Fitting moet wijd voor plafond stereffect met optisch vezellicht maken. Het wordt wijd ...

MOQ: 100 Pieces
Materiaal: Metalen
Kleur: Transparant
Verpakking: Box
Standaard: CE
Handelsmerk: Halance
Oorsprong: China

Van de sterCeiling van Room Optic Fiber van de sauna de uitrustingen Consist van 12 bundels multi-Koord End ...

MOQ: 5 Sets
Verpakking: Standard Package
Standaard: CE
Handelsmerk: Halance
Oorsprong: China (Mainland)

De geleide Uitrusting van de Verlichting van de Vezel Optische
Bevat het veranderende de vezel optische ...

MOQ: 10 Sets
Certificaat: CE
Verpakking: Standard Package
Standaard: CE
Handelsmerk: Halance
Oorsprong: China (Mainland)

De optische vezel PMMA is met een zwart jasje dat het lichaam kan beschermen. Het zendt aan het eind maar ...

MOQ: 1 Roll
Certificaat: CE
Verpakking: Standard Package
Standaard: CE
Handelsmerk: Halance
Oorsprong: China (Mainland)

De stevige kabel van de kernvezel wordt gebruikt voor het licht van de rand swimmg pool en Vezeloptische ...

MOQ: 180 Meters
Verpakking: Carton
Standaard: CE
Handelsmerk: Halance
Oorsprong: Guangzhoutianhe

De lichten van de pool wordt gebruikt voor het licht van de rand swimmg pool en Vezeloptische Pool Lighting ...

MOQ: 100 Sets
Type: Kaal
Conductor Type: Solide
Conductor Material: Copper Clad Steel
Isolatiemateriaal: PVC
Certificaat: CE
Verpakking: Carton

Optische de verlichtingskabel van de vezel
Al kostuum van Optical Fiber voor Lighting, voor toont geval ...

MOQ: 30 Meters
Materiaal Vorm: Ronde Wire
Kern: Single Core
Certificaat: RoHS
Schede Materiaal: PVC
Verpakking: carton
Standaard: 6mm

Vezel van de de verlichtingswaterval van de vezel de optische

Deze watervezel is kostuum voor ...

MOQ: 800 Meters
Type: Multi-mode Fiber
Certificaat: RoHS
Certificaat: CE
Verpakking: Carton
Standaard: 32x32x32
Handelsmerk: HALANCE

De plastic optische vezel geniet van diverse kleuren, flexibele transmissie, wordt het wijd gebruikt in ...

MOQ: 1 Roll
Type: Single-mode Fiber
Kern: Single Core
Certificaat: RoHS
Merk: Mitsubishi
Verpakking: Standard Package
Handelsmerk: HALANCE

De optische vezel gebruikt voor decoratief op plafond of hotel, kroonluchter.
PMMA de vezeloptica ...

MOQ: 1 Roll
Type: Single-mode Fiber
Materiaal Vorm: Ronde Wire
Kern: Single Core
Merk: Mitsubishi
Verpakking: Standard Package
Standaard: CE

Stevige Side Glow Optic Fiber gebruikt voor decoratief zwembad, trede, fontein, enz.
Identiteitskaart: ...

MOQ: 30 Meters
Toepassing: Kunst
Type: Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur: SC-SC
Kern: Single Core
Certificaat: RoHS
Certificaat: CE

PMMA Single Optic Fiber een veilige optische vezelverlichting die voor het optische gordijn van de ...

MOQ: 30 Meters
Toepassing: Kunst
Type: Single-mode Fiber
Materiaal Vorm: Ronde Wire
Certificaat: CE
Verpakking: Standard Package
Standaard: CE

Lichte Uitrusting van het Plafond van de vezel de Optische
Specificaties

* ...

MOQ: 10 Square Meters
Toepassing: Kunst
Type: Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur: FC
Certificaat: CE
Verpakking: Standard Package
Standaard: CE

PMMA wordt de vezel optische kabel verbonden aan lichtbron om tot vezel optische lichte uitrustingen te ...

MOQ: 30 Meters
Toepassing: Kunst
Type: Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur: LC
Kern: Single Core
Certificaat: CE
Verpakking: Standard Package

De geleide optica van de lichtbronvezel is ongetwijfeld de beste verlichtingsoplossing voor in en rond ...

MOQ: 180 Meters
Toepassing: Sensor
Materiaal Vorm: Ronde Wire
Kern: Single Core
Certificaat: CE
Schede Materiaal: PVC
Verpakking: Carton

Van de optische kabeluitrustingen van de vezel van het de combinatieseind de lichte optische vezel en RGB ...

MOQ: 100 Sets
Toepassing: Verbinding
Toepassing: Kunst
Type: Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur: SC
Certificaat: CE
Verpakking: Standard Package

Zij Light Fiber Optic Cable is wijd gebruik voor nooduitgangverlichting, ondertekent verlichting enz. Het ...

Referentie FOB Prijs: US $ 4 / Piece
MOQ: 30 Meters
Toepassing: Kunst
Type: Single-mode Fiber
Verpakking: Standard Package
Standaard: CE
Handelsmerk: Halance
Oorsprong: China (Mainland)

Het plastic multi-Koord End Emitting Fiber Optic wordt bestaan door vele flexibele koorden van 0.75mm ...

MOQ: 1 Piece
Toepassing: Kunst
Type: Multi-mode Fiber
Certificaat: CE
Verpakking: 1set/Carton
Standaard: CE
Handelsmerk: CE

De lichte multi-core vezel Optical van het eind voor Residence plafondlicht
Multi-core Vezeloptische ...

MOQ: 300 Meters
Toepassing: Kunst
Type: Multi-mode Fiber
Certificaat: CE
Verpakking: 1set/Carton
Standaard: CE
Handelsmerk: CE

De optische vezel Pillow wordt samengesteld uit 0.25 optische vezels is geweven in de doos van de ...

MOQ: 500 Sets
Stijl: Plain
Gebruik: Decoratief
Gebruik: Hotel
Lichaamsdeel: Hoofd
Vulling: 100% Polyester
Materiaal: 100% Polyester

Zijn de optische de stertapijten van de vezel perfect voor verhoging aan een deuropening voor huwelijken, ...

MOQ: 1 Vierkante Meter
Materiaal: Chemical Fiber
Gebruik: Thuis
Gebruik: Decoratie
Gebruik: Commercieel
Gebruik: Hotel
Dikte: 15mm

Bloemen het Verpakken en het Verpakken van de Decoratie Netwerk
1. Materiaal: Polypropyleen
2. ...

MOQ: 2000 Rolls
Kenmerken: Flame-Retardant
Kenmerken: Waterdicht
Stijl: Garen geverfd
Verpakking: Carton
Standaard: SGS
Handelsmerk: HALANCE

1-10 11-20