Guangdong, China
Zakelijk Range:
Auto Parts, Produceren & Verwerken Machine
Soort Bedrijf:
Fabrikant & Trading Company
Management System Certification:
ISO 9001:2008-certificaat, ISO 14001:2004-certificaat, TS16949

DC-motor, versnellingsbak, gearhead fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit Diameter 6mm 3V Kleine gelijkstroom Aangepaste Motor, versnellingsbak van de Vermindering van 12mm de Lage T/min ..., 8mm 4.2V Versnellingsbak van de Vermindering van de Hoge ... en ga zo maar door.

Gold Member Sinds 2015
Audited Supplier
 versnellingsbak van de Vermindering van 32mm 12V de Kleine Plastic Planetarische
 versnellingsbak van de Vermindering van 32mm 12V de Kleine Plastic Planetarische
 versnellingsbak van de Vermindering van 32mm 12V de Kleine Plastic Planetarische
 versnellingsbak van de Vermindering van 32mm 12V de Kleine Plastic Planetarische
 versnellingsbak van de Vermindering van 32mm 12V de Kleine Plastic Planetarische
 versnellingsbak van de Vermindering van 32mm 12V de Kleine Plastic Planetarische
  •  versnellingsbak van de Vermindering van 32mm 12V de Kleine Plastic Planetarische
  •  versnellingsbak van de Vermindering van 32mm 12V de Kleine Plastic Planetarische
  •  versnellingsbak van de Vermindering van 32mm 12V de Kleine Plastic Planetarische
  •  versnellingsbak van de Vermindering van 32mm 12V de Kleine Plastic Planetarische
  •  versnellingsbak van de Vermindering van 32mm 12V de Kleine Plastic Planetarische
  •  versnellingsbak van de Vermindering van 32mm 12V de Kleine Plastic Planetarische

versnellingsbak van de Vermindering van 32mm 12V de Kleine Plastic Planetarische

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
1000 Pieces US $10.5 - 15.0  / Piece
Betalingscondities: LC, T / T
Havenplaats: Shenzhen, China
Productiecapaciteit: 5, 000PCS/Day

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
ZWBPD032032
Toepassing
Motor , Elektrische auto's , Speelgoed , Auto
Functie
distributiekracht , Speed ​​Reduction
Hardheid
Geharde tandoppervlak
Type
Planetaire Gear Box

Extra Informatie.

Handelsmerk
ZHAOWEI
Verpakking
Standard Packaging or According to Client's Requir
Standaard
32mm Planetary Gearbox
Oorsprong
Shenzhen
Productiecapaciteit
5, 000PCS/Day

Beschrijving

versnellingsbak van de Vermindering van 32mm 12V de Kleine Plastic Planetarische

De Beschrijving van het product   

Kan worden aangepast
12V plastic het toestelmotor van gelijkstroom


Model
De Parameters van de toepassingGeschatte Torsie van VersnellingsbakOnmiddellijke Torsie van VersnellingsbakDe Verhouding van het toestelDe Lengte van de Versnellingsbak
L1
GeschatBij Geen LadingBij Geschatte LadingAlgemene Lengte
L
VoltageSnelheidHuidigSnelheidHuidigTorsie
VDCt/minmAt/minmAgf. CmmN. Mmmgf. Cmgf. Cmmm
ZWBPD032032-1612.0337215303715122912178.225000800001635.7
ZWBPD032032-2412.02252152027151843181250008000024
ZWBPD032032-3312.01632151477152534249200008000033
ZWBPD032032-6712.08023072715339233388.225000800006745.7
ZWBPD032032-9412.057230527154759467250008000094
ZWBPD032032-13312.0412303671567336602500080000133
ZWBPD032032-18812.0292302671595189332000080000188
ZWBPD032032-27212.0202651871510328101398.2250008000027255.7
ZWBPD032032-38312.014265137151454214262500080000383
ZWBPD032032-54012.01026597152050320112500080000540
ZWBPD032032-76312.0726567152500024522500080000763
ZWBPD032032-107612.05265571520000196120000800001076
boven specificaties enkel voor verwijzing en klantgericht volgens vereisten

2D Tekening32mm 12V Small Plastic Planetary Reduction Gearbox

De details van het product tonen:
32mm 12V Small Plastic Planetary Reduction Gearbox

 

Toepassing

32mm 12V Small Plastic Planetary Reduction Gearbox
 

Audio en visuele apparatuur

notitieboekje PC, camcorder, auto DVD, kinescope DVD, autoCD speler, camera, digitale camera, hoofdtelefoonstereo-installatie, cassettebandrecorder en enz.

De toepassing van het huishouden

het scheerapparaat, tandenborstel, keukentoestellen, haarclipper, naaimachines, massager, vibrator, droogkap, rubdown machine, graanpopcornpan, de machine van het schaarhaar, stofzuiger, tuinhulpmiddel, sanitaire waren, venstergordijn, koffiemachine, zwaait en enz.

De automatisering van de administratie apparatuur

CD-rom, apparatuur van OA, scanners, printers, de multifunctionele machines de perifere van het machinesexemplaar, fax, het document van de FAX snijder, computer, bankmachine en enz.

Automobiel producten

conditionerende vochtigere actuator, actuator van het deurslot, intrekbare rearview spiegel, meters, het optische apparaat van de ascontrole, leidt de regelaar van het lichtstraalniveau, de pomp van het autowater, autoantenne, lumbale steun, automatische automaat en enz.

Speelgoed en modellen

de radio controle van de controle model, automatische cruise, rit-op stuk speelgoed en enz.

Medische toepassing

bloeddrukmeter, ademmachine en enz.

Industrials

lucht verfrissing, vertoning, flow control kleppen en enz.

Stroomhulpmiddelen

elektrische boor, schroevedraaier en enz.

De instrumenten van de precisie

monitor, opticainstrumenten en enz.
 

Onze Diensten:

  • ODM & OEM
  • Het ontwerp en de ontwikkeling van de versnellingsbak
  • Verwante technologiesteun

Verpakking & Het Verschepen

1) de Details van de Verpakking

ingepakt in nylon ten eerste, kartonneer dan, en dan versterkt met houten geval voor buitenverpakking
Of volgens de eis van de clië Nt

2) het Verschepen Details

de steekproeven zullen binnen 10 dagen worden verscheept;
de belangrijke tijd van de partijorde volgens de daadwerkelijke situatie


De Informatie van het bedrijf:

De Machines van Shenzhen ZHAOWEI & Co. Van de Elektronika, Ltd  Werd gevestigd in 2001, verstrekken wij de totale aandrijvingsoplossing voor klanten van ontwerp, het bewerken vervaardiging, componenten productie en assemblage.  
32mm 12V Small Plastic Planetary Reduction Gearbox
 

1) Concurrerende Voordelen

  • 1) Concurrerende Voordelen
    17+year ervaring in de productie van motorversnellingsbak
    Wij verlenen technische steun van R& D, prototype, het testen, assemblage en serieproduktie, ODM & OEM
    Concurrerende Prijs
    De Prestaties van het product: Efficiency met geringe geluidssterkte, Hoge, Lange levensduur
    Snelle Levering: 15 werkdagen na betaling
    Kleine Toegelaten Orden

  2) HoofdProducten

  • De verminderingsversnellingsbak van de precisie en zijn diameter: 3.4mm38mm, voltage: 1.5-24V, macht: 0.01-40W, outputsnelheid: 52000rpm en outputtorsie: 1.0 gf. Cm -50kgf. Cm,

  • Aangepaste worm en toesteltransmissiemachines;
  • Nauwkeurige elektromechanische motiemodule;
  • Nauwkeurige component en assemblage van plastiek en metaalpoederinjectie

Certificatie

Wij hebben overgegaan tot greep ISO9001: 2015 (CN11/30731), ISO14001: 2004 (U006616E0153R3M), ISO13485: 2016 (CN18/42018) en IATF16949: 2016 (CN11/30730.01).
32mm 12V Small Plastic Planetary Reduction Gearbox
en meer…
 

FAQ

1. Kunt u de versnellingsbak met douanespecificaties maken?
JA. Wij hebben ontwerp en heeft het ontwikkelingsteam, ook een grote termijn van ingenieurs, elk van hen
velen werken jarenervaring

2. Do u verstrekt de steekproeven?
JA. Ons bedrijf kan de steekproeven aan u verstrekken, en de levertijd is over 5-15days volgens de specificatie van versnellingsbak u wenst

3. What is uw MOQ?
Onze MOQ is 2000pcs. Maar aan het begin van onze zaken, keuren wij kleine orde goed

4. Hebt u het punt in voorraad?
Ik ben droevig wij donot het punt in voorraad hebben, worden Alle producten gemaakt met orden

5. Verleent u technologiesteun?
JA. Ons bedrijf heeft ontwerp en ontwikkelingsteam, kunnen wij technologiesteun verlenen als u
behoefte

6. Hoe te aan ons te verschepen?
Wij zullen de goederen aan u volgens DHL of UPS - of van FEDEX enz. - rekening verschepen u verstrekt.  

7. Hoe te om het geld te betalen?
Wij keuren vooraf T/T goed. Ook hebben wij verschillende bankrekening voor het ontvangen van geld, zoals dollors van de V. S. Of RMB enz.

8. Hoe kan ik het product voor me weten geschikt is?
Frist, u moet ons verstrekken de meer detailsinformatie over het product. Wij zullen het punt aan u volgens uw vereiste van specificatie adviseren. Nadat u bevestigt, zullen wij de steekproeven aan u voorbereiden. Ook zullen wij sommige goede vooruitgang volgens uw productgebruik aanbieden

9. Kan ik aan uw bedrijf te bezoeken komen?
JA, kunt u aan ons bedrijf, en onthaal komen om ons bedrijf altijd te bezoeken te bezoeken

10. Hoe contacteren ons?
  Gelieve te verzenden een onderzoek 

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Dhr. Zhang
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken