Startpagina Ontdekking van leveranciers Elektrotechniek & Elektronica's Communicatie & Zendapparatuur

Cisco Xfp-module Fabrikanten en Leveranciers

Cisco Xfp-module Totaal 54 fabrikanten en leveranciers gevonden met 162 producten

Telefly Telecommunications Equipment Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2014

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Transceivermodule , mediaconverter , industriële Ethernet-switch , SFP , PoE-switch
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001, ISO 14001
  • Cisco DDM-XFP-1270nm-Tx/1330nm-Rx compatibele DDM 40km-zendontvanger 10g SFP-module
    US$96,00 / Stuk
    5 Stukken (MOQ)
  • Cisco XFP-10g-SR compatibele XFP 850nm Dual Fiber Transceivermodule
    US$96,00 / Stuk
    5 Stukken (MOQ)
  • XFP-10g- 60km 1310nm Simplex SFP glasvezelmodule compatibel met Cisco Huawei-netwerkswitch
    US$13,00 / Stuk
    5 Stukken (MOQ)

Shenzhen Link-All Technology Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
SFP-module/transceiver , CWDM/DWDM Mux/deMux , Media Converter , PLC-splitter , OADM Swdm4 Swd8 Swdm9
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001
  • Cisco ons-Xc-10g-1490-compatibele 10g CWDM XFP 1490nm 40km Dom-zendontvanger Module
    US$5,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • 10g CWDM XFP 1510nm 40km Dom Transceiver module voor Cisco Schakelaars
    US$5,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Cisco XFP-10glr-Oc192sr-compatibel 10gbase-LR/LW en oC-192/STM-64 SR-1 XFP 1310nm 10km Dom-zendontvangermodule
    US$5,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Shenzhen Utop Technology Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2023

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied500
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
SFP-module , Fibre Media Converter , PoE-switch , industriële Ethernet-switch , Fibre Video Converter
OEM,ODM,Eigen Merk
Reactietijd≤3 uur
  • 10GB XFP LR 10km 1310nm LC DDM transceivermodule voor Cisco/Huawei/Juniper/Arista/Finisar, enz.
    US$14,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • 10g XFP Bidi LC 10km 1270/1330nm DDM optische glasvezel XFP Transceivermodule voor Cisco/Huawei/Juniper
    US$68,00 / Oneven
    1 Oneven (MOQ)
  • 10g Bidi XFP-module 40 km Tx1330/Rx1270nm optische glasvezel XFP High Compatibel met de Cisco XFP-module
    US$19,9 / Oneven
    1 Oneven (MOQ)

Hdyy Technology Limited

China Supplier - Gouden LidSinds 2022

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied500
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
Smartphone , headset , luidsprekerbox , CPU , Ethernet-switch
OEM,ODM
ISO 9001
  • Cisco SFP-10g-LRM= Cisco 10gbase-LRM SFP module Ethernet Switch optische glasvezel Netwerkmodule
    US$60,00 / Stuk
    50 Stukken (MOQ)
  • Cisco SFP-10g-LR= Cisco 10gbase-LR SFP module Ethernet Switch optische glasvezel Netwerkmodule
    US$110,00 / Stuk
    30 Stukken (MOQ)
  • Cisco SFP-10g-SR= Cisco 10gbase-SR SFP module Network Switch optische glasvezel Netwerkmodule
    US$110,00 / Stuk
    20 Stukken (MOQ)

Takfly Communications Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2013

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Glasvezel patchcord , optische adapter , optische signaalverzwaker , CWDM/DWDM , Media Converter
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001, ISO 9000, ISO 14001, ISO 14000
  • 10g optische module zendontvanger 10 km XFP optische module
    US$30,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • 10 gbps 1310 nm mm SFP+ optische zendontvanger/SFP-module
    US$9,9 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)
  • Takfly 10g XFP 850nm Multimodule Transceiver XFP module
    US$18,85 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Wuhan Yongxinfeng Science&Technology Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied1100
Plantengebied
Aantal Werknemers51
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek
SFP-module , SFP+-module , XFP-module , QSFP-module , Pon
Eigen Merk,ODM,OEM
ISO 9001
  • 10gbase-ZR XFP 1550nm 80 km Dom SFP zendontvangermodule
    US$80,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Fabrieksprijs Qsfp28 100g SR4 850nm 100m MPO DDM transceiver Module
    US$45,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Cisco Compatible 10g-Lr-S, 10gbase-Lr SFP+ 1310nm 10km LC Optical Transceiver SFP 10g
    US$5,8 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Takfly Communications Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2013

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Aantal Werknemers65
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek
MPO/MTP , CWDM/DWDM/OADM , PLC-splitter , patchkabel , glasvezelkabel
Eigen Merk,ODM,OEM
ISO9001:2008, ISO14001:2004
  • Modules XFP 20km van de Zendontvanger van Cisco de Compatibele 10g XFP Optische
    US$0,1 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • 10g Zendontvanger 80km van de Module van de Vezel XFP van DWDM
    US$0,1 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • 40km Gigabit SFP de Optische Module van Sc SFP van Bidi van de Zendontvanger
    US$0,1 / Stuk
    2 Stukken (MOQ)

SHENZHEN REALSEA OPTOELECTRONIC TECHNOLOGY CO., LTD.

China Supplier - Gouden LidSinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied2000
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
SFP-zendontvanger , direct aangesloten kabel , actieve optische kabel , optische glasvezelkabel , glasvezelpatchkabels
OEM,ODM
Reactietijd≤3 uur
  • SFP+10g DWDM 80km 1529.55nm C17-C61 optische zendontvanger DWDM 1529.55nm Module-compatibele Nokia Cisco Juniper
    US$185,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • CWDM SFP+ module Chinese leverancier 1260--1610nm 10g 80km LC
    US$150,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Qsfp28-100g-Er4 Huawei-compatibel 100g Qsfp28 Er4 4wdm 1310nm 40km LC Transceivermodule
    US$1.000,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Shenzhen Gewei Technology Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2023

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
Glasvezelkabel voor communicatie , onderdelen van de HS-kabelboom voor EV , accessoires voor de kabelboom voor de auto , PLC-splitter , EV-laadstation en -pistool
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001, ISO 9000, ISO 14001, ISO 20000, OHSAS/ OHSMS 18007...
  • Goedkoopste prijs Huawei Cisco Compatible 10gbase-T SFP+ koperen RJ-45 30 m. Zendontvanger 10g SFP koperen module
    US$0,66 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Compatible with Cisco 40 Gigabit Modules Qsfp-40g-Sr4-S 40gbase-Sr4 Qsfp Module for Mmf 4 Lanes 850 Nm Mmf MPO-12
    US$0,99 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Compatible with Cisco 40 Gigabit Modules Qsfp-40g-Sr4-S 40gbase-Sr4 Qsfp Module for Mmf 4 Lanes 850 Nm Mmf MPO-12
    US$0,99 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
SFP , SFP+ XFP QSFP , optische glasvezelzendontvangermodule , optische glasvezelzendontvanger
OEM,Eigen Merk
ISO 9000
  • Cisco XFP-10G-SM-ZR100 compatibel 10GBASE-ZR XFP 1550nm 100 km Dom LC SMF Transceivermodule
    US$310,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Cisco SFP-10G-T-S-compatibel, 10GBASE-T SFP+ koperen RJ-45 30m transceivermodule
    US$45,00 / pair
    1 pair (MOQ)
  • Cisco XFP-10G-BX40U-I/XFP-10G-BX40D-I compatibel 10GBASE-BX BiDi XFP 1270nm-TX/1330nm-RX(/1330nm-TX/1270nm-RX) 40 km Dom LC SMF-zendontvangermodule
    US$160,00 / pair
    1 pair (MOQ)

TOB Technologies Co., Limited

China Supplier - Gouden LidSinds 2023

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied300
Plantengebied
Aantal Werknemers6
Aantal Werknemers
Handelsbedrijf
Aangepaste accupacks , elektrische fietsaccu , LiFePO4 accupacks , LiFePO4 accucellen , Custom Polymer accu
Altri
Binnen 15 Werkdagen
  • 10gbe SFP+ 10g XFP-module 10g, dubbele glasvezel, SM 1550nm, LC-poort, 100 km.
    US$250,00 / Stuk
    50 Stukken (MOQ)
  • 10g SFP+-module, dubbele glasvezel, SM 1550 nm LC 40 km DDM SFP-glasvezelzendontvanger
    US$10,00 / Stuk
    50 Stukken (MOQ)
  • 10gbe SFP+ 10g, enkele glasvezel, SM 1270/1330nm, LC-poort, 20 km.
    US$78,00 / Stuk
    50 Stukken (MOQ)

Shenzhen Gaofu Communication Technology Co., Limited

China Supplier - Gouden LidSinds 2023

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied500
Plantengebied
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Glasvezel patchkabel , glasvezelkabelhaspel , glasvezelkabel , glasvezeladapter , glasvezelmediaconverter
OEM,ODM,Eigen Merk
Reactietijd≤3 uur
  • Cisco SFP-10g-SR-compatibel 10gbase-SR SFP+ 850 nm 300m Duplex LC Optical Transceivermodule
    US$10,00 / Stuk
    5 Stukken (MOQ)
  • RJ45 10 g 100 m koperen SFP-glasvezelzendontvanger, 1000 m lang Met Cisco
    US$10,00 / Stuk
    5 Stukken (MOQ)

Shenzhen kexint Technology Co., Ltd

China Supplier - Diamant LidSinds 2024

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied1060
Plantengebied
Aantal Werknemers53
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
ONU , glasvezelkabel , netwerkkabel , MPO , fiber patch cord
Eigen Merk
ISO 9001
  • Kexint Cisco C21 DWDM-SFP10g-60.61-compatibel SFP+ 10g DWDM 1560,61 nm 100 GHz 80km Dom Duplex LC/UPC SMF optische zendontvangermodule voor transmissie
    US$17,92 / Stuk
    10 Stukken (MOQ)

Hangzhou Zsine Optoelectronic Technology Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2022

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied1720
Plantengebied
Aantal Werknemers59
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Glasvezelkabel , glasvezelpatchkabel , Telecommunicatiepaneel , pigtail , Cooper-kabel
ODM,OEM
Reactietijd≤3 uur
  • Compatibele SFP-zendontvanger 10g-module op de markt
    Bespreekbaar
    10 Stukken (MOQ)
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
ADSL modem 56k modem , Steel Iron , Wireless LAN , Firewall , module Transceiver
Guangzhou, Guangdong
  • Cisco Glc SFP X2 XFP XENPAK-serie module Glc-SX-MMD Glc-LH-SMD GLC-T Glc-ZX-SMD SFP-GE-S/L/Z SFP-10g-SR/LR/er/ZR X2-10GB-SR/LR/er/ZR XFP-10GB-mm-SR
    Bespreekbaar
    1 Stuk (MOQ)

Ningbo Fibconet Communication Technology Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2020

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf , Groepsmaatschappij
PLC-splitter , snelle connector , glasvezelpatchkabel , glasvezelkabel , glasvezelkabel
OEM,ODM,Eigen Merk
Reactietijd≤3 uur
  • Cisco XFP-10g-er-compatibele glasvezelzendontvanger LC Duplex 5g
    US$25,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Glasvezel 1310 km/1550 nm LC glasvezel 1.25g Bidi SFP transceiver Module
    US$6,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Glasvezel 100km 1490/1550nm LC glasvezel 1.25g Bidi SFP-zendontvanger Module
    US$6,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Star Link IT Co., Limited

China Supplier - Gouden LidSinds 2016

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
LAN-kabels , glasvezelkabels , HDMI-kabels , USB-kabels , patchkabels
OEM,ODM
Reactietijd≤3 uur
  • SFP het Optische Compatibele systeem van de Zendontvanger GLC-T 155m 622m 1.25g 2.5g Cisco
    US$1,00 / Stuk
    10 Stukken (MOQ)
  • 300 m SFP+ 10g 850 nm LC optische zendontvanger compatibel met SFP-10ge-SX-mm850
    US$8,00 / Stuk
    10 Stukken (MOQ)
  • 155m 1310nm 20 km DDM LC optische zendontvanger compatibel met SFP-Fe-LX-Sm1310
    US$4,00 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)
Fabrikant/fabriek
Opitcal-zendontvanger , Media Converter , SFP , 10g SFP , XFP
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001
  • 850 nm Multi-Mode 300m XFP SR
    Bespreekbaar
    10 Stukken (MOQ)
  • 1X9 SFF XFP SFP Bidi-zendontvanger
    Bespreekbaar
    10 Stukken (MOQ)
  • Optische vezel 10 g CWDM XFP
    Bespreekbaar
    1 Stuk (MOQ)

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

China Supplier - Gouden LidSinds 2009

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Aantal Werknemers91
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Glasvezelkabel , optische kabel , optische kabel , optische kabel , glasvezelkabel voor buiten
ODM,OEM
ISO9001:2015
  • 850nm 100m /1000m de Convertor/de Vezel van Media Optisch aan RJ45 de Convertor van Media
    Bespreekbaar
    30 Stukken (MOQ)
Fabrikant/fabriek
Glasvezelkabels , optische vezels , glasvezelkabel , SFP , SFP+
ISO 9001, ISO 14001
Wuhan, Hubei
  • WDM SFP-ZENDONTVANGER (FPBPXX1GS--XXX)
    Bespreekbaar
    (MOQ)
Fabrikant/fabriek
Modules , glasvezelkabels , kabels , harde schijven
ISO 9001, ISO 9000, ISO 14001, ISO 14000, ISO 14070...
Chongqing, Chongqing
  • 1000base-Sx SFP de Module van de Zendontvanger
    US$17,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • De Module van Cisco 10gbase-Lr SFP+
    US$48,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • 1000base-t SFP de Module van de Zendontvanger
    US$20,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
Fabrikant/fabriek , Groepsmaatschappij
SFP , apparatuur , CWDM , CFP , Bidi
OEM,ODM,Eigen Merk
ANSI/ESD, EICC, HSE, ISO 9000, ISO 9001...
  • De compatibele redacteur-Programmeur van de Codage, de Raad van de Test voor GBIC|SFP|SFP+ optische Zendontvangers
    US$150,00 / Stuk
    2 Stukken (MOQ)
  • 1270/1330nm 10/20/40/80km 10g Bidi XFP
    US$2,00 / Stuk
    2 Stukken (MOQ)
  • Versnel aan 10g Via Single Fiber SFP+ Transceivers
    US$95,00 / Stuk
    2 Stukken (MOQ)
Fabrikant/fabriek
Fiber Patch Cord , Fibre Media Converter , SFP-modules , Fibre Video Converter , Fiber adapter
ISO 9001
Shenzhen, Guangdong
  • 10gbase-SR Dualfiber voor Mmf 850nm LC 300m (sfp+10gb-SR)
    Bespreekbaar
    1 Stuk (MOQ)
  • 1000base-Bx SFP Module voor enig-Strand SMF, 1310nmtx/1550nmrx Wavelength (glc-bx-D)
    Bespreekbaar
    1 Stuk (MOQ)
  • 10GB/S 1310nm Singlemode SFP+ Transceiver (sfp+10gb-LR)
    Bespreekbaar
    1 Stuk (MOQ)

Zhejiang Guangfan Communications Technology Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2020

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek , Groepsmaatschappij
Glasvezelverdeelkast , glasvezelsplits-sluiting , glasvezelkabel , PLC-splitter , glasvezelconnector
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001, ISO 14001
  • Optische glasvezel Cisco 40gbase LR4 10km LC Dom-glasvezelkabel Zender/ontvanger
    US$1,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Optische glasvezel Data Center passieve SFP28 25g koperen kabelset
    US$1,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Optische vezel 100 g Qsfp28 tot 4X 25g SFP28 AOC Optical Actieve kabel
    US$1,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
Fabrikant/fabriek
SFP-zendontvanger 1g , SFP-module , SFP-zendontvangermodule , 10g SFP+ glasvezelzendontvanger , 10g SFP+ koperen kabel met directe aansluiting
OEM,Eigen Merk
ISO 9001, ISO 14001
  • 40g Vezel Optische 1310nm 10km DuplexLC SMF 10km van de Zendontvanger van Qsfp Lr4 Optische
    Bespreekbaar
    1 Stuk (MOQ)
  • Zendontvanger Vier van de Module Qsfp+ van Cisco qsfp-40g-Sr4 40gbase-Sr4 Kanaal 850nm 100-meter
    Bespreekbaar
    1 Stuk (MOQ)
Fabrikant/fabriek
Media Converter , glasvezelkabel en testapparatuur
ISO 9001, ISO 14001
Shenzhen, Guangdong
  • SFP 10GB het Optische Compatibele systeem van Cisco van de Module
    US$10,00 / Stuk
    5.000 Stukken (MOQ)
  • 10GB het Optische Compatibele systeem van Cisco van de Module XFP
    US$10,00 / Stuk
    5.000 Stukken (MOQ)
Fabrikant/fabriek , Ander
Media Converter , Fibre Converter , Fibre Media Converter , SFP , SFP Transciever
Shenzhen, Guangdong
  • De video Digitale Zendontvangers van de Convertor van de Vezel
    Bespreekbaar
    (MOQ)
Fabrikant/fabriek , Particulieren/SOHO
Zender/ontvanger
Shenzhen, Guangdong
  • Compatibele Zendontvanger/Module (GLC-sx-MM.)
    Bespreekbaar
    (MOQ)
Fabrikant/fabriek
SFP-zendontvanger , mediaconverter , Mux/deMux , patchkabel , AOC/DAC-kabel
Shenzhen, Guangdong
  • Adra arx-Cxx96-Zr CWDM XFP 10g 1470~1610nm 80km met de Schakelaar van Ddm LC
    Bespreekbaar
    1 Stuk (MOQ)
Ander
Cisco router , Cisco Switch , Cisco Firewall , router , switch
ISO 9001
Beijing, Beijing
  • Cisco Router (2801/2811/2821) Cisco Original
    Bespreekbaar
    1 Stuk (MOQ)
Artikelen per Pagina: 10 | 30 | 50