Startpagina Ontdekking van leveranciers Elektrotechniek & Elektronica's Communicatie & Zendapparatuur

Cwdm Sfp-module Fabrikanten en Leveranciers

Cwdm Sfp-module Totaal 170 fabrikanten en leveranciers gevonden met 510 producten

Shenzhen Link-All Technology Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
SFP-module/transceiver , CWDM/DWDM Mux/deMux , Media Converter , PLC-splitter , OADM Swdm4 Swd8 Swdm9
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001
  • Cisco SFP-compatibel 10g CWDM SFP-netwerk 1270 nm tot 1610 nm 40km commerciële of industriële Dom module
    US$1,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • DELL Force10 CWDM-SFP10g-1590-compatibel 10g CWDM SFP+ 1590nm 20 km Dom Transceivermodule
    US$5,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • HPE CWDM-SFP10g-1610-compatibele 10 g CWDM SFP+ 1610 nm 40 km Dom-zendontvanger Module
    US$5,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Shenzhen Jeetronics Communications Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2022

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
SFP QSFP Qsfpdd optische zendontvanger , 1g 2 , 5g 10g koperen SFP RJ45 , PoE Ethernet-switch , industriële Ethernet-switch
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001
  • 10 gbps CWDM SFP+10 gbps CWDM-module 1270 nm~1610 nm10 km SMF Duplex LC DDM/Dom
    US$1,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • 1470 nm~1610 nm SMF 80 km 10gbase SFP Duplex LC CWDM-glasvezelkabel Module
    US$250,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • 2.5g SFP CWDM 80km OEM zendontvangermodule voor aangepaste golflengte
    US$1,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Shenzhen Hs Fiber Communication Equipment Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2024

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
Olt , ONU , SFP-modules , PoE-switch , router
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001, ISO 14001
  • Compatibel met 1270nm-1330nm 10km 10g CWDM SFP+ Dom Duplex LC SMF Transceivermodule
    US$13,5 / PCS
    1 PCS (MOQ)
  • Hsgq-PX20 +++ Modul Optic CWDM 2,5g/1,25g 20km EPON Olt Modul SFP-transceiver FTTH-module
    US$10,5 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Hsgq CWDM-zendontvanger SFP 1310-1550nm 40km-compatibel Alle merken glasvezel Optische module SFP-module
    US$8,3 / Piars
    1 Piars (MOQ)

Shenzhen kexint Technology Co., Ltd

China Supplier - Diamant LidSinds 2024

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000
Plantengebied
Aantal Werknemers3
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
ONU , glasvezelkabel , netwerkkabel , MPO , fiber patch cord
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001
  • Kexint Cisco CWDM-SFP-1270-100-compatibele SFP 1000base-CWDM 1270nm 100km Dom Duplex LC/UPC SMF optische zendontvangermodule voor transmissie
    US$75,6 / Stuk
    10 Stukken (MOQ)
  • Kexint Cisco CWDM-SFP-1470-120-compatibele SFP 1000base-CWDM 1470nm 120km Dom Duplex LC/UPC SMF optische zendontvangermodule voor transmissie
    US$75,6 / Stuk
    10 Stukken (MOQ)
  • Netwerk SFP-module 400g 10 km CWDM QSFP voor Big Data Midden
    Bespreekbaar
    1 Stuk (MOQ)

Ningbo Yinzhou Fibconet Communication Technology Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2023

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Aantal Werknemers60
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Glasvezelkabel , glasvezeladapter , PLC-splitter , patchpaneel , netwerkkast
ODM,OEM
ISO 9001, ISO 14001, ISO 14070
  • FTTH 8CH LC UPC module SFP 8-kanaals 1310nm 1u Rack CWDM-module
    US$255,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Hoogwaardige 1000 Mbps 155MB/S 120 km CWDM SFP-zendontvangermodule
    US$7,00 / Stuk
    10 Stukken (MOQ)
  • Hoogwaardige glasvezelapparatuur SFP 155MB/S 120km CWDM-module
    US$19,00 / Stuk
    10 Stukken (MOQ)

Takfly Communications Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2013

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Aantal Werknemers65
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek
MPO/MTP , CWDM/DWDM/OADM , PLC-splitter , patchkabel , glasvezelkabel
Eigen Merk,ODM,OEM
ISO9001:2008, ISO14001:2004
  • 1,25 gbps CWDM SFP transceiver Media Converter SFP-module, bereik 80 km.
    US$28,88 / Stuk
    10 Stukken (MOQ)
  • 1,25 g 40 km CWDM SFP optische module DDM
    US$0,1 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • SFP CWDM 80km 2,5g optische zendontvangermodule
    US$10,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Wuhan Yongxinfeng Science&Technology Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied1100
Plantengebied
Aantal Werknemers51
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek
SFP-module , SFP+-module , XFP-module , QSFP-module , Pon
Eigen Merk,ODM,OEM
Reactietijd≤3 uur
  • Compatibele 10 g CWDM SFP+ 1270 nm tot 1610 nm 40 km Dom-zendontvanger Module
    US$99,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • 10g SFP+ CWDM 40km 1270nm-1610nm SFP-module
    US$23,00 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)
  • 100 g Qsfp28 CWDx4 2km 1271 nm/1291 nm/1311 nm/1331 nm Single Mode LC SFP-zendontvangers Module
    US$60,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

SHENZHEN REALSEA OPTOELECTRONIC TECHNOLOGY CO., LTD.

China Supplier - Gouden LidSinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied2000
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
SFP-zendontvanger , direct aangesloten kabel , actieve optische kabel , optische glasvezelkabel , glasvezelpatchkabels
OEM,ODM
ISO 9001, ISO 14001
  • 10g SFP+ 80 km CWDM 1470nm-1610nm Duplex LC-connector Transceiver DDM SMF-glasvezelmodule
    US$70,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • 1.25g SFP-zendontvanger 1.25g 1430nm SMF 10km Hilink Brand 100km CWDM SFP 10g-module
    US$18,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • CWDM SFP+ module Chinese leverancier 1260--1610nm 10g 80km LC
    US$150,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Chongqing Chimu Technology Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2023

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Aantal Werknemers2
Aantal Werknemers
Handelsbedrijf
Ethernet-switch , server , router
Binnen 15 Werkdagen
Chongqing, Chongqing
  • SFP-10g-Zcw1571 optische zendontvanger 02310ssb 10ge-CWDM SFP+ optische modules
    US$35,00 / piece
    1 piece (MOQ)
  • SFP-10g-Zcw1491 optische zendontvanger, SFP+, 10 g (CWDM, 1491 nm, 70 km, LC) 02310ssf optische modules
    US$35,00 / piece
    1 piece (MOQ)
  • SFP-10g-Zcw1551 optische zendontvanger (CWDM, 1551nm, 70km, LC) 02310sc optische modules
    US$35,00 / piece
    1 piece (MOQ)

Shenzhen Utop Technology Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2023

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied500
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
SFP-module , Fibre Media Converter , PoE-switch , industriële Ethernet-switch , Fibre Video Converter
OEM,ODM,Eigen Merk
Reactietijd≤3 uur
  • 10km SFP 25g SFP optische-glasvezelzendontvanger 1270~1370nm 10km CWDM Module
    US$46,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • 1,25g CWDM SFP 40 km 1270~1610 nm optische glasvezel SFP-zendontvangermodule Voor Cisco/Huawei/Arista/Juniper
    US$2,5 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • 1,25 g SFP CWDM 100 km 120km SMF LC Dual Dom-modules
    US$2,5 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Takfly Communications Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2013

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Glasvezel patchcord , optische adapter , optische signaalverzwaker , CWDM/DWDM , Media Converter
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001, ISO 9000, ISO 14001, ISO 14000
  • FTTH 1,25 g/2,5 g/10 g SFP+ Gagabit 550 m-120 km optische zendontvangermodule voor DWDM/CWDM
    US$11,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Takfly 1.25g CWDM SFP+ 1510nm 80km Dom transceiver/Converter/module
    US$38,99 / Stuk
    10 Stukken (MOQ)
  • 1,25 g LC Duplex CWDM SFP-zendontvangermodule, 80 km.
    US$8,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Suzhou Weimei Electronic Technology Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2024

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
SFP-module , SFP-transceiver , optische transceivermodule , glasvezelapparatuur , optische transceiver
OEM,ODM
ISO 9001, ISO 14001
  • Aangepaste OEM 100g Qsfp28 CWDM4 2km 1271nm/1291nm/1311nm/1331nm CWDM LC-connector 1310 nm SFP-module
    US$106,5 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • High Speed 40g QSFP+ CWDM4 2km LC DDM optische zendontvanger SFP-module van 40 gbase
    US$135,5 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Hot-selling optische glasvezelzendontvanger 40g QSFP+ 40ge Ethernet 10 km. CWDM4 Duplex LC 40ge QDR hot-pluggable QSFP+-zendontvangermodules
    US$135,5 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Wuhan Unique Mechanical & Electrical Equipment Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2020

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied100
Plantengebied
Aantal Werknemers10
Aantal Werknemers
Handelsbedrijf
Telecom Equipment , Telecommunicatie Equipment , DC Power Supply , Telecom Power Supply , Telecom Rectifier
ODM,OEM
ISO 9001, ISO 14001, OHSAS/ OHSMS 18007
  • XFP CWDM SMF 10g-1590nm-80km Duplex LC glasvezelzendontvangermodule
    US$0,1 / Stuk
    10 Stukken (MOQ)
  • Communicatieapparatuur 1550nm 80km singlemode CWDM optische module
    US$0,1 / Stuk
    10 Stukken (MOQ)
  • QSFP-40g-LX4 Huawei 40ge QSFP+ optische modules 02311hnp
    US$0,1 / Stuk
    10 Stukken (MOQ)

TOB Technologies Co., Limited

China Supplier - Gouden LidSinds 2023

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied300
Plantengebied
Aantal Werknemers6
Aantal Werknemers
Handelsbedrijf
Aangepaste accupacks , elektrische fietsaccu , LiFePO4 accupacks , LiFePO4 accucellen , Custom Polymer accu
Altri
Binnen 15 Werkdagen
  • Cisco QSFP-100g-SM-SR SFP-module 100gbase CWDM4 Lite QSFP-zendontvanger, 2 km boven SMF
    US$10,00 / Stuk
    50 Stukken (MOQ)
  • Cisco QSFP-100g-SR4-S SFP-module parallelle 100 Gbps Quad Small Form-factor pluggable (QSFP28) optische module.
    US$10,00 / Stuk
    50 Stukken (MOQ)
  • Cisco QSFP-100g-CWDx4-S module 100gbase CWDx4 QSFP-zendontvanger, LC, 2 km via SMF
    US$10,00 / Stuk
    50 Stukken (MOQ)

Freshere Communication (Shenzhen) Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2022

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000
Plantengebied
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Glasvezelkabel , veiligheidsbril , tactische bril , veiligheidsbril , elektrische auto
OEM,ODM,Eigen Merk
Reactietijd≤3 uur
  • 10 g SFP DWDM SFP10g 10 km CWDM SFP-module
    US$7,5 / Stuk
    10 Stukken (MOQ)
  • 1,25 g 10 g CWDM SFP Bidi-glasvezelzendontvangermodule SFP+
    US$7,5 / Stuk
    10 Stukken (MOQ)
  • 10g SFP+ DWDM 40 km 80 km optische zendontvanger optische module 10g-SFP-CWDM-1270/1610 nm-40 km.
    US$7,5 / Stuk
    10 Stukken (MOQ)

Telefly Telecommunications Equipment Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2014

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Aantal Werknemers2
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
N.v.t.
Binnen 15 Werkdagen
Shenzhen, Guangdong
  • Juniper router Transceiver module Brand New and Original SFP-Ge10kt14r13 Sfpp-10g-CWDM1551 XFP-10g-Cband-T50-ZR CFP-100gbase-ZR QSFP-100g-LR4-T2 SFP-1ge-LX
    US$100,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Huawei optische zendontvanger GE optische module Esfp-GE-SX-mm850SFP-GE-LX-Sm1310S-SFP-GE-Lh40-Sm1310 S-SFP-GE-Lh80-Sm1550 Single / Module met meerdere modi
    US$20,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Huawei optische zendontvanger GE optische module Esfp-GE-Zx100-Sm1550 SFP-GE-LX-Sm1310-Bidi SFP-GE-LX-Sm1490-Bidi Le2mgsc40de0 Enkele / Multi-Mode module
    US$20,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Telefly Telecommunications Equipment Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2014

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Transceivermodule , mediaconverter , industriële Ethernet-switch , SFP , PoE-switch
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001, ISO 14001
  • Fabrieksprijs WDM optische GBIC-module SFF/SFP/XFP/QSFP optische zendontvanger
    US$3,12 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • 200 g Qsfp56 FR4 PAM4 CWDx4 2km LC SMF FEC Optical Transceivermodule
    US$334,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • 400g QSFP-dd FR4 PAM4 CWDx4 2km LC SMF FEC Optical Transceivermodule
    US$484,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Hubei Chenyu Photoelectric Technology Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2022

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied48
Plantengebied
Aantal Werknemers5
Aantal Werknemers
Handelsbedrijf
SFP-module , ONU , PLC-splitter , Cat kabel , netwerkkabel voor Drop Fibre
OEM,ODM,Eigen Merk
Reactietijd≤3 uur
  • DDM Transceivermodule Qsfp28 100g CWDx4 2km 1271 nm/1291 nm/1311 nm/1331 nm 10g 25 g. 10g 100 g enkelvoudige module LC
    US$1,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Goedkope marketing 1.25g 2.5g 10g 25g Bosa module
    US$0,1 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)
  • Hoogwaardige 10g 25g LC 850nm COB-module
    US$0,1 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)

Shenzhen UT-King Technology Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2020

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Glasvezelpatchkabel , glasvezelconnector , glasvezelsplitter voor PLC-glasvezel , SFP-moulder voor glasvezel , glasvezeldistributiekast
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001, ISO 14000
  • 10g XFP Dual Fibre Series 10g SFP+ 10g Gbit/S SFP+10g Zendontvanger koperen RJ45-module
    Bespreekbaar
    1 Stuk (MOQ)
  • 10g XFP Bidi-serie Real Long Distance SFP+-zendontvangermodule 10 g SFP 1550 nm 120 km 10 g SFP-module
    Bespreekbaar
    1 Stuk (MOQ)
  • Groothandel optische-glasvezelzendontvanger 10g SFP CWDM 1530nm 40km
    US$250,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
Fabrikant/fabriek
WDM , optische isolator , EOC , optische splitter , optische circulatiekast
Shenzhen, Guangdong
  • Optische Module 80km 1290nm 1310nm 1550nm 1610nm van de Zendontvanger 1.25g SFP CWDM met Ddm
    US$82,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Optische Optische Module 80km 1310nm 1530nm 1550nm 1590nm van de Zendontvanger 1.25g SFP CWDM met Ddm
    US$82,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Het Systeem van de Transmissie van het Platform DWDM van de Transponder CWDM DWDM
    US$1,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Zhejiang Guangfan Communications Technology Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2020

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek , Groepsmaatschappij
Glasvezelverdeelkast , glasvezelsplits-sluiting , glasvezelkabel , PLC-splitter , glasvezelconnector
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001, ISO 14001
  • Optische glasvezel 10g SFP+ Dual Fibre LC 300m SR Optical Transceivermodule
    US$1,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Optische glasvezel Bidi SFP+ Tx1490mm Rx1550nm 80km optische zendontvanger Module
    US$1,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Optisch glasvezel MPO Optical Fiber Patch Panel 1u 19 inch 4 volledig geladen MPO-LC cassettemodules
    US$0,05 / Meter
    1.000 Meters (MOQ)

Shenzhen Gewei Technology Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2023

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
Glasvezelkabel voor communicatie , onderdelen van de HS-kabelboom voor EV , accessoires voor de kabelboom voor de auto , PLC-splitter , EV-laadstation en -pistool
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001, ISO 9000, ISO 14001, ISO 20000, OHSAS/ OHSMS 18007...
  • Fabrieksprijs compatibel Huawei Alle merken optische module20km 1.25g SFP Modules optische glasvezelzendontvanger 1310nm 1550nm SC Gigabit SFP-module
    US$3,8 / Stuk
    2 Stukken (MOQ)
  • Fabrieksprijs SFP28 10g 25g LR 1310nm LC-interface met DDM SMF 10 km 20 km SFP28 optische zendontvangermodule SFP 25 g.
    US$0,66 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Goedkoopste prijs Huawei Cisco Compatible 10gbase-T SFP+ koperen RJ-45 30 m. Zendontvanger 10g SFP koperen module
    US$0,66 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Hdyy Technology Limited

China Supplier - Gouden LidSinds 2022

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied500
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
Smartphone , headset , luidsprekerbox , CPU , Ethernet-switch
OEM,ODM
ISO 9001
  • Cisco CWDM-SFP-1530 module voor originele originelen
    US$155,00 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)
  • Cisco SFP-GE-T= Cisco 1000base-T SFP (NEBS 3 ESD) Netwerkswitch optische glasvezelnetwerkmodule
    US$72,00 / Stuk
    50 Stukken (MOQ)

Shenzhen Aoli Casting Hardware Products Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2023

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Aantal Werknemers5
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
gietwerk , hardwareproducten
ISO14001:2015
Shenzhen, Guangdong
  • Fabrieksprijs glasvezelmodule DWDM CWDM 10g SFP+-zendontvanger
    US$1,35 / Stuk
    2.000 Stukken (MOQ)

Hangzhou DAYTAI Network Technologies Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2014

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied228
Plantengebied
Aantal Werknemers23
Aantal Werknemers
Handelsbedrijf
Optische ontvanger , PLC-splitter , SC Fast connector , glasvezelverdeelkast , ADSS-glasvezelkabel
OEM,ODM
ISO 9001, ISO 20000, QC 080006
  • 1,25 g Bidi Tx1490 Rx1310nm SFP-module voor 10 km
    US$10,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • C++ Gpon Olt SFP Pon-module
    US$10,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • 25g SFP28 CWDM-zendontvangermodule
    US$16,4 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Shenzhen Lightwit Photonics Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Aantal Werknemers2
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
MPO
OEM,ODM
ISO 9001, ISO 14001
  • SFP28 25g DWDM SFP 10km CH34 1550.12nm Optische Module van de Zendontvanger
    US$200,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • 10g DWDM SFP+ CH17-CH61 80km de Optische Module van de Zendontvanger
    US$50,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • 10g DWDM SFP+ 100GHz 40km de Optische Module van de Zendontvanger Ddm
    US$5,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Beijing W&F Technology Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2023

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Aantal Werknemers2
Aantal Werknemers
Handelsbedrijf
Glasvezel-smeltsplitter , OTDR , optische stroommeter , glasvezelclever , visuele foutzoeker
Binnen 15 Werkdagen
Beijing, Beijing
  • 1,25g SFP-zendontvangermodule SFP er-Bidi CWDM 10g 25g 40 g 50 g 100 g 400 g
    US$200,00 / Stuk
    20 Stukken (MOQ)
  • SFP 10km 1310nm Duplex LC DDM transceivermodule SFP er-Bidi CWDM 10 g 25 g 40 g 50 g 100 g 400 g
    US$19,9 / Stuk
    50 Stukken (MOQ)
  • SFP+ 10g DAC-kabel passieve kabel voor directe aansluiting SFP-kabel
    US$7,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
Handelsbedrijf
Netwerkmodules , firewall , netwerkapparatuur , switches
ISO 9000
Shenzhen, Guangdong
  • Module 100% van de Zendontvanger van Cisco qsfp-40g-Lr4 Echt Cisco
    Bespreekbaar
    1 Stuk (MOQ)
  • De Echte Optische Module van Cisco qsfp-40g-Sr4-S
    Bespreekbaar
    1 Stuk (MOQ)
  • De Optische Module van Cisco qsfp-40g-Sr4 Cisco Voorraad Klaar heeft te verschepen
    Bespreekbaar
    1 Stuk (MOQ)
Fabrikant/fabriek
1X9 dubbele zendontvanger , optisch apparaat , SFP , SFP+ , XFP
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001, ISO 14001, OHSAS/ OHSMS 18007
  • RTXM226-591 CWDM XFP er 10G 40km 3,3V 3,5W Tx 1470~1610nm/Rx 1260~1620nm PIN LC SFP+-module
    Bespreekbaar
    1 Stuk (MOQ)
  • RTXM228-291 CWDM 10G 40km er 3,3V 1,8W Tx 1470~1610nm/Rx 1260~1620nm PIN LC ZR/ZW SFP+-MODULE
    Bespreekbaar
    1 Stuk (MOQ)
  • RTXM228-702-C41 10G 1,4KM CWDM XFP 3,3V 1W 1310NM PIN LC SFP+-module
    Bespreekbaar
    1 Stuk (MOQ)
Fabrikant/fabriek
Optische vezelontvangers , optisch , actief , communicatie , toegangssysteem
ISO 9001
Binnen 15 Werkdagen
  • Module van de Zendontvanger van de Vezel CWDM de Optische (hcsfp-48-1xx12-22F)
    US$1,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • 10g SFP+ Fiber Optical Transceiver Module
    US$1,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
Artikelen per Pagina: 10 | 30 | 50