Startpagina Ontdekking van leveranciers Elektrotechniek & Elektronica's Glasvezel Kabel & Draden

Lc-glasvezelkabel Fabrikanten en Leveranciers

Lc-glasvezelkabel Totaal 499 fabrikanten en leveranciers gevonden met 1,497 producten

Shenzhen DYS Fiber Optic Technology Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2014

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Aantal Werknemers119
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Glasvezel patchkabel , glasvezeladapter , glasvezeladapter , glasvezeladapter , glasvezelkabel
Eigen Merk,ODM,OEM
ISO9001:2015, ISO14001:2015, ISO45001:2016
  • Dys-voeding Simplex Duplex LC -LC OM3 optische kabel, 3m Patchkabel
    US$0,75 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Fabrieksvoeding enkelvoudig Simplex E2000/APC-LC/UPC Fiber Optic Patch Cord
    US$1,25 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)
  • ST/PC-LC/PC 3,0 mm Duplex Multimode OM3 glasvezelkabel
    US$0,75 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Shenzhen NetHome Technology Co.,Ltd

China Supplier - Gouden LidSinds 2023

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied500
Plantengebied
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Glasvezelkabels , glasvezelpatchkabels , glasvezeldistributiedoos , glasvezelsplitter , glasvezelkabelaansluitingen
OEM,ODM
ISO 9001, BSCI, ANSI/ESD
  • LSZH MPO-aansluitkabel om4 12f MPO-LC-MTP glasvezelpatch Snoer
    US$0,1 / Meter
    10.000 Meters (MOQ)
  • 8f LSZH MPO-MPO-LC glasvezel patchkabel OS2 Type A
    US$0,1 / Meter
    10.000 Meters (MOQ)
  • Ftta Gyfjh Duplex LC Single Mode Fibre Optic Cpri Patch Snoer
    US$0,1 / Meter
    10.000 Meters (MOQ)

Ningbo Meilan Communication Equipment Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2020

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
FTTH-klemmenkast , fijnere optische kabel , glasvezelsluiting , FTTH-accessoires , glasvezelpatchkabel
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001, ISO 14001, ISO 14000, ISO 20000, IATF16955...
  • MTRJ Multimode Duplex MTRJ-LC PC OM3 om4 glasvezelkabel Patchkabel
    US$4,00 / Stuk
    1.000 Stukken (MOQ)
  • LC APC SM Duplex glasvezel patchkabel
    US$0,2 / Stuk
    1.000 Stukken (MOQ)
  • LC Duplex OM3 Fiber Optic Patch Cord
    US$0,2 / Stuk
    1.000 Stukken (MOQ)

Takfly Communications Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2013

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Glasvezel patchcord , optische adapter , optische signaalverzwaker , CWDM/DWDM , Media Converter
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001, ISO 9000, ISO 14001, ISO 14000
  • LC / APC enkelvoudig mode Simplex glasvezelkabel
    US$0,6 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • FC/LC/SC/St OM3 Duplex glasvezel patchkabel
    US$1,00 / Stuk
    10 Stukken (MOQ)
  • LC APC naar SC APC Simplex SM Fiber Patch Cord
    US$1,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

NINGBO EXACT CABLES & WIRE CO., LTD.

China Supplier - Diamant LidSinds 2020

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
Alarmkabel , brandalarmkabel , luidsprekerkabel , coaxkabel , beveiligingskabel
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001
  • Populaire en gangbare FTTH LC UPC FC UPC-glasvezelkabel Patchkabel
    US$0,25 / Stuk
    1.000 Stukken (MOQ)
  • LC-ST Single-Mode-glasvezel met pigtail 1.5m Simplex waterbestendige glasvezel met pigtail Patchkabel
    US$0,25 / Meter
    1.000 Meters (MOQ)
  • MPO naar LC/SC/FC/ST Single Mode glasvezel MPO Fanout Hybrid Patchkabel
    US$0,25 / Meter
    1.000 Meters (MOQ)

Hunan Honketel Optical Communication Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2021

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
Glasvezelkabel , glasvezelpatchkabel , glasvezeladapter , snelle glasvezelconnector , glasvezel patchpaneel
OEM
ISO 9001
  • LC UPC-connector OM3 Multimode Duplex glasvezel patchkabel 10 m lang
    US$0,8 / Stuk
    5 Stukken (MOQ)
  • Nieuwste Design Customization Logo om4 24f MPO Male naar LC Fanout 0,9 mm kabel glasvezel patchkabel
    US$5,00 / Stuk
    10 Stukken (MOQ)
  • Volledige verkoop IP67 waterdichte optische LC naar LC Ftta-glasvezel Optic Patch-snoer
    US$6,5 / Stuk
    10 Stukken (MOQ)

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2009

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied500
Plantengebied
Aantal Werknemers2
Aantal Werknemers
Handelsbedrijf
Optische transmissie-apparatuur van glasvezel , CATV-producten , satellietapparatuur , digitale apparatuur voor het hoofd , passieve glasvezelkabels
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001, ISO 9000
  • Duplex glasvezel 12 cores Single Mode OM3 MPO LC Patchkabel
    Bespreekbaar
    1 Stuk (MOQ)
  • LC/APC glasvezelpatchkabel voor FTTH-netwerk
    US$0,3 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Duplex glasvezel patchkabel met 12 kernen, MPO naar LC
    Bespreekbaar
    1 Stuk (MOQ)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2013

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Aantal Werknemers229
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Glasvezelcomponenten , patchkabel , connector , demper , adapter
ODM,OEM,Eigen Merk
ISO9001:2015, ISO14001:2015
  • LC-LC Om5 Duplex Fiber Optic Patch Cords
    US$2,5 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • MPO (vrouwelijk) -LC Optical 24 Fiber OM3-150 patchkabels met 5 m.
    US$29,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Concurrerende prijs glasvezel patchkabel LC/PC-LC/PC Multi-Mode
    US$1,7 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Guangzhou CST Technology Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2021

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied96
Plantengebied
Aantal Werknemers13
Aantal Werknemers
Handelsbedrijf
Glasvezelkabel
OEM,ODM
Guangzhou, Guangdong
  • China 12/24/48/96/144 LC/SC/St/FC MPO/MTP-connector FTTH voor gebruik binnenshuis gepantserd Drop LSZH PVC optische patch cord jumper met pigtail-kabel Draadkabel
    US$0,3 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Fabriek direct! LC UPC/APC Single Mode Fiber Optic jumper Patch Cord
    US$0,2 / Set
    100 Sets (MOQ)
  • Enkelmodusglasvezelpatchkabel (SC LC FC ST-connector, simplex en duplex)
    US$0,06 / Meter
    1.000 Meters (MOQ)

Ningbo HY Connect Communication Technology Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2019

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Aantal Werknemers50
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Keystone-aansluiting , frontje , patchpaneel , kabelbeheer , patchkabel
Eigen Merk,ODM,OEM
ISO9001:2015
  • LC Single Mode Duplex Fiber Patch-kabel
    US$0,15 / Meter
    1.000 Meters (MOQ)
  • LC / UPC Multimode OM2 Duplex 1m 2 m 3 m 5 m. Glasvezelkabel
    US$1,55 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)
  • LC Single Mode Duplex 1m 2 m 3 m glasvezelpatch Snoer
    US$1,59 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)

Shenzhen Shengmeida Communication Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2019

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
Glasvezel , glasvezel patchkabel , glasvezelkabel , glasvezelconnector , FTTH
ISO 9001
Shenzhen, Guangdong
  • Telecommunicatietechnologie Patch Cord apparatuur glasvezel patchkabel LC
    US$1,2 / Stuk
    10 Stukken (MOQ)
  • 3m blauwe communicatiekabel optische glasvezelpatchkabel SC-LC
    US$10,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • LC/UPC naar SC/APC singlemode Duplex Fiber Patch Cord
    US$1,5 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Zhejiang Fuchunjiang Photoelectric Science Technology Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2019

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf , Groepsmaatschappij
Optische kabel van glasvezel , FTTH-netwerkkabel , PLC-splitter , optische patchkabel , optische connector
OEM,ODM,Eigen Merk,Op maat gemaakt
ISO 9001, ISO 9000, ISO 14001, ISO 14000, ISO 20000...
  • FCJ Duplex Armored Fiber Optic Patch Cord SM LC/UPC -FC/UPC
    US$0,4 / Set
    10.000 Sets (MOQ)
  • FCJ 0,9 mm LC/APC Fiber Optic Gigtail Jumpers Patch Cord
    US$0,33 / Stuk
    10.000 Stukken (MOQ)
  • FCJ glasvezel patchkabel LC/UPC
    US$1,35 / Stuk
    20 Stukken (MOQ)

HONGKONG FORME ELECTRONIC CO., LIMITED

China Supplier - Gouden LidSinds 2015

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Keukenapparatuur , Voedingsmachines , Elektrische friteuse , Elektrische griddle , Popcorn machine
OEM,ODM
Shenzhen, Guangdong
  • ST-LC Single-Mode optische vezelpatchkabel, 3 meter glasvezelkabel Patchkabel
    US$0,5 / Stuk
    1.000 Stukken (MOQ)
  • LC FC OM3 duplex optische vezelpatchkabel, 3 meter
    US$1,4 / Stuk
    1.000 Stukken (MOQ)
  • FC/SC/LC/St Simplex dubbelzijdige gearmoreerde optische fiberpatchkabel
    US$3,5 / Stuk
    1.000 Stukken (MOQ)

Wuhan Unique Mechanical & Electrical Equipment Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2020

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied100
Plantengebied
Aantal Werknemers10
Aantal Werknemers
Handelsbedrijf
Telecom Equipment , Telecommunicatie Equipment , DC Power Supply , Telecom Power Supply , Telecom Rectifier
ODM,OEM
ISO 9001, ISO 14001, OHSAS/ OHSMS 18007
  • LC/APC Single Core Simplex SM optische vezelpatchkabel, 10 m.
    US$0,6 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)
  • Duplex LC-MTRJ Multi Mode OM3 vezelpatchkabel, 50/125 2 kernen
    US$1,5 / Stuk
    50 Stukken (MOQ)
  • Duplex LC UniBoot Single Mode Optical Fiber Patch Cord, PVC3.0 Jacket
    US$1,5 / Stuk
    50 Stukken (MOQ)

Shenzhen QFFIBER CO., LTD

China Supplier - Diamant LidSinds 2024

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Glasvezelkabel , FTH-netwerkkabel , glasvezelpatchkabel/pigtail , MPO/MTP-set , optisch distributieframe
OEM,ODM,Eigen Merk, OFCABLE
Binnen 15 Werkdagen
  • 16 vezels MPO/MTP naar LC OM3 om4 1 m breakout-kabel Glasvezelkabel
    US$15,00 / Stuk
    10 Stukken (MOQ)
  • Voorgetermineerde singlemode G657A1 G657A2 MPO MPT FTH Fanout-kabel 12core 24core glasvezelkabel OM2 OM3 om4 SC FC LC-patchkabel
    US$0,45 / Stuk
    50 Stukken (MOQ)
  • Optische Fiber Patchcord LC SC FC St UPC APC Single Mode Simplex duplex optische vezelkabel
    US$0,5 / pcs
    100 pcs (MOQ)

Suzhou 3V Technology Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2023

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
Fiber Capillair , Fiber V-Groove , Fiber pigtail , Fiber Array , Special connector
OEM,ODM,Eigen Merk
Reactietijd≤3 uur
  • LC-LC Simplex gearmoreerde optische patchkabel
    US$5,5 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)
  • FTTH-kabel, SC-LC duplex glasvezelkabel, patchkabel
    US$0,5 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)
  • ST-LC Single Mode-glasvezelkabel voor dubbelzijdig patchkabel
    US$0,25 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)

Jiangsu Dierite Optoelectronics Technology Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2022

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Aantal Werknemers42
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
PLC Splitter , Fiber Optic Cable , Adapter , Patchcord
ODM,OEM
ISO9001:2015
  • Garantie Normaal singlemode Simplex OS2 LC SC FC St Fiber Optic Patch-snoer
    US$0,8 / Meter
    1 Meter (MOQ)
  • Normale singlemode Duplex OS2 LC SC FC St glasvezelkabel Patchkabel
    US$0,3 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Uitstekende prestaties Multimode Simplex OM3 om4 LC SC FC St Glasvezelkabel
    US$0,55 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

China Supplier - Diamant LidSinds 2011

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Annual Revenue2.5 Mil
Jaaromzet
Plantengebied800
Plantengebied
Aantal Werknemers31
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Glasvezel , kabel , patchkabel , adapter , paneel
ODM,OEM
ISO 9001
  • Gepantserde gevelgevelgevelgevelgevelgevelgevelgevelgevelgevelgevelgevelgevelgevelgevelgevelgevelgevelgevelgevelgevelgevelgevelgev
    US$3,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • LC/PC-SC/APC glasvezel patchkabel, singlemode, duplex, geel, 2,0 mm, Aangepaste lengte
    US$1,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • 2,0 mm LC/PC-SC/PC Duplex Multimode 50 OM2 glasvezelkabel
    US$1,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Shenzhen Gelink Technology Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2023

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
Glasvezel patchkabel , glasvezeladapter , glasvezelsplitter , glasvezelverzwaker , glasvezelkabel
OEM,ODM,Eigen Merk
Reactietijd≤3 uur
  • 8/12/16/24/72/144 glasvezelkabel SM/OM3/om4 QSFP 40 g MPO MTP tot 10 g. LC/SC-kabel voor uitbreekkabel, glasvezelkabel, patchkabel
    US$18,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • 12-24-48-96-144cores LC/SC/St/FC MPO/MTP-connector FTTH Armored Drop LSZH voor gebruik binnenshuis PVC-kabel met glasvezel-patchkabel met pigtail
    US$0,8 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • LC Duplex om4 50/125um Aqua Fiber Optic Patch Cord met Korte bagageruimte
    US$1,5 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Freshere Communication (Shenzhen) Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2022

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied200
Plantengebied
Aantal Werknemers13
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Glasvezelkabel
Eigen Merk,ODM,OEM
Reactietijd≤3 uur
  • LC-SC SM OS2 9/125um Duplex glasvezel patchkabel -PVC/LSZH
    US$0,85 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)
  • LC/UPC-SC/UPC-om-Dx-glasvezelpatchkabel met RoHS
    US$0,85 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)
  • LC/UPC-SC/UPC-SM-Dx optische glasvezelpatchkabels met één modus
    US$0,85 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)

Ningbo Yinzhou Fibconet Communication Technology Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2023

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Aantal Werknemers60
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Glasvezelkabel , glasvezeladapter , PLC-splitter , patchpaneel , netwerkkast
ODM,OEM
ISO 9001, ISO 14001, ISO 14070
  • SC/St/FC/LC/E2000/MPO/MTP Duplex Single Mode PC/UPC/APC SM mm 0.9/1/3mm waterdichte patch Kabel aangepaste glasvezelkabel
    US$6,6 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)
  • LC-glasvezelpatchkabel met SC APC-polijstsysteem Voor omgevingen met hoge temperaturen
    US$0,3 / Stuk
    500 Stukken (MOQ)
  • LC Duplex Simplex Fiber Patch Cord voor FTTH-communicatie
    US$0,39 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Hangzhou Risingsun Cable Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2016

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Coaxiale kabel CCTV-kabel , LAN-kabel , optische kabel , montagekabel , beveiligingskabel
Eigen Merk,OEM
ISO9001:2008
  • Patchkabel voor glasvezelkabel met SC/FC/LC/St/E2000/Mu/MTRJ-connector
    US$0,5 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)
  • LC/UPC-SC/UPC Multimode Duplex 2,0 mm glasvezel patchkabel
    US$0,5 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)
  • LC/PC-LC/PC, singlemode, duplex, 3,0 mm glasvezelkabel, patchkabel
    US$0,5 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)

Shenzhen Sinet Industrial Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2022

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Netwerkkabel , alarmkabel , optische glasvezelkabel , coaxkabel , telefoonkabel
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001, ISO 14001, QC 080006, BSCI
  • LC UPC naar LC UPC OM3 Aqua, om4 Paars SX Dx LSZH UniBoot Fiber Optic Patch Cord
    US$0,29 / Stuk
    50 Stukken (MOQ)
  • Aangepaste lengte Duplex singlemode CS/UPC naar LC/UPC Fiber Optic Patch Snoer met CS-glasvezelconnector
    US$0,35 / Stuk
    50 Stukken (MOQ)
  • Glasvezel SX Om1 Multimode LC/LC-kabel patchkabel
    US$0,29 / Stuk
    50 Stukken (MOQ)

Shenzhen Hanxin Communication Optical Fiber Cable Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied125
Plantengebied
Aantal Werknemers18
Aantal Werknemers
Handelsbedrijf
FTTH-netwerkkabel , glasvezelkabel voor binnen , glasvezelkabel voor buiten , MTP/MPO , glasvezelpatchkabel/jumper
ODM,OEM
ISO 9001
  • LC patchcord patchcords optische kabel LC Patchkabel
    US$0,99 / Pieces
    2 Pieces (MOQ)
  • MPO vrouwelijk naar 12 LC/UPC 12 Fibres om4 (OM3) Multimode Patchkabel voor losbreekkabel
    US$5,1 / Stuk
    10 Stukken (MOQ)
  • Om4 MPO/MTP-lintkabel naar LC-breakout-kabel van 12 vezels Glasvezeljumper/patchkabel
    US$30,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Hangzhou DAYTAI Network Technologies Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2014

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied228
Plantengebied
Aantal Werknemers23
Aantal Werknemers
Handelsbedrijf
Optische ontvanger , PLC-splitter , SC Fast connector , glasvezelverdeelkast , ADSS-glasvezelkabel
OEM,ODM
ISO 9001, ISO 20000, QC 080006
  • Communicatiekabel SC LC APC UPC SM SX Dx-glasvezel Optic Patch-kabel voor FTTH
    US$0,24 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • LC APC naar LC APC connector Duplex SM Single Mode Glasvezel-patchkabel
    US$1,00 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)
  • LC-glasvezelkabel met pigtail- en patchkabel met LC/UPC-connector
    US$0,24 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)

Shenzhen Necero Optical Fiber And Cable Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2009

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Fabrikant/fabriek
Optische glasvezelkabel , glasvezeljumper , optische kabel voor buiten , optische kabel voor binnen , gepantserde glasvezelkabel voor binnen
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001
  • Necero Custom St LC UPC Fiber Optic Patch Cord
    US$0,3 / Meter
    1.000 Meters (MOQ)
  • Hoogwaardige SC/LC/FC/St/Mu-jumpers/kabels glasvezelpatchkabels LC-LC
    US$0,29 / Meters
    2 Meters (MOQ)
  • 24 glasvezelkabel voor binnen, hot-sale, voor behuizing
    US$25,00 / Meter
    1.000 Meters (MOQ)

TOPNET (SHENZHEN) COMMUNICATION CO.,LTD

China Supplier - Gouden LidSinds 2022

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied100
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
Glasvezelkabel , netwerkkast
Binnen 15 Werkdagen
Shenzhen, Guangdong
  • Duplex glasvezel patchkabel LC naar FC
    US$0,1 / Piece
    1 Piece (MOQ)
  • Typen LC UPC-connector Duplex Single Mode OS2 9/125 Fiber Patchkabel
    US$0,1 / Piece
    1 Piece (MOQ)
  • LC UPC naar SC UPC Duplex 2,0 mm PVC (OFNR) Multimode Glasvezelkabel
    US$0,1 / Piece
    1 Piece (MOQ)

FIBERLINK COMMUNICATION LIMITED

China Supplier - Gouden LidSinds 2017

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied258
Plantengebied
Aantal Werknemers8
Aantal Werknemers
Handelsbedrijf
Glasvezelcomponent , glasvezelpatchkabel , glasvezeladapter , glasvezeladapter , glasvezeladapter
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO9001:2015
  • FC-LC SM Duplex Fiber Optic Patch Cord
    US$0,5 / Set
    1 Set (MOQ)
  • Odlc-LC/UPC Duplex waterproof Outdoor optische/optische fiber patchkabel voor Ftta/Rru
    US$1,00 / Meter
    1 Meter (MOQ)
  • Compatibel met glasvezel diverse jumper OEM of ODM optische vezel Patchkabels SC/LC/St/FC/MTRJ/E2000/Mu
    Bespreekbaar
    100 Stukken (MOQ)

Ningbo Hi-Tech Zone Vichin Optical Communication Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2023

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied1500
Plantengebied
Aantal Werknemers20
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Glasvezel patchpaneel , FTTH-kabel
Eigen Merk,ODM,OEM
ISO 9000
  • Mm OM3 MTP/MPO -LC glasvezelkabel voor de aansluitkabel voor datacenters Patchkabel
    US$10,00 / PC
    10 PC (MOQ)
  • Cpri waterbestendige Pdlc voor buiten naar duplex LC/SC glasvezelkabel ver Patchkabel transmissiekabel
    US$10,00 / Roll
    10 Rollen (MOQ)
  • ODVA -LC IP67 waterdichte connectors Rru (BBU) Baseband Unit-glasvezel Optic Patch-snoer
    US$10,00 / Roll
    10 Rollen (MOQ)

Shenzhen S-Miton Technology Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2023

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied108
Plantengebied
Aantal Werknemers8
Aantal Werknemers
Handelsbedrijf
Telefoonkabel
OEM,ODM
Reactietijd≤3 uur
  • Single Mode glasvezelkabel LC-SC-patchkabel voor binnen FTH
    US$0,85 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)
  • Multi-mode duplex LC-LC om4 glasvezel-kabel patchkabel
    US$2,7 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Fabrieksprijs enkele glasvezelkabel ST-LC patchkabel
    US$0,75 / Stuk
    10 Stukken (MOQ)
Artikelen per Pagina: 10 | 30 | 50
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 17

Categorie

Elektrotechniek & Elektronica's (414) Industriële Apparaturen & Onderdelen (176) Computer Producten (173) Consument Elektronica's (114) Produceren & Verwerken Machine (96) Veiligheid & Bescherming (69) Ijzerwaren & Gereedschap (68) Instrumenten & Meters (57) Bouw & Decoratie Materialen (36) Licht & Verlichting (23) Meer

Soort bedrijf

Fabrikant/fabriek (452) Handelsbedrijf (241) Particulieren/SOHO (9) Groepsmaatschappij (9) Ander (30)

Beheer Certificering

ISO 9001 (247) ISO 14001 (82) ISO 9000 (45) ISO 14000 (33) ISO9001:2015 (26) ISO 20000 (21) OHSAS/ OHSMS 18007 (20) BSCI (18) QC 080006 (17) ISO 14070 (13) ISO14001:2015 (12) IATF16955 (10) Altri (9) GMP (8) HSE (8) ANSI/ESD (5) EICC (5) SA 8006 (5) ISO 10012 (4) ISO9001:2008 (3) WRAP (3) ASME (3) HACCP (3) ISO 13491 (3) QSR (3) PAS 28006 (3) AIB (3) GAP (3) IFS (3) ISO 22006 (3) BREEAM (3) ISO 29007 (3) HQE (3) ISO 50007 (3) LEED (3) QHSE (3) SHE Audits (3) BRC (3) ISO45001:2016 (3) BS 25999-8 (3) FSC (3) SEDEX (3) ISO 17025 (2) OHSAS18001:2007 (1) ISO14001:2004 (1) Meer

Jaaromzet

Minder dan US $ 1 Miljoen (68) 10 ~ 50 miljoen USD (36) 2,5 ~ 5 miljoen USD (30) 50 ~ 100 miljoen USD (26) 1 ~ 2,5 miljoen USD (21) 5 ~ 10 miljoen USD (21) Boven US $ 100 Miljoen (19) Meer

Aantal werknemers

51-200 Personen (90) 5-50 Personen (67) 201-500 Personen (32) 501-1000 Mensen (9) Minder Dan 5 Personen (4) Boven de 1000 Personen (2) Meer

Provincie & Regio

Guangdong (268) Zhejiang (110) Jiangsu (28) Shanghai (18) Shandong (16) Hubei (13) Jiangxi (8) Sichuan (6) Beijing (6) Anhui (5) Hunan (4) Henan (4) Hebei (4) Tianjin (3) Fujian (3) Shaanxi (1) Liaoning (1) Hongkong SAR (1) Meer