Startpagina Ontdekking van leveranciers Elektrotechniek & Elektronica's Communicatie & Zendapparatuur

Sfp 10 G Sr Fabrikanten en Leveranciers

Sfp 10 G Sr Totaal 134 fabrikanten en leveranciers gevonden met 402 producten

Suzhou Weimei Electronic Technology Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2024

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
Optische zendontvangermodule , actieve optische kabel , optische zendontvanger van 400 g , optische module van 800 g , Qsfp28-module van 100 g
OEM,ODM
ISO 9001, ISO 14001
  • Optische glasvezelmodule SFP-10g-MMF-SR compatibel met 10gbase-SR SFP 850 nm 300 m. Dom-zendontvangermodule
    US$5,5 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Rechtstreekse verkoop in de fabriek SFP+ 10g SR 850nm 300m mm met Duplex LC Multimode en DDM MMF SFP-10g-SR compatibele Juniper Fiber Optische module
    US$5,5 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Nieuwe originele SFP+ 10g SR 850nm 300m mm met Duplex LC Multimode en DDM MMF SFP-10g-SR compatibele Juniper glasvezel Module
    US$5,5 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Wuhan Yongxinfeng Science&Technology Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied1100
Plantengebied
Aantal Werknemers51
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek
SFP-module , SFP+-module , XFP-module , QSFP-module , Pon
Eigen Merk,ODM,OEM
ISO 9001
  • Compatibele 10gbase-SR SFP+ 10g 850nm 300m Dom transceivermodule Cisco SFP-10g-SR
    US$4,5 / Stuk
    10 Stukken (MOQ)
  • Compatibele Huawei Cisco SFP-10g-SR 10gbase-SR SFP+ 850 nm 300m Dom-zendontvanger Module
    US$4,6 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Compatible Jd092b SFP+ Sr 10g 850nm 300m Multimode LC Vcsel Ddm SFP Optical Transceivers Modules
    US$4,5 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)

Shenzhen Dulcimer Technology Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2023

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied500
Plantengebied
Aantal Werknemers2
Aantal Werknemers
Handelsbedrijf
Light-Emitting Diode Chip , LTO-tapestation , Avaya IP-telefoons , elektrolytische condensatoren , tantaal-condensatoren
ISO 9001
Shenzhen, Guangdong
  • De-ll AFBR-709smz-D1 03G84K 0c5rnh AFBR-709smz-FT2 SFP-module SFP-10g-SR 10 gbps 10gbase-SR 300m 850 nm SFP+ zendontvangermodule
    US$1,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • CI-SCO 10 GB Multi-Mode X2-10g-SR SFP-10g-SR 10gbase-SR SF-module
    US$1,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • In-Tel 10 GB Multi-Mode AFBR-703sdz-in2 AFBR-709dmz-in2 AFBR-709dmz-in3 SFP-module SFP-zendontvanger 2-Rate 1g/10g SFP+ SR
    US$1,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

TOB Technologies Co., Limited

China Supplier - Gouden LidSinds 2023

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied300
Plantengebied
Aantal Werknemers6
Aantal Werknemers
Handelsbedrijf
Aangepaste accupacks , elektrische fietsaccu , LiFePO4 accupacks , LiFePO4 accucellen , Custom Polymer accu
Altri
Binnen 15 Werkdagen
  • Huawei Original 10g 850nm 0.3km SFP+ optische zendontvanger 0.3km SFP+/SFP-10g-SR-C 02312uue
    US$10,00 / Stuk
    50 Stukken (MOQ)
  • Cisco SFP-10g-SR-S module is de Single-Mode 10g optische glasvezelzendontvanger
    US$8,00 / Stuk
    50 Stukken (MOQ)
  • Origineel merk 10g 40 km SFP+10gbase LR SFP+ 10gbase SR SFP+ 850 nm 23002800
    US$10,00 / Stuk
    50 Stukken (MOQ)

Shenzhen Jeetronics Communications Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2022

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
SFP Qsfp Qsfpdd Optical Transceiver , 1g 2.5g 10g Copper SFP RJ45 , Poe Ethernet Switch , Industrial Ethernet Switch , Csfp Compatct SFP Transceiver
OEM,ODM,Eigen Merk
Reactietijd≤3 uur
  • Optische 10 g SR 850 nm 300 m optische zendontvanger 10 g SFP+ SR VCSEL
    US$3,45 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • SFP 10g SR-zendontvanger 10 GB/S SFP+ naar SFP+ 1 m actief Optische kabel
    US$23,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • ODM OEM SR LR 10 GB/S SFP+ naar SFP+ Xxm (Aangepaste lengte) actieve optische kabel
    US$25,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Shenzhen DYS Fiber Optic Technology Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2014

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Aantal Werknemers119
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Glasvezel patchkabel , glasvezeladapter , glasvezeladapter , glasvezeladapter , glasvezelkabel
Eigen Merk,ODM,OEM
ISO9001:2015, ISO14001:2015, ISO45001:2016
  • FTTH DWDM optische SFP-10g-SR module 1,25 g 10g 1550 nm 80 km DDM SFP
    US$1,00 / Stuk
    1.000 Stukken (MOQ)
  • 1,25 g 10 g Gigabit-module SFP 3 km LC/SC-connector 1000 m glasvezel Optische SFP met één glasvezel
    US$1,00 / Stuk
    1.000 Stukken (MOQ)
  • Cisco 10g SFP+ optische module met duplex LC-connector en DDM-functie, MMF, compatibel met Juniper
    Bespreekbaar
    1 Stuk (MOQ)

NINGBO EXACT CABLES & WIRE CO., LTD.

China Supplier - Diamant LidSinds 2020

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
Alarmkabel , brandalarmkabel , luidsprekerkabel , coaxkabel , beveiligingskabel
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001
  • Hoge kwaliteit J9150A X132 10G SFP+ LC SR 1550 nm 80 km. DFB/PIN-transformator
    US$0,25 / Stuk
    1.000 Stukken (MOQ)
  • Compatibel 1.25G Dual Fiber Single Mode DC3.3V SM1310 TX 40 km. SFP-module
    US$0,25 / Stuk
    10 Stukken (MOQ)
  • Hoogwaardige netwerkswitch RJ45 Sg250-26-K9-CN SFP-zendontvangermodules
    US$0,25 / Stuk
    1.000 Stukken (MOQ)

HELPYOU GROUP CO., LTD.

China Supplier - Gouden LidSinds 2020

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied226
Plantengebied
Aantal Werknemers8
Aantal Werknemers
Handelsbedrijf
Cisco , netwerkapparatuur , netwerkapparatuur
Binnen 15 Werkdagen
Shenzhen, Guangdong
  • Nieuwe originele CISC0 SFP POE Multimode optische draadloze netwerkmodules SFP-10G-SR
    US$60,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • CISCO-compatibele 10G BASE-LR 1310nm SFP+ zendontvangermodule SFP-10G-LR-S=
    US$216,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Originele nieuwe SFP+-transceivers module SFP-10G-SR-S met een goede prijs
    US$50,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2015

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied183
Plantengebied
Aantal Werknemers6
Aantal Werknemers
Handelsbedrijf
PoE-switch , UTP LAN-kabel , netwerkkabel , draadloos toegangspunt , draadloze CPE
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001, ISO 9000, ISO 14000, ISO 14070, QC 080006
  • 10g SFP+ SR-module optische zendontvanger Multi Mode 300m (PHY-31192-5L2)
    US$14,00 / Stuk
    10 Stukken (MOQ)
  • 10 g SFP+ optische zendontvanger Multi Mode 300 m (PHY-31192-5L2)
    Bespreekbaar
    1 Stuk (MOQ)
  • 10g SFP+ LR&SR-module dubbele optische zendontvanger met glasvezel in enkele modus (PHY-31192-5L1)
    US$14,00 / Stuk
    10 Stukken (MOQ)

Shenzhen Gelink Technology Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2023

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
Glasvezel patchkabel , glasvezeladapter , glasvezelsplitter , glasvezelverzwaker , glasvezelkabel
OEM,ODM,Eigen Merk
Reactietijd≤3 uur
  • Multimode glasvezelapparatuur 850 nm zendontvangermodule SFP+ 10 g. SR 300 m.
    US$5,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • 10g SFP+ MMF 850nm SR 300m glasvezelzendontvanger
    US$5,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • 10g SFP+ MMF 850nm SR 300m-zendontvanger voor glasvezelapparatuur Module
    US$5,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Hangzhou Zsine Optoelectronic Technology Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2022

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied1720
Plantengebied
Aantal Werknemers59
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Glasvezelkabel , glasvezelpatchkabel , Telecommunicatiepaneel , pigtail , Cooper-kabel
ODM,OEM
ISO9001:2015, ISO14001:2015, ISO45001:2018
  • Glasvezelmodule 10g-SFP-LR/SR 1310/850 nm DDM
    US$13,00 / Stuk
    10 Stukken (MOQ)
  • Single Mode SC 10g 1550nm 80km optische SFP-glasvezelkabel Transceivermodule
    US$7,8 / Stuk
    10 Stukken (MOQ)
  • Compatibele Cisco SFP-zendontvanger 10g-module Glc-SX-MMD op de markt
    Bespreekbaar
    10 Stukken (MOQ)

SHENZHEN REALSEA OPTOELECTRONIC TECHNOLOGY CO., LTD.

China Supplier - Gouden LidSinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied2000
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
SFP-zendontvanger , direct aangesloten kabel , actieve optische kabel , optische glasvezelkabel , glasvezelpatchkabels
OEM,ODM
ISO 9001, ISO 14001
  • 10g Gpon SFP optische module 1550nm SMF 120km compatibele Nokia 7750 SR-7 SFP-10g-ZR-120km
    US$500,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Hoogwaardige optische zendontvangermodule van 1 g/10 g/25 g/40 g/100 g SFP/SFP+/XFP/SFP25/QSFP+/Qsfp28 SR LR er
    US$29,2 / Stuk
    2 Stukken (MOQ)
  • 10g SFP+ SR 10g SFP+ module SFP+ 10g SR-compatibiliteit SFP-10g-SR 10g 850 nm 300 m optische SFP+-zendontvanger
    US$10,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Shenzhen Utop Technology Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2023

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied500
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
SFP-module , Fibre Media Converter , PoE-switch , industriële Ethernet-switch , Fibre Video Converter
OEM,ODM,Eigen Merk
Reactietijd≤3 uur
  • Cisco/Huawei optische module SFP-10g-SR-compatibel 10 GB/S mm 850 nm 300 m LC DDM
    US$1,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • SFP-25g-SR-S Cisco-compatibel 25g SFP28 SR Multimode 850nm 100m SFP Transceivermodule
    US$14,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • SFP28 25g Bidi WDM 40km 1270nm 1330nm SM Single Fibre LC glasvezelzendontvangermodule SFP voor Cisco/Huawei/HP/Mikrotik
    US$190,00 / Oneven
    1 Oneven (MOQ)

Shenzhen Gewei Technology Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2023

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
Glasvezelkabel voor communicatie , onderdelen van de HS-kabelboom voor EV , accessoires voor de kabelboom voor de auto , PLC-splitter , EV-laadstation en -pistool
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001, ISO 9000, ISO 14001, ISO 20000, OHSAS/ OHSMS 18007...
  • 10 gbps SFP+ optische zendontvanger, 300 m bereik SFP+10g-SR
    US$3,2 / Stuk
    2 Stukken (MOQ)
  • Fabrieksmatige directe prijs Huawei Cisco-compatibele 10g SR-glasvezelkabel Transceivers/SFP-module DDM
    US$0,99 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • 1,25 g SFP optische glasvezelmodule enkele modus Bidi optische zendontvanger 20 km 40 km 1550/1310 nm Side B LC Fiber Transceiver module
    US$0,99 / Stuk
    2 Stukken (MOQ)

Hubei Chenyu Photoelectric Technology Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2022

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied48
Plantengebied
Aantal Werknemers5
Aantal Werknemers
Handelsbedrijf
SFP-module , ONU , PLC-splitter , Cat kabel , netwerkkabel voor Drop Fibre
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001, ISO 9000, ISO 14001, ISO 14000
  • Cisco-compatibele 10g SFP-10g-SR Dulplex LC SFP optische module
    US$1,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Hot Selling Qsfp28-100g-BD-SR 850nm 100m Sdwdm4 LC Multimode Qsfp28 zendontvanger Fabrikant van de module
    US$1,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Freshere Communication (Shenzhen) Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2022

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000
Plantengebied
Aantal Werknemers2
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Glasvezelkabel
OEM,ODM,Eigen Merk
Binnen 15 Werkdagen
  • SFP-module 10g 10 km SFP-10g-SR-S/ SFP-10g-LR
    US$7,5 / Stuk
    10 Stukken (MOQ)
  • SFP-10g-SR 850 nm 300m LC DDM SFP+10g Ethernet optische zendontvanger Module compatibel met Cisco
    US$7,5 / Stuk
    10 Stukken (MOQ)

Ningbo Latitude Communication Equipment Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2022

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Aantal Werknemers141
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Netwerkkast , serverrek , netwerkrek , rek , computerkast
ODM,OEM
ISO9001:2015
  • SFP+-transceiver compatibel met 1,25 g 10g SFP+ -SR Multi Mode Dual Glasvezel 850 nm 300 m FTH
    US$4,219 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)
  • 10g SR SFP RJ45 naar SFP converter 300m transceivermodule FTTH-transceivers met glasvezelkabels
    US$4,219 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)

Ningbo Weidan Electronics Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2013

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
AV-kabel , netwerkkabel , netsnoer , netwerkaccessoires , WiFi-producten
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001
  • Cisco SFP-10g-SR 10gbase-SR SFP+ zendontvanger glasvezelmodule
    US$1,00 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)

Telefly Telecommunications Equipment Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2014

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Transceivermodule , mediaconverter , industriële Ethernet-switch , SFP , PoE-switch
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001, ISO 14001
  • Originele Ericsson Rdh901027/1 10gbase-SR 26m MMF LC 850nm SFP+ Optical Zendontvanger Ftlx8574D3bnl-EQ glasvezelmodule
    US$91,00 / Stuk
    5 Stukken (MOQ)
  • Originele Ericsson Rdh10250/1 10gbase-SR mm 850nm SFP+ zendontvanger Ftlx8571d3bcl-er glasvezel Optische module
    US$38,5 / Stuk
    5 Stukken (MOQ)
  • Cisco SFP-10g-SR-X 10gbase-SR/SW nieuwe zendontvanger
    US$17,5 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Shenzhen UT-King Technology Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2020

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Glasvezelpatchkabel , glasvezelconnector , glasvezelsplitter voor PLC-glasvezel , SFP-moulder voor glasvezel , glasvezeldistributiekast
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001, ISO 14000
  • UT-King Gpon Olt Class C+/C++/C+++ 2.5g SFP-module Gpon Olt SFP-transceiver Olt Pon-module
    US$20,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Fabriek die EPON Olt SFP levert voor UT-King 4-poorts 8 Poorten EPON Olt SFP PX20++ Pon-modules
    US$19,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • 40km QSFP 1296nm-1310nm optische zendontvangermodule 100g Qsfp28 Er4 SFP Module
    US$1.600,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Ningbo Fibconet Communication Technology Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2020

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf , Groepsmaatschappij
PLC-splitter , snelle connector , glasvezelpatchkabel , glasvezelkabel , glasvezelkabel
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001, ISO 14000
  • 10g 1310nm LR optische Single Mode optische zendontvangermodule SFP
    US$16,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • 850 nm 300 m SFP optische module 10g SR SFP-zendontvanger
    US$1,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • 10g glasvezelmodule SFP-10g-SR glasvezelzendontvanger LC 850 nm 300m
    US$1,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Beijing Xin Qi Dian Technology Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2022

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied1000
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
Server/computer/laptop/werkstation/desktop , opslag/alles-in-één/processor/harde schijf , geheugen/RAID-kaart/netwerkkaart/processor/voeding , grafische kaart/riserkaart IT-hardware , rackserver/towerserver/server van industriële kwaliteit
OEM
Beijing, Beijing
  • Groothandel optische glasvezelzendontvanger 10g SFP+ SR 850nm 300m module
    US$13,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • 10g SFP+ SR 850nm 300m IND industriële optische zendontvanger Module
    US$13,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • SFP+-transceiver compatibel met 1,25 g 10g SFP+ -SR Multi Mode Dual Glasvezel 850 nm 300 m FTH
    US$10,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Shenzhen Yipinge Technology Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2022

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied500
Plantengebied
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Netwerkswitch , router , optische module , server , harde schijven
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001
  • SFP-10g-LRM/SFP-10g-SR-S/SFP-10g-er 10g SFP+ Cisco-compatibele zendontvangermodule
    US$55,00 / Stuk
    2 Stukken (MOQ)
  • MMF 850nm Dual LC-connector SFP-10g-SR optische zendontvangermodule
    US$95,00 / Stuk
    2 Stukken (MOQ)
  • Origineel merk SFP-10g-SR-S 850nm 300m 10g SFP-module
    US$86,00 / Stuk
    2 Stukken (MOQ)

Takfly Communications Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2013

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Glasvezel patchcord , optische adapter , optische signaalverzwaker , CWDM/DWDM , Media Converter
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001, ISO 9000, ISO 14001, ISO 14000
  • Netwerk 10g Bidi SFP SR-compatibel Cisco Juniper Brocade-model + 850 nm Dom-zendontvanger
    US$1,00 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)
  • 10g-SFP-Double LC optische-module-zendontvanger zonder AOC-kabels
    US$12,85 / Stuk
    10 Stukken (MOQ)
  • Cisco-compatibele 10g SR glasvezelzendontvangers/SFP-module DDM
    US$12,9 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

T&S Communications Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2023

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
PLC-splitter , glasvezelpatchkabel , MPO-kabelset , MPO-kabel , AOC
ISO 9001, ISO 14001, QC 080006
Shenzhen, Guangdong
  • Cisco SFP-10g-SR compatibele 10gbase-SR SFP+ 850 nm VCSEL/pin 300m Duplex LC MMF optische zendontvangermodule, #A0038
    US$18,5 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Voldoet aan RoHS, 20 m Cisco-compatibele 10 g SFP+ industriële actieve optische kabel AOC voor switchaansluiting, RoHS-gecertificeerd, switchaansluiting, #B0007
    US$10,8 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • 7 m Cisco-compatibele 10 g SFP+ industriële actieve optische kabel AOC, #B0005
    US$10,8 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Focuscom Global Limited

China Supplier - Gouden LidSinds 2024

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied1000
Plantengebied
Handelsbedrijf
Netwerken , Industriële communicatie , voeding
OEM,ODM
ISO 9001, ISO 14001
  • 10g SFP+ SR-module optische zendontvanger Multi Mode 300m (PHY-31192-5L2)
    US$14,00 / Stuk
    10 Stukken (MOQ)
  • 10g SFP+ SR VCSEL 850 nm 300 m optische glasvezelzendontvangermodule
    Bespreekbaar
    1 Stuk (MOQ)
  • Industriële kwaliteit 10g SFP+ SR VCSEL 850 nm 300 m glasvezel Transceivermodule
    Bespreekbaar
    1 Stuk (MOQ)

Shenzhen Gaofu Communication Technology Co., Limited

China Supplier - Gouden LidSinds 2023

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied500
Plantengebied
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Glasvezel patchkabel , glasvezelkabelhaspel , glasvezelkabel , glasvezeladapter , glasvezelmediaconverter
OEM,ODM,Eigen Merk
Reactietijd≤3 uur
  • Cisco SFP-10g-SR-compatibel 10gbase-SR SFP+ 850 nm 300m Duplex LC Optical Transceivermodule
    US$10,00 / Stuk
    5 Stukken (MOQ)
  • Optische glasvezelmodule XFP-10g-mm-SR compatibel met 10gbase-SR XFP 850nm 300m Dom-zender/ontvanger
    US$40,00 / Stuk
    5 Stukken (MOQ)

Hdyy Technology Limited

China Supplier - Gouden LidSinds 2022

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied500
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
Smartphone , headset , luidsprekerbox , CPU , Ethernet-switch
OEM,ODM
ISO 9001
  • Cisco SFP-10g-SR= Cisco 10gbase-SR SFP module Network Switch optische glasvezel Netwerkmodule
    US$110,00 / Stuk
    20 Stukken (MOQ)
  • Cisco SFP-10g-SR-S= Cisco10gbase-SR SFP-module, netwerkswitch van bedrijfsklasse optische glasvezelnetwerkmodule
    US$55,00 / Stuk
    20 Stukken (MOQ)
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Optische zendontvanger , 1 , 25 g SFP , CFP/XFP , 10 g SFP
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001
  • SFP-Oc12-SR Compatible Fiber Optic Transceiver Module, SFP 10g-SR 850nm 300m Optical Transceiver van de jeneverbes
    Bespreekbaar
    1 Stuk (MOQ)
  • SFP+ 10g-Sr 850nm 300m 10gbase SFP+ Module
    Bespreekbaar
    1 Stuk (MOQ)
Fabrikant/fabriek
SFP
Shenzhen, Guangdong
  • 10g SFP+ SR Duplex LC MMF-zendontvangermodule 850 nm 300 m.
    US$15,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
Artikelen per Pagina: 10 | 30 | 50