Totaal 3163 producten van ongeveer 95

1550nm zender

fabrikanten en leveranciers
Pagina 1/106

Het geavanceerde Type moduleerde uiterlijk de Optische Zender CATV van 1550nm

MOQ: 1 Piece
  • Certificaat: CE
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 54*64*14cm
  • Standaard: CE
  • Handelsmerk: Guangtai
  • Oorsprong: China

de Interne Optische Zender van 1550nm

Referentie FOB Prijs: US $ 225.0-400.0 / pc
MOQ: 1 pc
  • Type: CATV (Cable Television) Apparatuur
  • Functie: Signaal Zenden Device,Signaaloverdracht Equipment
  • Certificaat: ISO
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 4Pcs/Carton
  • Oorsprong: China

De hoge Gemoduleerde Zender van de Macht CATV 1550nm uiterlijk

Referentie FOB Prijs: US $ 985 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Certificaat: CE
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Each Pieces with Polyfoam, Then Double Brown Box
  • Standaard: 19x17x1.75"
  • Handelsmerk: SOFTEL
  • Oorsprong: China

CATV 1550nm Externe Optische Zender

MOQ: 1 Piece
  • Type: CATV (Cable Television) Apparatuur
  • Functie: Signaaloverdracht Equipment
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 4pcs/carton
  • Handelsmerk: GW-LT5000
  • Oorsprong: China

1550nm Interne Modulatie van uitstekende kwaliteit 2 de Optische Zender van Havens CATV

Referentie FOB Prijs: US $ 855.0-885.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Verpakking: Each Pieces with Polyfoam, Then Double Brown Box
  • Standaard: 19× 10× 1.75"
  • Handelsmerk: SOFTEL
  • Oorsprong: China
  • Gs-Code: 85176229
  • Productiecapaciteit: 300pieces Per Month

LC schakelaar Gpon Lr 80km 10g 1550nm SFP Cwdmsfp Zender van de Module

Referentie FOB Prijs: US $ 105.0-125.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 10PCS/PVC 100PCS/Carton
  • Standaard: 0.03KG

optische Zender van de Vezel van de Modulatie van 1550nm de Interne

Referentie FOB Prijs: US $ 300.0-1000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Verpakking: Each Pieces with Polyfoam, Then Double Brown Box
  • Standaard: 19× 10× 1.75"
  • Handelsmerk: SOFTEL
  • Oorsprong: China
  • Gs-Code: 85176229
  • Productiecapaciteit: 300pieces Per Month

CATV 1550nm Optical Transmitter - 6dB

MOQ: 1 Doos
  • Verpakking: 4pcs/carton
  • Handelsmerk: GW-LT5000
  • Oorsprong: China
  • Gs-Code: 85176229
  • Productiecapaciteit: 500Pcs/Month

CATV 1550nm Optical Transmitter - 6dB - 750M

MOQ: 1 Doos
  • Verpakking: 4pcs/carton
  • Handelsmerk: GW-LT5000
  • Oorsprong: China
  • Gs-Code: 85176229
  • Productiecapaciteit: 100-200PCS/Month

De Apparatuur van het Systeem CATV 1550nm Zender van de Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 400.0-450.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Certificaat: CE
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Each Pieces with Polyfoam, Then Double Brown Box
  • Standaard: 19x17x1.75"
  • Handelsmerk: SOFTEL
  • Oorsprong: China

CATV 1550nm Optical Transmitter - 6dB - 860M

MOQ: 1 Doos
  • Verpakking: 4pcs/carton
  • Handelsmerk: GW-LT5000
  • Oorsprong: China
  • Gs-Code: 85176229
  • Productiecapaciteit: 100-200PCS/Month

Softel 1550nm Zender van de FM van de Optische Vezel CATV Interne

Referentie FOB Prijs: US $ 780.0-795.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Optic Multiplexer
  • Certificaat: CE
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Brown Box
  • Standaard: 48x40x5
  • Handelsmerk: Softel

De standaard Zender van de Modulatie CATV Externe Optische 1550nm

MOQ: 1 Piece
  • Certificaat: CE,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 590*590*170mm by Strong Carton Based on 1PCS
  • Standaard: CE, ROHS
  • Handelsmerk: Fullwell (can customised)
  • Oorsprong: Zhejiang Hangzhou

CATV 1550nm Optical Transmitter - 8dB

MOQ: 1 Doos
  • Verpakking: 4pcs/carton
  • Handelsmerk: GW-LT5000
  • Oorsprong: China
  • Gs-Code: 85176229
  • Productiecapaciteit: 100-200PCS/Month

de Optische Zender van 1550nm en Zender van Internet van de Ontvanger de Satelliet

Referentie FOB Prijs: US $ 45.0-65.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Toepassing: Woon / General-Purpose
  • Gebruik: TV
  • Verpakking: Standard Carton
  • Standaard: ROhS
  • Handelsmerk: SOFTEL OEM
  • Oorsprong: Zhejiang, China

CATV 1550nm Optical Transmitter - 8dB - 750M

MOQ: 1 Doos
  • Verpakking: 4pcs/carton
  • Handelsmerk: GW-LT5000
  • Oorsprong: China
  • Gs-Code: 85176229
  • Productiecapaciteit: 100-200PCS/Month

10dB 1550nm CATV moduleerde direct Optische Zender

Referentie FOB Prijs: US $ 300.0-1000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Certificaat: CE,ISO
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Standard Export Package
  • Standaard: 55x55x14cm
  • Handelsmerk: SOFTEL

CATV 1550nm Optical Transmitter - 8dB - 750M

MOQ: 1 Doos
  • Verpakking: 4pcs/carton
  • Handelsmerk: GW-LT5000
  • Oorsprong: China
  • Gs-Code: 85176229
  • Productiecapaciteit: 100-200PCS/Month

Uiterlijk Gemoduleerde CATV 1550nm Optische Zender 1X10

Referentie FOB Prijs: US $ 1300.0-1600.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Certificering: CE
  • Staat: nieuwe
  • Verpakking: Each Pieces with Polyfoam, Then Double Brown Box
  • Standaard: 19x17x1.75"
  • Handelsmerk: SOFTEL
  • Oorsprong: China

CATV rf moduleerde uiterlijk 1550nm Optische Zender met AGC

Referentie FOB Prijs: US $ 1300.0-1500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Certificering: CE
  • Staat: nieuwe
  • Verpakking: Each Pieces with Polyfoam, Then Double Brown Box
  • Standaard: 19x17x1.75"
  • Handelsmerk: SOFTEL
  • Oorsprong: China

1550nm Externe 6dB Optische uit Gezette Zender 2 van de Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 1665.0-1675.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Type: Fiber Transceiver
  • Certificaat: CE
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Brown Box
  • Standaard: 54x25x14cm
  • Handelsmerk: Softel

CATV 1550nm Optical Transmitter - 8dB - 860M

MOQ: 1 Doos
  • Verpakking: 4pcs/carton
  • Handelsmerk: GW-LT5000
  • Oorsprong: China
  • Gs-Code: 85176229
  • Productiecapaciteit: 100-200PCS/Month

OEM CATV1550nm Optische Zender 1550nm Optico Transmisor

Referentie FOB Prijs: US $ 760.0-830.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Zender
  • Functie: Signaaloverdracht Equipment
  • Certificaat: CE
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Paper Box
  • Standaard: 483× 44× 370(mm)

CATV Optical Transmitter (GW-5001 1550nm) (GW-LT5001)

MOQ: 1 Doos
  • Verpakking: 4Pcs/Carton
  • Handelsmerk: GW-LT5001
  • Oorsprong: China
  • Gs-Code: 85176229
  • Productiecapaciteit: 100-200PCS/Month

10dBm 1550nm 35km de Optische Zender van de Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 400.0-500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton
  • Standaard: metal

Hete Verkoop Chinese EDFA 1550nm Optische Zender CATV

Referentie FOB Prijs: US $ 1500.0-2500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Certificaat: CE,ISO
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Standard Carton
  • Standaard: ROHS
  • Handelsmerk: SOFTEL OEM
  • Oorsprong: Zhejiang, China

1550nm Internal Optical Transmitter 4dB

MOQ: 1 Doos
  • Verpakking: 4Pcs/Carton
  • Oorsprong: China
  • Gs-Code: 85176229
  • Productiecapaciteit: 100-200PCS/Month

Zender CATV van de Zender van Zender Mini 1550nm van de vezel de Optische Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 72.0-75.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Certificaat: CE
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Standar Exporting Paper Box
  • Standaard: 30X11X12 cm
  • Handelsmerk: Softel
  • Oorsprong: China

CATV laserkabel TV optische zender 1550nm optische zender

Referentie FOB Prijs: US $ 480.0-1500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Draadloze
  • Certificaat: CE,ISO
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: CATV 1550nm Optical Transmitter: 1 PC/CTN
  • Standaard: CE, ISO
  • Handelsmerk: DAYTAI

13~19dBm Adj 1550nm Externe Optische Zender CATV

Referentie FOB Prijs: US $ 2888.0-3680.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Zender
  • Functie: Signaal Zenden Device
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 1PC/Carton, 1carton in a Outer Box
  • Standaard: CE, RoHs
Tonen: 10 30 50
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is 1550nm Zender fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als zender, druktransmitter and draadloze zender. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.