Totaal 11115 producten van ongeveer 555

Bekabeling Connectoren

fabrikanten en leveranciers
Pagina 1/371

Kat. 6 de Hefboom van de Hoeksteen UTP 90 Graad

Referentie FOB Prijs: US $ 0.33-0.35 / Piece
MOQ: 10000 Pieces
  • Gebruik: Telefoon,Workstation
  • Type: Draadloze
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: ISO
  • Conditie: Nieuw

Kat. 5e de Hoeksteen Jack van UTP 90 Graad

Referentie FOB Prijs: US $ 0.28-0.32 / Piece
MOQ: 10000 Pieces
  • Gebruik: Computer,Workstation
  • Type: Draadloze
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: ISO
  • Conditie: Nieuw

Draagvlak 86 Type, Pot 2

Referentie FOB Prijs: US $ 0.33-0.35 / Piece
MOQ: 10000 Pieces
  • Poort: Dual Port
  • Materiaal: ABS
  • Certificaat: ISO: 9001
  • Kleur: Wit
  • Aangepaste: Niet-aangepaste
  • Conditie: Nieuw

koord van het Flard van 1m het Vezeloptische, die de Schakelaar van het Project Sc-LC met de Verbindingsdraad van de Vezel van de enig-Vorm telegraferen

Referentie FOB Prijs: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Toepassing: Verbinding,Sensor
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N
  • Kern: Single Core

De Schakelaar St mm Sx 3.0mm van het voorzien van een netwerk de Optische Aanleg van kabelnetten van de Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: ST
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: APC
  • Vorm: Circulaire
  • Fabricageproces: Gegoten
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.
  • provincie: Guangdong, China

Schakelaars en de Aanleg van kabelnetten van de Vorm van het Tussenvoegsel van de Draad van het Koper van Metel van de Assemblage

Referentie FOB Prijs: US $ 3000 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Shaping Mode: Injectie Mould
  • Oppervlaktebehandeling Process: Polijsten
  • Mould Cavity: Multi holte
  • Plastic Materiaal: ABS
  • Proces Combinatie Type: Compound Die
  • Toepassing: Huishoudelijke apparaten,Meubilair,Handelsartikel,Electronisch,Thuisgebruik
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    Green Vitality Industry Ltd.
  • provincie: Guangdong, China

0.3dB FC/Upc om Schakelaar van de Kabel van de Vezel de Optische Snelle Snelle

MOQ: 1 Piece
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Certificaat: RoHS,CE,ISO9001
  • Merk: OEM
  • Verpakking: Carton
  • Handelsmerk: OPTFOCUS/CUSTOM LOGO

Kat. 5e Comité van het Flard van UTP 24 Haven

Referentie FOB Prijs: US $ 8.95-9.2 / Piece
MOQ: 500 Pieces
  • Certificering: ISO
  • Kabel: CAT5e
  • Connector: RJ45
  • Poortnummer: 16 ~ 48
  • Gebruik: UTP
  • Verpakking: 1PC/Box, 20box/CTN

Snelle APC Upcoptic van Sc van de Kabel van de Daling van de Schakelaar Snel van de Vezel/snel Schakelaar

MOQ: 1 Piece
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Certificaat: RoHS,CE,ISO9001
  • Merk: OEM
  • Verpakking: Carton
  • Handelsmerk: OPTFOCUS/CUSTOM LOGO

Schakelaar Sc/APC 3m van de Assemblage van het Gebied van de optische Vezel de Snelle Snelle Schakelaar

MOQ: 1 Piece
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Certificaat: RoHS,CE,ISO9001
  • Merk: OEM
  • Verpakking: Carton
  • Handelsmerk: OPTFOCUS/CUSTOM LOGO

Snelle Koude Mecanical Las Calbe 0.2dB 90mm de Optische Schakelaar van de Vezel

MOQ: 1 Piece
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Certificaat: RoHS,CE,ISO9001
  • Merk: OEM
  • Verpakking: Carton
  • Handelsmerk: OPTFOCUS/CUSTOM LOGO

Koorden van het Flard van de Vezel van de Premie LC van Msfp de Duplex, Schakelaars mini-LC met 5.25mm Hoogte, voor Hoogte - dichtheid Aanleg van kabelnetten

  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Standaard: Customized length
  • Handelsmerk: UNIFIBER
  • Oorsprong: China
  • Shenzhen Unifiber Technology Co., Ltd
  • provincie: Guangdong, China

Kat. 6 de Hefboom van de Hoeksteen UTP 90 Graad

Referentie FOB Prijs: US $ 0.42-0.45 / Piece
MOQ: 5000 Pieces
  • Gebruik: Computer,Workstation
  • Type: Vast
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: ISO
  • Conditie: Nieuw

Gestructureerd Telegraferend de Dozen van de Contactdoos van de Schakelaar van de Vloer van het Systeem

Referentie FOB Prijs: US $ 13.45-17.45 / Piece
MOQ: 50 Pieces
  • Aarding: standaard Aarding
  • Toepassing: commercieel,industrieel,ziekenhuis,laboratorium,Woon / General - Purpose
  • Installatie: vloer
  • Certificaat: CE
  • Aangepaste: Op maat
  • Conditie: Nieuw

Voedings- En Besturingskabelconnectoren So-H3a. P-St-1L

Referentie FOB Prijs: US $ 0.98-1.35 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Certificering: UL,CE,ISO 9001,RoHs
  • Toepassing: PCB,Vermogen,Audio & Video,Militair,Automotive
  • Interface Type: AC / DC
  • Werk frequentie: Lage frequentie
  • Ondersteuning Kaartnummer: Alles in een
  • Polen: 2-8

De mannelijke Schakelaar van Jack Adapter BNC van de Macht van gelijkstroom Mannelijke voor de Toebehoren van kabeltelevisie

Referentie FOB Prijs: US $ 0.03-0.06 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
  • Handelsmerk: Homan
  • Oorsprong: China
  • Gs-Code: 8536909000
  • Productiecapaciteit: 1000, 000PCS/Month

LC Connector 4CH 6CH 8CH CWDM Coarse Wavelength Division Multiplexcer

Referentie FOB Prijs: US $ 3.9-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 1PCS Per Bag or Box 600PS Per Carton
  • Standaard: CWDM

Schakelaar van de Vloer van Zes Module van de Legering van Alu de Materiële met Certificatie RoHS

Referentie FOB Prijs: US $ 36.0-40.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Aarding: standaard Aarding
  • Toepassing: commercieel,industrieel,ziekenhuis,laboratorium,Woon / General - Purpose
  • Installatie: vloer
  • Certificaat: CCC,CE,RoHS,ISO: 9001
  • Aangepaste: Op maat
  • Conditie: Nieuw

De waterdichte Mannelijke Schakelaar van de Compressie voor Rg59 RG6 Schakelaar van kabeltelevisie BNC van de Kabel de Gouden

Referentie FOB Prijs: US $ 0.07-0.09 / Metro
MOQ: 10000 Meters
  • Toepassing: Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel
  • Cover Materiaal: PVC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Conductor Type: Solid
  • Certificaat: CE,RoHS
  • Verpakking: Packed by Carton/Wooden Drum/Wooden Pallet

De Waterdichte Schakelaar Odc van de Vezel van Oplossingen FTTH Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 29 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: FC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Plein
  • Fabricageproces: Gegoten

De Snelle Schakelaar van uitstekende kwaliteit van de Assemblage LC/UPC OM1 voor 0.9mm Kabel

Referentie FOB Prijs: US $ 0.2-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Multimode
  • Structuur: LC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Toepassing: Netwerk Apparatuur,Fiber Module
  • Merk: OEM

Schakelaar van optitap-Sc Patchcord van de Vezel van Ftta de Optische Openlucht Waterdichte

Referentie FOB Prijs: US $ 5.5-9.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Toepassing: Verbinding,Sensor,Geneeskunde,Sonde
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N

SMA Schakelaar, Miniatuur CirkelSchakelaar, de Schakelaars van rf met Geplateerd Goud

Referentie FOB Prijs: US $ 1.2-3.1 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Toepassing: RF,FPC,PCB,Audio & Video,Magnetron
  • Type: SMA Connector
  • Plating: Goud
  • Certificering: ISO9001,CE,ISO,RoHS
  • Geslacht: Mannetje
  • Bevestegingswijze: Snap-On

schakelaar van Sc van de Convertor van de Media van de Vezel van de Wijze van 10/100m de Enige Optische RJ45

Referentie FOB Prijs: US $ 6.5-12.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: ISO
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton Box
  • Standaard: 73*65*25mm

De Vrouwelijke Schakelaar USB van de Schakelaar USB (usb-AF02W) in Voorraad

Referentie FOB Prijs: US $ 0.002-0.125 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
  • Materiaal: Metaal
  • Interface Type: USB 3.0
  • Mate van innovatie: Innovatief
  • Toepasselijk Merken: Sonny,Android,iPhone
  • Type: USB-oplader
  • Certificaat: CE

1/2/4*1X8 PLC Spiltter Sc-MPO Schakelaar

Referentie FOB Prijs: US $ 12.8-36.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N
  • Kern: Double Core

Optische Schakelaar van de Vezel van de Assemblage van de Kabel van Sc St FC van Patchcord LC van Ftta de Openlucht Waterdichte

Referentie FOB Prijs: US $ 5.5-9.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Toepassing: Verbinding,Sensor,Geneeskunde,Sonde
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N

Het Mannetje BNC overhaalt Schakelaar voor het Systeem van de Camera van kabeltelevisie (AF05)

Referentie FOB Prijs: US $ 0.10 / Piece
MOQ: 500 Pieces
  • Type: Over het algemeen Coaxiale Connector
  • Koppelingsmechanisme: Draadaansluiting
  • Toepassing: UHF
  • Classificatie: Male Connector
  • Interface Type: BNC
  • Vorm: Strip

APC FC 0.9mm 2.0mm 3.0mm Simplex Singlemode Fiber Optic Connector van Sc LC

Referentie FOB Prijs: US $ 0.35 / Metro
MOQ: 2000 Meters
  • Merk: OEM
  • Verpakking: Wooden Drum
  • Standaard: ROHS, CE
  • Handelsmerk: TW-SCIE or OEM
  • Oorsprong: China (Mainland)
  • Gs-Code: 854470000
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.
  • provincie: Guangdong, China

De Schakelaars van de Vergaarbak en van de Stop van het Type C van Sb voor Levering 3.1 van de Macht de Contactdoos van het Type C USB

Referentie FOB Prijs: US $ 0.002-0.125 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
  • Materiaal: Metaal
  • Interface Type: USB 3.0
  • Mate van innovatie: Innovatief
  • Toepasselijk Merken: Sonny,Android,iPhone
  • Type: USB-oplader
  • Certificaat: CE
Tonen: 10 30 50