Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 247/1189  
Totaal 35643 producten van ongeveer 1080

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

155Mbps 1550nm 80km Singlemode Datacom SFP Optical Transceiver

Referentie FOB Prijs: US $ 8.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTS5501L-C(D)80
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:Datocom

Om3 10 Verbindingsdraden van de Vezel Gigabit (50/125 micron)

Referentie FOB Prijs: US $ 0.2-4.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTOM3 PATCH CORD 04
Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Het Koord van het Flard van de kat 5e met de Test van de Bot van de Pas van Schakelaars UTP

Referentie FOB Prijs: US $ 0.2-1.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DT COPPER PATCH CORD
Type:Cat 5
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISO,RoHSUL
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabelLong Distance Symmetrische kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE

4ports Convertor van de Media Ethernet van de Vezel van de Schakelaar van de optische Vezel de ...

Referentie FOB Prijs: US $ 12.0-45.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DT fiber media converter
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Datolink

De Optische Schakelaar van de vezel, Multimode Schakelaar ESCON

Referentie FOB Prijs: US $ 12.0-12.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CESCON
Transmissie Medium:Multimode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

Vlechten Sc/APC met 12 Kleuren

Referentie FOB Prijs: US $ 7.0-8.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-PSCA12
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Verbindingsdraad MTRJ/PC-MTRJ/PC mm Om1 62.5/125 Duplex 2m LSZH 2.0mm

Referentie FOB Prijs: US $ 1.5-1.8 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTPCMTRJPC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Flard Cord E2000/APC- LC/Upc Sm Duplex 3m LSZH 2.0mm

Referentie FOB Prijs: US $ 1.3-2.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTPCE2000ALCU 3M
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Flard Cord E2000/APC- LC/Upc Sm Duplex 5m LSZH 2.0mm

Referentie FOB Prijs: US $ 1.3-2.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTPCE2000ALCU 5M
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Vlecht LC/PC mm Loose Tube 50/125 Om3 (900um) 2m LSZH Aqua Color

Referentie FOB Prijs: US $ 0.6-1.2 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTPIGTAILOM302M
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

12 vlechten Om3 900um mm LC/PC 2m LSZH

Referentie FOB Prijs: US $ 0.8-1.6 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTPIGTAILOM312C
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Verbindingsdraad MTRJ/PC-ST/PC mm Om1 62.5/125 Duplex 17m LSZH 2.0mm

Referentie FOB Prijs: US $ 1.5-1.8 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:DTPCMTRJPCSTPC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Verbindingsdraad MTRJ/PC-LC/PC mm Om3 Duplex 3m LSZH 2.0mm

Referentie FOB Prijs: US $ 1.5-1.8 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:DTPCMTRJPCLCPC
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Double Core

Verbindingsdraad MTRJ/PC-SC/PC mm Om1 62.5/125 Duplex LSZH 2.0mm

Referentie FOB Prijs: US $ 1.5-1.6 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:DCPCMTRJPCSCPC
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Double Core

Vlecht LC/Upc Sm 9/125 OS2 0.9mm 2m LSZH

Referentie FOB Prijs: US $ 0.8-1.6 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTPIGTAILLCPC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Vlecht SC/PC mm 50/125 Om3 0.9mm 2m LSZH

Referentie FOB Prijs: US $ 1.26-1.6 / Piece
MOQ: 5000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTPIGTAILSCPCOM3
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

10 basis lx-SFP Minigbic Modul

Referentie FOB Prijs: US $ 9.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:10 base LX SFP miniGBIC modul
Gebruik:Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoonLaptop
Type:Vast
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw

3 de Kabel van het Polyamide van de bundel

Referentie FOB Prijs: US $ 10 / Roll
MOQ: 100 Rolls
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:More
Gebruik:Verpakking,Landbouw,Verzenden,Veiligheid,Decoratie,KledingstukChinese Knoop
Certificering:ISO9001: 2000,LR,DNV,GL,buikspieren,CCSBV
Materiaal:Nylon
Handelsmerk:Jiuli
Verpakking:Braided Bag

Jiuli Rope Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Fig8 de Draad Dorp van de Kabel van de Optische Vezel FTTH/de Kabel van de Computer/de Kabel van ...

Referentie FOB Prijs: US $ 45.0-105.0 / Roll
MOQ: 50 Rolls

Model No:Fig8 Optical Fiber cable FTTH Dorp Wire
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Versterkte Slang van pvc van de Buizen van de Pijp van de Slang van het Water van pvc van de hoge ...

Referentie FOB Prijs: US $ 1742.0-1833.0 / Ton
MOQ: 2 Tons

Model No:4mm-75mm
Materiaal:PVC
Soort:Thermohardende kunststof leidingsystemen
Absorptie van het Water:<0,01%
Samentrekking Percentage:<0.4%
Treksterkte:3.46MPa

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Riem van de Timing van Htd Pu de Eindeloze, de Transportband van Pu

Referentie FOB Prijs: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:2M, 3M, 5M, 8M, 14M
Binnen Materiaal:Nylon
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton, Wooden
Standaard:SGS, ROHS

5gt de rubber Eindeloze Timing van de Riem van de Riemen van de Timing 8mgt

Referentie FOB Prijs: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:5GT 8MGT
Materiaal:PU
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton, Wooden

ATP10-1080 Riem van de Timing van Pu de Eindeloze

Referentie FOB Prijs: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:ATP10-1080
Materiaal:PU
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton, Wooden

Simplex APC van Sc aan het Koord van het Flard van LC Upc 9/125um OS1

Referentie FOB Prijs: US $ 0.1-0.9 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Single Mode Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Std3m de Riem van de Timing van het Neopreen voor Transmissie

Referentie FOB Prijs: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:S3M
Binnen Materiaal:Nylon
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Export Carton

De Riem van de timing L voor de Machine van de Druk van het Scherm

Referentie FOB Prijs: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:L
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton
Standaard:SGS, ROHS

De Riem van de timing S5m voor Industriële Apparatuur

Referentie FOB Prijs: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:S5M
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton
Standaard:SGS, ROHS

De optische Gezamenlijke Apparatuur t-108FTTH van de Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 2400 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:SKYCOM T-108FTTH
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skycom
Verpakking:Carton

Type van L van de Riem van de Timing van Pu het Eindeloze

Referentie FOB Prijs: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:L
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton, Wooden
Standaard:SGS, ROHS
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, chemische vezel and kunststofvezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index