Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 31/1189  
Totaal 35644 producten van ongeveer 2741

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Single-Mode/muti-Wijze het Mannelijke/Vrouwelijke Koord van het Flard van de Vezel van de ...

Referentie FOB Prijs: US $ 16.0-19.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Male/Female mpo patch cord
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord van het Flard van Multi-Mode Vezel van PC lC-St het Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 2.3-2.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXM3-LCST03
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Fiber Optic Patch Cord in Various

Referentie FOB Prijs: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Bare koperdraad

Shenzhen Taiyue Communication Cable Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Sc/Upc-FC/Upc het Simplex 3.0mm SimplexKoord van het Flard van de Optische Vezel lc-LC

Referentie FOB Prijs: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:fiber patch cord
Toepassing:Verbinding
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Schede Materiaal:PVC
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het enige Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze Sc/APC 0.9mm

Referentie FOB Prijs: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:pigtail
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Softel
Verpakking:1 PCS/Bag

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord van het Flard van de Vezel van het Koord van het Flard van de vezel het Optische Gepantserde ...

Referentie FOB Prijs: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:DSC0388
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:hongsheng
Verpakking:Carton with Pallet
Standaard:SC LC FC

Zhejiang Jianwei Company Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Koord van het Flard van de Vezel van LC upc-LC Upc Mm Om4 het Duplex Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 1.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Schede Materiaal:PVC

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Sc aan Optische Vezel van de Wijze van het Staal FC de Gepantserde Duplex Enige

Referentie FOB Prijs: US $ 0.3-0.8 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Hangzhou Huaxun Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De pan Vezel van de Koolstof

Referentie FOB Prijs: US $ 18.5-26.5 / kg
MOQ: 1 kg
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:XGCF-12K
Grondstoffen:Polyacrylonitril Based Carbon Fiber
Prestatie:Hoge-kracht Type
Staat:Filament
Mechanische Property:High-performance Type
Handelsmerk:XIANGU

Shenzhen Xiangu High-Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord van het Flard van de vezel het Optische (MTRJ)

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FCA

Model No:Patch Cord MTRJ
Oorsprong:China

Optic Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

8 kernen 24 Koorden van het Flard MPO MTP van de Vezel van Kernen Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-29
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

SC/PC aan FC/PC Optical Patch Cord Corning Fiber

Model No:HTD-PTC-SC-FC
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:VerbindingSensor
Merk:OEM
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Kern:Double Core

HTD Fibercom Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

OEM Sc/FC/LC/APC van 3m Koord Sm/Mm, van de Optische Vezel/het Optische van het Flard van de Vezel ...

Model No:Apt08303
Toepassing:VerbindingSensor
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen Apttek Prosper Technology Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

1m FC/APC 2.0mm het Koord van het Flard van de Optische Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 1.1-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:FC/APC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Shenzhen DYS Fiber Optic Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Vezels van de Kernen lc-MPO van het Lood mpo-LC van de Kabel van de Verbindingsdraad van het Koord ...

Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Plastic
Cover Materiaal:PVC
Certificaat:RoHS
Verpakking:Standar Export Package.
Oorsprong:Shenzhen, China.

Weina-OFC Technology Limited

[provincie: Guangdong, China]

Het Koord van het Flard van de Vezel van Sc Simples (stfc-Sc-sm-DX)

Referentie FOB Prijs: US $ 0.5-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:STFC-SC-SM-DX
Certificering:CCC
Schede Materiaal:PC
Handelsmerk:SOLITONE
Verpakking:as Per Customer Request
Standaard:CE, RoHS

Shenzhen Leo Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het simplex Koord van het Flard van de Vezel St/Sm/PC Optische met Ceramische Metalen kappen

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-32323
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Vezel 12 van het Koord van het Flard van de hoge snelheid Multimode Singlemode

Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabelFiber Optic Cable
Oorsprong:China

Hunan Guanglian Photoeletricity Technologies Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Koord van het Flard van de Vezel lC-St het Optische

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Koorden van het Flard van de Kabel van de Daling van de vezel de Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Drop cable Patch Cords
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het Koord van het Flard van de optische Vezel--St/LC Simplex Singlemode met Volgzame RoHS (S919)

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:S919
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC
Handelsmerk:FULSAN
Verpakking:Clamshell Packing, Printing Polybag, Gift Box

Ningbo Fulsan Trading Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

koord van het Flard van de Vezel ST/PC-LC/PC Multimode 50 van 2.0mm Om4 Duplex Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:OM4-DX-ST/PC-LC/PC-2
Toepassing:Verbinding
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

9/152 Koord van het Flard van de Vezel Optisch (de Gebogen Laars van 45 Graad Hoek)

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-2.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-1-LU-LA-A-2-0-C-70
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord van het Flard van de vezel de het Optische/Kabel van het Flard met Sc, LC, ST, Schakelaars FC

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:PCTUSU2MM
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Lc-LC Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Bare koperdraad

Shenzhen Taiyue Communication Cable Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord van het Flard van de Vezel PMMA het Binnen

Model No:SC-SC
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Mu het Koord van het Flard van de Optische Vezel van de Vlecht

Model No:MU Patch Cord
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTOCREST or OEM

Wuhan Optocrest Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Het Optische Flard Cords/LC van de vezel aan Mu het MultiKoord van het Flard van de Wijze

Referentie FOB Prijs: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:patch cord
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Softel
Verpakking:1 PCS/Bag

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het hoge Koord van het Flard van de Vezel van de Vraag Optische

Model No:AEON Patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,CE,ISO9001CCC

Shenzhen Aeon Telecom Technology Co. Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, chemische vezel and kunststofvezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index