Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 34/1189  
Totaal 35641 producten van ongeveer 3564

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Sc/FC/LC/St Koord van het Flard van de Vezel van IL van het Koord van het Flard van de Vezel het ...

Model No:SC fiber patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen Apttek Prosper Technology Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Het professionele Koord van het Flard van de Vezel van het Product Optische met Schakelaar Mu/Su

Referentie FOB Prijs: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-2-MU-SU-A-3-00-C-05
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord 0.9mm van het Flard van de Optische Vezel van Sm van FC/Upc

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, DAP

Model No:FC/UPC-FC/UPC-SM-0.9MM
Kern:Single Core
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Fibbr Ultrapro HDMI 2.0 18gbps Kabel 20m 65.6FT - Kabel de Over lange afstand van de Optische Vezel ...

Model No:F-H2P20
Geslacht:Male-male
Applicaiton:Multimedia,Huishoudapparatuur,Spreker,Projector,Microfoon,Computer,STB,DVDHDTV
Kleur:Zwart
Handelsmerk:FIBBR
Verpakking:164mm*164mm*45mm

Everpro Technologies Company Ltd

[provincie: Hubei, China]

Het bxr-rubber Geïsoleerdek Katoenen Garen of Andere Vezels vlechtten Flexibele Koorden

Model No:BXF
Voltage:Laag-en middenspanning Kabel
Toepassing:Industrieel
Certificaat:ISOCCC
Wire Core Material:Ingeblikte Wire
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Shanghai Nanhui Cable Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Koord van het Flard van de communicatie Vezel van Kabels Sc/Upc-St/Upc het Optische met Mm

Model No:SC/UPC-ST/UPC fiber optical patch cord
Toepassing:VerbindingSensor
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen Ih Optics Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

ADP het Concurrerende Koord van het Flard van de Vezel van Sc Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0.75-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:SC-SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord van het Flard van de Assemblage van de Verbindingsdraad van de Vezel mPO-Sc het Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Patch cords
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

SHENZHEN FIBERLINK COMMUNICATION LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord van het Flard van de Vezel Sc-LC het Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Bare koperdraad

Shenzhen Taiyue Communication Cable Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord van het Flard van de vezel het Optische

Model No:WPC-LC/PC-SM-DC
Verpakking:Standard Export Package
Gs-Code:8544700000

Hangzhou Core Network Technologies Co., Ltd

[provincie: Zhejiang, China]

Allerlei Gepantserd flard-Koord in de Apparatuur van de Optische Vezel

Model No:Armoured Patch-cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHSISO9001
Merk:OEM

Shenzhen Aeon Telecom Technology Co. Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Fc-FC Single-Mode Koord van het Flard van de Vezel van de tweeling-Kern Optische

Model No:997026333
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF

Shenzhen Henger Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

koord het met beperkte verliezen van het de optische vezelflard van LC/UPC-LC/UPC sm dx 3.0mm

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:LC/UPC-LC/UP passive components
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-ST
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

St/St 50/125um het SimplexOm3 Koord van het Flard van de Vezel Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 1.19 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:ST/ST OM3 SX
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Fc-LC kies Koord van het Flard van de Vezel het Optische uit

Model No:FC-LC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:En-Max

Shenzhen Huijia Optical Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

De gepantserde Koorden van het Flard van de Vezel Optische (fc-LC)

Model No:FC-LC
Handelsmerk:Rainbow
Oorsprong:Guangzhou, China

Guangdong Rainbow Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Koord van het Flard van de vezel het Optische --FC Sc St LC Mu MTRJ

Model No:CPA
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Shenzhen
Verpakking:PE Bag
Standaard:ISO9001: 2008, SGS

Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Fison Electronic Co., Ltd.

[provincie: Jiangxi, China]

MTP/MPO het Optische flard-Koord van de vezel (142816-397)

Referentie FOB Prijs: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR

Model No:142816-397
Aantal Cores:Multi-Core
Vorm:Plein
Fabricageproces:Koude persing
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Lichtbron TYPE:Laser

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Kington Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Shanghai Govo Telecom

[provincie: Shanghai, China]

De Schakelaar van de vezel/het Koord van het Flard (Sc, LC, FC)

Model No:SC,LC,FC,ST,MTRJ,MU,MTP,MP...
Handelsmerk:COMAX
Verpakking:in Comax Plastic Bag or Neutral Bag or Customized
Standaard:as Different Length and Mode
Oorsprong:Guangzhou, China
Gs-Code:85444929

Guangzhou Huashuo Optical Cable Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Lc-LC, Sm, Simplex, Koord van het Flard van de Vezel van 2.0/3.0mm het Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0.7-2.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LK03LCLC101
Toepassing:VerbindingSensor
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Multicore
Certificaat:RoHSCE

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het Koord van het Flard van de Vezel van Sm Dx van Sc/Upc-LC/Upc (SC/LC vezel optische ...

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N
Kern:Single Core

Shenzhen Shengmeida Communications Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Het standaard Koord van het Flard van de Vezel (SC/UPC-SC/UPC SM)

Model No:SC/UPC-SC/UPC SM Fiber Patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Verpakking:1PCS or 12PCS Patch Cord Per a Bag, as You Like
Oorsprong:Ningbo

Cixi Sanji Communication Equipment Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Koord van het Flard van de vezel het Optische

Verpakking:1PCS/PE Bag
Standaard:Diameter;0.9mm,2.0mm, Φ3.0mm Fiber Available
Productiecapaciteit:5000PCS/Day

Raynet Communication

[provincie: Guangdong, China]

Het openlucht Mannelijke Koord van het Flard van de Vezel Odc Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

Shenzhen DYS Fiber Optic Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Mits Component & System Corp.

[provincie: Taiwan, Taiwan_China]

Het duplex Koord van het Flard van de Vezel van Sm/PC St Optische met Lsoh

Referentie FOB Prijs: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-33337
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Changzhou Jiexun Electronics Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, chemische vezel and kunststofvezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index