Home » Chemische Stoffen » Plastic Grondstoffen » technische kunststof
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 604/7203  
Totaal 216086 producten van ongeveer 9395

technische kunststof

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Meetapparaat van de Index van de Stroom van de Smelting van /Plastic van de Indexeerder van de ...

Referentie FOB Prijs: US $ 1000.0-4500.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HD-R803
Type:Material Testing Machine
Maxcapacity:<1000KN
Nauwkeurigheid Grade:0.5
Tonen:Digitale
Controle:Controle van de Computer

Dongguan Haida Equipment Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De hydraulische Motor van het Toestel, Hydraulische Motor oms-245 oms-305 oms-395, Motor van de ...

Referentie FOB Prijs: US $ 77.0-87.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:BMS /OMS/2K
Handelsmerk:HANJIU
Verpakking:1 PC/ Inner Carton, 2 PCS/ Outer Carton
Standaard:31x31x17cm
Oorsprong:China
Gs-Code:8412291000

7.5kw ABS van de Grondstof pp Verticale Mixer van de Kleur van het Huisdier van pvc de Plastic

Referentie FOB Prijs: US $ 700.0-1500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Color Vertical Mixer SVM-300
Mixer Type:Dubbele Planetaire Mixer
Werken:Convectie Mixer
Roeren Type:Gedwongen
Certificaat:CE
Layout Type:Verticle

Machine Op hoge temperatuur van de Test van de Index van de Stroom van de Smelting van de digitale ...

Referentie FOB Prijs: US $ 1000.0-4500.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HD-R803
Type:Material Testing Machine
Maxcapacity:<1000KN
Nauwkeurigheid Grade:0.5
Tonen:Digitale
Controle:Controle van de Computer

Dongguan Haida Equipment Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Laser die en op Elk Type van Metaal of Legering van Ss van het Staal aan Aluminium merken graveren

Referentie FOB Prijs: US $ 3300.0-4000.0 / set
MOQ: 1 set

Model No:LS-YLP-20/30/50L
Laser Zichtbaarheid:Zichtbaar
Toepasselijk Materiaal:Metaal
Koelsysteem:Air Cooling
Technische Class:Continuous Wave Laser
Laser Golflengte:Fiber Laser

Dongguan Lospeed Laser Technology Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het Ontwerp van de Desktop en Flexibele Laser die Machine voor Ss de Gravure van het Koper merken

Referentie FOB Prijs: US $ 3300.0-4000.0 / set
MOQ: 1 set

Model No:LS-YLP-20/30/50L
Laser Zichtbaarheid:Zichtbaar
Toepasselijk Materiaal:Metaal
Koelsysteem:Air Cooling
Technische Class:Continuous Wave Laser
Laser Golflengte:Fiber Laser

Dongguan Lospeed Laser Technology Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

125mm HDPE van de Kleur van de Rang Corrogated PE80 Zwarte Pijp voor Watervoorziening

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-60.0 / Piece
MOQ: 200 Pieces

Model No:HDPE pipe
Materiaal:PE
Hardheid:Hard Tube
Type:Thermoplastic Pipe
Hol:Hol
Vorm:Ronde

De Hydraulische Motor van de Baan BMS, Parker Hydraulische Motor, Netto Vervoerder, de Hydraulische ...

Referentie FOB Prijs: US $ 77.0-87.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:BMS /OMS/2K
Handelsmerk:HANJIU
Verpakking:1 PC/ Inner Carton, 2 PCS/ Outer Carton
Standaard:31x31x17cm
Oorsprong:China
Gs-Code:8412291000

Het Duidelijke Harde Plastic Blad van het apet- Huisdier voor zich het Vacuüm Vormen van de Rang ...

Referentie FOB Prijs: US $ 1.45-1.75 / kg
MOQ: 500 kg

Model No:PET
Soort:Transparante Plastic Blad
Absorptie van het Water:1.5% ~ 3,5%
Samentrekking Percentage:<0.4%
Treksterkte:(81 ~ 130) MPa
Handelsmerk:OKSJ

Suzhou Ocan Polymer Material Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Kleur PPGL bedekte het Gegalvaniseerde Broodje van het Blad in de Rol Vooraf geverfte Plaat van ...

Referentie FOB Prijs: US $ 700.0-750.0 / Ton
MOQ: 25 Tons

Model No:wl-090801
Standaard:ASTM,JIS,GB,AISI,DINBS
Certificaat:ISO
Oppervlakte Behandeling:Bedekt
Techniek:Koudgewalste
Rand:Slit rand

Si2307ds aan-236 P-Channel Enige Mosfet van de Verwarmer van de Halfgeleider van de Macht Transistor

Referentie FOB Prijs: US $ 0.01-0.015 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SI2307DS
certificaat:RoHS,CE,ISOCCC
Vorm:Metal Porcelain Tube
afscherming Type:Remote Cut-Off Afscherming Tube
koelmethode:Natuurlijk Gekoelde Tube
Functie:High Back Pressure Transistor,Microwave Transistorswitch Transistor

Sparta Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

PE de Micro- Buis van de Druppelbevloeiing voor Serre

Referentie FOB Prijs: US $ 0.2-0.9 / Piece
MOQ: 3600 Pieces

Model No:Customized
Gebruik:Irrigatie
Type:Vermogen
Krachtbron:Druk
hoofd materiaal:Plastic
Capaciteit:20L-50L

Het Vormen van de Injectie van de vorm de Huisvesting van het Merkteken van het Proces

Referentie FOB Prijs: US $ 0.2-0.35 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Model No:CKPTY001
Shaping Mode:Injectie Mould
Oppervlaktebehandeling Process:Polijsten
Mould Cavity:Enkele holte
Plastic Materiaal:ABS
Toepassing:Electronisch

Dongguan Cheng Kang Mould & Plastic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het commerciële Gordijn van het Glas van het Aluminium van het Glas van de Vervaardiging en van de ...

MOQ: 100 Pieces

Model No:curtain wall system
Type:Overhang Curtain Wall
Open:Opening
Materiaal:Legering van het aluminium
Glass Curtain Wall Kind:Unit glazen vliesgevel
Frame Curtain Wall Kind:-Semi blootgesteld Frame

Zhaoqing Asia Aluminum Factory Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het aangepaste Vasteland CNC die van China Delen machinaal bewerken

Referentie FOB Prijs: US $ 0.5-39.98 / Piece
MOQ: 1 Piece

Handelsmerk:Jianqiao
Verpakking:1.PE-Bag/Carton-Box/ Pallet, Customize Package Ava
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:50000/Month

Dongguan Jianqiao Hardware Products Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Aangepast Gemaakt in de Delen van China CNC

Referentie FOB Prijs: US $ 0.5-39.98 / Piece
MOQ: 1 Piece

Handelsmerk:Jianqiao
Verpakking:1.PE-Bag/Carton-Box/ Pallet, Customize Package Ava
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:50000/Month

Dongguan Jianqiao Hardware Products Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

OEM&ODM CNC van de Fabriek van China Delen

Referentie FOB Prijs: US $ 0.5-39.98 / Piece
MOQ: 1 Piece

Handelsmerk:Jianqiao
Verpakking:1.PE-Bag/Carton-Box/ Pallet, Customize Package Ava
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:50000/Month

Dongguan Jianqiao Hardware Products Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De plastic Machine van de Pelletiseermachine van de Vlokken van het Huisdier van het Recycling

Referentie FOB Prijs: US $ 45000.0-150000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GTS75/GTS95
Vergadering Structuur:Aparte Type Extruder
Schroef:Tweeschroevig
Engagement System:Volledige grijpende
Uitlaat:Uitlaat
Automatisering:Automatisch

Nanjing Gorray Extrusion Equipment LLC

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Korrel die van het huisdier de Granulator van de Machine voor de Fles van het Huisdier maakt

Referentie FOB Prijs: US $ 45000.0-150000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GTS75/GTS95
Vergadering Structuur:Aparte Type Extruder
Schroef:Tweeschroevig
Engagement System:Volledige grijpende
Uitlaat:Uitlaat
Automatisering:Automatisch

Nanjing Gorray Extrusion Equipment LLC

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De automatische Roterende Plastic Pantoffel die van de Wipschakelaar Machine maken

MOQ: 1 SET

Model No:JL-108
Staat:nieuwe
certificaat:GS,RoHS,CEISO9001
Stroomvoorziening:hydraulisch
Toepasselijk Materiaal:Plastic
Handelsmerk:Kingstone

Uitstekende Kwaliteit Cisco sfp-10g-bxu-40 verenigbaarheid SFP+ 10G BIDI Tx 1270nm Zendontvanger ...

Referentie FOB Prijs: US $ 50.0-100.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-BXU-40
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

10GBASE DWDM XENPAK Optische Zendontvanger SMF 80km 1530.33nm~1641.41nm

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:DWDM-XENPAK-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Cisco sfp-10g-bx-u-20 Compatibele 10G BIDI Tx 1270nm Rx 1330nm SFP+ Optische Zendontvanger

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-BX-U-20
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Cwdm-xfp-1510 de compatibele 10G Module van de Zendontvanger SMF van CWDM XFP 1510nm 80km

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:CWDM-XFP-1510-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Optische Zendontvanger 1535.04nm 80km SMF van de premie 10GBASE SFP+ DWDM

Referentie FOB Prijs: US $ 620.0-680.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:DWDM-SFP10G-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Cisco 100% Optische Zendontvangers van de Vezel van Qulaity 10G-SFP-LRM van de Verenigbaarheid ...

Referentie FOB Prijs: US $ 50.0-58.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:10G-SFP-LRM
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Extreem 10GB-BX20-u 10G BIDI Tx van de Verenigbaarheid 1270nm Rx 1330nm SFP+ Optische Modules

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:10GB-BX20-U
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het Broodje die van de Deur van het Blind van de rol Machine vormen

Referentie FOB Prijs: US $ 13000.0-19000.0 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF

Model No:HKY
tegel Type:colored Steel
Conditie:Nieuw
Aangepaste:Aangepaste
Transmissie Methode:Hydraulische druk
Handelsmerk:HKY

Het hydraulische Broodje die van de Bouw van de Tegel van de Kleur Staal Verglaasde Machines vormen

Referentie FOB Prijs: US $ 18000.0-25000.0 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:HKY
tegel Type:geglazuurd staal
Conditie:Nieuw
Aangepaste:Aangepaste
Transmissie Methode:Machinerie
Handelsmerk:HKY

De nieuwe HoofdPartij van pp voor Blazende Film met Verschillende Kleuren

Referentie FOB Prijs: US $ 2000.0-2300.0 / Ton
MOQ: 1 Ton

Model No:CDM-8022
Materiaal:PP
Handelsmerk:Chuangda
Verpakking:25kg Kraft Bag
Standaard:20%-80% Color Content
Oorsprong:China

Chuangda Plastic Industry Co., Limited

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Als een online chemisch archief van Chinese chemicaliën en chemische leveranciers, levert onze website de chemische gemeenschap met de concurrerendste prijzen in de markt door verbindende chemische kopers direct met de chemische producenten in China. Kopers kunnen vragen zonde registratie stellen en al de laatste rapporten van de chemische markt in onze industrie controleren, die u onze industriële centrum van hulpmiddel. Bovenstaand is het resultaat van het zoek voor Technische Kunststof fabriek, klik voor meer aanbevolen lijsten als kunststof wiel, kunststof producten, plastic machine. De chemische wereldindustrie wordt met economische en ecologische druk geconfronteerd. Dat is waarom innoveren veel van onze leveranciers altijd om meer effectieve, milieuvriendelijk duurzame en veiligere oplossingen. Zoek onze chemische catalogus en vind uw chemicaliën nu!
Snel Product Index