fc-glasvezelkabel

producten gevonden van vertrouwde fabrikanten en groothandelaren

Favorieten

Verbinding,Sensor,Geneeskunde
Multi-mode Fiber
Ronde Wire
100(N/100mm)<1000(N/100mm)
100N <1000N
Multicore

Favorieten

Verbinding,Sensor,Geneeskunde,Sonde
SC
Ronde Wire
100(N/100mm)<1000(N/100mm)
1000N <10000N
Multicore

Favorieten

Verbinding,Sensor,Geneeskunde
Single-mode Fiber
SC
Ronde Wire
100(N/100mm)<1000(N/100mm)
100N <1000N

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
Ronde Wire
100(N/100mm)<1000(N/100mm)
1000N <10000N
Single Core

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
Ronde Wire
Multicore
CE
OEM

Favorieten

Verbinding
RoHS,CE,ISO9001
PE Bag+Carton
RoHS
HNK or OEM
Shenzhen, China

Favorieten

Verbinding,Kunst,Sensor,Geneeskunde,Sonde
Multi-mode Fiber
Ronde Wire
>1000(N/100mm)
> 10000N
Multicore

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
Ronde Wire
Multicore
CE
OEM

Favorieten

Verbinding
SC
>1000(N/100mm)
100N <1000N
Single Core
RoHS,CE,ISO9001

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
SC-ST
Ronde Wire
100(N/100mm)<1000(N/100mm)
1000N <10000N

Favorieten

Inner Bag +Outer Carton
KEXINT
1000 Piece/Pieces Per Week

Favorieten

Verbinding
Ronde Wire
RoHS,CE,ISO9001
OEM
Carton Box
1pcs into one inner box; 50pcs into inner box;

Favorieten

Verbinding
Ronde Wire
>1000(N/100mm)
> 10000N
Multicore
RoHS

Favorieten

Multimode
Multi-Core
APC
Rechthoekige
Gegoten
Netwerk Apparatuur

Favorieten

<100N
Multicore
CE
OEM
PVC
Polybags

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
Ronde Wire
Single Core
RoHS,CE,ISO9001
PE Bag Packed for Each Piece

Favorieten

Verbinding,Sensor,Geneeskunde
Single-mode Fiber
FC-FC
Ronde Wire
100(N/100mm)<1000(N/100mm)
100N <1000N

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
RoHS,CE,ISO9001
Wooden Reel
RoHS
HNK or OEM

Favorieten

Lokale Communicatiekabel
PVC
Ronde Wire
Gestrande
Inner Carton+Outer Carton
1m (3ft)

Favorieten

Verbinding,Kunst,Sensor,Geneeskunde,Sonde
Single-mode Fiber
FC
Ronde Wire
100(N/100mm)<1000(N/100mm)
<100N

Favorieten

Verbinding
FC-FC
Ronde Wire
>1000(N/100mm)
> 10000N
Multicore

Favorieten

Sensor,Geneeskunde,Sonde
Single-mode Fiber
FC
Ronde Wire
100(N/100mm)<1000(N/100mm)
100N <1000N

Favorieten

Verbinding,Kunst,Sensor,Geneeskunde,Sonde
Single-mode Fiber
FC
Ronde Wire
Single Core
RoHS,CE

Favorieten

Verbinding,Kunst,Sensor,Geneeskunde,Sonde
Single-mode Fiber
Ronde Wire
100(N/100mm)
100N <1000N
Double Core

Favorieten

Polybags
Hanxin&OEM
Guangdong, China
120000 Piece/Pieces Per Month

Favorieten

Verbinding,Sensor,Geneeskunde
Single-mode Fiber
FC-SC
Ronde Wire
100(N/100mm)<1000(N/100mm)
100N <1000N

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
Single Core
RoHS,CE,ISO9001
PE Bag +Carton
RoHS

Favorieten

FC
Ronde Wire
100(N/100mm)<1000(N/100mm)
100N <1000N
Single Core
RoHS,CE,ISO9001,VDE,CCC

Favorieten

US$1,6-1,8 / Stuk
10 Stukken (MOQ)
Geïntegreerde Bedrading
ISO,RoHS
Nieuw
Carton
44x44x50cm
OEM/DYS

Favorieten

Verbinding
Multi-mode Fiber
Flat Wire
>1000(N/100mm)
1000N <10000N
Multicore
Heb je niet gevonden wat je zoekt?

Eenvoudige Sourcing

Plaats sourcingverzoeken en ontvang snel offertes.