Totaal 59341 producten van ongeveer 2697

vezel module

fabrikanten en leveranciers
Pagina 1/1001

Hoogwaardige UV 405nm 300MW Fiber Laser Module voor Ldi

Referentie FOB Prijs: US $ 65.0-85.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • certificaat: RoHS,CE,ISO
  • Toepassing: Optical Fiber Communicatie
  • Verpakking: 1PCS/Box, 10boxes/CTN
  • Standaard: 9.5*9*20mm
  • Handelsmerk: Lanji
  • Oorsprong: China Mainland

De holle Module van het Membraan van de Vezel UF voor de Installatie van de Behandeling van het Water

MOQ: 1 Piece
  • Membraan Type: Hol
  • Type: UF
  • Verpakking: Carton
  • Standaard: 277x1715 mm
  • Handelsmerk: LITREE
  • Oorsprong: China

De ceramische het Verwarmen van de Vezel Elektrische Module van de Oven

Referentie FOB Prijs: US $ 250 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Kenmerken: Long Time Materialen
  • Type: Vuurvast Materiaal
  • Vorm: Blokkeren
  • Materiaal: Alumina blokkeren
  • Verpakking: Wooden Box
  • Handelsmerk: KT

Module van het Membraan van de Vezel UF van de Reiniging van het Water van Litree de Holle (aries-40)

MOQ: 1 Piece
  • Membraan Type: Hol
  • Type: UF
  • Verpakking: Carton
  • Standaard: Inside-out Pressure Vessel UF Module
  • Handelsmerk: LITREE
  • Oorsprong: China

Cisco 20km 1.25g10g SFP Optische Zendontvanger, de Enige Dubbele SFP van de Wijze Bidi Module van de Zendontvanger van de Vezel Optische

MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Verpakking: Carton Package
  • Standaard: SC LC and others
  • Handelsmerk: DYS /OEM

UV 405nm 300MW Violet Fiber Laser Module van hoge kwaliteit voor Ldi

Referentie FOB Prijs: US $ 65.0-85.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • certificaat: RoHS,CE,ISO
  • Toepassing: Optical Fiber Communicatie
  • Verpakking: 1PCS/Box, 10boxes/CTN
  • Standaard: 20*10*10mm
  • Handelsmerk: Lanji
  • Oorsprong: China Mainland

De ceramische Module van de Vezel (1260 STD)

Referentie FOB Prijs: US $ 50.0-100.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Gebruik: High Temperature isolatiemateriaal
  • Tempratuur Classificatie: 1260 ℃
  • Chemische samenstelling:: Al2O3.SiO2
  • Vorm: Keramische Fiber Chunking
  • Verpakking: Pallet
  • Standaard: 1260

Krachtige 405nm 20w Violet Fiber Laser Module Voor Directe Laserbeeldvorming

Referentie FOB Prijs: US $ 12000.0-14500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • certificaat: RoHS,CE,ISO
  • Toepassing: Optical Fiber Communicatie
  • Verpakking: 1PCS/Box, 10boxes/CTN
  • Standaard: general size
  • Handelsmerk: Lanji
  • Oorsprong: China Mainland

Module op hoge temperatuur van de Laser van de Vezel van de Oven de Ceramische

Referentie FOB Prijs: US $ 15.0-25.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Gebruik: High Temperature isolatiemateriaal
  • Chemische samenstelling:: SiO2,Al2O3.SiO2,Al2O3
  • Productie Techniek: Jilt Deken van de zijde
  • Soort: Gewone keramische vezel
  • Verpakking: Pallet
  • Standaard: according the drawings

1425 de Ceramische Module van de Vezel Isowell

Referentie FOB Prijs: US $ 4 / kg
MOQ: 10 kg
  • Kenmerken: Long Time Materialen
  • Type: Vuurvast Materiaal
  • Vorm: Blokkeren
  • Verpakking: Pallet
  • Standaard: 300*300*100-300
  • Handelsmerk: ISOWELL

De ceramische Module van de Vezel

MOQ: 500 kg
  • Ongevoeligheid (℃): 1580
  • Kenmerken: Long Time Materialen
  • Type: Vuurvast Materiaal
  • Vorm: Blokkeren
  • Materiaal: Alumina blokkeren
  • Verpakking: Box & Pallet

FTTH Sc/ACP 1X3 PLC optische box-splitterkoppelingsmodule

Referentie FOB Prijs: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Type: Fiber Optic Splitter & Koppeling
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Plastic Bag or Box
  • Oorsprong: China

SFP 1.25g 3km 1310/1550nm Vezel van de Zendontvanger van Sc Ddm van Bidi van de Module de Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 8.5-10.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Gebruik: Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoon,Laptop
  • Type: Vast
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw

De ceramische Module van de Vezel voor de Elektrische Oven van de Weerstand

Referentie FOB Prijs: US $ 1.02 / Doos
MOQ: 1 Doos
  • Gebruik: Thermische isolatie Coatings,High Temperature isolatiemateriaal
  • Tempratuur Classificatie: 1260 ℃
  • Chemische samenstelling:: Al2O3.SiO2
  • Productie Techniek: Jilt Deken van de zijde
  • Soort: Gewone keramische vezel
  • Verpakking: Carton with Plastic Bags Inside
  • China Supplier - Gold Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    DKJL Co., Ltd.
  • provincie: Beijing, China

Vezel Optische SFP1.25g Bidi 20km SFP 1310/1550nm Zendontvanger/Module

Referentie FOB Prijs: US $ 8.88-8.99 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Gebruik: Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoon,Laptop
  • Type: Vast
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw

Laser 450nm van de Vezel van hoge Prestaties 80MW de Blauwe Module van de Laser van de Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 70.0-110.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • certificaat: RoHS,ISO
  • Verpakking: 100pieces/Box, 10boxes/CTN
  • Standaard: 450nm 70mw laser module
  • Handelsmerk: LANJI
  • Oorsprong: China
  • Productiecapaciteit: 10000pieces/Day

De fabriek verdeelt de Duplex Enige Module van Loopback van de Vezel van de Wijze LC/APC

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-10.0 / piece
MOQ: 1 piece
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: LC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Kern: Double Core
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,ISO9001,VDE,CCC

De Optische Module SFP, de Module van de Vezel FTTH van Cisco SFP

Referentie FOB Prijs: US $ 8.5-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 10PCS in a Plastic Box, Then in a Carton
  • Standaard: SM, MM
  • Handelsmerk: koc

155m de Duplex 60km 1310nm Module van de Vezel van de Schakelaar LC Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 8.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Gebruik: Telefoon,Computer,Server
  • Type: Draadloze
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw

Module van het Membraan van de Vezel UF van Mbr de Holle voor de Industriële Behandeling van het Water

MOQ: 1 pack
  • Gebruik: Milieubescherming,Chemische Industrie
  • Motive Force: Druk
  • Prestatie: Efficiënte Filtratie
  • Verpakking: as Per Clients' Request
  • Standaard: 721× 70× 1622 mm
  • Handelsmerk: LITREE

SFP Cisco van de Module van de vezel Optische Module

Referentie FOB Prijs: US $ 8.5-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 10PCS in a Plastic Box, Then in a Carton
  • Standaard: SM, MM
  • Handelsmerk: koc

MPO aan Om3 de Module van de Cassette van Lgx van de Vezel LC voor de Optische Kabel van de Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 10.1-100.05 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Optical Fiber verdeelkast
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 1PC/Box
  • Standaard: 112*106*30mm
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.
  • provincie: Guangdong, China

De Module van de Optische Vezel van het enige Kanaal voor het Meten van Temperatuur en Temperatuur

Referentie FOB Prijs: US $ 300 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Output Signal Type: Analoge type
  • Meetmedium: Temperatuur
  • Certificaat: CE
  • Aangepaste: Op maat
  • Verpakking: Carton
  • Standaard: Size: 44mm*22mm*22mm (length * width * height)

De holle Module van het Membraan van Mbr van de Vezel voor de Behandeling van het Water van het Afval

MOQ: 1 pack
  • Gebruik: Milieubescherming,Chemische Industrie
  • Motive Force: Druk
  • Prestatie: Efficiënte Filtratie
  • Verpakking: as Per Clients' Request
  • Standaard: 721*70*1622 mm
  • Handelsmerk: LITREE

De vuurvaste Materiële Module van de Vezel van de Thermische Isolatie Ceramische

Referentie FOB Prijs: US $ 11.0-13.0 / Roll
MOQ: 260 Rolls
  • Gebruik: High Temperature isolatiemateriaal
  • Tempratuur Classificatie: 1260 ℃,1050 ℃
  • Chemische samenstelling:: Al2O3.SiO2
  • Vorm: Keramische Fiber Blanket
  • Productie Techniek: Spray Deken van de zijde
  • Soort: Gewone keramische vezel
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    Zibo Jucos Co., Ltd.
  • provincie: Shandong, China

Module van de Multiplextelegraaf CWDM van de Afdeling van de Golflengte van de vezel de Optische 18CH Ruwe

Referentie FOB Prijs: US $ 45.0-200.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Optic Multiplexer
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: CE,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Plastic in Carton
  • Standaard: ISO, ROHS, Reach

De ceramische het Verwarmen van de Vezel Elektrische Module van de Oven

Referentie FOB Prijs: US $ 10.0-11.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
  • Installatie: Vloerstandaard
  • Ventilatie: Zonder Ventilatie
  • Verpakking: Gift Box 3 Layer + Caron
  • Standaard: 29.5x18x75cm
  • Handelsmerk: OEM
  • Oorsprong: Made in Cixi

De hete het Verkopen DuplexModule van Loopback van Multimode Vezel SC/UPC

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-10.0 / piece
MOQ: 1 piece
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Kern: Double Core
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,ISO9001,VDE,CCC

Nieuw Product 405nm van Lanji 10W de Module van de Laser van de Vezel voor de UVMachine van de Blootstelling

Referentie FOB Prijs: US $ 5000.0-10000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • certificaat: RoHS,CE,ISO
  • Verpakking: Individual Package
  • Standaard: 405nm 10W fiber laser module
  • Handelsmerk: LANJI
  • Oorsprong: China
  • Gs-Code: 85414010

155m de Duplex 40km 1310nm SFP van de Schakelaar LC Module van de Vezel van de Zendontvanger

Referentie FOB Prijs: US $ 4.0-8.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Gebruik: Telefoon,Computer,Workstation,Server
  • Type: Draadloze
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
Tonen: 10 30 50
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Vezel Module fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als sfp, sfp-transceiver and sfp -module. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.