Totaal 36608 producten van ongeveer 2153

glasvezel -adapter

fabrikanten en leveranciers
Pagina 1/1001

Sc aan Sc Adapter van het Blind van de Vezel de Optische zonder Flens

Referentie FOB Prijs: US $ 0,2-0,35 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 20PCS/Plastic Box
  • Standaard: 3.6g
  • Handelsmerk: HOLIGHT
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.
  • provincie: Guangdong, China

Blauwe Kleur van de Adapter van de Vezel van Sc Sm de Simplex Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0,1-0,2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Plein
  • Fabricageproces: Injection Molding

SC/LC/FC/St/Mu/MTRJ/MPO Simplex/Duplex/Quad singlemode/Multimode Om3/Om4/APC standaard of hybride glasvezeladapter

Referentie FOB Prijs: US $ 0,15-2,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Plastic Container + Carton
  • Standaard: RoHS
  • Handelsmerk: HNK or OEM

De enige Optische Adapter van de Vezel van de Wijze LC/APC Duplex Plastic zonder Flens

Referentie FOB Prijs: US $ 0,5-0,76 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: LC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: APC
  • Vorm: Circulaire
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur,Fiber Module

Sc/LC/FC/St/Mu/MTRJ/MPO Singlemode/Multimode Blind Om3/Om4/APC van het Simplex/van de Duplex/van de Vierling of de Hybride Optische/Optische Adapter van de Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 0,15-1,5 / Piece
MOQ: 1.000 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: APC
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur,Fiber Module
  • Connector Type: SC-APC

LC aan ST het Hybride Mannetje van de Adapter van de Vezel Optische aan Vrouwelijke Enige Wijze

Referentie FOB Prijs: US $ 0,1-0,2 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Fabricageproces: Injection Molding
  • Merk: OEM
  • Verpakking: Blister in Carton

De Optische SimplexAdapter Sc/APC Sm van de vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 0,055-0,065 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Certificaat: ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton
  • Standaard: SC/APC
  • Handelsmerk: OEM
  • Oorsprong: China

Adapter van de Vezel Sx/Dx/Quad Sm/mm van de Adapter Sc/LC/FC/St/Mu/MTRJ/MPO van de Vezel FTTH de Optische

MOQ: 100 Pieces
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton
  • Handelsmerk: YDA or OEM
  • Oorsprong: Ningbo, China

Sc/APC Simplex met de Optische Adapter van de Vezel van de Flens

Referentie FOB Prijs: US $ 0,06-2,17 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton
  • Standaard: PVC
  • Handelsmerk: SUNET or OEM

De Optische Hybride Adapter van de Vezel fC-Sc

Referentie FOB Prijs: US $ 6,00-7,00 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Multi-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Plein
  • Fabricageproces: Gegoten

De Binnen Openlucht 8/12 Doos van de Vezel van de Kern FTTH Optische Eind zonder Vlechten en Adapters

Referentie FOB Prijs: US $ 4,2-4,5 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Optical Fiber verdeelkast
  • Bedrading Devices: ODF
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Box
  • Standaard: FTTH FTTB FTTX Network
  • Handelsmerk: SMD

Lc-Sc de Vrouwelijke Enige Vierkante Flens van de Adapter van de Vezel van de Wijze Simplex Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0,2-10,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Fabricageproces: Injection Molding
  • Merk: OEM
  • Verpakking: Blister in Carton

Het Laden van de Fabrikanten van Yingjiao In het groot Snelle Vezel de Optische Adapters van de Stop

Referentie FOB Prijs: US $ 0,5-1,5 / Piece
MOQ: 500 Pieces
  • Gebruik: Laptop,Schakelen,Mobiele Telefoon,Game Player,Digitale Camera,Telefoon,Tonen
  • Output Type: AC of DC
  • Certificaat: TUV,RoHS,UL,ISO9001,CCC
  • Kleur: Black
  • Interne structuur: On-Off Type
  • Energiebron: Half-Bridge Type

Adapter van de Vezel FTTH de Optische LC Upc Sm

Referentie FOB Prijs: US $ 0,06-5,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton
  • Standaard: PVC
  • Handelsmerk: SUNET or OEM

Optische LC APC van de vezel Upc Sm mm DuplexAdapter

Referentie FOB Prijs: US $ 0,3 / Piece
MOQ: 10.000 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: LC
  • Aantal Cores: Multi-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Plein
  • Fabricageproces: Injection Molding

De Simplex Blauwe Kleur van de Adapter van de Vezel LC Sm Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0,06-0,08 / Piece
MOQ: 500 Pieces
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 500PCS/OPP
  • Handelsmerk: YDA
  • Oorsprong: Ningbo, China

De aangepaste MPO aan MPO Optische Adapter van de Vezel in FTTH/FTTX

Referentie FOB Prijs: US $ 4,00-8,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 25PCS/Plastic Box
  • Standaard: 3.6g
  • Handelsmerk: HOLIGHT
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.
  • provincie: Guangdong, China

LC APC aan APC LC de Duplex Optische Adapter van de Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 0,03-0,09 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 200PCS/Carton
  • Handelsmerk: Daytai
  • Oorsprong: Zhejiang, China
  • Productiecapaciteit: 2000000 Piece/Pieces Per Month

MT-1032 APC van Sc van de vezel Optische SimplexAdapter

Referentie FOB Prijs: US $ 0,05-0,07 / Piece
MOQ: 1.000 Pieces
  • Certificaat: CE
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 50 PCS/Blister Box
  • Standaard: 0.2dB
  • Handelsmerk: melontel
  • Oorsprong: China

LC Adapter van de Koppeling van het Jasje van de Hoeksteen van de Vezel van Sc Multimode Duplex Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0,15-1,5 / Piece
MOQ: 1.000 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: LC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur,Fiber Module
  • Merk: OEM

De Optische Adapter van de Vezel van Sc, Multimode, Simplex Beige Om1, Om2, met Flens

Referentie FOB Prijs: US $ 0,08-0,105 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Transmissie Medium: Multimode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Fabricageproces: Injection Molding
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur,Fiber Module
  • Verpakking: Double Blister or Polybag

Optische Adapter van de Vezel van Sm Upc van de Prijs van de fabriek de Plastic

Referentie FOB Prijs: US $ 0,055-0,2 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: by Carton
  • Standaard: 24X15X24 Cm
  • Handelsmerk: OEM
  • Oorsprong: China

De hete Verkopende Optische Adapter van de Vezel/de Optische Koppeling van de Vezel van China Factroy

Referentie FOB Prijs: US $ 0,08 / Piece
MOQ: 1.000 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Plein
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame

Sc/APC de Optische Gelaste Adapter van de Vezel,

Referentie FOB Prijs: US $ 0,0566-0,0643 / Piece
MOQ: 50 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: APC
  • Vorm: Plein
  • Fabricageproces: Lassen

LC/Upc aan de Duplex Enige Koppeling van de Adapter van de Vezel van de Wijze LC/Upc Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0,15-0,25 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Type: Fiber Optic Attenuator
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton Box
  • Standaard: LC/UPC

APC van de Adapter van de Vezel van de Schakelaar van Sc Upc Snelle Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0,47-0,5 / Piece
MOQ: 500 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Plein
  • Fabricageproces: Gegoten

FC Adapter van het Blind van de vezel de Optische zonder Flens

Referentie FOB Prijs: US $ 2,00-5,00 / piece
MOQ: 100 piece
  • Type: Fiber Optic Attenuator
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Individual Box
  • Standaard: 3.0mm

LC Duplex RJ45 Type glasvezeladapter

Referentie FOB Prijs: US $ 0,15-2,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Plastic Container + Carton
  • Standaard: RoHS
  • Handelsmerk: HNK or OEM
  • Oorsprong: Shenzhen, China
  • Gs-Code: 85369000

FC Adapter van de Kabel van Singlemode/Multimode Vezel van het metaal de Optische voor de Test van de Apparatuur

MOQ: 30 Pieces
  • Verpakking: Paper Box
  • Oorsprong: China (Mainland)
  • Gs-Code: 8544700000
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.
  • provincie: Guangdong, China

LC/Upc de Duplex Singlemode Optische Adapter van de Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 0,25-0,3 / Piece
MOQ: 50 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: LC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Rechthoekige
  • Fabricageproces: Gegoten
Tonen: 10 30 50
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezel -adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, koolstofvezel and vezelplaat. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.

Verwante Snel Categorieën