Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 15/928  
Totaal 27814 producten van ongeveer 1545

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De V.S. Vezeloptische Stripper met 6.5 Inches Length (st-ml-02)

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:ST-ML-02
Type:Fiber Splicer
Certificaat:CERoHS
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SOLITONE

Shenzhen Leo Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Kabel 12 Vezel Om3 Qsfp Qsfp28 van de Doorbraak van Patchcord mpo-LC van de vezel Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 18.6-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO-LC breakout cable 12 fiber
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Openlucht FTTH 232b Splitter Terminal

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:MDU 232B
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:none

Optic Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische Kabel Aire Libre Cable DE Fiber Optical van de Vezel GYTA/de Kabel van de Computer/de ...

Referentie FOB Prijs: US $ 165.0-300.0 / Roll
MOQ: 20 Rolls

Model No:GYTA
Toepassing:Fiber Optic Cable
Cover Materiaal:PE
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:CE,ISO,RoHSCCC
Handelsmerk:hanli

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Vezel Optische Connetor van Sc

MOQ: 1 Piece

Model No:SC
Structuur:SC
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Koude persing
Toepassing:Fiber Distribution Frame,Netwerk ApparatuurFiber Module

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Sc Upc aan FC APC Sm Sx Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0.6-0.9 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SC to FC Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Schakelaars 5mm van de Kabel van de Vezel van de buis Optische Micro- Buis

Referentie FOB Prijs: US $ 1 / Piece
MOQ: 3000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:str&est
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:FC
Vorm:Circulaire

HDMI 3D Optic Fiber Cable (bya-3007)

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:BYA-3007
Handelsmerk:Boy
Verpakking:Carton/Rolls/According to The Customer Request
Standaard:RoHS\SGS\CCC\VDE
Oorsprong:Banfu, Zhongshan, Guangdong, China
Gs-Code:8544110000

Lc-MTRJ Kabel van de Sprong van het Koord van het Flard van de Vezel de Optische

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC-MTRJ
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Double Core
Certificaat:RoHSISO9001
Handelsmerk:OEM/DYS
Verpakking:Carton Box

Shenzhen DYS Fiber Optic Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De schakelaarGebied van Sc van de vezel Optisch Snel - installable Schakelaar voor de Kabel van de ...

Referentie FOB Prijs: US $ 0.1-0.45 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:001
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Optische Schakelaar van de Vezel E2000 van Sm de Simplex 2.0mm

MOQ: 100 Pieces

Model No:E2000
Geslacht:Mannelijk
Handelsmerk:RITANO
Verpakking:Packing Into Cartons
Standaard:54*39*34
Oorsprong:China

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Enige Wijze 12 Kernen MPO aan LC Vezel Optische Patchcords

Referentie FOB Prijs: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-5
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Optische Adapter FTTX CATV

Referentie FOB Prijs: US $ 0.12-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:lc/sc/fc/st/mu/mtrj/mpo
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het concurrerende Koord van het Flard van de Vezel van de Prijs MPO/MTP Optische voor het Centrum ...

Referentie FOB Prijs: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MPO/MTP
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Kabel Distribucion Fibra Optica Monomodo 2/4/6/12 Hilos paragraaf Planta Interna/Externa

Referentie FOB Prijs: US $ 0.05-0.15 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJYFJH
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,CEISO9001

Lijn MPO van Patchcord 40gbps van de vezel de Optische - het achterKoord Qsfp Qsfp28 van het Flard

Referentie FOB Prijs: US $ 13.5-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO loop back
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC de Optische Snelle Schakelaar van de vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 0.6-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC 0.9mm Fast Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De centrale Losse Optische Kabel van de Vezel van de Buis GYTA53/de Kabel van de Computer/de Kabel ...

Referentie FOB Prijs: US $ 200.0-400.0 / Roll
MOQ: 10 Rolls

Model No:GYTA53 Fiber Optic Cable
Toepassing:Fiber Optic Cable
Cover Materiaal:PE
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:hanli
Verpakking:1000/2000/3000m

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

St 0.9mm de Optische Schakelaar van de Vezel met Metalen kap voor de Koorden van het Flard van de ...

Referentie FOB Prijs: US $ 0.6-0.65 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HJ-03006-B
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Centrale Losse Buis cijfer-8 de Openlucht Gepantserde Optische Kabel van de Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 0.5-20.0 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:SL-SIN8
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Star Link IT Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Ce, Schakelaar van de Vezel LC van de Schakelaar Types/Multimode van het Koord van het Flard van de ...

Referentie FOB Prijs: US $ 3.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:LP-24-F00PE-P01, LP-24-F00SX-S01
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Schakelaars van de Kabel van de Vezel van de buis de Optische 10mm Micro- Buis

Referentie FOB Prijs: US $ 1 / Piece
MOQ: 3000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:str
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:FC
Vorm:Circulaire

De openlucht Uitrusting van de Beëindiging van de Vezel Optische

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FTT-03B
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:none

Optic Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

9/125 Sm van uitstekende kwaliteit SC/PC 12 Fanout van de Vezel van de Kern het Optische Koord van ...

Referentie FOB Prijs: US $ 2.1-12.5 / piece
MOQ: 5000 piece

Model No:SC 12 fibers pictail
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Multicore

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

SC/ST/LC/FC/MU de Optische Schakelaar van de vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 1 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Fiber connector ,SC/ST/LC/FC/MU
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Bare koperdraad

Shenzhen Taiyue Communication Cable Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het Optische Toevoerkanaal van de vezel met Schakelaar

Referentie FOB Prijs: US $ 2.0-4.0 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:DF-105
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM

Defi Plastics Industry Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Schakelaar van de Optische Vezel E2000APC Sm de SimplexFTTH

MOQ: 100 Pieces

Model No:E2000
Geslacht:Mannelijk
Handelsmerk:RITANO
Verpakking:Packing Into Cartons
Standaard:54*39*34
Oorsprong:China

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

MPO MTP aan de Bundel Vezeloptische Patchcords van 12 Kern LC/PC

Referentie FOB Prijs: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-9
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Vezeloptische Dempers voor Optische Vezel Sulotion

Referentie FOB Prijs: US $ 3.0-4.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:sc/fc/st/lc/mu
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Fc-FC Fabrikant van Patchcord Sehnzhen van de Vezel de Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 3.6-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:patch-cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index