Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 17/928  
Totaal 27814 producten van ongeveer 2139

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Schakelaar van de Vezel van Sc de Optische Snelle voor FTTH

Referentie FOB Prijs: US $ 0.6-0.9 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC MM Fast Connector
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

10GB/S CWDM SFP+ 10km Optische Zendontvangers van de Vezel

Model No:HTFPPC-XX96-10BD
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:htfuture
Verpakking:Fob Shenzhen

Shenzhen Htfuture Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

De Convertor van de Media van de vezel

Model No:MC-BD-10/100/1000-S40S-E
Certificaat:RoHSCE
Verpakking:Standard Export Package
Oorsprong:China
Gs-Code:8517622990

Hangzhou Core Network Technologies Co., Ltd

[provincie: Zhejiang, China]

Zon-Fs1190 Lasapparaat van de Fusie van de Vezel het Optische

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Shanghai Sun Telecommunication Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

2/4/6/8/12 Optische Kabel GYXTW van de Vezel van Kernen

Referentie FOB Prijs: US $ 0.15-0.18 / Metro
MOQ: 10000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GYXTW
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

FTTH 2 de Kabel van de Optische Vezel van de Kern Preterminated met de Schakelaars van Sc LC FC St

Model No:IFPC-115023
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Intoptec Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

De Optische Schakelaar van de Vezel van het pantser

Eigenschap: Het vermijden van de muisschade aan kabel Standaard schakelaar, gemakkelijk te verbinden Goede buigende prestaties Het ceramische metalen kap, van PC, UPC en APC oppoetsen Toepassingen: De ...

Tianjin RNG Commuincation Technology Co., Ltd.

[provincie: Tianjin, China]

De optische Schakelaar van het Reductiemiddel van het Kabelkanaal van de Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:BRE
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire

Snelle Schakelaar van de Assemblage van het Gebied van de Vezel Sc/APC Sc/Upc van de Levering FTTH ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 0.4-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNFC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

1: 16 naakte PLC van het Apparaat Splitsers Geen Schakelaar

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 1.9-12.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:BD1: 16 NC
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HIGHVISION

Hangzhou Huaxun Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Simplex LC/Upc 2.0mm Koord van het Flard van de Vezel het Optische voor DWDM

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-42423
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

schakelaar van de Vezel van Sc van 50 /55 /60mm de Optische Snelle

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SC fast Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Shenzhen DYS Fiber Optic Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

7/16 Mannelijke Schakelaar van DIN voor 1/2 7/8 Coaxiale Kabel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:DIN(7/16) type
Toepassing:RFMagnetron
Plating:Zilver
Certificering:ISO9001,CEISO
Geslacht:Mannetje
Bevestegingswijze:Snap-On

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Schakelaars van de Hoge Macht SMA905 van de Metalen kap van het roestvrij staal met 127um2000um

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 2.75-3.98 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HN-090103-xxx
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Circulaire
Lichtbron TYPE:Laser
Handelsmerk:HL

Schakelaar van de Vezel van Sc de Optische Eind voor FTTH

MOQ: 100 Pieces

Model No:SC
Geslacht:Mannelijk
Handelsmerk:RITANO
Verpakking:Packing Into Cartons
Standaard:54*39*34
Oorsprong:China

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Snelle Schakelaar van de Assemblage van de Vezel van Sc FTTH de Optische Snelle

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 0.4-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNFC-SCUPC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Vezel Optische Single-Mode Patchcords van de Schakelaar MPO MTP of muti-Wijze

Referentie FOB Prijs: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-22
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Mpo-MPO de Kabel van de Optische Vezel voor de Integratie van de Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

UL/CE/RoHS Optische Schakelaar van de Vezel van de Schakelaar IP65/IP67 van de Naleving de Rechte ...

Referentie FOB Prijs: US $ 14.5 / Set
MOQ: 100 Sets
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:LP-24-F00PE-P01 & LP-24-F00SX-S01
Handelsmerk:CNLINKO
Verpakking:10PCS/Small Box, 100PCS/Middle Box, 240PCS/Carton
Standaard:CE, CCC, ROHS, IP67, UL, ISO9001
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:8536909000

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De hete APC Sm van Sc van de Verkoop Optische Snelle Schakelaar van de Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 0.09-0.2 / Piece
MOQ: 20 Pieces

Model No:fast connector
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Spring
Verpakking:Carton

De Kabel Fibras Distribucion Fibra Optica FTTH van Armado Dielectrico 6/8/12 van het Garen van het ...

Referentie FOB Prijs: US $ 0.05-0.15 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJYFJH
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,CEISO9001

SMT 1.25mm Hoogte 8 de Schakelaar van Spelden FPC

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 0.02-0.3 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:FPC-01
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper Gegalvaniseerd
Karakter:Milieubescherming
Species:Terminal
Production Process:Injection Molding

De Optische Optische Schakelaar Sm/mm van de vezel voor FTTH

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:CATV
Geslacht:Mannelijk
Toepassing:Vermogen
Handelsmerk:FIBER COME
Verpakking:Carton
Standaard:GREEN

De Schakelaar van Sc-Sc van het Koord van het flard met Optisch Simplex 3.0mm van de Vezel G657A

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 0.1 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Fiber Patch Cables
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Sc/APC Singlemode 2.0/3.0mm Groene Optische Schakelaar van de Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 0.1-0.15 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische Schakelaar van de vezel voor LC/Upc

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 0.4-0.6 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTL-CLU
Merk:OEM
Toepassing:Fiber Module
Structuur:LC
Ferrule endface:PC (UPC)
Aantal Cores:Single-Core

Schakelaar 12 de Vlecht Sc/Upc G652D van de Vezel Patchcord van de vezel Optische van de Bundel van ...

Referentie FOB Prijs: US $ 8.0-12.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:12 core bundle pigtail scupc
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische Schakelaars van de Vezel van Sc

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 0.48-0.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:sc
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

SC/PC de snelle Optische Schakelaar van de Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:ST-FSC-FO
Handelsmerk:SOLITONE
Standaard:CE, RoHS, ISO9001
Oorsprong:China
Gs-Code:8517709000
Productiecapaciteit:500000 PCS/Week

Shenzhen Leo Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC de Optische Schakelaar van de vezel met Uitstekende kwaliteit

MOQ: 1 Piece

Model No:LC
Structuur:LC
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Koude persing
Toepassing:Fiber Distribution Frame

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index