Totaal 34032 producten van ongeveer 1620

optische vezel connector

fabrikanten en leveranciers
Pagina 1/1001

De Optische Schakelaars van de vezel voor de Koorden MPO van het Flard

Referentie FOB Prijs: US $ 6,00-12,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Multimode
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Plein
  • Fabricageproces: Gegoten
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur,Fiber Module
  • Lichtbron TYPE: Laser
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.
  • provincie: Guangdong, China

Koord van het Flard van de Vezel Sc-Sc het Optische van de Optische Fabrikant van de Schakelaar

Referentie FOB Prijs: US $ 0,4 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Plein
  • Fabricageproces: Injection Molding

OEM 200/220/400/600um SMA Pigtail Cable SMA 905 Fiber Optic Patch Cord Waterproof SMA Connector

Referentie FOB Prijs: US $ 45,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Aantal Cores: Multi-Core
  • Vorm: Circulaire
  • Fabricageproces: Gegoten
  • Toepassing: Netwerk Apparatuur
  • Lichtbron TYPE: Laser

12 Mannetje van het Koord van het Flard MTP van de Vezel van de kern het Optische aan Vrouwelijke Schakelaar

Referentie FOB Prijs: US $ 1,97-12,97 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Box
  • Handelsmerk: DAYTAI
  • Oorsprong: Zhejiang
  • Productiecapaciteit: 100000/Month

Schakelaar LC Uniboot voor Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0,9-1,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Structuur: SC
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Plein
  • Fabricageproces: Gegoten
  • Toepassing: Netwerk Apparatuur
  • Lichtbron TYPE: Laser

Schakelaar van de Vezel van Sc de Optische Snelle voor het Koord van het Flard

Referentie FOB Prijs: US $ 0,5-1,5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Circulaire
  • Fabricageproces: Injection Molding

De Optische Schakelaar Sc/APC voor Verbindingsdraad, de Koorden van het Flard, de Vette Doos van de vezel van de Distributie in FTTX, Toegang FTTH

MOQ: 200 Pieces
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Plastic Bag
  • Standaard: 10.3x8.8x60.5mm
  • Handelsmerk: SUMLO

Hanxin ODM van het Koord van het Flard van de Vezel van 19 Jaar de Optische Schakelaars van de Kabel MTP van Sc LC Upc MPO van de Vlecht van het Lint van de Wijze van de Fabriek Enige

Referentie FOB Prijs: US $ 0,1-0,89 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Verpakking: Polybags
  • Handelsmerk: Hanxin
  • Oorsprong: Guangdong, China
  • Productiecapaciteit: 120000 Piece/Pieces Per Month

16 Fan-out ODF van het lint Schakelaar van de Vlecht MPO van Sc LC St MTP van het Koord van het Flard van de Vezel de Optische tegen 20 Jaar van de Fabriek Necero

Referentie FOB Prijs: US $ 1,00-39,9 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Verpakking: 1 PCS Modular ODF/Bag+Carton
  • Handelsmerk: NECERO
  • Oorsprong: Guangdong, China
  • Productiecapaciteit: 100000 Set/Sets Per Week ODF

LC Schakelaar van het Koord van het Flard van de vezel de Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0,25-0,45 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: LC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Circulaire
  • Fabricageproces: Gegoten

Toegepaste Netwerk van de Kabel van de Vezel van het Koord van het flard het Koude Optische Schakelaar

Referentie FOB Prijs: US $ 0,58-0,86 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Structuur: SC
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Strip
  • Fabricageproces: Koude persing
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur,Fiber Module
  • Lichtbron TYPE: Laser
  • China Supplier - Gold Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    POTEL Cable Group Co., Ltd.
  • provincie: Jiangxi, China

Koord van het Flard van de Kabel van de vezel het Optische met Schakelaar Sc/FC/LC/St/E2000/Mu/MTRJ

Referentie FOB Prijs: US $ 3,00-5,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur,Fiber Module
  • Lichtbron TYPE: Laser
  • Verpakking: 1 PCS Per Polybag with Il/Rl Testing Result Label
  • Standaard: Customized fiber optic cable length

Toebehoren van het Koord van het Flard van de vezel kiezen de Optische Schakelaar Sc/Upc van de Kern van de Wijze de Enige uit

Referentie FOB Prijs: US $ 1,5-2,00 / Piece
MOQ: 20 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Vorm: Strip
  • Fabricageproces: Gegoten
  • Verpakking: 1PCS/Bag

ODM van het Koord van het Flard van FO Schakelaar van PC Upc/Sc/LC/St/FC van de Vezel van de Leverancier de Optische

MOQ: 100 Pieces
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Standard Package
  • Standaard: Standard Specification
  • Handelsmerk: Adtek

Schakelaar van het Koord van het Flard van de Vezel van de Metalen kap van de Prijs Sc/FC/LC/St/APC/Upc van de fabriek de Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0,16-0,25 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: APC
  • Vorm: Strip
  • Fabricageproces: Gegoten

Ce, Types van Schakelaar van het Koord van het Flard van de Vezel RoHS de Optische/de Schakelaar van Multimode Vezel LC voor Bouwconstructie

Referentie FOB Prijs: US $ 16,04-17,83 / Set
MOQ: 2 Sets
  • Werk frequentie: Lage frequentie
  • Geslacht: Mannetje
  • Certificering: RoHS,CE,ISO9001
  • Toepassing: UHF,FPC,Magnetron,Auto
  • Verpakking: 100PCS/Carton
  • Standaard: 17cm*8cm*6cm

Sc St FC van de Schakelaar LC van de vezel Optisch voor Snelle Schakelaar van de Kabel FTTH van het Flard van de Vezel de Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0,1-0,28 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton
  • Standaard: 0.5kg
  • Handelsmerk: xingcheng
  • Oorsprong: China

Sc/APC Uitrusting van de Schakelaar van het Koord van het Flard van de Vezel de Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0,2 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: APC
  • Vorm: Rechthoekige
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur,Fiber Module

FC de enige Optische Schakelaar van de Vezel van de Wijze voor de Kabel van het Flard

Referentie FOB Prijs: US $ 0,15-0,25 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: FC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Circulaire
  • Fabricageproces: Gegoten
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.
  • provincie: Guangdong, China

Schakelaar van de Klink Uniboot van het Koord LC van het Flard van de vezel de Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0,92-1,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: LC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Rechthoekige
  • Fabricageproces: Gegoten

APC FTTH van het Koord van het Flard van de vezel Optische Snelle Schakelaars

Referentie FOB Prijs: US $ 0,5-1,5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Circulaire
  • Fabricageproces: Injection Molding

Shenzhen Necero 20 OEM Manufactory van het Koord van het Flard van de Vezel van de Optische van de Levering van de Vlecht MTP MPO LC Jaar Schakelaar Met hoge weerstand van Sc St Snelle

Referentie FOB Prijs: US $ 0,05-0,4 / Metro
MOQ: 1.000 Meters
  • Handelsmerk: NECERO
  • Oorsprong: Guangdong, China

China Shenzhen 19 ODM van het Koord van het Flard van FO van de Leverancier van de Vezel van de Optische F Upc van Sc LC St FC Jaar Schakelaar van PC

Referentie FOB Prijs: US $ 0,64-1,12 / Meters
MOQ: 2 Meters
  • Verpakking: Wooden Drum
  • Handelsmerk: Hanxin
  • Oorsprong: Guangdong, China
  • Productiecapaciteit: 100000000 Meter/Meters Per Week

De hete Prijs RoHS Van uitstekende kwaliteit van de Fabriek van de Verkoop keurde het Enige Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze Optische met de Schakelaar van Sc goed FC

Referentie FOB Prijs: US $ 3,00-5,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Ferrule endface: APC
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur,Fiber Module
  • Lichtbron TYPE: Laser
  • Verpakking: 1 PCS Per Polybag with Il/Rl Testing Result Label
  • Standaard: Customized fiber optic cable length

Toebehoren van het Koord van het Flard van de vezel kiezen de Optische Schakelaar LC/Upc van de Kern van de Wijze de Enige uit

Referentie FOB Prijs: US $ 1,5-2,00 / Piece
MOQ: 20 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Vorm: Strip
  • Fabricageproces: Gegoten
  • Verpakking: 1PCS/Bag

Het simplex BinnenKoord van het Flard van de Schakelaar Sc-Sc van de Vezel Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0,2 / Metro
MOQ: 1.000 Meters
  • Verpakking: Wooden Drum
  • Standaard: ISO, ROHS, REACH, SGS
  • Handelsmerk: TW-SCIE or OEM
  • Oorsprong: Dongguan, China
  • Gs-Code: 8544700000
  • Productiecapaciteit: 200km/Day
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.
  • provincie: Guangdong, China

Fc-APC Schakelaar van de Kern van het Flard van de Vezel de Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0,19-0,32 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Verpakking: in Plastic Bag Then in Carton
  • Standaard: SM or MM
  • Handelsmerk: Takfly
  • Oorsprong: China
  • Gs-Code: 854470000
  • Productiecapaciteit: 60000/Day

48 Wijfje van het Koord van het Flard MTP van de Vezel van de kern het Optische aan Vrouwelijke Schakelaar

Referentie FOB Prijs: US $ 1,97-12,97 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Box
  • Handelsmerk: DAYTAI
  • Oorsprong: Zhejiang
  • Productiecapaciteit: 100000/Month

Schakelaar FC/APC 0.9mm voor Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0,2-0,4 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 100PCS/Bag
  • Standaard: 0.9mm, 2.0mm and 3.0mm are available!
  • Handelsmerk: HOLIGHT
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.
  • provincie: Guangdong, China

De Schoonmakende Uitrusting van Sc FC St D4 Mu LC Mu DIN voor Schakelaar van het Koord van het Flard van de Vezel de Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 19,00 / Piece
MOQ: 2 Pieces
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Box
  • Standaard: SC FC ST D4 MU LC MU DIN
  • Handelsmerk: SMD
  • Oorsprong: China
  • Gs-Code: 8544700000
Tonen: 10 30 50
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Vezel Connector fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als aangepaste connector kabel, glasvezel apparatuur and optische vezel product. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.