Totaal 55412 producten van ongeveer 2409

glasvezel patch

fabrikanten en leveranciers
Pagina 1/1001

Vf45-LC SM / mm glasvezel patchcord jumper, glasvezelpatchkabel, glasvezelpatchkabel, glasvezelpatch

Referentie FOB Prijs: US $ 1,2 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Rechthoekige
  • Toepassing: Netwerk Apparatuur
  • Connector Type: ST

Adtek glasvezel Patch Panele met 36-poorts SC Duplex

Referentie FOB Prijs: US $ 59,00-60,00 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Certificering: CCC,RoHS,ISO,CE
  • Poortnummer: 16 ~ 48
  • Handelsmerk: adtek
  • Oorsprong: Shenzhen

Glasvezelkabel, enkeladerige connector met één kern, SC/APC

Referentie FOB Prijs: US $ 1,5-2,00 / Piece
MOQ: 20 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Vorm: Strip
  • Fabricageproces: Gegoten
  • Verpakking: 1PCS/Bag

Vf45-LC mm jumper voor glasvezelkabel, glasvezelpatchkabel, glasvezelpatchkabel

Referentie FOB Prijs: US $ 1,2 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Multimode
  • Aantal Cores: Multi-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Rechthoekige
  • Toepassing: Netwerk Apparatuur
  • Merk: OEM

Glasvezelkabel

Referentie FOB Prijs: US $ 0,5-3,00 / Zak
MOQ: 1.000 Zakken
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: APC
  • Connector Type: SC-APC
  • Verpakking: One Piece Packed in a Plastic Bag

De duplex Optische Schakelaar lC-Sc van de Vezel van het Koord van het Flard

Referentie FOB Prijs: US $ 0,2 / Metro
MOQ: 1.000 Meters
  • Verpakking: Wooden Drum
  • Standaard: ISO, ROHS, REACH, SGS
  • Handelsmerk: TW-SCIE or OEM
  • Oorsprong: Dongguan, China
  • Gs-Code: 8544700000
  • Productiecapaciteit: 200km/Day
  • China Supplier - Gold Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.
  • provincie: Guangdong, China

IP67 DLC SC MPO SC LC ODVA glasvezel voor buiten Patchkabel

MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: APC
  • Vorm: Rechthoekige
  • Toepassing: Netwerk Apparatuur,Fiber Module
  • Lichtbron TYPE: Laser

China Factory Simplex SC / APC naar SC/APC G652D Single Mode-kabel glasvezelkabel patchkabel

Referentie FOB Prijs: US $ 0,85 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Het Comité van het Flard van de Bijlagen van het Frame van de Distributie van de optische Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 26,56 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Certificering: CCC,RoHS,ISO,CE
  • Poortnummer: 16 ~ 48
  • Gebruik: Audio,Coaxiale kabel,Vezel,UTP
  • Type: IDF
  • Verpakking: Carton
  • Standaard: 24ports
  • China Supplier - Gold Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    POTEL Cable Group Co., Ltd.
  • provincie: Jiangxi, China

1u 12poorts UTP CAT6 RJ45 patchpaneel

Referentie FOB Prijs: US $ 1,00-10,00 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Certificering: RoHS,ISO,CE
  • Kabel: CAT6
  • Connector: RJ45
  • Poortnummer: 8 ~ 16
  • Gebruik: UTP
  • Verpakking: Carton

8 kernen optische kabel met enkele modus en platte glasvezel, met uiteinde LC/UPC Duplex-connector

Referentie FOB Prijs: US $ 0,99-1,5 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: LC
  • Aantal Cores: Multi-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Plein
  • Fabricageproces: Gegoten

19 het Rek van de duim zette Comité van het Flard van de Vezel van 24 Haven het Optische op

  • Transmissie Medium: Multimode
  • Structuur: LC
  • Aantal Cores: Multi-Core
  • Ferrule endface: APC
  • Vorm: Rechthoekige
  • Fabricageproces: Gegoten
  • HONEYWON INTERNATIONAL (HK) LIMITED
  • provincie: Guangdong, China

2u 19 Duim 48 Comité van het Flard van de Vezel van de Haven het Optische

  • Transmissie Medium: Multimode
  • Structuur: LC
  • Aantal Cores: Multi-Core
  • Ferrule endface: APC
  • Vorm: Rechthoekige
  • Fabricageproces: Gegoten
  • HONEYWON INTERNATIONAL (HK) LIMITED
  • provincie: Guangdong, China

12 Comité van het Flard van de Vezel van vezels het Optische Euqipped met de Adapters en de Vlechten van Sc

  • Transmissie Medium: Multimode
  • Structuur: LC
  • Aantal Cores: Multi-Core
  • Ferrule endface: APC
  • Vorm: Rechthoekige
  • Fabricageproces: Gegoten
  • HONEYWON INTERNATIONAL (HK) LIMITED
  • provincie: Guangdong, China

De Vlechten van Sc en Comité van het Flard van de Adapter ODF 24 Havens

  • Verpakking: Netural Packing
  • Standaard: CE, FCC, ROHS
  • Handelsmerk: TINCAM
  • Oorsprong: Shenzhen, Guangdong, China
  • Gs-Code: 85177090
  • Productiecapaciteit: 5000PCS Per Month
  • Shen Zhen Tian Bo Communication Equipment Co., Ltd.
  • provincie: Guangdong, China

24 haven Pigtails en Adapter ODF

  • Verpakking: Netural Packing
  • Standaard: CE, FCC, ROHS
  • Handelsmerk: TINCAM
  • Oorsprong: Shenzhen, Guangdong, China
  • Gs-Code: 85177090
  • Productiecapaciteit: 5000PCS Per Month
  • Shen Zhen Tian Bo Communication Equipment Co., Ltd.
  • provincie: Guangdong, China

Single Mode SC/UPC-LC/UPC Duplex G657A1 Patchcord Yellow Jacket

Referentie FOB Prijs: US $ 0,99-1,5 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Aantal Cores: Multi-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Plein
  • Fabricageproces: Gegoten
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur,Fiber Module

Multi-Mode Om3 Kabel van het Koord van het Flard van de Verbindingsdraad van de Vezel van de Kabel van de Vezel lc-LC LC/Upc-LC/Upc Multimode Duplex Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0,9-1,5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Transmissie Medium: Multimode
  • Structuur: LC
  • Aantal Cores: Multi-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur,Fiber Module
  • Lichtbron TYPE: Laser

De Optische Schakelaars van de vezel (ST, Sc, FC, MTRJ) van Duplex SimplexUpc/APC

MOQ: 1.000 pieces
  • Merk: OEM
  • Verpakking: Paper Box
  • Standaard: Customized
  • Handelsmerk: Customized
  • Oorsprong: China (Mainland)
  • Gs-Code: 8544700000
  • China Supplier - Gold Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.
  • provincie: Guangdong, China

15mm-connector voor kort opstarten/LC-SC-patchkabel voor kort opstarten met glasvezelkabel

Referentie FOB Prijs: US $ 1,8 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Plein
  • Fabricageproces: Gegoten

2014 Nieuw Fibre Optic Patch Panel voor de komst

MOQ: 1 Piece
  • Certificering: CE
  • Poortnummer: 48 ~ 128
  • Gebruik: Vezel
  • Type: MDF
  • Verpakking: Paper Box
  • Standaard: size

Communicatieapparatuur 144 96 64 48 32 24 12 6 Poort glasvezelpatchpaneel van Hanxin

Referentie FOB Prijs: US $ 32,99-49,99 / Pieces
MOQ: 2 Pieces
  • Verpakking: Carton Box
  • Handelsmerk: Hanxin
  • Oorsprong: Guangdong, China
  • Productiecapaciteit: 1000 Piece/Pieces Per Month

Hanxin optische glasvezelkabel, fabriek, AMP 4u 6u 8u 16u 256 212 196 144 112 96 72 64 48 poort MPO-glasvezelpatchpaneel

Referentie FOB Prijs: US $ 1,00-50,00 / Piece
MOQ: 2 Pieces
  • Verpakking: Carton Box
  • Handelsmerk: Hanxin
  • Oorsprong: Guangdong, China
  • Productiecapaciteit: 1000 Piece/Pieces Per Month

Hanxin 22 jaar glasvezel kabel communicatie apparatuur ODM fabrikant Geleverd patchpaneel CAT6 Cat7

Referentie FOB Prijs: US $ 1,00-29,9 / Piece
MOQ: 2 Pieces
  • Verpakking: Carton Box
  • Handelsmerk: Hanxin
  • Oorsprong: Guangdong, China
  • Productiecapaciteit: 1000 Piece/Pieces Per Month

Hanxin 19 jaar glasvezel apparatuur OEM fabriek Goedkope Prijs Patchpaneel met 12 24 48 poorten voor netwerk Cat5 Cat5e CAT6 Categorie 7

Referentie FOB Prijs: US $ 1,00-29,99 / Piece
MOQ: 2 Pieces
  • Verpakking: Carton Box
  • Handelsmerk: Hanxin
  • Oorsprong: Guangdong, China
  • Productiecapaciteit: 1000 Piece/Pieces Per Month

Hanxin 19 jaar glasvezelkabel producent van voeding hoofddistributie Frame Cross Connect Cabinet Switch Hub

Referentie FOB Prijs: US $ 1,00-49,00 / Piece
MOQ: 2 Pieces
  • Verpakking: Carton Box
  • Handelsmerk: Hanxin
  • Oorsprong: Guangdong, China
  • Productiecapaciteit: 1000 Piece/Pieces Per Month

Hanxin 19 jaar Fiber Optic Cable Equipment Factory 4 8 FTTH-verdeelkast met 12 16 24 32 poorten

Referentie FOB Prijs: US $ 1,00-19,99 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Verpakking: Carton Box
  • Handelsmerk: Hanxin
  • Oorsprong: Guangdong, China
  • Productiecapaciteit: 1000 Piece/Pieces Per Month

Patchpaneel met 24 kernen voor optisch distributieframe voor bekabeling

Referentie FOB Prijs: US $ 25,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Certificering: RoHS,ISO,CE
  • Poortnummer: 48 ~ 128
  • Type: MDF
  • Verpakking: Paper Box
  • Standaard: Grade A
  • Handelsmerk: Softel

Fc-FC Schakelaar FC van de Vezel van het Koord van het Flard van de Vezel de Enige Simplex

Referentie FOB Prijs: US $ 0,75-0,8 / piece
MOQ: 1.000 piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Circulaire
  • Fabricageproces: Gegoten

Fiberoptische Patchpaneel

  • Certificering: CCC,SGS,RoHS,ISO,CE
  • Gebruik: Vezel
  • Verpakking: Carton Box
  • Standaard: CCC, ROHS, SGS
  • Handelsmerk: TELEFLY or OEM
  • Oorsprong: China
  • Telefly Telecommunications Equipment Co., Ltd.
  • provincie: Guangdong, China
Tonen: 10 30 50
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezel Patch fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als optisch fiber, kabel glasvezel and borduurwerk patch. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.

Verwante Snel Categorieën