Totaal 65697 producten van ongeveer 4692

platte kabel

fabrikanten en leveranciers
Pagina 1/1001

Elektrische Power Flat Flexible Flex XLPE PVC-geïsoleerde elektrische antenne Bundel de Quadruplex Duplex Aluminium ABC-kabel boven

Referentie FOB Prijs: US $ 0,5-3,5 / Metro
MOQ: 5.000 Meters
  • Toepassing: Bouw,Boven het hoofd,Ondergronds,Industrieel
  • Voltage: Laag-en middenspanning Kabel
  • Stroom: AC Cable
  • Isolatiemateriaal: XLPE
  • Schede Materiaal: PVC
  • Materiaal Vorm: Flat Wire

1/2/4/6/8/12cores G657A1/A2 LSZH Single/Mulit Mode Outdoor/Indoor staaldraad Fibra Optica FTTH glasvezelkabel met platte kabel en Anatel-certificaat

Referentie FOB Prijs: US $ 0,1-0,25 / Metro
MOQ: 1 Metro
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,ISO9001
  • Merk: OEM
  • Verpakking: Fumigated Wooden Drum
  • Handelsmerk: NECERO
  • Oorsprong: Guangdong, China

Vlambestendige koperkabel PVC XLPE of siliconen rubber geïsoleerd PV Solar Electrical Wire Earth Control CAT6 Flat Flexible Electric Voedingskabel

Referentie FOB Prijs: US $ 0,035-10,00 / Metro
MOQ: 500 Meters
  • Type: Geïsoleerde
  • Conductor Type: Stranded
  • Toepassing: Boven het hoofd,Ondergronds
  • Conductor Material: Koper
  • Schede Materiaal: PVC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    Henan Verde Cable Co., Ltd.
  • provincie: Henan, China

Hxlift-BP flexibele platte kabel elevator Kabel PVC Lift reizende kabel, CAT6 Cat5e liftkabel CCTV

Referentie FOB Prijs: US $ 0,1-5,00 / Metro
MOQ: 100 Meters
  • Type: Geïsoleerde
  • Conductor Type: Stranded
  • Conductor Material: Koper
  • Schede Materiaal: PVC
  • Isolatiemateriaal: PVC
  • Materiaal Vorm: Flat Wire

Corning Optitap Tonable Flat Drop Cable glasvezel geharde val Kabel

Referentie FOB Prijs: US $ 12,5-22,5 / Voet
MOQ: 100 Voeten
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N
  • Kern: Single Core
  • Certificaat: RoHS,CE

Platte PVC-kabel, Building Wire Twin en Earth Cable Connecting Wire, flexibele koperen kabel Elektrische draad en kabel prijzen 2192y Elektrische draad TPS-kabel

Referentie FOB Prijs: US $ 0,5-20,00 / Metro
MOQ: 5.000 Meters
  • Type: Geïsoleerde
  • Conductor Type: Stranded
  • Conductor Material: Koper
  • Schede Materiaal: PVC
  • Isolatiemateriaal: PVC
  • Materiaal Vorm: Flat Wire

Binnen/buiten 1 2 4-core G657A1/A2 GJYXFCH FRP/staaldraad Single Mode FTTH Drop Flat optische/optische glasvezelkabel

MOQ: 1.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N
  • Certificaat: RoHS,ISO9001
  • Verpakking: 2km/Drunk or According to Customers Requirements

FTTH FTTX glasvezel voor binnen 2/4/6/12/24/48/96 Core SM/DM/mm G652D/G657A1 Flat ADS TPU glasvezelkabel/optische kabel voor neergang

Referentie FOB Prijs: US $ 0,2-0,6 / Metro
MOQ: 1.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding,Sensor,Geneeskunde,Sonde
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N
  • Kern: Multicore
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,ISO9001

1 Core 2 Core Holis Gjxfch SC APC UPC Patch Koord 3 Staal FRP Cabo G657A2 SM vezel LSZH fabrikant Anatel-certificering FTH 1 km optische glasvezelkabel met platte aansluiting

Referentie FOB Prijs: US $ 30,00-40,00 / km
MOQ: 30 km
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: FC-LC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte: > 10000N
  • Kern: Multicore

Aangepaste buitenantenne die FTH 1core 2core 4core-glasvezel ondersteunt Optische kabel met FRP FTTX FLAT Drop-kabel optische kabel Fabrikant van platte kabels

Referentie FOB Prijs: US $ 0,1-10,00 / Metro
MOQ: 3.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N
  • Kern: Multicore

Computer FTTH platte LSZH-buitenkabel optische glasvezelkabel voor binnen

Referentie FOB Prijs: US $ 0,05-1,00 / Metro
MOQ: 1.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Multi-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N
  • Kern: Multicore
  • Certificaat: CE,ISO9001

Fabrieksprijs voor buiten/binnen 1/2/4/8/12 kernen Zelfondersteuning LSZH singlemode/Multimode G652D/G657A FRP/Kfrp Gjyxfh/GJYXFCH CE/ISO-glasvezelkabel voor vlakke FTTH-aansluiting

Referentie FOB Prijs: US $ 29,00-50,00 / Metro
MOQ: 1.000 Meters
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton
  • Standaard: 43*36*36
  • Handelsmerk: SUNET / OEM
  • Oorsprong: China

RJ45 Cat5e CAT6 8p8c Flat Ethernet 26AWG Patch Network LAN Kabel

Referentie FOB Prijs: US $ 20,5 / Doos
MOQ: 50 Dozen
  • Toepassing: Lokale Communicatiekabel,LAN-kabel
  • Conductor Material: Koper
  • Cover Materiaal: PVC
  • Type: Cat 5
  • Conductor Type: Gestrande
  • Wire Core Material: Bare koperdraad

Cooper Drop Wire 0,75 mm 0,8 mm Twin Flat Cooper HDPE-isolatie Luidsprekerkabel van de telefoon

Referentie FOB Prijs: US $ 0,21-0,49 / Metro
MOQ: 2.000 Meters
  • Conductor Type: Solide
  • Schede Materiaal: PVC
  • Isolatiemateriaal: PE
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Certificaat: ISO9001,CE,CCC,RoHS,VDE
  • Verpakking: Wooden Box
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    Henan Hongda Cable Co., Ltd.
  • provincie: Henan, China

Telefoonkabel Cat3-kabel Cat3-telefoonkabel 1 paar 2 paar 3-paar 4pair 6pair 8pair 12pair kabel voor gebruik buitenshuis platte telefoonkabel voor gebruik binnenshuis Kale koperen telefoonkabel

Referentie FOB Prijs: US $ 0,98 / Roll
MOQ: 100 Rolls
  • Type: Geïsoleerde
  • Toepassing: Boven het hoofd
  • Conductor Material: Koper
  • Schede Materiaal: PVC
  • Isolatiemateriaal: PE
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    SUNMECH INDUSTRY CO., LTD.
  • provincie: Zhejiang, China

FTTH binnen/buiten G657A Gjxh Gjyxch Single Mode Single Core Drop Kabel Flat Type 2-core glasvezelkabel/optische kabel met een lengte van 1000 m/rol

Referentie FOB Prijs: US $ 0,1-0,25 / Metro
MOQ: 1 Metro
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Kern: Multicore
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,ISO9001,CCC
  • Schede Materiaal: PVC
  • Verpakking: Fumigated Wooden Drum
  • Handelsmerk: NECERO

Flexibele, massief PVC-gecoat, geïsoleerde koperen geleider voor controle van vlakke ronde geleiders Coaxiale voedingsbedrading Flat Welding Solar-telefoon Cat5 6A Elektrisch Elektrische draadkabel

Referentie FOB Prijs: US $ 0,01-0,1 / Metro
MOQ: 3.000 Meters
  • Type: Geïsoleerde
  • Conductor Type: Stranded
  • Toepassing: Boven het hoofd,Verwarming,Ondergronds
  • Conductor Material: Koper
  • Schede Materiaal: PVC
  • Isolatiemateriaal: PVC

Waterbestendige, met rubber geïsoleerde en omhulde platte, onderdompelbare pompkabel 12 AWG

Referentie FOB Prijs: US $ 1,5-1,8 / Metro
MOQ: 1.000 Meters
  • Voltage: Laag-en middenspanning Kabel
  • Stroom: DC & AC
  • Isolatiemateriaal: PVC
  • Schede Materiaal: PVC
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Wire Core Material: Bare koperdraad
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    YIFANG ELECTRIC GROUP INC.
  • provincie: Henan, China

Magnetische LEIDENE van de Kabel van de Bliksem van 8pin Intrekbare Vlakke Lichte Kabel voor Mobiele iPhone 8 van de Toebehoren van de Telefoon Samsung S8 Mobiele Telefoon Gevlechte Kabel

Referentie FOB Prijs: US $ 0,2-1,76 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Interface Type: USB
  • Connector: USB
  • Universeel: Universeel
  • Schakelaar: Zonder schakelaar
  • Gegevensoverdracht Functie: Gegevens Transmissie Functie
  • oplaadfunctie: Oplaadfunctie

Elektrische draad BV draad BVV draad enkele draad enkele kabel Dubbele platte PVC-isolatiekabel voedingskabel RV RVV-kabel Flexibele koperen kabel

Referentie FOB Prijs: US $ 0,1 / KM
MOQ: 30 KM
  • Type: Geïsoleerde
  • Conductor Type: Stranded
  • Conductor Material: Koper
  • Schede Materiaal: PVC
  • Isolatiemateriaal: PE
  • Certificaat: ISO9001,CE,UL,RoHS
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    SUNMECH INDUSTRY CO., LTD.
  • provincie: Zhejiang, China

UL2468 Blauw en wit kabel 24AWG koperen kern 6p 8p 9p 10p 11p-aansluitkabel voor plat lint

Referentie FOB Prijs: US $ 0,02-0,1 / Metro
MOQ: 1.000 Meters
  • Toepassing: Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabel,Submarine Cable
  • Conductor Material: Koper
  • Cover Materiaal: PVC
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Conductor Type: Gestrande
  • Wire Core Material: Ingeblikte Wire

Autolampkabel, AMP Flexstrip-jumper, RFC-ronde platte kabel, Nomex-papierkabel (AMP/MOLEX/GmbH)

MOQ: 2.000 Pieces
  • Type: Geïsoleerde
  • Conductor Type: Solide
  • Toepassing: Boven het hoofd
  • Conductor Material: Koper
  • Certificaat: ISO9001,UL,RoHS
  • Verpakking: Paper Box, Pet Bag

1, 2core, G657A2, LSZH-sheath, Vlinder Flat FTTH Dropwire-kabel voor binnen

Referentie FOB Prijs: US $ 0,01-0,1 / Metro
MOQ: 1.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding,Sensor
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte: <100N
  • Kern: Double Core
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,VDE,CCC
  • Verpakking: Drum

2.54 Tyco Flexstrip-jumpers, AMP-kabel, Nomex-jumpers UL5188, Axon, platte kabel, Smida, rond vlak

Referentie FOB Prijs: US $ 0,1 / Piece
MOQ: 1.000 Pieces
  • Type: Geïsoleerde
  • Conductor Type: Stranded
  • Toepassing: Boven het hoofd
  • Conductor Material: Koper
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Bereik van toepassing: Vlamvertragend

IEC60227 450/750V-draadkabel enkele-core drieaderige koperdraad PVC-isolatie PVC-mantel flexibele kabel of BS6004 Twin en Platte aardkabel

Referentie FOB Prijs: US $ 0,9 / Metro
MOQ: 1.000 Meters
  • Toepassing: Ondergronds
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Certificaat: ISO9001,CE,CCC,RoHS
  • Verpakking: Wooden Reel, Coil, Plastic Barrel
  • Standaard: 0.5mm2 - 300mm2 Cable
  • Handelsmerk: GDYG

UL dubbele kabel AWM platte kabel Elektrische draad PVC Isolatie UL2468 platte kabel

Referentie FOB Prijs: US $ 0,01-0,1 / Metro
MOQ: 1.000 Meters
  • Type: Geïsoleerde
  • Toepassing: Verwarming
  • Conductor Material: Koper
  • Isolatiemateriaal: PVC
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Certificaat: ISO9001,UL,CCC,RoHS

Kotobo FFC Flex Flat LVDS-kabel en platte lintkabel

Referentie FOB Prijs: US $ 0,2-0,5 / Piece
MOQ: 500 Pieces
  • Toepassing: Lokale Communicatiekabel
  • Conductor Material: Koper
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Wire Core Material: Ingeblikte Wire
  • Certificaat: ISO,RoHS,UL
  • Verpakking: 100PCS / PE Bag

Holis Gjxfch SC APC UPC Patch Cord 3 stalen FRP Cabo G657A2 SM Fiber Anatel Certification FTTH 1 km Flat Drop Optische glasvezelkabel

Referentie FOB Prijs: US $ 3,8-4,3 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Toepassing: Computer,Netwerk
  • Materiaal: Optical Fiber
  • Vorm: Ronde
  • Verpakking: Carton
  • Standaard: ISO, SGS, ROHS
  • Handelsmerk: SKYNET

Best verkopende 8-pins MFI-gecertificeerde kabel voor iPhone Lightning Platte nylon Lightning-oplaadkabel

Referentie FOB Prijs: US $ 4,76-4,86 / Piece
MOQ: 3.000 Pieces
  • Interface Type: USB
  • Universeel: Universeel
  • Schakelaar: Zonder schakelaar
  • Gegevensoverdracht Functie: Gegevens Transmissie Functie
  • oplaadfunctie: Oplaadfunctie
  • IC Chip: Met IC Chip

FFC-kabel flexibele platte kabel UL20798 UL20694 LCD LVD LED FPC HDMI

Referentie FOB Prijs: US $ 0,1-0,2 / Piece
MOQ: 1.000 Pieces
  • Type: Geïsoleerde
  • Conductor Type: Stranded
  • Toepassing: Boven het hoofd
  • Conductor Material: Koper
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Bereik van toepassing: Koude-Resistant
Tonen: 10 30 50
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Platte Kabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als kabel, elektrische kabel and bedieningskabel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.