Totaal 1844 producten van ongeveer 59

vooruit optische module

fabrikanten en leveranciers
Pagina 1/62

Cisco 20km 1.25g10g SFP Optische Zendontvanger, de Enige Dubbele SFP van de Wijze Bidi Module van de Zendontvanger van de Vezel Optische

MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Verpakking: Carton Package
  • Standaard: SC LC and others
  • Handelsmerk: DYS /OEM

Module van de Zendontvanger van Cisco de Nieuwe sFP-10g-Lr Cisco Compatibele 10km

Referentie FOB Prijs: US $ 19.9-35.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Customized
  • Standaard: 1/pairs
  • Handelsmerk: Takfly
  • Oorsprong: Shenzhen, China

De compatibele Optische Module van de Zendontvanger 1.25g 1310/1550nm 20km Bidi SFP

MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Verpakking: Carton Package
  • Standaard: SC LC and others
  • Handelsmerk: DYS /OEM

SFP de Optische Zendontvanger SFP 1.25g 20km van de Prijs van de Module de Dubbele SFP van de Wijze LC Ddm Module van de Zendontvanger van de Vezel

MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Verpakking: Carton Package
  • Standaard: SC LC and others
  • Handelsmerk: DYS /OEM

1.25g 1310nm 1550nm SFP Optische Zendontvanger, SFP Module 20km 40km 80km

Referentie FOB Prijs: US $ 9.9-49.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Type: Fiber Transceiver
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Customized
  • Standaard: 1 pcs
  • Handelsmerk: Takfly

1310nm 1490nm 1550nm Filter Wdm Fwdm Module

Referentie FOB Prijs: US $ 8.0-13.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: CATV (Cable Television) Apparatuur
  • Functie: Signaal Zenden Device,Signaaloverdracht Equipment,Signal Monitoring Equipment
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Air and Sea Transport
  • Standaard: 90*20*10 mm

1.25g kies Wijze 1310nm Sc 20km Optische uit SFP van de Zendontvanger Module

MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Verpakking: Carton Package
  • Standaard: SC LC and others
  • Handelsmerk: DYS /OEM

10g XFP DWDM 850nm Multimode SFP Optische Module

Referentie FOB Prijs: US $ 110.0-565.62 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Gebruik: Telefoon,Computer
  • Type: Draadloze
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw

De openlucht Optische Module van de Ontvanger CATV/van de Versterker

MOQ: 1 Piece
  • Type: Vezel-versterker
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 1PC/Carton
  • Standaard: optical receiver
  • Handelsmerk: HF, OEM

20km 100Mbps 1.25g 10g SFP Module Transceiver Price, Cisco Bidi Single Dual Mode SFP Fiber Optic Transceiver Module

MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Verpakking: Carton Package
  • Standaard: LC and others
  • Handelsmerk: DYS /OEM

Ethernet 10/100/1000m SFP Convertor van de Media van de Vezel met Schakelaar Sc/LC/St

Referentie FOB Prijs: US $ 7.99-9.49 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton Box
  • Standaard: 10/100/1000M

Optische Knoop CATV/Ontvanger met de Weg van de Terugkeer

MOQ: 10 Pieces
  • Type: CATV (Cable Television) Apparatuur
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton
  • Handelsmerk: HAIHUI
  • Oorsprong: China
  • Gs-Code: 8517629900

APC Upc van de Assemblage van het Gebied van de Optische Vezel van de Prijs Sc/LC/FC/van de fabriek de Optische Snelle Snelle Schakelaar FTTH van de Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 0.4-0.58 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Vorm: Rechthoekige
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur,Fiber Module
  • Verpakking: Individual Box or According to Customer's Request

De de Optische Knoop/Ontvanger van de Vezel CATV met AGC

MOQ: 1 Piece
  • Type: CATV (Cable Television) Apparatuur
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton
  • Handelsmerk: HAIHUI
  • Oorsprong: China
  • Gs-Code: 8517629900

4/8 Module CWDM 4/8-CH Compacte CWDM Mux/Demux van Ccwdm van het Kanaal Mini

MOQ: 1 Piece
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Individual Box or According to Customer's Request
  • Standaard: RoHS, ISO9001
  • Handelsmerk: DYS or OEM

Meter van de Macht van Vfl van het Hulpmiddel van de Vezel van de Adapter van de Schakelaar van de kabel de Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0.1-25.88 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Type: Afstriptangen
  • Aangepaste: Op maat
  • Conditie: Nieuw
  • Kenmerken: Vochtwerende
  • Verpakking: Double Corrugated Carton
  • Standaard: variety

De compatibele Optische Zendontvanger 1.25g/10g 1310/1550nm van Cisco 20km Optische SFP van de Vezel Bidi Module

MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Verpakking: Carton Package
  • Standaard: SC LC and others
  • Handelsmerk: DYS /OEM

De Optische Wdm CATV van de Filter FTTH Module van Fwdm van de Haven T1550 R1340/1490 3

Referentie FOB Prijs: US $ 8.0-13.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: CATV (Cable Television) Apparatuur
  • Functie: Signaal Zenden Device,Signaaloverdracht Equipment,Signal Monitoring Equipment
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Air and Sea Transport
  • Standaard: 90*20*10 mm

Het Optische Hulpmiddel van de Vezel van de Meter FTTH van de macht

Referentie FOB Prijs: US $ 0.1-65.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Type: Afstriptangen
  • Aangepaste: Op maat
  • Conditie: Nieuw
  • Kenmerken: Vochtwerende
  • Verpakking: Double Corrugated Carton
  • Standaard: variety

Cisco 20km de Prijs van de Zendontvanger van de 100Mbps1.25g 10g SFP Module, de Enige Dubbele SFP van de Wijze Bidi Module van de Zendontvanger van de Vezel Optische

MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Verpakking: Carton Package
  • Standaard: SC LC and others
  • Handelsmerk: DYS /OEM

Hoogste Nichia 365nm 100W UV LEIDENE het Genezen Module

Referentie FOB Prijs: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
  • certificaat: RoHS,CE,ISO
  • Gebruik: richtsnoer Lights,Verlichting
  • Vorming: Epoxyhars
  • Verpakking: 10PCS
  • Handelsmerk: LED TaoYuan
  • Oorsprong: China

Mes van de Vezel van de Vezel van het Hulpmiddel van de kabel FTTH het Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0.1-73.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Type: Afstriptangen
  • Aangepaste: Op maat
  • Conditie: Nieuw
  • Kenmerken: Vochtwerende
  • Verpakking: Double Corrugated Carton
  • Standaard: variety

8 Steun 3G 4G WiFi van Adas Dsm van de Kaart van het kanaal 1080P HD HDD BR de Mobiele DVR Geïntegreerdei

Referentie FOB Prijs: US $ 210.0-450.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Interface: BNC \ VGA
  • Besturingssysteem: Linux
  • Aantal Ondersteunde Hard Disk: 1
  • Compressieformaat: H.264
  • Certificaat: FCC,CE,RoHS
  • Garantie Tijd: Een Jaar

LEIDENE UVModule 405nm 25W

Referentie FOB Prijs: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • certificaat: RoHS,CE
  • Lichtintensiteit: Standaard
  • Verpakking: Carton
  • Handelsmerk: LED TaoYuan
  • Oorsprong: Shenzhen
  • Gs-Code: 9013902000

UV Licht 365nm, 395nm 25W de Nieuwe LEIDENE Module van de Plaat

Referentie FOB Prijs: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 50 Pieces
  • certificaat: RoHS
  • Lichtintensiteit: Standaard
  • Verpakking: 500PCS
  • Handelsmerk: LED TaoYuan
  • Oorsprong: Shenzhen
  • Gs-Code: 9013902000

Dual Mode &Single Mode 850-1610nm Fiber Optic Sfp-Module

Referentie FOB Prijs: US $ 5.8 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Type: Fiber Optic Sensors
  • Bedrading Devices: DDF
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Safe Packaging, Thick Foam Box and Carton
  • Standaard: CE, ISO

UV LEIDENE Lichte Lamp 365nm 500W de UVModule van de Hoge Macht

Referentie FOB Prijs: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • certificaat: RoHS,CE,ISO
  • Lichtintensiteit: Standaard
  • Vorming: gouddraad
  • Verpakking: 1PCS
  • Handelsmerk: LED TaoYuan
  • Oorsprong: Shenzhen

Cisco 10g SFP+ Optical Module met Duplex LC Connector en Ddm Function, Mmf, Compatible met Juniper

MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Verpakking: Carton Package
  • Standaard: LC and others
  • Handelsmerk: DYS /OEM

Knoop van de Ontvanger Rfog van CATV Fttc FTTB de Openlucht Optische

MOQ: 10 Pieces
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: CE
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Netrual or According to Customer's Request
  • Standaard: outdoor type

Mes van de Pen van de Vezel van de Vezel van het Hulpmiddel van de Vezel van de Kabel FTTH het Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0.1-69.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Type: Afstriptangen
  • Aangepaste: Op maat
  • Conditie: Nieuw
  • Kenmerken: Vochtwerende
  • Verpakking: Double Corrugated Carton
  • Standaard: variety
Tonen: 10 30 50