Totaal 2536 producten van ongeveer 97

gigabit naar glasvezel converter

fabrikanten en leveranciers
Pagina 1/85

Gigabit 20 km 40 km Mini Fiber Media Converter SC

Referentie FOB Prijs: US $ 58,00-60,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Gebruik: Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoon,Laptop
  • Type: Vast
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw

Mini Gigabit Fibre to Fibre Enternet Converter ondersteunt Rate from 100 Mbps tot 1250 Mbps 850 nm/1310 nm/1550 nm

Referentie FOB Prijs: US $ 9,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton
  • Standaard: 60mmx20mmx90mm

10/100/1000m optische Fiber Media Converter voor Gigabit Ethernet SFP 1g

Referentie FOB Prijs: US $ 6,00-10,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: One Piece/Box
  • Standaard: 26*70*95mm

10/100/1000m optische Fiber Media Converter voor Gigabit Ethernet SFP-zendontvanger Poort

Referentie FOB Prijs: US $ 15,00-18,5 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: MDF
  • Certificaat: CE,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Export Carton
  • Standaard: 152*115*44mm

Fabrieksprijs 10/100/1000m 20km 10 Gigabit singlemode transmissie glasvezel Media Converter

Referentie FOB Prijs: US $ 20,69-22,00 / Pieces
MOQ: 100 Pieces
  • Verpakking: Carton or as Customized
  • Handelsmerk: HX
  • Oorsprong: Guangdong, China
  • Productiecapaciteit: 10000 Piece/Pieces Per Month

Volledige Gigabit 2*RJ45+1*SFP PoE Fibre Media Converter

MOQ: 1 Piece
  • Communicatie Mode: Full-Duplex en Half-Duplex
  • Type: Ethernet Switch
  • Transmission Rate: 10/100 / 1000Mbps
  • Poorten: ≦ 8
  • Handelsmerk: POEplus
  • Productiecapaciteit: 1000PCS/Week

100base-Fx-poort met 1 poort + 8-Port10/100base-T onbeheerde Gigabit Ethernet-glasvezelmedia Omvormer

MOQ: 2 Pieces
  • Type: Fiber Transceiver
  • Certificaat: CE
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: According to Customer Requirements
  • Handelsmerk: DYS or OEM
  • Oorsprong: Shenzhe, Guangdong

De Convertor van de Media van de Optische Vezel van de Interface van Ethernet SFP van Gigabit met 12 Maanden van de Garantie

MOQ: 30 Pieces
  • Verpakking: Paper Box
  • Oorsprong: China (Mainland)
  • Gs-Code: 8544700000
  • China Supplier - Gold Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.
  • provincie: Guangdong, China

10/100/1000m Gigabit Ethernet glasvezel multimode CATV Media Converter

Referentie FOB Prijs: US $ 8,2-24,00 / Piece
MOQ: 1.000 Pieces
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Standard Package
  • Standaard: 10/100/1000M-DF-MM-SC-2KM
  • Handelsmerk: DAYTAI
  • Oorsprong: China

Fibre Optic Equipment Ethernet Gigabit Media Converter voor netwerk

Referentie FOB Prijs: US $ 20,00-40,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 1PC/Box
  • Standaard: 10.9 cm x 7 cm
  • Handelsmerk: HOLIGHT
  • Oorsprong: China
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.
  • provincie: Guangdong, China

Gigabit Fiber Media Converter Single-Mode LC Single Mode 10/100/1000 (Gigabit) Media-converters

Referentie FOB Prijs: US $ 1,00-12,99 / Piece
MOQ: 5.000 Pieces
  • Certificaat: CE
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Wooden Drum or as Your Request
  • Handelsmerk: NECERO
  • Oorsprong: China

Gigabit glasvezel SFP-mediaconversie met 1 RJ45-poort

Referentie FOB Prijs: US $ 9,5-10,00 / Piece
MOQ: 5 Pieces
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Gift Box+Outer Carton
  • Standaard: 1000M SFP media converter
  • Handelsmerk: TAKFLY

Optfocus Gigabit Media Converter Dual Fibre Tx1310/Rx1550 20 km SC

Referentie FOB Prijs: US $ 9,00-10,00 / Piece
MOQ: 500 Pieces
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Box/Carton
  • Standaard: 94.5*71*26mm
  • Handelsmerk: OPTFOCUS

Industriële DIN Grade 1 Gigabit optische poort 4 Gigabit Ethernet Port Photoelectric Converter Switch optische Fiber Media Converter

Referentie FOB Prijs: US $ 40,00-100,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Communicatie Mode: Full-Duplex en Half-Duplex
  • Type: Ethernet Switch
  • Transmission Rate: 10/100 / 1000Mbps

Hanxin 20 jaar glasvezelkabel fabrikant voeding Gigabit Optical Media Converter Audio Video

Referentie FOB Prijs: US $ 16,9-19,99 / Pieces
MOQ: 100 Pieces
  • Handelsmerk: HX
  • Oorsprong: Guangdong, China

SM 10/100/1000m 8 glasvezelpoort 2 RJ45 Gigabit Ethernet SFP Media Converter Fibre Optic Media Converter

MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Certificaat: CE
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: According to Customer Requirements
  • Handelsmerk: DYS or OEM
  • Oorsprong: Shenzhe, Guangdong

De Enige Convertor van uitstekende kwaliteit van de Media van de Zendontvanger en van de Vezel van Sc 20km SFP van de Vezel van de Wijze Gigabit Dubbele Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 5,00-10,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton
  • Standaard: SFP-1G-BXU-10

10/100/1000m Media Converters Gigabit Single Mode Dual Fiber Sc

Referentie FOB Prijs: US $ 13,5-17,5 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Optic Multiplexer
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton
  • Standaard: CCC, CE, ROHS, SGS

Gigabit Ethernet Fibre Media Converter

Referentie FOB Prijs: US $ 10,00-20,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 1PC/Box
  • Standaard: 10.9 cm x 7 cm
  • Handelsmerk: HOLIGHT
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.
  • provincie: Guangdong, China

Gigabit Ethernet 10/100/1000m optische-mediaconverter

Referentie FOB Prijs: US $ 7,9-23,9 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton
  • Standaard: 10-100-1000M-DF-MM-SC-2KM
  • Handelsmerk: DAYTAI

Mini Gigabit Fibre Optical Ethernet Media Converter 20 km.

Referentie FOB Prijs: US $ 10,00-30,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: EPE+Carton Case for Fiber Media Converter
  • Standaard: Mini media converter

1000 m Gigabit optische RJ45 SC-connector glasvezel naar RJ45 SFP Media Converter Single

Referentie FOB Prijs: US $ 15,00-18,5 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: MDF
  • Certificaat: CE,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Export Carton
  • Standaard: 152*115*44mm

Gigabit Single Mode Fibre SC-Ethernet-mediaconversie 20 km, 10/100/1000m SC FC LC St

Referentie FOB Prijs: US $ 15,00-20,00 / Piece
MOQ: 5.000 Pieces
  • Certificaat: CE
  • Conditie: Nieuw
  • Handelsmerk: NECERO
  • Oorsprong: China

10/100/1000m SFP LC SC snelle frequentie Gigabit glasvezel voor buiten Gpon Media Converter

Referentie FOB Prijs: US $ 17,9-19,9 / Pieces
MOQ: 5 Pieces
  • Handelsmerk: HX
  • Oorsprong: Guangdong, China

De optische Convertor van de Media van de Vezel met de Interface van Gigabit Ethernet SFP tegen 12 Maanden van de Garantie

MOQ: 30 Pieces
  • Verpakking: Paper Box
  • Oorsprong: China (Mainland)
  • Gs-Code: 8544700000
  • China Supplier - Gold Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.
  • provincie: Guangdong, China

10/100/1000m Fiber Media Converter voor Gigabit Ethernet SFP-zendontvangerpoort

Referentie FOB Prijs: US $ 5,5-8,00 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: One Piece/Box
  • Standaard: 26*70*95mm

1 paar Single Fibre SM 10/100/1000Mbps Gigabit optische converter RJ45 Ethernet Fibre Optic Media Converter

Referentie FOB Prijs: US $ 5,2-35,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: According to Customer Requirements
  • Handelsmerk: DYS or OEM
  • Oorsprong: Shenzhe, Guangdong

PoE Media Converter met 2 vaste glasvezelkabels en 2 Tx Poort volledig Gigabit (TS0202G)

Referentie FOB Prijs: US $ 55,00-66,5 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Communicatie Mode: Full-Duplex en Half-Duplex
  • Type: Ethernet Switch
  • Transmission Rate: 10/100 / 1000Mbps
  • Poorten: ≦ 8
  • Verpakking: Unit Packge Size: 374*232*82mm, 10PCS/CTN
  • Standaard: CE/EMC, CE/LVD, FCC Certification

10/100m Gigabit Fibre Optic Media Converter

Referentie FOB Prijs: US $ 9,00-10,00 / Piece
MOQ: 2 Pieces
  • Certificaat: CE,ISO
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Box/Carton
  • Standaard: 94.5*71*26mm
  • Handelsmerk: OPTFOCUS
  • Oorsprong: China

PCBA 8UTP 2sc 10/100/1000m Enige Wijze van de Convertor van de Media van de Vezel van Ethernet van de Schakelaar van Gigabit Ethernet Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 5,00-145,00 / Oneven
MOQ: 1 Oneven
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton
  • Standaard: SFP-1G-BXU-10
Tonen: 10 30 50
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Gigabit Naar Glasvezel Converter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als a tot en met c kabel, dc naar ac and glasvezel apparatuur. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.