Totaal 92014 producten van ongeveer 5750

indoor vezels

fabrikanten en leveranciers
Pagina 1/1001

4 Optische Vezel van de Kabel GJFJV van de Vezel van de Kabel van de kern de Binnen Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0,03-0,4 / Metro
MOQ: 1 Metro
  • Certificaat: ISO9001
  • Verpakking: Wooden Drum or as Customized
  • Handelsmerk: HX
  • Oorsprong: Guangdong, China
  • Productiecapaciteit: 100000 Kilometer/Kilometers Per Week

Binnen OpenluchtGjyxch GJYXFCH FTTH 1core 2 Optische Vezel van de Kabel van de Daling G657A2 Fibra van de Kern 4core de Vlakke

Referentie FOB Prijs: US $ 0,03-0,06 / Metro
MOQ: 1.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,ISO9001
  • Verpakking: Wooden Drum
  • Standaard: SGS ROHS REACH ISO
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.
  • provincie: Guangdong, China

De binnen Optische Kabel van de Vezel van de Doorbraak van Boc van de Buffer van Kern 1-48 Strakke Om1 Om2 Om3 Multifunctionele

Referentie FOB Prijs: US $ 0,15-1,00 / Metro
MOQ: 10.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Multi-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N
  • Kern: Multicore

Beste Optische Vezel 2 van de Wijze van de Kabel van de Vezel van de Prijs GJFJV Binnen Enige Kern

Referentie FOB Prijs: US $ 0,1-0,25 / Piece
MOQ: 1.000 Pieces
  • Toepassing: Verbinding
  • Certificaat: RoHS,UL,ISO9001
  • Handelsmerk: NECERO
  • Oorsprong: China

Enige Wijze 2core 2wire van het Jasje van de Kabel LSZH van het Leer van de Kabel van de vezel de Optische Binnen

Referentie FOB Prijs: US $ 0,06 / m
MOQ: 50.000 m
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N
  • Kern: Multicore

De binnen Vlakke Kabel van de Optische Vezel van de Kabel FTTH

Referentie FOB Prijs: US $ 0,03-0,06 / Metro
MOQ: 3.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N

De Binnen Optische Vezel van het Garen Aramid van de Wijze GJFJV van Mutil

Referentie FOB Prijs: US $ 0,03-1,00 / Metro
MOQ: 20.000 Meters
  • Toepassing: Lokale Communicatiekabel,Fiber Optic Cable
  • Cover Materiaal: PE
  • Materiaal Vorm: Hollow Line
  • Certificaat: CE,ISO
  • Verpakking: Wooden Drum
  • Standaard: 2km/roll

FTTH de Binnen Openlucht Optische Vezel van uitstekende kwaliteit 1 2 4 6 8 Kernen G657A G652 voor TV van het Signaal van het Huis

Referentie FOB Prijs: US $ 0,1-1,00 / Metro
MOQ: 30.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: > 10000N

Eco-Friendly Indoor Decorative Acoustic Light Strip Van Polyester

MOQ: 20 Pieces
  • Type: Akoestische panelen
  • Eco-: E0
  • Brandwerende Grade: A1
  • Oppervlakte Afwerking: Schilderen
  • Rand: Plein
  • Certificaat: CE,ASTM,ISO

Optische Vezel van de Kabel GJFJV van de Vezel van de Kabel van de Kern van de Prijs van de fabriek de Multi Binnen Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0,09-0,1 / Metro
MOQ: 2.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,ISO9001,VDE,CCC

De Optische Vezel van de Doorbraak van de multi-vezel voor Binnen Aanleg van kabelnetten

Referentie FOB Prijs: US $ 1,00-2,00 / Metro
MOQ: 1 Metro
  • Toepassing: Verbinding,Sensor
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: LC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: <100N

De binnen Optische Vezel van de Draad van de Daling FTTH

Referentie FOB Prijs: US $ 45,00-105,00 / Doos
MOQ: 50 Dozen
  • Toepassing: Lokale Communicatiekabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,Submarine Cable
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Verpakking: 1000/2000/3000m
  • Standaard: 1-4C
  • Handelsmerk: hanxin

6 Optische Kabel van de Vezel GJFJV van de kern Om3 300 de Binnen van de Fabriek van China

MOQ: 10 KM
  • Toepassing: Lokale Communicatiekabel,Fiber Optic Cable
  • Type: Cat 1
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Certificaat: CE,ISO
  • Verpakking: Wooden Drum and Carton
  • Standaard: as your requirement

CPR keurt 1/2/4 Enige Wijze van de Draad van de Kabel van de Vezel FTTH Openlucht goed/Binnen

Referentie FOB Prijs: US $ 0,02-0,1 / Metro
MOQ: 30.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding,Kunst,Sensor,Geneeskunde,Sonde
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N
  • Kern: Multicore

De moderne BinnenLamp van de Tegenhanger van de Vezel van de Polyester Akoestische Hangende voor Verlichting

Referentie FOB Prijs: US $ 10,00-45,00 / Piece
MOQ: 20 Pieces
  • Type: Akoestische panelen
  • Akoestische Panel Type: Polyester Akoestische panelen
  • Eco-: E0
  • Brandwerende Grade: B1
  • Certificaat: CE,ASTM,ISO
  • Verpakking: Export Carton and Pallet

Vezel van de Kabel van de Daling van het Netwerk FTTH van 2 Kern van de Prijs van de fabriek de Binnen Vezeloptische G657A

Referentie FOB Prijs: US $ 0,3-0,6 / Metro
MOQ: 2.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N
  • Kern: Single Core

Kabel van de Daling FTTH 2 Jasje van de Kabel LSZH van het Leer van de Kabel van de Vezel van de Kern het Binnen

Referentie FOB Prijs: US $ 0,06 / m
MOQ: 50.000 m
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N
  • Kern: Multicore

Gjyxch 6 Optische Vezel van de Kabel van de Daling van de Kern FTTH de Binnen Openlucht

Referentie FOB Prijs: US $ 0,02-0,03 / Metro
MOQ: 200.000 Meters
  • Toepassing: Fiber Optic Cable
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Conductor Type: Gestrande
  • Certificaat: CE,RoHS
  • Verpakking: Roll
  • Standaard: GJYXCH-6B6. A2

De mier-bestand Strakke Kabel van de Optische Vezel van de Buffer Binnen Gepantserde Simplex/Duplex

Referentie FOB Prijs: US $ 0,15-1,00 / Metro
MOQ: 10.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Multi-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N
  • Kern: Multicore

De binnen/OpenluchtVezel van de Kabel G657A FTTH van de Verbindingsdraad van het Koord Sc aan Sc APC/Upc van het Flard van de Kabel van de Daling Simplex Optische/Optische Patchcord

Referentie FOB Prijs: US $ 0,5-5,00 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N

Materiaal Voor Binnendecoratie Polyester Fiber Eco-Friendly Acoustic Light Strip

MOQ: 20 Pieces
  • Type: Akoestische panelen
  • Eco-: E0
  • Brandwerende Grade: A1
  • Oppervlakte Afwerking: Schilderen
  • Rand: Plein
  • Certificaat: CE,ASTM,ISO

Vezel Wallcloth van de Sublimatie van het Grote Formaat van pvc de Vrije Geschikt om gedrukt te worden voor BinnenDecoratie

Referentie FOB Prijs: US $ 0,8-1,5 / Vierkante Meter
MOQ: 500 Square Meters
  • Verpakking: 1 Rolls/Carton
  • Standaard: 2.3m, 2.5m, 2.8m, 3m
  • Handelsmerk: TEIDE
  • Oorsprong: China
  • Gs-Code: 5907009000
  • Productiecapaciteit: 1000 Rolls/Day

Het duplex Vlakke BinnenJasje PVC/LSZH van de Kabel van de Optische Vezel Sm/Om2/Om3/Om4

MOQ: 2.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,ISO9001

Kern 2 2 van de Vezel van de Daling FTTH Optische Jasje van de Kabel LSZH van het Leer van de Kabel van de Vezel van de Draad het Optische Binnen

Referentie FOB Prijs: US $ 0,06 / m
MOQ: 50.000 m
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N
  • Kern: Multicore

De goede Multimode 2.0 3.0mm BinnenVezel Dx Optische 3m van de Prijs Sc-LC

Referentie FOB Prijs: US $ 2,88-4,1 / Metro
MOQ: 1.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding,Sensor,Geneeskunde,Sonde
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC-SC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: > 10000N
  • China Supplier - Gold Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    POTEL Cable Group Co., Ltd.
  • provincie: Jiangxi, China

De Vezel van Necero aan het Huis met 1core2core 3core 4core 12core G652D G657 FTTH BinnenKabel

Referentie FOB Prijs: US $ 0,2-4,9 / Meters
MOQ: 2 Meters
  • Certificaat: UL,CE,ISO9001
  • Verpakking: Wood Drum
  • Handelsmerk: OEM
  • Oorsprong: Guangdong, China

De strakke Optische Vezel van de Distributie van de Buffer Binnen

Referentie FOB Prijs: US $ 0,41-0,52 / Metro
MOQ: 1.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Kern: Single Core
  • Certificaat: RoHS,CE,ISO9001

Vezel van de Kabel van de Daling van het Jasje van pvc LSZH FTTH de Binnen Vlakke

Referentie FOB Prijs: US $ 0,05 / Metro
MOQ: 2.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N
  • Kern: Single Core

Hete Lage Kosten 1/2/4 van de Prijs van de Fabriek van de Verkoop Optische Kabel van de Vezel van de Daling FTTH van Falt van de Vlinder van de Vezels van Kernen de Binnen Openlucht (GJXH)

Referentie FOB Prijs: US $ 0,05-0,1 / Metro
MOQ: 2.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding,Sensor
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N
  • Kern: Multicore
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,ISO9001,VDE,CCC

Optische Kabel van de Vezel van de Kern van Kabel van de Daling van het Type van Boog GJXFH de BinnenFTTH 1-12

Referentie FOB Prijs: US $ 0,1 / Metro
MOQ: 10 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N
  • Kern: Multicore
Tonen: 10 30 50
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Indoor Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, kamerplant and keramische vezels product. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.