Totaal 63246 producten van ongeveer 3513

indoor vezels

fabrikanten en leveranciers
Pagina 1/1001

Vezel van de Kabel van de Daling van het Jasje van pvc LSZH FTTH de Binnen Vlakke

Referentie FOB Prijs: US $ 0.05 / Metro
MOQ: 2000Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N
  • Kern: Single Core

1 2 Kabel van de Daling van 4 Kern FTTH de Binnen van G657A vezel-G

Referentie FOB Prijs: US $ 0.015-0.02 / Metro
MOQ: 2000Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: > 10000N
  • Kern: Multicore
  • China Supplier - Gold Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.
  • provincie: Guangdong, China

Binnen Kabel van de Optische Vezel van de Doorbraak 2.0mm Simplex binnen 2 Vezels

Referentie FOB Prijs: US $ 0.3-12.0 / Metro
MOQ: 2000Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N
  • Kern: Multicore

Nieuwste SimplexKabel 1.6mm/2.0mm/3.0mm BinnenVezel

Referentie FOB Prijs: US $ 0.09-0.11 / Metro
MOQ: 1000Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Multi-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Kern: Single Core
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,ISO9001,VDE,CCC

Om2 Binnen Optische Vezel met Garen Aramid

Referentie FOB Prijs: US $ 0.13 / Metro
MOQ: 2000Meters
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N
  • Kern: Single Core
  • Certificaat: UL,CE,ISO9001

Het In de schede steken van de Kabel van de Daling van de Vezel van de premie FTTH Lijn/Binnen Optische Vezel voor de Uitvoer USA/Spain/Korea/Russia/Brazil/Thailand/Iran (Ce/iso9001/7- Octrooien/sinds het Jaar van 1992)

Referentie FOB Prijs: US $ 20000.0-80000.0 / Set
MOQ: 1Set
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Standard Export Packaging FTTH Fiber Cable Sheathi
  • Standaard: HGS-FTTH FTTH Fiber Drop Cable Sheathing Line
  • Handelsmerk: HAGSIN
  • Oorsprong: China

De binnen MultiVezel Optial van de Module Om1 Om2 Pm3 LSZH

Referentie FOB Prijs: US $ 0.68-14.7 / Metro
MOQ: 1000Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Multi-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Kern: Multicore
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    POTEL Cable Group Co., Ltd.
  • provincie: Jiangxi, China

De zachte BinnenVezel van de Kabel van de Optische Vezel Multimode 4/8/12

MOQ: 1000Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N

De binnenlandse BinnenVezel van de Dekking van de Rol van de Verf van de Muur Mini Acryl

Referentie FOB Prijs: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 3000Pieces
  • Verpakking: Cartons
  • Standaard: 4inch
  • Handelsmerk: HongSheng
  • Oorsprong: China
  • Gs-Code: 96034020
  • Productiecapaciteit: 50000PCS/Month

De binnen Mini Optische Vezel van de Bundel (GJFV)

MOQ: 1Metro
  • Toepassing: Verbinding
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: > 10000N
  • Kern: Single Core
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,ISO9001,VDE,CCC
  • Merk: OEM

De binnen Kabel van de Toegang, Strakke Als buffer opgetreden voor Vezel

MOQ: 100Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Multi-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N

Binnen/OpenluchtKabel 1/2/4 van de Distributie FTTH de Optische Vezel van Kevlar van Vezels

Referentie FOB Prijs: US $ 0.05-0.15 / Metro
MOQ: 2000Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N
  • Kern: Multicore
  • Certificaat: RoHS,CE,ISO9001
  • Merk: OEM

6 Optische Kabel van de Kabel GJFJV van de Vezel van de Distributie van de Buffer van de kern de Strakke Binnen

Referentie FOB Prijs: US $ 0.1-10.0 / Metro
MOQ: 3000Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N

Hoogstaand en Hoog - de StandaardGlasvezel van de EU van de Raad van het dichtheidsWPC Comité (A146)

Referentie FOB Prijs: US $ 3.2-8.0 / Vierkante Meter
MOQ: 50Square Meters
  • certificaat: Thermische isolatie,Geluiddicht,Waterbestendig,ISO
  • Gebruik: binnen-
  • Verpakking: 1PC/Film, 10PCS/Carton
  • Standaard: 300*9mm
  • Handelsmerk: Jinxiangmu
  • Oorsprong: China

Air-Permeable Niet-geweven Vezel van het Membraan van het Dakwerk

Referentie FOB Prijs: US $ 3.6 / kg
MOQ: 1000kg
  • Type: Dakbedekking en Waterdichting
  • Plafondtegel Shape: Roll
  • Materiaal: PP
  • Dikte: 1.2mm
  • Oppervlakte Behandeling: Filmomhulde
  • Functie: Anti-statische,Brandveilig,Warmte-isolatie,Geluidsabsorberende,Waterdicht

De middelgrote Vezel van de Dichtheid met Beide ZijVernisje Okoume

Referentie FOB Prijs: US $ 8 / piece
MOQ: 100piece
  • Materiaal: Houtvezel
  • Type: MDF / Semi-hardboard
  • Afwerking: Zonder Decoratie
  • Formaldehyde Emission Standards: E1
  • Gebruik: Binnen-
  • Production Process: Dry-Proces

Ceramische Vezel voor de Logboeken van de Kuil van de Brand van de Ethylalcohol en van het Gas

Referentie FOB Prijs: US $ 99.0-199.0 / Set
MOQ: 500Sets
  • Kleur: Bruin
  • Gebruik: Buitenshuis,binnen-
  • certificaat: CE,UL,CSA
  • instelbare thermostaat: Zonder automatische thermostaat
  • Afstandsbediening: Met Remote Control
  • oververhitting Protection: Zonder Oververhitting Protection

De Openlucht BinnenVezel van de Kabel van de Daling FTTH G657A

Referentie FOB Prijs: US $ 0.03 / Metro
MOQ: 3000Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N
  • Kern: Single Core
  • China Supplier - Gold Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.
  • provincie: Guangdong, China

Binnen Doos 24 van het Flard van de Vezel van het Gebruik Muur Opgezette Optische Vezels

Referentie FOB Prijs: US $ 15.0-60.0 / Piece
MOQ: 1Piece
  • Certificering: RoHS,ISO
  • Gebruik: Vezel
  • Verpakking: Plastic Membrane/Bubble Wrap/EPE Foam Board/Carton
  • Standaard: 24 Fibers, SC/LC/ST/FC
  • Handelsmerk: Fiberall, Neutral or OEM
  • Oorsprong: China

De Vezel van het polypropyleen

Referentie FOB Prijs: US $ 2000 / Ton
MOQ: 1Ton
  • Type: Bouwen afdichtmateriaal
  • Plafondtegel Shape: Strip
  • Oppervlakte Behandeling: Filmomhulde
  • Functie: Anti-statische
  • Certificaat: ISO,CE
  • Kleur: Wit

Optische Vezel van de Vezel van het Jasje van Gjpfjv LSZH de Standaard Binnen

Referentie FOB Prijs: US $ 0.2-3.8 / Piece
MOQ: 1000Pieces
  • Toepassing: Verbinding,Sensor,Geneeskunde
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,ISO9001,CCC
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    POTEL Cable Group Co., Ltd.
  • provincie: Jiangxi, China

Lamineerde het In te ademen Dakwerk van drie Laag de Niet-geweven Vezel van het Membraan

Referentie FOB Prijs: US $ 3.6 / kg
MOQ: 1000kg
  • Type: Dakbedekking en Waterdichting
  • Plafondtegel Shape: Roll
  • Materiaal: PP
  • Dikte: 1.2mm
  • Oppervlakte Behandeling: Filmomhulde
  • Functie: Anti-statische,Brandveilig,Warmte-isolatie,Geluidsabsorberende,Waterdicht

Optische Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 0.12-0.3 / Metro
MOQ: 1000Meters
  • Conductor Type: Stranded
  • Toepassing: Boven het hoofd,Ondergronds
  • Isolatiemateriaal: PE
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Certificaat: ISO9001,CE,UL,RoHS
  • Verpakking: Wooden Drum

Het Binnen EindVakje van de vezel voor Ftth- Project

Referentie FOB Prijs: US $ 0.6-1.3 / Piece
MOQ: 1Piece
  • Type: Optical Fiber verdeelkast
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 1PC/Bag
  • Standaard: 80*100*23mm
  • Handelsmerk: HOLIGHT
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.
  • provincie: Guangdong, China

FTTH/Network 24 PLC van Kernen de Binnen/Openlucht Optische Vezel van de Doos van de Distributie van de Splitser

Referentie FOB Prijs: US $ 9.9-25.0 / Piece
MOQ: 1Piece
  • Type: Optical Fiber verdeelkast
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton
  • Standaard: Dimension: 245*291.5*94.5 mm

De binnen Strakke Optische Kabel die van de Vezel van de Distributie van de Buffer voor het Centrum van Gegevens gebruikt

Referentie FOB Prijs: US $ 0.05-0.3 / Metro
MOQ: 2000Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Multi-mode Fiber
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,CCC
  • Verpakking: Wooden Drums
  • Standaard: CE, ROHS, ISO9001
  • Handelsmerk: GEYIDA

De openlucht Binnen Enige Optische Kabel van Multimode Vezel van de Wijze

Referentie FOB Prijs: US $ 1 / Metro
MOQ: 2000Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,ISO9001
  • Verpakking: Wooden Wheel
  • Standaard: RoHS
  • Handelsmerk: HNK or OEM
  • Oorsprong: Shenzhen, China

1/2 van Kernen van de Vezel Optische/Optische Ftth- Communicatie Binnen/Openlucht Vlakke Kabel van de Daling

Referentie FOB Prijs: US $ 0.01-1.5 / Metro
MOQ: 1Metro
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: > 10000N
  • Kern: Single Core
  • Certificaat: RoHS,CE,ISO9001

De binnen Kabel van het Stootbord, de Kabel van de Vezel Ningbo

Referentie FOB Prijs: US $ 338 / Metro
MOQ: 1000Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Multi-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: > 10000N
  • Kern: Multicore

De binnen Duplex Singlemode 9/125 Optische Kabel van de Vezel van het Jasje LSZH

Referentie FOB Prijs: US $ 0.06-0.2 / Metro
MOQ: 2000Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Kern: Double Core
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,ISO9001
  • Merk: OEM
Tonen: 10 30 50
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Indoor Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, kamerplant and keramische vezels product. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.