Totaal 56120 producten van ongeveer 2440

netwerkmodule

fabrikanten en leveranciers
Pagina 1/1001

IP van de Veiligheid van het Netwerk van het Sterrelicht van Sony Imx385 van het Gezoem van Savgood SG-Zcm2035n 2MP 35X de UltraModule van de Camera PTZ van het Gezoem

Referentie FOB Prijs: US $ 512,00-586,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Stijl: Zoom Lens
  • Type: IP Camera
  • Sensor: CMOS
  • Soort: Autofocus Lens
  • Afstandsbediening: Zonder afstandsbediening
  • Verpakking: Paper

IP van het Toezicht van het Netwerk van het Gezoem van de Lange Waaier van Savgood SG-Zcm2042nl 42X de Digitale Module van de Camera

Referentie FOB Prijs: US $ 978,00-1.055,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Stijl: Zoom Lens
  • Type: IP Camera
  • Sensor: CMOS
  • Soort: Autofocus Lens
  • Afstandsbediening: Zonder afstandsbediening
  • Verpakking: Paper

Savgood SG-Tcm06n-40 640X480 a-Si Detector 40mm AutoIP van de Camera van de Thermische Weergave van het Netwerk van de Lens van de Nadruk Module

Referentie FOB Prijs: US $ 4.892,00-5.385,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Stijl: Vaste focus lens
  • HDMI Format: 576P
  • Horizontale resolutie: 520TVL
  • Soort: Autofocus Lens
  • Afstandsbediening: Zonder afstandsbediening
  • Verpakking: Paper

Lora-module met lange en lage energie voor IoT-netwerken

Referentie FOB Prijs: US $ 15,00-30,00 / Piece
MOQ: 5 Pieces
  • Type: Draadloze
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Neutral Packing

Cisco SFP-compatibel 10g CWDM SFP-netwerk 1270 nm tot 1610 nm 40km commerciële of industriële Dom module

Referentie FOB Prijs: US $ 1,00-265,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Gebruik: Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoon
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Blister Pack
  • Handelsmerk: Linksall
  • Oorsprong: China

CAT6/RJ 45 LAN-netwerkmodule (9.1135)

Referentie FOB Prijs: US $ 0,86 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Poort: Single Port
  • Materiaal: ABS
  • Certificaat: CE,RoHS
  • Kleur: Wit
  • Aangepaste: Op maat
  • Conditie: Nieuw

Mini Enc28j60 SPI Ethernet Shield Network Board module voor Uno R3

Referentie FOB Prijs: US $ 2,28-2,67 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Verpakking: Antistatic Bag
  • Standaard: 5g
  • Handelsmerk: KS
  • Oorsprong: Guangdong, China(Mainland)
  • Gs-Code: 8517623290
  • Productiecapaciteit: 50000PCS/Year
  • China Supplier - Gold Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    Kuongshun Electronic Limited
  • provincie: Guangdong, China

F1.0 30-150mm Lwir IVS Network thermische cameramodule met motorlens

Referentie FOB Prijs: US $ 12.200,00-13.200,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Technologie: WDR
  • Stijl: Zoom Lens
  • Sensor: CMOS
  • HDMI Format: 1080P
  • Soort: Autofocus Lens
  • Kenmerken: High Definition,Auto BLC

Optische DWDM OADM-module voor netwerken

Referentie FOB Prijs: US $ 80,00-90,00 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton
  • Standaard: 1*8
  • Handelsmerk: U-SENDA

1310nm Duplex SFP-module compatibel met Cisco Network Device SFP 10 km LR SFP-10 GB-LR

Referentie FOB Prijs: US $ 8,00-10,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Gebruik: Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoon,Laptop
  • Type: Vast
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw

Katalysator 3K-x 10g de Module C3kx-Nm-10g= van het Netwerk voor de Module van het Netwerk

Referentie FOB Prijs: US $ 100,00-250,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Gebruik: Server
  • Type: Draadloze
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw

Arista Networks C49 SFP-10g-DZ-38.19-compatibel 10g DWDM SFP+ 1538.19nm 80km Dom LC SMF-zendontvangermodule

Referentie FOB Prijs: US $ 3,00-150,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Support Network: Ethernet
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Blister Pack
  • Handelsmerk: Linksall
  • Oorsprong: China

Gport-G11 de cellulaire Elektronische Component van de Module WiFi van de Module IOT van het Netwerk GPRS Periodieke

Referentie FOB Prijs: US $ 1,00-10,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: WiFi-module
  • Work Mode: AP + STA
  • WiFi-antenne Type: Externe
  • Transmission Rate: <100Mbps
  • Voltage: 3.3V
  • Antenna Gain: 18dBi
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    CTC Technology Co., Ltd.
  • provincie: Guangdong, China

USB-camerastation - Free module Network HD-videoontwikkeling En aanpassing

Referentie FOB Prijs: US $ 40,00 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Sensor: CMOS
  • Soort: Handmatige scherpstelling Lens
  • Certificaat: CE,FCC,RoHS
  • Kenmerken: High Definition,Mini Grootte
  • Sensor Size: 1/3 inch
  • Afstandsbediening: Zonder afstandsbediening

5MP Ai IP camera module netwerk IP camera PCBA module

MOQ: 100 Pieces
  • Certificaat: CE,FCC,RoHS,EMI / EMC,ISO9001: 2000
  • Kenmerken: High Definition
  • Verpakking: Paper Carton
  • Standaard: 38x38mm
  • Handelsmerk: SECUMATE, OEM
  • Oorsprong: China

De originele DeltaModule van het Controlemechanisme van het Netwerk cuc-09hb

Referentie FOB Prijs: US $ 205,00-230,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Gebruik: Telefoon,Computer
  • Type: Draadloze
  • Support Network: GSM
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE
  • Conditie: Gebruikt

Cat5e Tooless Network Crystal FTP RJ45 Keystone Jack module

Referentie FOB Prijs: US $ 0,12-0,13 / Piece
MOQ: 500 Pieces
  • Gebruik: Telefoon,Computer,Workstation,Laptop
  • Type: Vast
  • Support Network: Ethernet
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton/Bag
  • China Supplier - Gold Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    POTEL Cable Group Co., Ltd.
  • provincie: Jiangxi, China

50X optische zoom 4K 6-300 mm netwerk-zoomcamera met groot bereik Module

Referentie FOB Prijs: US $ 2.800,00-3.150,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Technologie: WDR
  • Stijl: Box Camera
  • Type: IP Camera
  • Sensor: CMOS
  • HDMI Format: 1080P
  • Soort: Autofocus Lens

Ethernet netwerk TCP/IP PLC module 140noe77101

Referentie FOB Prijs: US $ 740,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Taak: Following
  • Functie: Automatische controle
  • Certificaat: CE
  • Conditie: Nieuw
  • Aangepaste: Niet-aangepaste
  • Handelsmerk: Schneider Electric

Cisco Network Device SFP 10km LR 1310nm Duplex SFP-module Compatibel met

Referentie FOB Prijs: US $ 8,00-10,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Gebruik: Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoon,Laptop
  • Type: Vast
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw

Katalysator 2960-x Flexstack plus het Stapelen van de c2960X-Stapel van de Module voor de Module van het Netwerk

Referentie FOB Prijs: US $ 100,00-400,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Gebruik: Server
  • Type: Draadloze
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: ISO,GS
  • Conditie: Nieuw

Flatpack2 220/10 hij 220V 10A 5g Module 241119.815 van de Gelijkrichter van Eltek van de Netwerkapparatuur

Referentie FOB Prijs: US $ 0,1-0,2 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Gebruik: Telefoon,Computer,Workstation,Server
  • Type: Vast
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw

Juniper Networks 100/112gbase-LR4-compatibel 100gbase-LR4 en 112gbase-Otu4 Qsfp28 Dual Rate 1310 nm 10 km Dom LC SMF optische zendontvangermodule

Referentie FOB Prijs: US $ 50,00-900,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Support Network: Ethernet
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Blister Pack
  • Handelsmerk: Linksall
  • Oorsprong: China

Wireless Network 2.4G 802.11bgn SDIO Interface Rtl8189 chip Low Power 150 Mbps Rtl8189ftv WLAN WiFi BT-module

Referentie FOB Prijs: US $ 2,00-3,3 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Gebruik: Workstation
  • Type: Draadloze
  • Support Network: Bluetooth
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw

Live Video netwerk PC Desktop USB met microfoon Drive-Free HD 1080P-cameramodule

Referentie FOB Prijs: US $ 30,00 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Sensor: CMOS
  • Soort: Handmatige scherpstelling Lens
  • Certificaat: CE,FCC,RoHS
  • Kenmerken: High Definition,Mini Grootte
  • Sensor Size: 1/3 inch
  • Afstandsbediening: Zonder afstandsbediening

5MP H. 265 netwerk CCTV beveiligingscamera PCB-kaartmodule

MOQ: 100 Pieces
  • Certificaat: CE,FCC,RoHS,EMI / EMC,ISO9001: 2000
  • Kenmerken: High Definition
  • Verpakking: Paper Carton
  • Standaard: 38x38mm
  • Handelsmerk: SECUMATE, OEM
  • Oorsprong: China

22.5*45 mm Cat6e-computeraansluiting CAT6-netwerkmodule

Referentie FOB Prijs: US $ 1,8 / Piece
MOQ: 1.000 Pieces
  • Aarding: standaard Aarding
  • Toepassing: commercieel,industrieel,ziekenhuis,laboratorium,Woon / General - Purpose
  • Installatie: tafel
  • IP-klasse: IP22
  • Kleur: Wit
  • Certificaat: CCC,RoHS,ISO: 9001

De Module M500d van het Controlemechanisme van Emerson voor het Systeem van de Macht van het Netwerk

Referentie FOB Prijs: US $ 80,00-120,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Gebruik: Telefoon,Computer
  • Type: Draadloze
  • Support Network: GSM
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE
  • Conditie: Nieuw

1/1.8-inch CMOS 20x optische zoom 4MP netwerkcameramodule IVS

Referentie FOB Prijs: US $ 470,00-500,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Technologie: WDR
  • Stijl: Box Camera
  • Type: IP Camera
  • Sensor: CMOS
  • HDMI Format: 1080P
  • Soort: Autofocus Lens

Juniper Networks ex-SFP-10ge-LR-compatibele 10gbase-LR SFP+ 1310nm 10km Dom-zendontvanger Module

Referentie FOB Prijs: US $ 6,00-8,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 10PCS/PVC 100PCS/Carton
  • Standaard: 0.03KG
Tonen: 10 30 50
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Netwerkmodule fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als led-module, regeleenheid and pv-module. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.