Netwerkmodule 82,865 producten gevonden van 5,918

Netwerkmodule

fabrikanten & leveranciers

2MP 52X Starlight Network Block Zoom module voor het lange bereik voor CCTV PTZ Security IP-camera

US$539,00 / Stuk
(FOB-prijs)
10 Stukken (MOQ)
  • Technologie : WDR
  • Type : CCTV-camera
  • Sensor : CMOS
  • HDMI Format : 1080P
  • Soort : Autofocus Lens
  • Certificaat : CCC,ISO9001: 2000
  • Meer

2MP 20x Smart Face Recognition Zoom module voor CCTV IP Security PTZ Surveillance Block netwerkcamera

US$85,00-102,00 / Stuk
(FOB-prijs)
10 Stukken (MOQ)
  • Technologie : WDR
  • Type : CCTV-camera
  • Sensor : CMOS
  • HDMI Format : 1080P
  • Soort : Autofocus Lens
  • Certificaat : CCC,ISO9001: 2000
  • Meer

CAT6 Keystone Jack Network module M255

US$2,95 / Stuk
(FOB-prijs)
100 Stukken (MOQ)
  • Gebruik : Computer,Workstation,Server
  • Type : Vast
  • Support Network : Ethernet
  • Informatie inhoud : Gegevens
  • Certificaat : CE,ISO,RoHS
  • Conditie : Nieuw
  • Meer

Savgood SG-Zcm2035n 2MP 35X Zoom Sony Imx385 Ultra Starlight Network PTZ-module voor IP-zoomcamera's

US$512,00-586,00 / Stuk
(FOB-prijs)
1 Stuk (MOQ)
  • Stijl : Zoom Lens
  • Type : IP Camera
  • Sensor : CMOS
  • Soort : Autofocus Lens
  • Afstandsbediening : Zonder afstandsbediening
  • Verpakking : Paper
  • Meer

Cisco SFP-compatibel 10g CWDM SFP-netwerk 1270 nm tot 1610 nm 40km commerciële of industriële Dom module

US$1,00-265,00 / Stuk
(FOB-prijs)
1 Stuk (MOQ)
  • Gebruik : Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoon
  • Certificaat : CE,ISO,RoHS
  • Conditie : Nieuw
  • Verpakking : Blister Pack
  • Handelsmerk : Linksall
  • Oorsprong : China
  • Meer

CAT6 UTP RJ45 Keystone Jack module niet-afgeschermde Keystone 8p8c Aansluiting voor UTP-netwerkmodule Keystone

US$0,55-0,65 / Stuk
(FOB-prijs)
1.000 Stukken (MOQ)
  • Gebruik : Telefoon,Computer,Workstation,Server,Laptop
  • Type : Vast
  • Support Network : Ethernet
  • Informatie inhoud : Gegevens
  • Certificaat : CE,ISO,RoHS
  • Conditie : Nieuw
  • Meer

Schneider Electric Ethernet TCP/IP-netwerkcommunicatiemodule Bmxnoc0401

US$468,00-491,00 / Stuk
(FOB-prijs)
1 Stuk (MOQ)
  • Taak : Following
  • Structuur : Combinatie
  • Mathematisch Model : Lineair
  • Signaal : Doorlopend
  • Functie : Automatische controle
  • Certificaat : RoHS
  • Meer

Cisco CVR-QSFP-SFP10g= QSFP naar SFP10g adapter netwerk switch optische vezel Netwerkmodule

US$340,00-400,00 / Stuk
(FOB-prijs)
10 Stukken (MOQ)
  • Gebruik : Server
  • Type : Vast
  • Support Network : Ethernet
  • Informatie inhoud : Gegevens
  • Certificaat : CE,ISO,RoHS
  • Conditie : Nieuw
  • Meer

SG-Zcm4050n 1/1.8 Traffic Monitoring 4MP 50X Zoom Starlight met groot bereik Netwerkcameramodule

US$2.200,00-2.400,00 / Stuk
(FOB-prijs)
1 Stuk (MOQ)
  • Technologie : Infrarood
  • Stijl : Box Camera
  • Sensor : CMOS
  • Soort : Autofocus Lens
  • Certificaat : CE,FCC,RoHS
  • Kenmerken : High Definition
  • Meer

Cat5e Gigabit Network Socket module meer dan vijf Modules uit klassen Met Doors Cat5e Information Rj45cat5 Network

US$0,25-0,95 / Stuk
(FOB-prijs)
200 Stukken (MOQ)
  • Type : Draadloze
  • Support Network : Ethernet
  • Informatie inhoud : Gegevens
  • Certificaat : CE,ISO,RoHS
  • Conditie : Nieuw
  • Verpakking : 100PC Per Bag
  • Meer

UTP CAT6 Keystone Jack RJ45 Network module Jack CAT6 Ethernet Connector 8p8c Keystone Jack-module

US$0,35-0,9 / Stuk
(FOB-prijs)
1.000 Stukken (MOQ)
  • Gebruik : Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoon,Laptop
  • Type : Vast
  • Support Network : Ethernet
  • Informatie inhoud : Gegevens
  • Certificaat : CE,ISO,RoHS
  • Conditie : Nieuw
  • Meer

Juniper Networks ex-XFP-10ge-Lr40-1470-compatibel 10g CWDM XFP 1470nm 40km Dom Transceivermodule

US$5,00-128,00 / Stuk
(FOB-prijs)
1 Stuk (MOQ)
  • Gebruik : Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoon
  • Certificaat : CE,ISO,RoHS
  • Conditie : Nieuw
  • Verpakking : Blister Pack
  • Handelsmerk : Linksall
  • Oorsprong : China
  • Meer

Clipsal-netwerkmodule met kap voor wandcontactdoos

US$0,1-1,00 / Stuk
(FOB-prijs)
1.000 Stukken (MOQ)
  • Gebruik : Telefoon
  • Type : Vast
  • Conditie : Nieuw
  • Verpakking : 1PCS/Box
  • Handelsmerk : Melontel
  • Oorsprong : China
  • Meer
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    5.0
    Ningbo Meilan Communication Equipment Co., Ltd.
    • China Supplier - Diamond Member Diamant Lid
    • Audited SuppliersGecontroleerde Leverancier
    • Zhejiang, China
    • Fabrikant/fabriek & Handelsonderneming

    • ISO 9001, ISO 14001, ISO 14000, ISO 20000, IATF16949, HSE, ISO 14064, QC 080000, GMP, BSCI, BRC, SA 8000, QHSE, HACCP, BS 25999-2, ISO 13485, EICC, ANSI/ESD, SEDEX, ISO 22000, AIB, WRAP, GAP, ASME, ISO 29001, BREEAM, HQE, SHE Audits, IFS, QSR, ISO 50001, LEED, PAS 28000, FSC, ISO 10012

EDR20 kleine omvormer voor voedingsmodule voor DIN-railvoedingssysteem voor draadloos netwerk, oplaadpunt

US$3,8-4,6 / Stuk
(FOB-prijs)
50 Stukken (MOQ)
  • Verpakking : Carton Box
  • Standaard : Plastic Case
  • Handelsmerk : ENDRIVE
  • Oorsprong : China
  • Gs-Code : 32049629
  • Meer

9-54 mm, 4MP, 6x zichtbare IP-netwerkcameramodule bij weinig licht

US$420,00-450,00 / Stuk
(FOB-prijs)
1 Stuk (MOQ)
  • Technologie : WDR
  • Stijl : Zoom Lens
  • Type : IP Camera
  • Sensor : CMOS
  • Soort : Autofocus Lens
  • Certificaat : CE,FCC,CCC,RoHS
  • Meer

Juniper Networks SRX-SFP-1ge-LX-compatibele 1000base-LX SFP 1310nm 10 km Dom-zendontvanger Module

US$2,8-3,5 / Stuk
(FOB-prijs)
1 Stuk (MOQ)
  • Type : Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices : Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat : CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie : Nieuw
  • Verpakking : 10PCS/PVC 100PCS/Carton
  • Standaard : 0.03KG
  • Meer

Katalysator 2960-x Flexstack plus het Stapelen van de c2960X-Stapel van de Module voor de Module van het Netwerk

US$100,00-400,00 / Stuk
(FOB-prijs)
1 Stuk (MOQ)
  • Gebruik : Server
  • Type : Draadloze
  • Support Network : Ethernet
  • Informatie inhoud : Gegevens
  • Certificaat : ISO,GS
  • Conditie : Nieuw
  • Meer

Cisco 3800 Series switchmodule C3850-Nm-4-10G 4 X 10GE-netwerk Module

US$300,00-1.000,00 / Stuk
(FOB-prijs)
1 Stuk (MOQ)
  • Type : Optical Fiber verdeelkast
  • Bedrading Devices : Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat : CE
  • Conditie : Nieuw
  • Verpakking : Original
  • Standaard : 2 KGs
  • Meer

Juniper Networks -XFP-10ge-20km compatibele 1330nm Bidi XFP transceivermodule

US$13,00-15,5 / Stuk
(FOB-prijs)
5 Stukken (MOQ)
  • Type : Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices : Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat : CE,ISO,RoHS
  • Conditie : Nieuw
  • Verpakking : by Carton
  • Standaard : 45*13.9*12.5
  • Meer

DPC Brand Network Power Supply dzy-48 30HIV gelijkrichtermodule 48V30ah

US$55,00-100,00 / Stuk
(FOB-prijs)
1 Stuk (MOQ)
  • Garantie : 1 jaar
  • Connection Mode : Series Stroomvoorziening
  • Vanaf Mode : Zelf opgewekte en Switching Power Supply
  • Spanning Regelen Mode : Frequency Modulation Type
  • Vermogen leveren System : Terminal Power Distribution Equipment
  • Energy Transmission : Twee-weg Transmissie
  • Meer

Voordelige gratis Gigabit-netwerkfilter Ethernet-isolatie magnetisch Circuit SMD DIP Toroidal elektrische LAN Transformer module voor PCBA

US$0,1-0,6 / Stuk
(FOB-prijs)
100 Stukken (MOQ)
  • Toepassing : Vermogen,Electronisch,Verlichting,Audio
  • Fase : Single
  • Kern : Core-type transformator
  • Koeling Methode : Dry-type transformator
  • Winding Type : Multi-wikkeling transformator
  • Certificaat : ISO9001-2000,ISO9001,CCC
  • Meer

Full HD 1080P HD netwerk-infraroodcameramodule 2 MP H. 265 Mini IP-cameramodule met weinig licht

US$40,00 / Stuk
(FOB-prijs)
100 Stukken (MOQ)
  • Sensor : CMOS
  • Soort : Handmatige scherpstelling Lens
  • Certificaat : CE,FCC,RoHS
  • Kenmerken : High Definition,Mini Grootte
  • Afstandsbediening : Zonder afstandsbediening
  • Oorsprong : China
  • Meer

Emerson-netwerkvoeding R48-3000 gelijkrichtermodule R48-3000e3

US$150,00-200,00 / Stuk
(FOB-prijs)
1 Stuk (MOQ)
  • Gebruik : Workstation
  • Type : Draadloze
  • Support Network : Ethernet
  • Informatie inhoud : Gegevens
  • Certificaat : CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie : Nieuw
  • Meer

Aangepaste timer 12V Geya-netwerkmodule Dual Channel Relay 1no1nc Omron-plug-in FY-Ng2r

US$3,69-51,15 / Stuk
(FOB-prijs)
20 Stukken (MOQ)
  • Taak : Program
  • Structuur : Combinatie
  • Mathematisch Model : Lineair
  • Signaal : Doorlopend
  • Functie : Automatische controle,Bescherming
  • Certificaat : RoHS,CCC,ISO: 9001,CE
  • Meer

CCTV netwerk IP camera PCB-kaartmodule Fabrikant Factory OEM

10 Stukken (MOQ)
  • HDMI Format : 1080P
  • Certificaat : CE,FCC,RoHS,EMI / EMC,ISO9001: 2000
  • Kenmerken : High Definition,Mini Grootte,Auto BLC
  • Effectieve Afstand : ≧ 30m
  • Verpakking : Paper Carton
  • Standaard : 38x38mm
  • Meer

Network Transformer 1000base-T twee poorten Magetics Modules Sg50002-1g

US$0,05-0,2 / Stuk
(FOB-prijs)
2.000 Stukken (MOQ)
  • Verpakking : Tape
  • Standaard : ≈ 5*5*5mm
  • Handelsmerk : EASTEVER
  • Oorsprong : Zhuhai, Guangdong, China
  • Gs-Code : 8504500000
  • Productiecapaciteit : 50000PCS/Month
  • Meer

20km 86x optische zoom netwerkcamera met ultralange detectieafstand Module voor grensbeveiliging

US$5.000,00-6.500,00 / Stuk
(FOB-prijs)
1 Stuk (MOQ)
  • Technologie : Infrarood
  • Stijl : Zoom Lens
  • Type : IP Camera
  • Sensor : CMOS
  • HDMI Format : 1080P
  • Horizontale resolutie : 650tvl
  • Meer

Dali Super High Cost Performance IP-netwerkcamera nachtzicht Mini-thermische cameramodule

1 Stuk (MOQ)
  • Verpakking : Infrared Imaging Module Dali Packing
  • Handelsmerk : Dali
  • Oorsprong : Zhejiang, China
  • Productiecapaciteit : 800 Set/Sets Per Month

HD 4 MP netwerk-IP-cameramodule met weinig licht

US$7,9-8,00 / Stuk
(FOB-prijs)
100 Stukken (MOQ)
  • Technologie : Infrarood
  • Stijl : Bullet Camera
  • Type : IP Camera
  • Sensor : CMOS
  • Soort : Handmatige scherpstelling Lens
  • Effectieve Afstand : ≧ 30m
  • Meer

Lora module Helium Hotspots Lorawan netwerk

US$59,00-79,00 / Stuk
(FOB-prijs)
1.000 Stukken (MOQ)
  • Gebruik : Computer
  • Type : Draadloze
  • Support Network : Bluetooth
  • Informatie inhoud : Gegevens
  • Certificaat : CE,RoHS,GS
  • Conditie : Nieuw
  • Meer
Laten Zien: 10 30 50
Heb je niet gevonden wat je zoekt?

Eenvoudige Sourcing

Plaats sourcingverzoeken en ontvang snel offertes.