Totaal 8486 producten van ongeveer 282

netwerkrouter modules

fabrikanten en leveranciers
Pagina 1/283

NM-16esw Cisco 16 Haven 10/100 de Module van het Netwerk van de Router

MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Cisco Original Package + Double Carton Box
  • Handelsmerk: CISCO

NM-32A Cisco 32 de Module van het Netwerk van de Router van de Haven

MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Cisco Original Package + Double Carton Box
  • Handelsmerk: CISCO

High-Density van het netwerk 64-kanaal de Module Pvdm4-64 van de Router DSP

MOQ: 1 Piece
  • Verpakking: Original Pvdm4-64 Packaging
  • Standaard: Dimensions: 1.7 x 5.1 x 6.7 cm
  • Oorsprong: Guangdong, China(Mainland)
  • Productiecapaciteit: 30/Pieces/Day

Nieuw Cisco nim-4FXO Cisco de 4-haven van de Router van het Netwerk van 4300 Reeksen de Module van de Interface van het Netwerk

Referentie FOB Prijs: US $ 20.0-200.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Gebruik: Server
  • Type: Draadloze
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,RoHS
  • Conditie: Nieuw

Het 32-kanaal van het netwerk de Stem van de Router en VideoDSP Module Pvdm4-32

MOQ: 1 Piece
  • Verpakking: Original Pvdm4-32 Packaging
  • Oorsprong: Guangdong, China(Mainland)
  • Productiecapaciteit: 30/Pieces/Day

Nim-8ce1t1-Pri de Module van het Netwerk van de Router van de Module van het Netwerk

MOQ: 1 Piece
  • Communicatie Mode: Full-Duplex en Half-Duplex
  • Transmission Rate: 10/100 / 1000Mbps
  • Verpakking: Origianl New Cisco Packaging
  • Handelsmerk: Cisco
  • Oorsprong: USA
  • Productiecapaciteit: 20/PCS/Day

Nim - Module van de Interface van het Netwerk van de Router van 16 Reeksen van A.C. ISCO Isr4000 de Bleke

MOQ: 1 Piece
  • Communicatie Mode: Full-Duplex en Half-Duplex
  • Transmission Rate: 10/100 / 1000Mbps
  • Verpakking: Origianl New Cisco Packaging
  • Handelsmerk: Cisco
  • Oorsprong: USA
  • Productiecapaciteit: 20/PCS/Day

1.25g tweerichtingsWdm SFP Module 20km (pHY-3524-1Lx)

Referentie FOB Prijs: US $ 15.0-18.0 / Oneven
MOQ: 10 Even
  • Type: Fiber Transceiver
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Unit Package Size: 238*192*87mm, 10PCS/CTN
  • Standaard: CE/EMC, CE/LVD, FCC Certification
  • Handelsmerk: PHYNAM

Cisco sFP-10g-Er40 Compatibel 10gbase-ER SFP+ 1310nm 40km Dom Module van de Zendontvanger

Referentie FOB Prijs: US $ 45.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 10PCS/PVC 100PCS/Carton
  • Standaard: 0.03KG

1000Mbps mmSFP Module 850nm (phy-8524-1LM)

Referentie FOB Prijs: US $ 7.0-9.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Type: Fiber Transceiver
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Unit Packge Size: 238*192*87mm, 10PCS/CTN
  • Standaard: CE/EMC, CE/LVD, FCC Certification
  • Handelsmerk: PHYNAM

40km SFP de Module Giga van de Paren 1000Mbps van de Zendontvanger

MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Certificaat: ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Unit Carton Size: 160mm*126mm*70mm
  • Standaard: CE/EMC, CE/LVD, FCC Certification
  • Handelsmerk: PHYNAM

SFP van de Vezel van 40km de Dubbele Optische Optische Module van de Zendontvanger

MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Certificaat: ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Unit Carton Size: 160mm*126mm*70mm
  • Standaard: CE/EMC, CE/LVD, FCC Certification
  • Handelsmerk: PHYNAM

10g duplexSFP 40km 1550nm SFP van de Zendontvanger van de Optische Vezel Module

Referentie FOB Prijs: US $ 45.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 10PCS/PVC 100PCS/Carton
  • Standaard: 0.03KG

SFP+ 10g 1550 NM 40 Single-Mode Module van de Module van Km LC de Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 45.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 10PCS/PVC 100PCS/Carton
  • Standaard: 0.03KG

Compatibele Single-Mode Module 1550 NM 40 van Cisco sFP-10g-ER de Optische Module van Km LC

Referentie FOB Prijs: US $ 45.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 10PCS/PVC 100PCS/Carton
  • Standaard: 0.03KG

SIM5320 de reeks is dubbel-Band HSDPA/WCDMA en vierling-Band GSM/GPRS/Edge Module

Referentie FOB Prijs: US $ 26.0-27.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Gebruik: Workstation,Server,Laptop
  • Type: Draadloze
  • Support Network: 3G
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,RoHS
  • Conditie: Nieuw

De Module van de Ingenieur van Vss van de Motor van de Supervisor van Cisco (versus-s720-10g-3C)

Referentie FOB Prijs: US $ 1000.0-1500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Draadloze
  • Network Site: Intermediate Node Routers
  • Transfer Rate: 10/100/1000Mbps
  • Firewall: Firewall
  • Ports: ≥ 48
  • Port Structuur: Modulair

2g de Module SIM868 van GSM/GPRS+Gnss met Lcc en LGA

Referentie FOB Prijs: US $ 7.8-8.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Gebruik: Workstation,Server,Laptop
  • Type: Draadloze
  • Support Network: GSM
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE
  • Conditie: Nieuw

SIM800 is Volledige vierling-Band GSM/GPRS een Module

Referentie FOB Prijs: US $ 5.0-5.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Gebruik: Workstation,Server
  • Type: Draadloze
  • Support Network: GSM
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,RoHS
  • Conditie: Nieuw

10g-Lr 10km de Optische Module van de Zendontvanger SFP+

MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Certificaat: ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Unit Carton Size: 160mm*126mm*70mm
  • Standaard: CE/EMC, CE/LVD, FCC Certification
  • Handelsmerk: PHYNAM

De Module van de Router van hlk-7628n Openwrt WiFi voor Slim Huis Iot met Spaanders Mt7628n

Referentie FOB Prijs: US $ 7.43-8.33 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Gebruik: Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoon
  • Type: Draadloze
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Paper Box

mm 850nm SFP Module

MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Certificaat: ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Unit Carton Size: 160mm*126mm*70mm
  • Standaard: CE/EMC, CE/LVD, FCC Certification
  • Handelsmerk: PHYNAM

155m Optische SFP Maximum tot 80km van de Module Snelle Module Ethernet

MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Certificaat: ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Unit Carton Size: 160mm*126mm*70mm
  • Standaard: CE/EMC, CE/LVD, FCC Certification
  • Handelsmerk: PHYNAM

10g SFP+ Optische Module

MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Certificaat: ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Unit Carton Size: 160mm*126mm*70mm
  • Standaard: CE/EMC, CE/LVD, FCC Certification
  • Handelsmerk: PHYNAM

2.4G/5.8g de dubbele Draadloze Module van WiFi van de Band met Interface USB2.0

Referentie FOB Prijs: US $ 3.68-4.18 / piece
MOQ: 1 piece
  • Type: WiFi Antenna
  • Work Mode: AP + STA
  • WiFi-antenne Type: Externe
  • Transmission Rate: > 200Mbps
  • Voltage: 3.3V
  • Antenna Gain: 14dBi

5GHz Golf 2 van mu-MIMO 4X4 802.11AC Module 80+80MHz WiFi

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Gebruik: Computer,Workstation,Server,Laptop
  • Type: Draadloze
  • Support Network: GSM
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: ISO
  • Conditie: Nieuw
  • China Supplier - Gold Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    Maxon Communication Limited
  • provincie: Jiangsu, China

De Paypal Toegelaten Module van WiFi & van Bluetooth BLE4.2 met Lage Ingebouwde Kosten

Referentie FOB Prijs: US $ 2.2-2.48 / piece
MOQ: 1 piece
  • Gebruik: Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoon,Laptop
  • Type: Draadloze
  • Support Network: Bluetooth
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: RoHS
  • Conditie: Nieuw

De ingebedde Module Rt5350 van Uart WiFi met 32MB de Flits van RAM/8MB

Referentie FOB Prijs: US $ 6.15-7.35 / piece
MOQ: 1 piece
  • Type: WiFi Antenna
  • Work Mode: AP + STA
  • WiFi-antenne Type: Externe
  • Transmission Rate: 101-150Mbps
  • Voltage: 5V
  • Kleur: Blue

Ap Openwrt WiFi van Embstar Qca9531 Module met Gpio

  • Type: Draadloze
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Packed on PVC Tray
  • Shenzhen Embstar Technology., Ltd.
  • provincie: Guangdong, China

De Module van Lte van Band3/7/20/42/43 4G

  • Type: Draadloze
  • Network Site: Border Router
  • Transfer Rate: 150Mbps
  • Firewall: Firewall
  • Ports: ≤ 4
  • Port Structuur: Modulair
  • Jaton Technology Limited
  • provincie: Guangdong, China
Tonen: 10 30 50
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Netwerkrouter Modules fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als netwerk, netwerkapparatuur and netwerksysteem. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.