Totaal 53986 producten van ongeveer 1928

optisch samenstel

fabrikanten en leveranciers
Pagina 1/1001

De Assemblage van de Kabel van uitstekende kwaliteit en van de Optische Kabel

MOQ: 10 Pieces
  • certificaat: VDE,UL,CCC,RoHS
  • Toepassing: Auto,Huishoudapparatuur,Motorfiets,elektronisch,industrieel
  • Verpakking: Follow The Needs of Buyers
  • Standaard: Follow the needs of buyers
  • Handelsmerk: STR
  • Oorsprong: China

De aangepaste Assemblage van de Opslag van de Kabel Reserver voor Optische Kabels

Referentie FOB Prijs: US $ 3.0-10.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Certificaat: CE,RoHS,CCC,ISO
  • Aangepaste: Op maat
  • Conditie: Nieuw
  • Kenmerken: Isolatie
  • Verpakking: Wooden Case
  • Standaard: CE, RoHS, SGS, ISO

Assemblage van de Kabel van Multimode Vezel van de optische Vezel LC/LC de DuplexOm4 50/125

Referentie FOB Prijs: US $ 0.5-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Toepassing: Verbinding,Kunst,Sensor,Geneeskunde,Sonde
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC-SC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: > 10000N

LC Assemblage van de Schakelaar van de vezel de Optische Simplex voor FTTH

Referentie FOB Prijs: US $ 0.12-0.14 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Geslacht: Mannelijk
  • Verpakking: 100PCS/Bag
  • Standaard: 2.0MM, 3.0MM, 0.9MM
  • Handelsmerk: KOC
  • Oorsprong: Made in China
  • Productiecapaciteit: 100000000K/Month

12 kernen MPO aan de Assemblage van de Kabel van de Doorbraak van Sc voor de Optische Cassette van de Vezel Lgx

Referentie FOB Prijs: US $ 43.0-46.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Aantal Cores: Multi-Core
  • Ferrule endface: APC
  • Vorm: Plein
  • Fabricageproces: Gegoten
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur,Fiber Module

Assemblage van de Kabel van de Vezel lC-Sc van de optische Vezel PVC/LSZH de Duplex Multimode Om3

Referentie FOB Prijs: US $ 0.5-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Toepassing: Verbinding,Kunst,Sensor,Geneeskunde,Sonde
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC-SC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: > 10000N

De Optische Assemblage van uitstekende kwaliteit van de Vezel MPO/MTP voor het Centrum van Gegevens

Referentie FOB Prijs: US $ 17.0-19.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Multimode
  • Aantal Cores: Multi-Core
  • Vorm: Circulaire
  • Fabricageproces: Gegoten
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame
  • Verpakking: Carton

De Assemblage van de lens voor de Optische Motor van de Projector

MOQ: 1000 Pieces
  • Type: Hub van het Wiel Lager
  • Materiaal: Koolstofstaal
  • Certificaat: ISO9001,TS16949
  • Verpakking: Standard Export Packing
  • Standaard: RoHS
  • Handelsmerk: ACE
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    Ace Industry Co., Ltd.
  • provincie: Shanghai, China

Assemblage van het Flard van de Vezel MPO de Optische met Verschillende Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 33.0-35.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Toepassing: Verbinding
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N
  • Kern: Multicore
  • Certificaat: RoHS,UL,ISO9001
  • Verpakking: Single Pack

De Optische Assemblage van de vezel met Verschillende Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 33.0-35.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Toepassing: Verbinding
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N
  • Kern: Multicore
  • Certificaat: RoHS,UL,ISO9001
  • Verpakking: Single Pack

Nsn LC van de optische Vezel Assemblage van de Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel Uniboot de Optische met de Flexibele Schakelaar van de Laars

Referentie FOB Prijs: US $ 0.5-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Toepassing: Verbinding,Kunst,Sensor,Geneeskunde,Sonde
  • Verbindingsstructuur: SC-SC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: > 10000N
  • Kern: Multicore

Assemblage van de Schakelaar van Multimode Vezel van Sc de Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0.12-0.25 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Geslacht: Mannelijk
  • Verpakking: 100PCS/Bag
  • Standaard: 2.0MM, 3.0MM, 0.9MM
  • Handelsmerk: KOC
  • Oorsprong: Made in China
  • Gs-Code: 85367000

Assemblage de van uitstekende kwaliteit van de Opslag van de Kabel voor Optische Kabels

Referentie FOB Prijs: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Verpakking: Wooden Case
  • Standaard: CE, RoHS, SGS, ISO
  • Handelsmerk: OPTELEC
  • Oorsprong: China
  • Gs-Code: 73269090
  • Productiecapaciteit: 10000PCS/Month

Simplex FC/APC-FC/APC Enige Wijze 3.0mm de Assemblage van de Kabel van de Optische Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 3.0-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur,Fiber Module
  • Lichtbron TYPE: Laser

Assemblage van de Vezel MTP van de optische Vezel de Vereenvoudigde Polariteit Veranderde PRO

Referentie FOB Prijs: US $ 20.0-25.0 / Piece
MOQ: 5 Pieces
  • Type: Optical Fiber verdeelkast
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Individual Packing
  • Standaard: 100pcs per carton

De Optische Assemblage van de hoogstaande en Vezel MPO/MTP van de Lage Prijs voor het Centrum van Gegevens

Referentie FOB Prijs: US $ 17.0-19.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Multimode
  • Aantal Cores: Multi-Core
  • Vorm: Circulaire
  • Fabricageproces: Gegoten
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame
  • Verpakking: Carton

IP68 Assemblage van de Kabel van de Vezel van het Waterdichte schot van Fullx lC-LC/Dpx van de Optische Kabel van de vezel de Ruwe

Referentie FOB Prijs: US $ 20 / Piece
MOQ: 5 Pieces
  • Certificaat: ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Individual Box or According to Customer's Request
  • Standaard: RoHS, ISO9001
  • Handelsmerk: DYS or OEM
  • Oorsprong: Guangdong, China (Mainland)

MPO 24 Assemblage van de Schakelaar van de Vezel van Kernen de Optische voor de Mededeling van de Optische Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 15.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Toepassing: Verbinding,Kunst,Sensor,Geneeskunde,Sonde
  • Type: Multi-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N
  • Kern: Double Core
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.
  • provincie: Guangdong, China

De Assemblage van de Opslag van de kabel voor Optische Kabels

Referentie FOB Prijs: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Verpakking: Wooden Case
  • Standaard: CE, RoHS, SGS, ISO
  • Handelsmerk: OPTELEC
  • Oorsprong: China
  • Gs-Code: 73269090
  • Productiecapaciteit: 10000PCS/Month

Optische Vezel 10GB/S SFP+ aan SFP+ Kabel 1m van Aoc 850nm de Assemblage van de Kabel van de Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-99.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Gebruik: Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoon,Laptop
  • Type: Draadloze
  • Support Network: GSM
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw

De Assemblage van de Opslag van de kabel voor Optische Kabels/de Toebehoren van de Kabel

MOQ: 100 Pieces
  • Certificaat: CE,RoHS,CCC,ISO
  • Aangepaste: Op maat
  • Conditie: Nieuw
  • Kenmerken: Brand / vlamvertragend
  • Verpakking: Wooden Case
  • Standaard: CE, RoHS

Het onderzoeken Assemblage van de Apparatuur van de Geologie en van de Bosbouw van het Instrument de Optische Vierkante (ops-21A/PB)

MOQ: 32 Pieces
  • Verpakking: 32PCS/Carton
  • Standaard: Optical Square Assembly(OPS-21A/PB)
  • Handelsmerk: Geomaster
  • Oorsprong: Tianjin, China
  • Gs-Code: 90159000
  • Productiecapaciteit: 1000PCS Per Mouth
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    Geomaster Group
  • provincie: Tianjin, China

2 Assemblage van de Kabel van de Vezel van de kern aarc-LC de Vrouwelijke Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 45.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Optical Fiber verdeelkast
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton
  • Standaard: 44*44*50

De Optische Assemblage van uitstekende kwaliteit van de Vezel voor het Centrum van Gegevens

Referentie FOB Prijs: US $ 17.0-19.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Multimode
  • Aantal Cores: Multi-Core
  • Vorm: Circulaire
  • Fabricageproces: Gegoten
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame
  • Verpakking: Carton

compatibele systeem van Cisco van de 1.25gCWDM SFP het Optische Module

Referentie FOB Prijs: US $ 7.0-23.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Gebruik: Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoon,Laptop
  • Type: Draadloze
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw

Het onderzoeken Assemblage van de Apparatuur van de Geologie en van de Bosbouw van het Instrument de Optische Vierkante (ops-21B/PB)

MOQ: 32 Pieces
  • Verpakking: 32PCS/Carton
  • Standaard: Optical Square Assembly(OPS-21B/PB)
  • Handelsmerk: Geomaster
  • Oorsprong: Tianjin, China
  • Gs-Code: 90159000
  • Productiecapaciteit: 1000PCS Per Mouth
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    Geomaster Group
  • provincie: Tianjin, China

De MiniAPC IP Scapc van Sc FTTH G657A Assemblage van de Kabel van de Kabel van het Flard van de Vezel van de Schakelaar Openlucht Optische Openlucht

Referentie FOB Prijs: US $ 9.5-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: APC
  • Vorm: Rechthoekige
  • Toepassing: Netwerk Apparatuur,Fiber Module
  • Lichtbron TYPE: Laser

Mpo-LC 12fibers 0.9mm Om3 de Optische Assemblage van de Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 8.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Toepassing: Verbinding,Kunst,Sensor,Geneeskunde,Sonde
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Certificaat: RoHS,CE
  • Verpakking: 1PC/Bag
  • Standaard: ROHS
  • Handelsmerk: HOLIGHT
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.
  • provincie: Guangdong, China

De Meting Plaquette, Plaque, de Weerspiegelende Doelstellingen van 45 Graden van de hoek bij de Plastic Monteerbare Assemblage voor het Totale Optische Prisma van de Post

Referentie FOB Prijs: US $ 8.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Rechthoekig Prism
  • Materiaal: Glas
  • Aangepaste: Op maat
  • Gs-Code: 9015900090
  • Productiecapaciteit: 50000/Month

De Assemblage van de Vezel van de Kabel mpo-LC 8X2.0mm van het flard Om3

Referentie FOB Prijs: US $ 8.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Toepassing: Verbinding,Kunst,Sensor,Geneeskunde,Sonde
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Certificaat: RoHS,CE
  • Merk: OEM
  • Schede Materiaal: PVC
  • Verpakking: 1PC/Bag
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.
  • provincie: Guangdong, China
Tonen: 10 30 50
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optisch Samenstel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als optische onderdeel, kabelassemblage and hydraulische montage. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.