Totaal 18078 producten van ongeveer 786

Buiten glasvezelkabel

fabrikanten en leveranciers
Pagina 1/603

GYTA OpenluchtSm 9/125 Gepantserde Optische Kabel van de Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 0.3-0.5 / Metro
MOQ: 2000Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: > 10000N
  • Kern: Double Core

De openlucht licht-Gepantserde Lucht Optische Kabel van de Vezel Unitube (GYXTW)

Referentie FOB Prijs: US $ 0.01 / Piece
MOQ: 1Piece
  • Toepassing: Verbinding
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: > 10000N
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,ISO9001,VDE,CCC
  • Verpakking: Wooden Drums or Customized

De openlucht Optische Kabel van de Vezel (GYXTC8A)

MOQ: 3000Meters
  • Certificaat: CE
  • Verpakking: Wooden Drum or by Customer's Requirment
  • Standaard: CE, RoHS
  • Handelsmerk: SOLITONE
  • Oorsprong: China
  • Gs-Code: 8544700000

Optische Kabel van de Vezel van de Wijze van de Band van het Staal van Unitube de Gepantserde Enige Openlucht

Referentie FOB Prijs: US $ 0.15-0.26 / Metro
MOQ: 2000Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,ISO9001,VDE,CCC

De openlucht Optische Kabel van de Vezel in Voorraad 24 Kern GYFTY

Referentie FOB Prijs: US $ 0.4-0.8 / Metro
MOQ: 2000Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,ISO9001,CCC

De Openlucht Optische Kabel van uitstekende kwaliteit van de Vezel van 2 - 288 Kernen

Referentie FOB Prijs: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 3000Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N
  • Kern: Multicore

De lucht Kabel van de Vezel van de Grote Spanwijdte Diëlektrische Zelfstandige Openlucht (ADSS)

Referentie FOB Prijs: US $ 0.05-0.15 / Metro
MOQ: 1000Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N
  • Kern: Multicore

1/2 van Kernen van de Vezel Optische/Optische Ftth- Communicatie Binnen/Openlucht Vlakke Kabel van de Daling

Referentie FOB Prijs: US $ 0.01-1.5 / Metro
MOQ: 1Metro
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: > 10000N
  • Kern: Single Core
  • Certificaat: RoHS,CE,ISO9001

De openlucht Binnen Enige Optische Kabel van Multimode Vezel van de Wijze

Referentie FOB Prijs: US $ 1 / Metro
MOQ: 2000Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,ISO9001
  • Verpakking: Wooden Wheel
  • Standaard: RoHS
  • Handelsmerk: HNK or OEM
  • Oorsprong: Shenzhen, China

De openlucht Optische Kabel van de Vezel G652D ADSS met Concurrerende Prijs per Meter

Referentie FOB Prijs: US $ 0.5-1.16 / Metro
MOQ: 1Metro
  • Verpakking: Standard Packing
  • Handelsmerk: QG
  • Oorsprong: China
  • Productiecapaciteit: 1000 Kilometer Per Month

De binnen/Openlucht Losse Optische Kabel van de Vezel van de Buis

Referentie FOB Prijs: US $ 0.29-0.35 / Metro
MOQ: 2000Meters
  • Toepassing: Lokale Communicatiekabel,Fiber Optic Cable
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Conductor Type: Gestrande
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Verpakking: Wooden Drums
  • Standaard: ROHS, ISO9001, CE, UL

De Optische OpenluchtKabel FTTH van de vezel met het Lid van de Sterkte van de Boodschapper FRP

Referentie FOB Prijs: US $ 0.1-10.0 / Metro
MOQ: 3000Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N

Antenne GYTS & Buis Openlucht 12 24 48 de Optische Kabel van de Vezel van 96 Kern

Referentie FOB Prijs: US $ 150.0-200.0 / Kilometer
MOQ: 10Kilometer
  • Toepassing: Fiber Optic Cable
  • Conductor Material: Koper
  • Cover Materiaal: PE
  • Conductor Type: Gestrande
  • Wire Core Material: Staal
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS

4 Kabel van de Draad van de Daling FTTH van het Staal van de Vezel LSZH van de kern G657A1 de Openlucht

Referentie FOB Prijs: US $ 0.06 / Metro
MOQ: 10Meters
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: > 10000N
  • Kern: Multicore

De openlucht Niet-metalen Kabel van de Optische Vezel van het Lid van de Sterkte Gepantserde--Gyfta

Referentie FOB Prijs: US $ 0.25 / Metro
MOQ: 2000Meters
  • Toepassing: Fiber Optic Cable
  • Cover Materiaal: PE
  • Conductor Type: Gestrande
  • Certificaat: CE
  • Verpakking: Roller
  • Standaard: ROHS, ISO9001, CE

De enige Optische Kabel van de Vezel GYTA van de Kern Optische Openlucht Binnen

Referentie FOB Prijs: US $ 0.1-10.0 / Metro
MOQ: 3000Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N

Hete Verkoop Openlucht aan de BinnenKabel van de Daling van de Vezel van de Draad van het Staal FTTH Optische met Certificaat Anatel

Referentie FOB Prijs: US $ 0.0542-0.0584 / Metro
MOQ: 1000Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N
  • Kern: Multicore

De dubbele Kabel GYTA53 van de Vezel van de Buis van de Laag Openlucht Vastgelopen Losse Directe Begraven Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 1.17-7.39 / Metro
MOQ: 2000Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Certificaat: CE,ISO9001,CCC
  • Verpakking: Wooden Drum
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    POTEL Cable Group Co., Ltd.
  • provincie: Jiangxi, China

GYXTW-4b1.3, de Openlucht Gepantserde Kabel van de Optische Vezel

MOQ: 1Metro
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N
  • Kern: Multicore

GYXTW 2 4 6 8 12 24 Optische Kabel van de Vezel van 48 Kern de Openlucht

Referentie FOB Prijs: US $ 275 / KM
MOQ: 20KM
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N
  • Kern: Multicore

Optische Kabel van de Vezel van de Kern GYTC8S 2-288 de Openlucht

Referentie FOB Prijs: US $ 0.04 / Metro
MOQ: 3000Meters
  • Toepassing: Fiber Optic Cable
  • Cover Materiaal: PE
  • Certificaat: CE,RoHS
  • Verpakking: Wooden Reel
  • Standaard: CE
  • Handelsmerk: ADP

Stelregel 4 de Optische Kabel van de Vezel van de Kern, Kabel van de Daling Cable/FTTH van de Optische Vezel Cables/FTTH de Openlucht

Referentie FOB Prijs: US $ 55.0-100.0 / Metro
MOQ: 1000Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N

De Optische Kabel van de Daling van het Lint van de Vezel FTTH voor Openlucht Aanleg van kabelnetten

Referentie FOB Prijs: US $ 0.22 / Metro
MOQ: 2000Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,ISO9001,CCC
  • Verpakking: Roll Add Box or Customized
  • Standaard: 2.0*6.0 mm

Fan-out Kabel van het Flard van de multi-Vezel van het Type de Openlucht Waterdichte Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 50.0-300.0 / Piece
MOQ: 1Piece
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Multi-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC-SC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N

De directe Begraven Niet-metalen Openlucht Optische Kabel van de Vezel (GYFTY53)

Referentie FOB Prijs: US $ 0.4 / Metro
MOQ: 1000Meters
  • Toepassing: Lokale Communicatiekabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel
  • Cover Materiaal: PE
  • Conductor Type: Gestrande
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,CCC,UL
  • Verpakking: Wooden Drums
  • Standaard: ISO9001, ROHS, CE, UL

2-12 Kabel van de Vezel van de Buis van kernen GYXTW de Centrale Losse Openlucht Gepantserde

Referentie FOB Prijs: US $ 0.49-0.97 / Metro
MOQ: 2000Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Certificaat: CE,ISO9001,CCC
  • Verpakking: Wooden Drum
  • Standaard: 1000/3000m or as customer request
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    POTEL Cable Group Co., Ltd.
  • provincie: Jiangxi, China

De binnen/Openlucht Losse Optische Kabel van de Vezel van de Buis

Referentie FOB Prijs: US $ 0.15 / Metro
MOQ: 2000Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Multi-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N
  • Kern: Multicore

De vuurvaste Strakke van de Micro- van de Buffer Optische Kabel OpenluchtVezel van de Daling met BuitenSchede LSZH/TPU

Referentie FOB Prijs: US $ 0.092-0.5 / Metro
MOQ: 2000Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,ISO9001,VDE,CCC

Vlak Type - Kabel van de Daling van de Vezel FTTH van 2 Kernen Singlemode Optische voor Binnen/Openlucht

Referentie FOB Prijs: US $ 0.05-0.12 / Metro
MOQ: 2000Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Kern: Multicore
  • Certificaat: RoHS,CE,ISO9001

De openlucht Losse Optische Kabel van de Vezel van de Kern van de Buis 2~24 Lucht (GYXTW)

Referentie FOB Prijs: US $ 0.08 / Metro
MOQ: 3000Meters
  • Toepassing: Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabel,Submarine Cable
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Certificaat: CE
  • Verpakking: 3km/Wooden Drum
  • Standaard: GYXTW 2-24core fiber optical cable
  • Handelsmerk: ADP
Tonen: 10 30 50
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Buiten Glasvezelkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als speciale kabel, pc-kabel and netwerkkabel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.