Totaal 22993 producten van ongeveer 1045

SFP

fabrikanten en leveranciers
Pagina 1/767

Dom Glc-LH-SMD-20-compatibel 1000base-LX/LH 1310nm 20 km Single Mode LC 1,25 g. SFP

Referentie FOB Prijs: US $ 2,8-3,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 10PCS/PVC 100PCS/Carton
  • Standaard: 0.03KG

J4858b HPE ProCurve-compatibel 1000base-SX SFP 850 nm 550 m Dom LC MMF Transceivermodule voor HPE ProCurve Switch-serie

Referentie FOB Prijs: US $ 5,6-7,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: PE Bag/Blister Box, Carton
  • Standaard: 20cm*15.5cm*4cm/10pcs

Optische module met elektrische poort Gigabit/10 Gigabit SFP+ 10 g RJ45 10 gbe SFP+

MOQ: 1 Piece
  • Gebruik: Server
  • Type: Draadloze
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Standard Packing

Cisco SFP-10G-SR-compatibel, 10GBASE-SR SFP+ 850 nm 300m Dom LC MMF zendontvangermodule

Referentie FOB Prijs: US $ 13,5-19,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: PE Bag/Blister Box, Carton
  • Standaard: 20cm*15.5cm*4cm/10pcs

10g SFP+-glasvezelzendontvanger Bidi 10gbase-Bidi 1270nm/1330nm SMF, tot 10-80 km, compatibel met Cisco SFP-10g-BxD-I/SFP-10g-BXU-I, Ubiquiti, Mikrotik, Netgear

Referentie FOB Prijs: US $ 1,00-265,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Gebruik: Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoon
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Blister Pack
  • Handelsmerk: Linksall
  • Oorsprong: China

1.25g Multimode SFP-module 500 meter ondersteunt Cisco-machines

Referentie FOB Prijs: US $ 4,00 / Piece
MOQ: 1.000 Pieces
  • Gebruik: Telefoon,Computer,Workstation,Server
  • Type: Vast
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw

Cisco 20km 1,25g 10g optische SFP-zendontvanger, Bidi Single Dual Mode SFP-glasvezelzendontvangermodule

MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Verpakking: Carton Package
  • Standaard: SC LC and others
  • Handelsmerk: DYS /OEM

H3C SFP-XG-LR-SM1310 COMPATIBEL 10GBASE-LR SFP+ 1310NM 10KM DOM LC SMF Zender/ontvanger

Referentie FOB Prijs: US $ 18,6-24,2 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: PE Bag/Blister Box, Carton
  • Standaard: 20cm*15.5cm*4cm/10pcs

SFP+ 10ge Bidi 20km 1270nm/1330nm LC optische zendontvanger China Factory

Referentie FOB Prijs: US $ 24,00-25,00 / Set
MOQ: 1 Set
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 10PCS/PVC 100PCS/Carton
  • Standaard: 0.03KG

1000base-Bx Bidi SFP 1310nm/1550nm 10km/20km Dom LC SMF-zendontvanger

Referentie FOB Prijs: US $ 15,00-20,00 / pair
MOQ: 1 pair
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: PE Bag/Blister Box, Carton
  • Standaard: 20cm*15.5cm*4cm/10pcs

Cisco Glc-SX-mm-compatibel 1,25 g Duplex 1550 m SFP 850 nm 550 m DDM

Referentie FOB Prijs: US $ 3,00-5,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Gebruik: Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoon,Laptop
  • Type: Vast
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw

Compatibel met Cisco Glc-Fe-100fx 100base-Fx SFP 1310nm 2km Industrial Dom LC MMF Transceivermodule

Referentie FOB Prijs: US $ 6,00-9,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: PE Bag/Blister Box, Carton
  • Standaard: 20cm*15.5cm*4cm/10pcs

10GBASE-T SFP+ koperen RJ-45 30m transceivermodule voor

Referentie FOB Prijs: US $ 45,00-56,00 / pair
MOQ: 1 pair
  • Gebruik: Workstation,Server
  • Type: Draadloze
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,RoHS
  • Conditie: Nieuw

10g SFP+ 1310/1490/1550nm Bidi SFP optische zendontvanger 40 km

Referentie FOB Prijs: US $ 32,00-180,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton
  • Standaard: 57.5*14.3*12.7mm
  • Handelsmerk: wseelaser
  • Oorsprong: Shandong
  • Gs-Code: 8517622990

2,5g SFP-zendontvangermodule 80 km DWDM/CWDM SFP voor netwerkswitch

Referentie FOB Prijs: US $ 10,00-500,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Individual Box or According to Customer's Request
  • Standaard: CE RoHS ISO

EPON Olt SFP PX20 PX20+ PX20++ PX20++ FTTH Pon-modules SFP

Referentie FOB Prijs: US $ 14,00-16,00 / Piece
MOQ: 2 Pieces
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Factory Standard Packing or OEM
  • Standaard: 10 pcs/plastic
  • Handelsmerk: OPTFOCUS/CUSTOM LOGO
  • Oorsprong: China

2,5 g 2km 1310 nm Duplex LC DDM SMF SFP-module

Referentie FOB Prijs: US $ 4,00-5,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Gebruik: Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoon,Laptop
  • Type: Vast
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw

FTTH Bidi de Module van het Netwerk 10g 40km 1270/1330nm UTP SFP

Referentie FOB Prijs: US $ 35,00-50,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton
  • Standaard: SFP-10G-BXU-10

De Module sFP-10g-Lr van Cisco 10gbase-Lr SFP

Referentie FOB Prijs: US $ 15,00-70,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Vast
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Box

1,25 g bi-directionele WDM SFP-module 20 km (PHY-3524-1Lx)

Referentie FOB Prijs: US $ 15,00-18,00 / Oneven
MOQ: 10 Even
  • Type: Fiber Transceiver
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Unit Package Size: 238*192*87mm, 10PCS/CTN
  • Standaard: CE/EMC, CE/LVD, FCC Certification
  • Handelsmerk: PHYNAM

FTTH Network Terminal 8 Pon-poorten EPON/Gepon Olt 10ge SFP+ Met Layer 3 2-voeding

Referentie FOB Prijs: US $ 480,00-550,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Optical Fiber verdeelkast
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Box
  • Standaard: 1pcs/box, 50pcs/carton

Le 1,25 gbps SFP optische zendontvanger DDM 20 km SFP-module

Referentie FOB Prijs: US $ 4,219-13,298 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Type: Fiber Transceiver
  • Certificaat: CE,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 10PCS/Box, 100PCS/CTN
  • Standaard: 36*27*19CM
  • Handelsmerk: LE/OEM

1,25 g 1550 nm 40 km SFP-module met twee poorten en CE-certificering

Referentie FOB Prijs: US $ 8,2 / Piece
MOQ: 500 Pieces
  • Gebruik: Telefoon,Computer,Workstation,Server
  • Type: Vast
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw

IBM 00AY240-compatibele 1000BASE-T SFP koperen RJ-45 100m transceivermodule

Referentie FOB Prijs: US $ 14,5-18,00 / pair
MOQ: 1 pair
  • Gebruik: Workstation,Server
  • Type: Draadloze
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,RoHS
  • Conditie: Nieuw

1,25 g 40 km 80 km 120 km 1470-1610 nm CWDM Optics SFP-module

Referentie FOB Prijs: US $ 3,00-50,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Support Network: Ethernet
  • Certificaat: ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Blister Pack
  • Handelsmerk: Linksall
  • Oorsprong: China

20 jaar optische vezelkabelinstallatiebenodigdheden voor buitengebruik mediaconverter SFP naar UTP

Referentie FOB Prijs: US $ 1,00-25,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Verpakking: Carton Box or Others.
  • Handelsmerk: NECERO
  • Oorsprong: Guangdong, China

10/100/1000 MB SFP optische-mediaconversie, enkele glasvezel, 120 km.

MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Optic Splitter & Koppeling
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: CE,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton
  • Oorsprong: China

FTTH glasvezel SFP-zendontvanger 10g LR 1310nm 10km SFP

Referentie FOB Prijs: US $ 1,00-20,00 / Piece
MOQ: 1.000 Pieces
  • Type: Fiber Optic Splitter & Koppeling
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: PE Bag/Blister Box, Carton
  • Handelsmerk: Fibconet/OEM

GLC-T= 1000base-T RJ45 100M SFP Koper 10/100/1000base

Referentie FOB Prijs: US $ 7,00-9,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Gebruik: Server
  • Type: Draadloze
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw

Gpon Olt Class C++ Pon SFP Huawei 1490nm/1310nm 20km compatibel Huawei Ma5608t/Ma5683t/Ma5603t  

Referentie FOB Prijs: US $ 30,00-105,00 / Piece
MOQ: 5 Pieces
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: CE,ISO
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton Box
  • Standaard: PON SFP C++
Tonen: 10 30 50

Verwante Snel Categorieën