Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 25/330  
Totaal 9895 producten van ongeveer 430

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De 3m Enige Koorden van uitstekende kwaliteit van het Flard van de Vezel van de Wijze MPO/Mpt ...

Referentie FOB Prijs: US $ 49.5-65.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:ROP-MPO/MTP-8core-Singlemode
Toepassing:Verbinding,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

48 Comité van het Flard van de Vezel van havens het Optische Optische Rek Opgezette ODF

Referentie FOB Prijs: US $ 69.0-75.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:48 Ports ODF
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM/TAKFLY/DF

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De ronde slingert ons Standaard voor het Opheffen ASME B30.9, wstda-Ws-1

Referentie FOB Prijs: US $ 0.3 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:4T
Lifting Eye Type:Reversed Eye
Vorm:Ronde
Certificaat:GS,SGS,CEISO 9001

Nanjing D.L.T Sling Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

St aan St Enige Koorden van het Flard van de Vezel van de Wijze Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0.5-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ST DX SM Fiber Patchcord
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Kettingen van de Rol en van de Struik van de Precisie van de Transmissie van de kort-hoogte

Referentie FOB Prijs: US $ 999.0-1500.0 / Ton
MOQ: 1 Ton

Model No:16A
Standaard of niet-standaard:Standaard
Toepassing:Textile Machinery,kledingstuk machines,Transporteur Equipment,Packaging Machinery,Elektrische auto's,Motorfiets,food Machinery,marinier,Mijnbouwapparatuur,LandbouwmachinesAuto
Oppervlakte behandeling:oxygenatie
Structuur:roller Chain
Materiaal:Koolstofstaal

24 Comité van het Flard van de Vezel van het Type van Comité van de haven het Bijlage Vaste Lege

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:WB-FPP-09RO
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WebiTelecomms
Verpakking:Carton+Wooden Pallet
Standaard:19" fiber patch panel

Singlemode SimplexSt Koord van het Flard van de Vezel Optische (ST/UPC-ST/UPC)

Referentie FOB Prijs: US $ 1.1-1.3 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:ST/UPC-ST/UPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Gebaseerde Vezel van de Reeks 657A2 van Bendsafe van de Schakelaar LC van het Koord van het Flard ...

Referentie FOB Prijs: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:LC fiber patch cord
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Transportband van de rol voor het Systeem van de Transportband van de Ketting

Referentie FOB Prijs: US $ 1.2 / Metro
MOQ: 100 Meters

Model No:conveyor
Materiaal:Roestvrij Staal
Structuur:Roller Chain
Oppervlakte Behandeling:Polijsten
Chain Size:1/2 "* 11/128"
Handelsmerk:Machinery

Deyuan Machinery Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Multimode Om1 62.5/125um DuplexKoord van het Flard van de Vezel Sc-Sc Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 1.7-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:SC-SC multimode duplex patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het simplex Enige Koord FTTH van het Flard van de Wijze met Diameter 0.9mm 2mm 3mm

Referentie FOB Prijs: US $ 0.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:patchcord Indoor
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Mtp/mpo-LC Multimode 50/125um (OM3) Aqua Mini Ruw gemaakte 2mm Kabels van de Doorbraak

Referentie FOB Prijs: US $ 52.5-65.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:ROP-MPO-LC-Mini-Ruggedized Breakout Cables
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Plastic
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De automatische Pomp van de Zuiging van de Dieselmotor Hoge Droge Eerste

Referentie FOB Prijs: US $ 1200.0-18000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:YQ111
Structuur:Eentraps pomp
Montage:Vloeistofpompen
Type:Jet Pump
Toepassing:Geklaarde Waterpomp,Riolering PumpDrijfmest Pomp
Industrie:Mechanische Pomp

Zhejiang Yonjou Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het Duplex Singlemode Koord van het Flard van Multimode Vezel MTRJ Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:MTRJ
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:MTRJ
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

FTTH 24 Comité van het Flard van de Vezel van de Haven van Sc van Havens het Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 40.0-73.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:ODF-RF24
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM/TAKFLY/DF

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De unidirectionele Eindeloze Slinger van de Singelband

Referentie FOB Prijs: US $ 0.3 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Vorm:Endless
Certificaat:GS,CEISO 9001
Sling Color:Geel
Handelsmerk:D. L. T SLING

Nanjing D.L.T Sling Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

FC/APC aan FC/APC Vezel Optische Patchcords

Referentie FOB Prijs: US $ 0.5-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FC/APC SX SM Fiber Patchcord
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De openlucht Doos van de Distributie van de Kabel van Opitc van de Vezel van de Haven FTTH 24

Referentie FOB Prijs: US $ 15 / Piece
MOQ: 20 Pieces

Model No:FDB-024B
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Individual Carton Box, 12PCS in Carton
Standaard:IP67 ISO9001: 2000
Oorsprong:Zhejiang Province
Gs-Code:8517622990

De Lijn van de Uitdrijving van de Apparatuur van de Extruder van het Jasje van de optische Kabel ...

Referentie FOB Prijs: US $ 120000 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:QF120
Feeding Mode:Meerdere Feed
Vergadering Structuur:Integrale Type Extruder
Schroef:Single-Screw
Engagement System:Volledige grijpende
Schroef Channel Structure:Deep Schroef

2 Doos van de Distributie van de Plaat van het Gezicht van de Comités van de Contactdoos van de ...

Referentie FOB Prijs: US $ 0.5-1.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PTO Box
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SPRING

De standaard Ketting van de Rol met de Platen van de Gehechtheid van K

Referentie FOB Prijs: US $ 999.0-1500.0 / Ton
MOQ: 1 Ton

Model No:K type
Standaard of niet-standaard:Standaard
Toepassing:Textile Machinery,kledingstuk machines,Transporteur Equipment,Packaging Machinery,Elektrische auto's,Motorfiets,food Machinery,marinier,Mijnbouwapparatuur,LandbouwmachinesAuto
Oppervlakte behandeling:oxygenatie
Structuur:roller Chain
Materiaal:Koolstofstaal

24 het Comité van het Flard van de Vezel van de haven Sc/LC/St voor het Kabinet van het Netwerk

MOQ: 100 Pieces

Model No:WB-FPP-09RO
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WebiTelecomms
Verpakking:Carton+Wooden Pallet
Standaard:19" fiber patch panel

Vlechten van de Kabel van de Vezel van Sc FC St LC de Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0.6-0.8 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SC/UPC-SM-SX
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Simplex Koord 2.0mm van het Flard van de Vezel Sc/APC Beschikbaar Jasje LSZH 1//2/3/5/10 Meter

Referentie FOB Prijs: US $ 0.5-0.6 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:SC fiber patch cord
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Keten van de Aandrijving van de Rupsband van de hond voor het Systeem van de Transmissie

Referentie FOB Prijs: US $ 1.2 / Metro
MOQ: 100 Meters

Model No:conveyor
Materiaal:Roestvrij Staal
Structuur:Roller Chain
Oppervlakte Behandeling:Polijsten
Chain Size:1/2 "* 11/128"
Handelsmerk:Machinery

Deyuan Machinery Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Vezel Optische Patchcord voor Duplex Multimode LC/PC

Referentie FOB Prijs: US $ 0.65-0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC/PC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het simplex Koord van het Flard van de Schakelaar Sc-Sc van de Vezel van Sm mm Binnen Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:ISO, ROHS, REACH, SGS

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Schakelaar van de Vezel FC/APC van Sm de Simplex 2.0mm Optische voor Telecommunicatie-uitrusting

Referentie FOB Prijs: US $ 0.49-0.72 / Piece
MOQ: 200 Pieces

Model No:ROP-FC/APC SM SX Connectors
Geslacht:Mannelijk
Handelsmerk:RITANO
Verpakking:Packing Into Cartons
Standaard:54*39*34
Oorsprong:China

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koppeling FC/APC Simplex Kleine D van de Adapter van de Kabel van de vezel is de Optische op ...

Referentie FOB Prijs: US $ 0.3-3.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SFSFCFCAPC Small D
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De duplex Openlucht Gepantserde Kabel van het Flard van de Kabel van de Daling van het Type Gyfjh

Referentie FOB Prijs: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:ODPC
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex roestvast, dubbelzijdig papier and duplex pijp. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index