Totaal 24 producten van ongeveer 12

sd - sdi op video sfp

fabrikanten en leveranciers

3G-SDI de Hoge Optische VideoTerminal van de Definitie

Referentie FOB Prijs: US $ 120.0-180.0 / Oneven
MOQ: 1 Oneven
  • Type: Video Optisch
  • Hoedanigheid: SPDH
  • S / N: <65dB
  • Audio Bandbreedte: 20Hz-40Hz
  • Verpakking: Carton Packaging
  • Standaard: 110*105*28

Mini 3G-SDI, hd-SDI of BR-SDI aan de Video van de Vezel Converters/1080P 1080I 720p SDI over Optische Zendontvanger

  • Type: Fiber Transceiver
  • Certificaat: ISO
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Paper Box Packaging 30*22*9cm Include 1pair Powe
  • Standaard: set
  • Handelsmerk: OEM/beyond
  • Shenzhen Beyond Photoelectric Technology Co., Ltd.
  • provincie: Guangdong, China

SDI aan de Convertor 1-CH 3G-SDI@60Hz van de Vezel met de Output van de Lijn

  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: CE,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton Box
  • Handelsmerk: HD Customize
  • Shenzhen Handar Optical Technology Co., Ltd
  • provincie: Guangdong, China

12g-SDI Video aan de Convertor van de Vezel, Video 4K-SDI/12g/6g/3G-SDI aan de Vergroting van de Optische Vezel, Steun 4K-SDI @60Hz

  • Type: Video Optisch
  • S / N: <60dB
  • Videobandbreedte: 10Hz
  • Audio Bandbreedte: 10Hz-20Hz
  • Verpakking: Paper Box Packing
  • Standaard: FCC. RoHS
  • Shenzhen Beyondopto Electronic Technology Co., Ltd.
  • provincie: Guangdong, China

De Optische Zendontvanger van de Vezel HDMI (3C-MD6125)

  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Verpakking: 3c-Link Technology Packing
  • Handelsmerk: 3C-Link
  • Oorsprong: China (Mainland)
  • Productiecapaciteit: 1000 Piece/Pieces Per Week N/a
  • 3c-Link Technology Co., Ltd
  • provincie: Guangdong, China

3G de videoModule van de Zendontvanger van Smpte Sdi SFP

  • Gebruik: Laptop,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoon,Telefoon
  • Type: Vast,Draadloze
  • Support Network: GSM
  • Gs-Code: 8517706000
  • Productiecapaciteit: 50000PCS/Year
  • Optcore Technology Co., Ltd.
  • provincie: Henan, China

4k de Video van Uitra hD-Sdi aan de Convertors /12g-Sdi &6g-Sdi&4CH-3G-Sdi van de Optica van de Vezel over de Vergrotingen van de Vezel

  • Type: Fiber Transceiver
  • Certificaat: ISO
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Paper Box Packaging 30*22*9cm Include 1pair Powe
  • Standaard: set
  • Handelsmerk: OEM/beyond
  • Shenzhen Beyond Photoelectric Technology Co., Ltd.
  • provincie: Guangdong, China

De Convertors 3G-SDI/hd-SDI/BR-SDI van Foxopto

  • Type: Zender
  • Handelsmerk: Foxopto
  • Productiecapaciteit: 800 Pair
  • Foxopto Electric Device Limited.
  • provincie: Hongkong, Hongkong_China

4 kanaal 3G/HD-SDI aan de Zender van de Convertor van de Vezel en Schakelaar van de Vezel van de Vezel St/Sc van de Wijze van de Ontvanger de Enige Enige

  • Verpakking: by-Sdi/Asi-1001T/R
  • Standaard: Transport Package: Specification: eg: size, volu
  • Handelsmerk: OEM/beyond
  • Oorsprong: Shenzhen
  • Gs-Code: 8517622100
  • Productiecapaciteit: 1000
  • Shenzhen Beyond Photoelectric Technology Co., Ltd.
  • provincie: Guangdong, China

3G SFP Dual Optical Module

  • Toepassing: Verbinding
  • Certificaat: RoHS,UL,CE
  • Shenzhen Hdvphoelectron Technology Ltd. I
  • provincie: Guangdong, China

Foxopto 3G-SDI hd-SDI BR-SDI VideoSFP

  • Type: Zender
  • Handelsmerk: Foxopto
  • Oorsprong: China
  • Productiecapaciteit: 2000 PCS/Monthly
  • Foxopto Electric Device Limited.
  • provincie: Hongkong, Hongkong_China

6g-Sdi SFP Coaxiale Zendontvanger

  • Shenzhen Infiberone Technology Co., Ltd
  • provincie: Guangdong, China

3G SFP Optical Module

  • Toepassing: Verbinding
  • Certificaat: RoHS,UL,CE
  • Shenzhen Hdvphoelectron Technology Ltd. I
  • provincie: Guangdong, China

1550 HDMI Digitaal aan de Analoge VideoConvertor van de Component

  • Type: Fiber Transceiver
  • Verpakking: Box
  • Standaard: Interntional
  • Handelsmerk: 6COM
  • Oorsprong: China
  • Gs-Code: 85177060
  • Shenzhen 6COM Technology Co., Limited
  • provincie: Guangdong, China

Van de speld van de Foto de VideoSFP Optische Ontvanger van de Detector 3gbps

  • Gebruik: Computer,Workstation,Server
  • Type: Vast
  • Support Network: 3G
  • Verpakking: 10PCS/Box
  • Standaard: RoHS
  • Handelsmerk: SOPTO
  • Shenzhen Sopto Technology Co., Limited
  • provincie: Guangdong, China

1550nm HDMI Digital aan Analog Component Video Converter

  • Type: Fiber Transceiver
  • Verpakking: Box
  • Standaard: Interntional
  • Handelsmerk: 6COM
  • Oorsprong: China
  • Gs-Code: 85177060
  • Shenzhen 6COM Technology Co., Limited
  • provincie: Guangdong, China

20km 3G Video SFP Optical Transceiver

  • Gebruik: Computer,Workstation,Server,Laptop
  • Type: Vast
  • Support Network: 3G
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Verpakking: 10PCS/Box
  • Standaard: RoHS
  • Shenzhen Sopto Technology Co., Limited
  • provincie: Guangdong, China

40km 3G Video Bidi SFP Optical Transceiver

  • Type: Zender
  • Verpakking: 10PCS/Box
  • Standaard: RoHS FCC CE
  • Handelsmerk: SOPTO
  • Oorsprong: China
  • Gs-Code: 85177060
  • Shenzhen Sopto Technology Co., Limited
  • provincie: Guangdong, China

Enige TX en Dubbele TX SMPTE SFP

  • Eoptolink Technology Co., Ltd.
  • provincie: Sichuan, China

Enige Rx en Dubbele Rx Smpte SFP

  • Eoptolink Technology Co., Ltd.
  • provincie: Sichuan, China

De Module van de Zendontvanger van DWDM SMPTE SFP

  • Eoptolink Technology Co., Ltd.
  • provincie: Sichuan, China

De Zendontvanger van CWDM SMPTE SFP

  • Eoptolink Technology Co., Ltd.
  • provincie: Sichuan, China

De Zendontvanger van BIDI SMPTE SFP

  • Eoptolink Technology Co., Ltd.
  • provincie: Sichuan, China

Het Type SMPTE SFP van zendontvanger

  • Eoptolink Technology Co., Ltd.
  • provincie: Sichuan, China
Tonen: 10 30 50
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Sd - Sdi Op Video Sfp fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als circuit over huidige bescherming, audiokabel video and audio- video-apparatuur. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.