Hebei, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant
Belangrijkste Producten:
Management System Certification:
TS 16949
Aantal Werknemers:
4
year of establishment:
2019-02-20

remblokken clip fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit Twee Secties van de Precisie die van het Type Machine ..., De Enige Onstabiele Pers met gesloten deuren van de Macht ..., De automobiel Rem van de Bus vult de Uitrustingen van de ... en ga zo maar door.

Gold Member Sinds 2019
Audited Supplier
 De Dubbele Onstabiele Hoge Precisie met gesloten deuren van de Pers van het Frame van het Staal H
 De Dubbele Onstabiele Hoge Precisie met gesloten deuren van de Pers van het Frame van het Staal H
 De Dubbele Onstabiele Hoge Precisie met gesloten deuren van de Pers van het Frame van het Staal H
 De Dubbele Onstabiele Hoge Precisie met gesloten deuren van de Pers van het Frame van het Staal H
 De Dubbele Onstabiele Hoge Precisie met gesloten deuren van de Pers van het Frame van het Staal H
  •  De Dubbele Onstabiele Hoge Precisie met gesloten deuren van de Pers van het Frame van het Staal H
  •  De Dubbele Onstabiele Hoge Precisie met gesloten deuren van de Pers van het Frame van het Staal H
  •  De Dubbele Onstabiele Hoge Precisie met gesloten deuren van de Pers van het Frame van het Staal H
  •  De Dubbele Onstabiele Hoge Precisie met gesloten deuren van de Pers van het Frame van het Staal H
  •  De Dubbele Onstabiele Hoge Precisie met gesloten deuren van de Pers van het Frame van het Staal H

De Dubbele Onstabiele Hoge Precisie met gesloten deuren van de Pers van het Frame van het Staal H

Krijg Recentste Prijs
MOQ: 1 Piece
Betalingscondities: LC, T / T, D / P, Western Union, PayPal
Havenplaats: Qingdao, China
Productiecapaciteit: 30 Sets/Month

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
MS-600
Type
Algemene Machine van het Ponsen
Punch Shape
Semi-Open Punch
Slider Movement
Dubbelwerkende
Slider Drive Mechanism
Crank Druk
Controlling Mode
CNC
Automatische gradering
Automatisch
Energiebron
Mechanische aandrijving
Precisie
High Precision
Certificaat
CE , ISO 9001
Conditie
Nieuw

Extra Informatie.

Handelsmerk
MULTI-SOURCE
Verpakking
Steel Tray Case
Oorsprong
Hebei
Productiecapaciteit
30 Sets/Month

Beschrijving

De eigenschappen van producten:

1. Veiligheid
Het is Multi-source al lang bestaande overtuiging Cangzhou de actieve veiligheid van stempelpers onophoudelijk om te verbeteren en altijd gebruikers te voorzien van veilige en betrouwbare ervaring. Dit concept is volledig ervaren in reeksen AKA
2. De rem
Alle organische schijven in de reeks AKA zijn uitgerust met geavanceerde droge die remkoppelingen, aan precisie en scherpe dubbele solenoï Dekleppen worden gekoppeld van TACO, Japan het remmen tijd te minimaliseren. Bovendien valt het secundaire remmende hulpsysteem in de noodsituatie. Wanneer het ontdekt dat de rem opsplitst, zal het remsignaal worden verstrekt opnieuw om het remsignaal opnieuw te verstrekken om genoeg bevoegdheid te verstrekken om het geschikte en nauwkeurige remmen te verzekeren
3. De bescherming van de gebruiker
In de ontwerpfase van reeks AKA, is de hoogste graad van gebruikersbescherming ook Multi-source grootste doel Cangzhou. Daarom wordt genoeg ruimte verlaten tussen de twee knopen van de handenverrichting en het casco om de veiligheid van menselijke handen te beschermen. Tezelfdertijd kan bepaalt men in het systeemontwerp dat tezelfdertijd in werking worden gesteld slechts wanneer beide handen de machine zijn begonnen, om lichamelijk die letsel te vermijden door misoperation wordt veroorzaakt. De toevoeging van foto-elektrisch beschermingsapparaat of beschermende netto verder verbetert de bescherming voor gebruikers
4. De bescherming van de vorm
AKA de stempels van de reeksprecisie zijn standaard uitgerust met ingevoerd overbelastingsapparaat om de stempelpers te beschermen gepast die het stempelen te overbelasten, resulterend in vormmisvorming en schade, tezelfdertijd maar ook met een apparaat van de verkeerde voedingsopsporing met automatisch het stempelen matrijzenapparaat worden uitgerust, om beter de vorm te beschermen
5. Stevigheid en duurzaamheid

Het merk van de configuratie:  

1. Het apparaat van de de overbelastingsbescherming van Taiwan Kenia 

2. IHI het gecentraliseerde systeem van de de olielevering van de cyclussmering 

3. CAM controlemechanisme

4. Taiwan deltaPLC controlemechanisme 

5. Japan omron, Fuji, Duitsland Schneider.  

6. Taiwan shilin elektromerken

7. Japanese Lager van de de solenoï Deklep van de TACO het dubbele 

8. Japanese NAK olieverbindingen en andere verbindingen 

9. Guangqu 42 het staalmaterialen van het chroommolybdeen 

10. Japanese merk BC6 en PBC6 koperplaat, koperkoker

Eigenschap:

1. The de fuselage keurt het proces van hoge en frequentie goed die doven aanmaken, wordt de schuif verwerkt door CNC die boring en de malenmachine, wordt de toestellen verwerkt door Duitse toestel malende machine

2. The zwengel, pas tand aan aan en andere wrijvingsdelen worden gemaakt van legeringsstaal, die proces ontharden

3. Hoge Precisie voor ponsen, knipsel, het buigen en blanking voor staalplaat en metaaldelen;

4. Delta PLC, de koppeling van Italië OMPI & Rem, dubbele de solenoï Deklep van de TACO van Japan, het lager van Japan NSK, olieverbinding, Taiwan Kingair over de buil van de ladingsbeschermer, enz.

de pers 5. Kemade is de hoge precisiemachine, redelijk nieuw ontwerp, gemakkelijk te werken, geschikt & Gemakkelijk voor matrijzeninstallatie en grote materië Le verwerking

 

200ton-315ton                                                                                                                                                                     

Punt/ModelEenheidAkn-200Akn-250Akn-315
Type  VHVHVH
CapaciteitTon200250315
Geschat Tonnagemm6373.573.5
Slagmm200100250150250150
Snelheidspm20-5050-7020-4040-5020-4040-50
Maximum Matrijsmm450500550
Diamm110120120
De Grootte van de Bodem van de rammm1000*7001100*7001100*800
De Grootte van de steunmm1200*800*1701250*900*1801300*900*200
Het Gat van de steelØ Mm656565
De Macht van de motorKW18.52230
Dia Adj. DeviceKW0.751.51.5
De Druk van de luchtKg/cm2666
De Nauwkeurigheid van de persRang    GB (JIS) 1 Klasse     

 

400ton-600ton                                                                                                                                                                     

Punt/ModelEenheidAkn-400Akn-500Akn-600
Type  VHVH
CapaciteitTonAkn-400500600
Geschat Tonnagemm84810
Slagmm300170300300
Snelheidspm20-3535-4520-3015-25
Maximum Matrijsmm550550550
Diamm120150150
De Grootte van de Bodem van de rammm1300*9001400*9001400*1000
De Grootte van de steunmm1400*1000*2201500*1100*2301600*1100*240
Het Gat van de steelØ Mm656565
De Macht van de motorKW374545
Dia Adj. DeviceKW2.22.23.7
De Druk van de luchtKg/cm2666
De Nauwkeurigheid van de persRang    GB (JIS) 1 Klasse     

 

Standaard toebehoren

Facultatieve toebehoren

Omschakelaar

 

Het stootkussen van de aanraking

 

In tegenovergestelde richting vooraf ingesteld

Elektro automatisch smeringssysteem

Elektro nok

het pneumatische apparaat van het matrijzenkussen

  Hydraulische overbelasting protectort

De schakelaar van de voet

Elektrische Silde past apparaat aan

Het snelle apparaat van de matrijzenverandering (matrijzenheftoestel, klem en matrijzenwapen sepjes)

De elektrische hoogte van de Matrijs indicatot

Het knockoutapparaat van de dia

Het apparaat van het saldo

De ruimtelicht van de matrijs

Onstabiele hoekindicator

De anti trillingspers zet op

Elektrische slagteller

Photo-electronic veiligheidsapparaat

Van de bron lucht vergaarbak

Voeder

Tegen overschrijdingsveiligheidsapparaat

Uncoiler

De opsporingstoestemming van de verkeerde voeding

Leveler

De contactdoos van de macht

De hand van het mechanisme

Toolbox van het onderhoud

 

Het Handboek van de verrichting

 

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Dhr. Milton
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken