Zhejiang, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant/fabriek, Trading Company
Management System Certification:
ISO 9001, HSE, GMP, ANSI/ESD, QSR
import & export mode:
Have Own Export License
Belangrijkste Markten:
North America, South America, Eastern Europe, Southeast Asia, Africa, Oceania, Mid East, ...
OEM / ODM Beschikbaarheid /:
Yes

golfkarton machines, drukmachine, farmaceutische apparatuur en uitrusting fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit Iopromide 99%, USP/Ep Standaard, Lage Prijs, Hoge ..., golf Kartonnen Lopende band met 3 lagen, Lage Prijs van de Goede Kwaliteit van de Lijn Facer van de ... en ga zo maar door.

Gold Member Sinds 2015
Audited Supplier
 Caprylhydroxamic Zure CAS: 7377-03-9 gebruikt voor Kosmetische Grondstof
 Caprylhydroxamic Zure CAS: 7377-03-9 gebruikt voor Kosmetische Grondstof
 Caprylhydroxamic Zure CAS: 7377-03-9 gebruikt voor Kosmetische Grondstof
 Caprylhydroxamic Zure CAS: 7377-03-9 gebruikt voor Kosmetische Grondstof
 Caprylhydroxamic Zure CAS: 7377-03-9 gebruikt voor Kosmetische Grondstof
  •  Caprylhydroxamic Zure CAS: 7377-03-9 gebruikt voor Kosmetische Grondstof
  •  Caprylhydroxamic Zure CAS: 7377-03-9 gebruikt voor Kosmetische Grondstof
  •  Caprylhydroxamic Zure CAS: 7377-03-9 gebruikt voor Kosmetische Grondstof
  •  Caprylhydroxamic Zure CAS: 7377-03-9 gebruikt voor Kosmetische Grondstof
  •  Caprylhydroxamic Zure CAS: 7377-03-9 gebruikt voor Kosmetische Grondstof

Caprylhydroxamic Zure CAS: 7377-03-9 gebruikt voor Kosmetische Grondstof

Krijg Recentste Prijs
Referentie FOB Prijs
100-149 US $100
150-199 US $95
200+ US $90
Betalingscondities: LC, T / T, D / P, Western Union, PayPal, Kleine-bedrag betalen
Havenplaats: Shanghai, China
Productiecapaciteit: 1000kg/Month

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
hangzhou royall
Poeder
Ja
Aangepaste
Niet-aangepaste
Certificering
GMP , HSE , ISO 9001 , USP , BP
Geschikt voor
Ouderen , Kinderen , Volwassen
Staat
Solide
Zuiverheid
> 99%

Extra Informatie.

Handelsmerk
hangzhou royall
Verpakking
by Express, by Air, by Sea
Standaard
99%min
Oorsprong
Zhejiang, China
Productiecapaciteit
1000kg/Month

Beschrijving

De pharma-drug van Jinlan technologie CO. LTD (Hangzhou royall Import& Export Co. LTD) Het bedrijf behandelt een gebied van 90.000 vierkante meters, met inbegrip van workshopgebied van 20000 vierkante meters
Het bedrijf produceert hoofdzakelijk kosmetische additieven door biotechnologie en chemische synthese, en veel van onze producten zijn verkocht deze industrie eerst in de wereld
Het bedrijf heeft geë Ngageerd aan het onderzoek van kosmetische additieven en koolhydraatchemie, en streeft om de grootste fabrikant van kosmetische additieven te worden ernaar door meer innovaties. Het bedrijf heeft nu een aantal technologieë N voor synthese en extractie van schoonheidsmiddel die additieven witten, en gebouwde lopende banden op grote schaal voor arbutin, alpha--arbutin, kojic zuur dipalmitate, de derivaten van de Vitamine C, sucrose octaacetate, enz. En twee 600 vierkante meterscleanroom voor 300.000 niveaus. Het bedrijf heeft de kwalificatiecertificatie van milieubescherming, veiligheid, producten, enz. Verkregen
Het bedrijf heeft nu een ervaren, professioneel beheersteam. Het heeft gezamenlijk onderzoek met universiteiten en wetenschappelijke onderzoekinstituten, en de combinatie van de sterke sterkte van R& D en goed - de opgeleide productiedeskundigen staan toe het bedrijf aan geschikt betrouwbaar, kwaliteit, en standaardproducten en de diensten levert. De goede reputatie van het bedrijf is de beste beloning aan het harde werk van onze werknemers
De kwaliteit, de dienst, de personen, en de verantwoordelijkheid zijn basis voor pharma-drug Jinlan Co. Van de Technologie, Ltd. Aan de clië Nten, levert het bedrijf inspanning op innovatie aan de leveringsproducten van uitstekende kwaliteit en de uitstekende diensten; Aan bedrijfpersoneel, zal het bedrijf een zelfontplooiingsplatform verstrekken; Aan de maatschappij, zal het bedrijf veel bijdrage door constante inspanning leveren
Hoofd productie:
        Arbutin, α -Arbutin, Kojic zuur dipalmitate, Ascorbyl glucoside, Sucrose octaacetate
 
Hier is onze catalogus voor uw verwijzing zoals hieronder:
 
De naam van het product  CAS NRZuiverheid 
Het witten van additief   
Glabridin-4059870-68-799%
Alpha- Arbutin84380-01-899%
Het 2-glucoside van het Ascorbinezuur (AA2G)129499-78-199%
Ethyl Ascorbinezuur86404-04-8
 

 
99%
Deoxyarbutin53936-56-499%
PAD477773-67-499%
Hexamidine diisethionate659-40-599%
Tetrahydrocurcuminoids36062-04-199%
Ascorbyl Fosfaat van het magnesium (map)113170-55-199%
Ascorbyl Fosfaat van het natrium (sap)66170-10-399%
Kojic Zure Dipalmitate79725-98-799%
Kojic Zuur501-30-499%
β -Arbutin497-76-799%
Het Zuur van Caprylhydroxamic7377-03-999%
  PBP, MONOBENZONE103-16-299%
Coenzyme Q10303-98-099%
Curcumin458-37-799%
hyaluronic zuur9004-61-999%
4 [(bè Ta-D-Glucopyranosyloxy) fenyl 4] - 2-butanone; Brillian-MB28038963-94-999%
Ultraviolet lichtabsorptievat  99%
Benzophenone-976656-36-599%
Benzophenone-6131-54-499%
Benzophenone-56628-37-199%
Benzophenone-44065-45-699%
benzophenone-3131-57-799%
Benzophenone-2131-55-5
 

 
99%
Uv-p2440-22-499%
Benzophenone-1131-56-699%
Capillair-actieve agent  99%
Piroctone Olamine68890-66-499%
Ceteareth-2568439-49-699%
Ceteareth-2068439-49-699%
Pin-20 methylGlucose Sesquistearate72175-39-499%
Pin-120 methylGlucose Dioleate86893-19-899%
Methyl gluceth-2068239-42-999%
Ppg-20 de methylEther van de Glucose61849-72-799%
Methyl gluceth-1053026-67-8
 

 
99%

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar mevrouw. Shelly Cao
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken