Totaal 18526 producten van ongeveer 805

transceivermodule

fabrikanten en leveranciers
Pagina 1/618

Cisco SFP-10g-SR 10gbase-SR SFP+ zendontvanger glasvezelmodule

Referentie FOB Prijs: US $ 1,00 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Gebruik: Workstation,Server
  • Type: Vast
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw

Cisco SFP-modules 10g-LR-S-compatibel, 10gbase-LR SFP+ 1310nm 10 km Dom-zendontvanger

Referentie FOB Prijs: US $ 1,00-265,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Gebruik: Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoon
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Blister Pack
  • Handelsmerk: Linksall
  • Oorsprong: China

Cisco ons-SE-100-Bx10u-compatibel 100base-Bx-D Bidi SFP 1310nm-Tx/1550nm-Rx 10km Ext Dom LC SMF-transceivermodule

Referentie FOB Prijs: US $ 13,00-15,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: PE Bag/Blister Box, Carton
  • Standaard: 20cm*15.5cm*4cm/10pcs

Cisco/H3c/Huawei/Juniper comaptible 1.25g Bidi 20km 1310nm Tx/1550nm Rx enkele vezel WDM SFP optische zendontvangermodule

Referentie FOB Prijs: US $ 7,5-8,5 / Oneven
MOQ: 1 Oneven
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 10PCS/PVC 100PCS/Carton
  • Standaard: 0.03KG

FTTH roestvrijstalen optische zendontvangermodule met Cisco SX SM 10 g 1550 nm 80 km DDM SFP

Referentie FOB Prijs: US $ 1,00-20,00 / Piece
MOQ: 1.000 Pieces
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: PE Bag/Blister Box, Carton
  • Handelsmerk: Fibconet or OEM
  • Oorsprong: Ningbo, China

Generiek compatibele 100gbase-LR4 Qsfp28 1310nm 10km Dom optische zendontvangermodule

Referentie FOB Prijs: US $ 1,00-265,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Blister Pack
  • Handelsmerk: Linksall
  • Oorsprong: China

10g DWDM SFP+ CH17-CH61 80km de Optische Module van de Zendontvanger

Referentie FOB Prijs: US $ 50,00-300,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton
  • Standaard: SFP-1G-BXU-10

1,25g EPON Gepon Olt Pon SFP-zendontvangermodule PX20+

Referentie FOB Prijs: US $ 18,5-21,00 / Piece
MOQ: 2 Pieces
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Factory Standard Packing or OEM
  • Standaard: 10 pcs/plastic
  • Handelsmerk: OPTFOCUS/CUSTOM LOGO
  • Oorsprong: China

Glasvezelzendontvanger met twee glasvezelkabels, 300 m, 10 g, 850 nm, enkele modus SFP 10g SR-module

Referentie FOB Prijs: US $ 16,00-21,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton
  • Handelsmerk: FIBCONET

1000base 1,25g SM Dx LC 1550nm 100km SFP-zendontvangermodule

Referentie FOB Prijs: US $ 28,00-30,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: CE,ISO
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Blister Box
  • Standaard: 1.25G 1550nm SM SX 100km

Bidi SFP met LC-connector optische zendontvanger Ethernet SFP-modules 155m 1310/1550nm 20 km.

Referentie FOB Prijs: US $ 7,00-10,00 / Oneven
MOQ: 1 Oneven
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 10PCS/PVC 100PCS/Carton
  • Standaard: 0.03KG

Huawei Gpon-Olt-Class C+ SFP-module C+ optische zendontvanger Gpon SFP Olt Huawei optische Pon-modules Klasse 1 lasermodules

Referentie FOB Prijs: US $ 20,00-22,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Gebruikt
  • Verpakking: Box
  • Standaard: 1pcs/box, 50pcs/carton

SFP28 25g DWDM SFP 10km CH34 1550.12nm Optische Module van de Zendontvanger

Referentie FOB Prijs: US $ 200,00-500,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton
  • Standaard: LW-SFP28-D10

De Module GLC-links-SMD van de Zendontvanger van Cisco 1000base-Lx/Lh SFP

MOQ: 1 Piece
  • Type: Vast
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Box

10GBASE-LR XFP 1310nm 10km Dom LC SMF transceivermodule

Referentie FOB Prijs: US $ 42,00-54,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: PE Bag/Blister Box, Carton
  • Standaard: 20cm*15.5cm*4cm/4pcs

HW-MD6 radarsensormodule intelligente radarzendontvangermodule voor LED Licht

Referentie FOB Prijs: US $ 0,9-1,2 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Metal Coating: Tin
  • Wijze van productie: SMT
  • Lagen: Double-layer
  • Base Material: FR-4
  • Aangepaste: Op maat
  • Conditie: Nieuw

SFP optische zendontvangermodule Multi Mode 850 nm 2 km (PHF-8524-1LS)

Referentie FOB Prijs: US $ 9,5-10,5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Type: Fiber Transceiver
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Unit Packge Size: 374*232*82mm
  • Standaard: CE/EMC, CE/LVD, FCC Certification
  • Handelsmerk: PHYNAM

Chelsio Sm100g-LR-compatibele 100gbase-LR4 Qsfp28 1310nm 10km Dom optische zendontvanger Module

Referentie FOB Prijs: US $ 50,00-900,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Communicatie Mode: Full-Duplex en Half-Duplex
  • Type: Optische schakelaar
  • Verpakking: Blister Pack
  • Handelsmerk: Linksall
  • Oorsprong: China
  • Gs-Code: 8517706000

1,25 gbps SFP optische zendontvanger DDM 20 km SFP-module

Referentie FOB Prijs: US $ 4,219-13,298 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Type: Fiber Transceiver
  • Certificaat: CE,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 10PCS/Box, 100PCS/CTN
  • Standaard: 36*27*19CM
  • Handelsmerk: LE/OEM

1,25 g SFP bi-directionele transceiver, 80 km SFP-module

Referentie FOB Prijs: US $ 31,3-34,33 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: in Plastic Bag Then in Carton
  • Standaard: SFP module

4G CWDM SFP-zendontvangermodule met enkele modus en een stroombudget van 10 km 13 dB

Referentie FOB Prijs: US $ 15,00-20,00 / Piece
MOQ: 500 Pieces
  • Gebruik: Telefoon,Computer,Workstation,Server
  • Type: Vast
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw

3GHz~10GHz coaxiale pigtail-diode InGaAs optische optische optische optische optische optische optische optische optische optische optische optische optische optische optische-optische-optische-optische zendontvangermodule Voor analoge ontvanger en stroomdetector

Referentie FOB Prijs: US $ 8,99-10,99 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • certificaat: ISO
  • Toepassing: Optical Fiber Communicatie
  • Verpakking: Antistatic Box
  • Handelsmerk: WUHAN SHENGSHI OPTICAL
  • Oorsprong: China
  • Gs-Code: 8541401000

DDM 300m 850nm SR 10gigabit SFP+ optische zendontvangermodule

Referentie FOB Prijs: US $ 5,3-5,6 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Gebruik: Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoon,Laptop
  • Type: Vast
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw

100GB/S Qsfp28 Lr4 10km Optische Optische Module van de Vezel van de Zendontvanger 100gbase-Lr4

Referentie FOB Prijs: US $ 400,00-1.700,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton
  • Standaard: 100G BASE-LR4 QSFP28

10g SFP optische glasvezelzendontvanger SFP-10g-CWDM 1270-1330nm optische module van 10 km

Referentie FOB Prijs: US $ 24,00-48,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Optic Multiplexer
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Cartons
  • Standaard: 220*220*80mm
  • Handelsmerk: WSEE

10GBASE-ZRC XFP 1550nm 100km Dom LC SMF transceivermodule

Referentie FOB Prijs: US $ 310,00-360,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: PE Bag/Blister Box, Carton
  • Standaard: 20cm*15.5cm*4cm/4pcs

1000base-t SFP de Module GLC-T van de Zendontvanger voor de Module van het Netwerk

Referentie FOB Prijs: US $ 10,00-70,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Gebruik: Server
  • Type: Draadloze
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: ISO,GS
  • Conditie: Nieuw

NETGEAR-compatibele 10gbase-Bx Bidi XFP 1330nm-Tx/1270nm-Rx 80km Dom transceivermodule

Referentie FOB Prijs: US $ 3,00-150,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Blister Pack
  • Handelsmerk: Linksall

SFP module Prijs optische zendontvanger SFP 1.25g 1310nm DDM Dual Modus SFP Fibre Transceiver Modules

Referentie FOB Prijs: US $ 4,219-13,298 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Type: Fiber Transceiver
  • Certificaat: CE,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 10PCS/Box, 100PCS/CTN
  • Standaard: 36*27*19CM
  • Handelsmerk: LE/OEM

10,525 GHz radarmodules Microwave zendontvangermodule voor intelligente apparaten HW-N9

Referentie FOB Prijs: US $ 0,68-1,8 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Metal Coating: Tin
  • Wijze van productie: SMT
  • Lagen: Double-layer
  • Base Material: FR-4
  • Aangepaste: Op maat
  • Conditie: Nieuw
Tonen: 10 30 50
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Transceivermodule fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als sfp-transceiver, sfp -module and sfp connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.

Verwante Snel Categorieën