• Kale kleur enkele modus G652D G657 G654 voor Bend-Optimized Low Loss Optische vezel
  • Kale kleur enkele modus G652D G657 G654 voor Bend-Optimized Low Loss Optische vezel
  • Kale kleur enkele modus G652D G657 G654 voor Bend-Optimized Low Loss Optische vezel
  • Kale kleur enkele modus G652D G657 G654 voor Bend-Optimized Low Loss Optische vezel
  • Kale kleur enkele modus G652D G657 G654 voor Bend-Optimized Low Loss Optische vezel
  • Kale kleur enkele modus G652D G657 G654 voor Bend-Optimized Low Loss Optische vezel

Kale kleur enkele modus G652D G657 G654 voor Bend-Optimized Low Loss Optische vezel

Toepassing: Verbinding
Type: Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur: SC
Materiaal Vorm: Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk: test>9 n
Toegestaan ​​Treksterkte: <100N

Contacteer leverancier

Diamant Lid Sinds 2024

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

Shanghai, China
Importeurs en exporteurs
De leverancier beschikt over import- en exportrechten
Hoge keuze voor terugkerende kopers
Meer dan 50% van de kopers kiest herhaaldelijk voor de leverancier
Op voorraad Capaciteit
De leverancier beschikt over voorraadcapaciteit
R&D-mogelijkheden
De leverancier beschikt over 1 R&D-ingenieurs. U kunt de Audit Report raadplegen voor meer informatie
om alle geverifieerde sterktelabels te bekijken (12)
  • Overzicht
  • Productbeschrijving
  • Productparameters
  • Certificeringen
  • Verpakking en verzending
  • Bedrijfsprofiel
Overzicht

Basis Informatie.

Model NR.
G. 652. D
Kern
Single Core
Certificaat
RoHS, CE, ISO9001
Merk
OEM
Schede Materiaal
acryl
diameter van coating
235 μm
golflengte
1260 nm
niet-circulaariteit
<6%
bedrijfstemperatuur
-60ºc tot +85ºc
Transportpakket
Carton
Specificatie
300mm*300mm*600mm
Handelsmerk
fiber cloud
Oorsprong
China
Gs-Code
9001100009
Productiecapaciteit
5000000km

Beschrijving

Kale optische vezel met één modus G652D/G657/G654 voor Bend-Optimized Low Loss
Productbeschrijving
Bare Colored Single Mode G652D G657 G654 Bend-Optimized Low Loss Optical Fiber
Low Loss Single-mode glasvezel

• ontworpen voor gebruik over het fuerll optische spectrum van 1260-1625 nm, en dus is de transmissiecapaciteit verhoogd
• veel lagere demping over het volledige optische spectrum van 1260 nm tot 1625 nm, die voldoen aan de vraag naar uitgebreide langeafstandstransmissie
• uitstekende optische prestaties die high-speed transmissietechnologieën ondersteunen zoals DWDM en CWDM
• compatibel zijn met bestaande 1310 nm apparatuur
• goede bescherming en uitstekende stabiliteit van de bandkracht
• nauwkeurige geometrische parameters die een laag lasverlies en verzekeren hoge laefficiëntie
Bare Colored Single Mode G652D G657 G654 Bend-Optimized Low Loss Optical Fiber


Bare Colored Single Mode G652D G657 G654 Bend-Optimized Low Loss Optical Fiber

Dankzij het brede bruikbare optische spectrum en de uitstekende verzwakingsprestaties is FullBand® Plus Low Loss Single-mode Fibre de optimale keuze voor diverse toepassingen zoals Ethernet, Internet Protocol (IP), Asychronous Transfer Mode (ATM), Synchronous Distribution Network (SDH) en Wavelength Division Multiplexing (WDM). FullBand® Plus Low Loss Singlemode Fiber biedt een grotere bandbreedte en een veel lagere signaalverzwakking voor backbone-, metropolitaanse en toegangsnetwerken. Bare Colored Single Mode G652D G657 G654 Bend-Optimized Low Loss Optical Fiber 
Productparameters
 Bare Colored Single Mode G652D G657 G654 Bend-Optimized Low Loss Optical Fiber
Specificaties (G652D)
Kenmerken Voorwaarden Opgegeven waarden Eenheden
Optische kenmerken
Demping 1310 nm ≤0.32 [DB/km]
1383 nm (na H2-veroudering) ≤0.31 [DB/km]
1550 nm ≤0.18 [DB/km]
1625 nm ≤0.20 [DB/km]
Demping versus golflengte 1285 nm, in vergelijking met 1310 nm ≤0.03 [DB/km]
Max. het is een groot verschil 1525 nm, in vergelijking met 1550 nm ≤0.02 [DB/km]
Dispersiecoëfficiënt 1285 nm -3,5 tot 3.5 [ps/(nm·km)]
1550 nm ≤18 [ps/(nm·km)]
1625 nm ≤22 [ps/(nm·km)]
Golflengte nul dispersie (6.0) -- 1300-1324 [nm]
Helling zonder dispersie (S0) -- ≤0.092 [ps/(nm2·km)]
Typische waarde -- 0.086 [ps/(nm2·km)]
P M D Maximale individuele glasvezel -- ≤0.1 [ps/√km]
Waarde voor Link Design (M=20,Q=0.01%) -- ≤0.06 [ps/√km]
Typische waarde -- 0.04 [ps/√km]
Kabelafsluitgolflengte (0 CC) -- ≤1260 [nm]
Modus Velddiameter (MFD) 1310 nm 8.7-9.5 [μm]
1550 nm 9.8-10.8 [μm]
Effectieve groepsindex van refractie (Neff ) 1310 nm 1.466 --
1550 nm 1.467 --
Punten uit de discontinuïteiten 1310 nm ≤0.05 [DB]
1550 nm ≤0.05 [DB]
Geometrische kenmerken
Diameter van bekleding -- 125.0±0.7 [μm]
Niet-circulaire bekleding -- ≤1.0 [%]
Diameter van coating -- 235-245 [μm]
Fout concentriciteit coating-bekleding -- ≤12.0 [μm]
Coating niet-circulaariteit -- ≤6.0 [%]
Fout in concentriciteit van de kernbekleding -- ≤0.6 [μm]
Krul(radius) -- ≥4 [m]
Leverlengte -- Tot 50.4 [km/reel]
Omgevingskenmerken 1310 nm, 1550 nm en 1625 nm
Door temperatuurafhankelijkheid veroorzaakte verzwakking -60ºC tot +85ºC ≤0.05 [DB/km]
Door temperatuur-vochtigheid veroorzaakte demping -10°C TOT +85°C, 98% RV ≤0.05 [DB/km]
Door afhankelijkheid van Watersoak veroorzaakte verzwakking 23°C, gedurende 30 dagen ≤0.05 [DB/km]
Door vochtige warmte veroorzaakte verzwakking 85 °C en 85% RV, gedurende 30 dagen ≤0.05 [DB/km]
Droogwarmte-veroudering 85 ºC, gedurende 30 dagen ≤0.05 [DB/km]
Mechanische specificatie
Proeftest -- ≥9.0 [N]
-- ≥1.0 [%]
-- ≥100 [kpsi]
Door macro-bocht veroorzaakte verzwakking 100 omwentelingen rond een doorn van 30 mm radius 1625 nm ≤0.05 [DB]
100 omwentelingen rond een doorn van 25 mm radius 1310 nm en 1550 nm ≤0.05 [DB]
1 draai om een doorn van 16 mm radius 1550 nm ≤0.05 [DB]
Kracht van de coating gemiddelde kracht 1.5 [N]
piekkracht 1.3-8.9 [N]
Dynamische vermoeidheidsparameter(nd) -- ≥20 --
Bare Colored Single Mode G652D G657 G654 Bend-Optimized Low Loss Optical FiberBare Colored Single Mode G652D G657 G654 Bend-Optimized Low Loss Optical FiberBare Colored Single Mode G652D G657 G654 Bend-Optimized Low Loss Optical Fiber
Bare Colored Single Mode G652D G657 G654 Bend-Optimized Low Loss Optical Fiber
Certificeringen

Bare Colored Single Mode G652D G657 G654 Bend-Optimized Low Loss Optical Fiber
Bare Colored Single Mode G652D G657 G654 Bend-Optimized Low Loss Optical Fiber

Verpakking en verzending
Bare Colored Single Mode G652D G657 G654 Bend-Optimized Low Loss Optical Fiber
Bare Colored Single Mode G652D G657 G654 Bend-Optimized Low Loss Optical Fiber

 

Bedrijfsprofiel

Bare Colored Single Mode G652D G657 G654 Bend-Optimized Low Loss Optical FiberBare Colored Single Mode G652D G657 G654 Bend-Optimized Low Loss Optical Fiber

Onze service:
1.klanten oplossingen in dagen, niet in weken.
2.warm diensten met zorgvuldige aandacht.
3.kan uw specifieke vraag binnen 24 uur.
4.Bespaar veel kosten, breng meer voordeel voor de klant om de business uit te breiden.  
5.we hebben 10 jaar ervaring op dit gebied. Wij zijn de precessieleverancier waarop u kunt vertrouwen.
6.
we kennen de chinese markt heel goed, zodat we kunnen communiceren om u te helpen vinden de  producten die u nodig hebt!
7.we erkennen de strenge kwaliteitseisen van de klant voor optische vezelproducten en beloven producten te leveren die aan internationale normen voldoen.

VEELGESTELDE VRAGEN:
V1:Hoe kunt u de levertijd garanderen?   
 
A:1. Om deze vertraging te voorkomen hebben we een compleet en professioneel proceduresysteem gebouwd van productie tot levering en hebben we een rijke ervaring.
2. We kunnen de sanctieclausule in het contract voor de late vertraging reguleren.
 
V2:wat is uw beste prijs?
A:gebaseerd op de kwaliteit van onze producten en de hoeveelheid van uw geschatte. We zouden de beste prijs altijd citeren.
 
V3:wat is uw MERK?  
A:FIBERCLOUD,YOFC,CORNING,OFS...
 
V4:kan ik ons eigen logo op het product afdrukken?
A:Ja, stuur ons uw logo.
 
V5:kunt u OEM/ODM-service bieden?
A:Ja, dat kunnen we. Geef ons de details van uw wensen door

V6: Hoe moet ik omgaan met de storing?
A: In de eerste plaats worden onze producten geproduceerd onder een streng kwaliteitscontrolesysteem, en het percentage gebreken zal minder dan 0.2% bedragen.
Ten tweede zullen we strenge kwaliteitsinspecties uitvoeren en testverslagen uitgeven vóór verzending om de kwaliteit van de producten te garanderen.


V7:Waarom kiezen voor samenwerking?
  1. We hebben een eersteklas productielijn en een streng kwaliteitsmanagementsysteem.
  We hebben een professioneel proceduresysteem en grote productiecapaciteit om snelle levering en levering op tijd te garanderen.
  3. We kunnen de meest concurrerende prijs bieden om uw budget te halen.
  We ontwerpen en innoveren ook de nieuwe producten op basis van onze rijke ervaring .
   We hebben een professioneel team dat u een uitgebreide one-stop service biedt.

Ik hoop dat dit een goed begin zou zijn voor onze samenwerking!

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Dit is niet wat je zoekt? Plaats Nu het Verzoek tot Scourcing

Zoek vergelijkbare producten op categorie

Startpagina leverancier Producten Optische vezel enkele modus Kale kleur enkele modus G652D G657 G654 voor Bend-Optimized Low Loss Optische vezel