Guangdong, China
Soort Bedrijf:
Handelsbedrijf
Aantal Werknemers:
6
year of establishment:
2016-05-12

IP-camera, cCTV-camera, netwerk video recorder fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit IP van de Koepel van de Snelheid van kabeltelevisie PTZ van ..., IP van het Netwerk van het Veiligheidssysteem van de ..., Kabeltelevisie Slim 1u 8poe 4K H. 265 van Dahua 8/16channel ... en ga zo maar door.

Gold Member Sinds 2017
Audited Supplier
 De 16-haven van de Transmissie van Dahua de Toebehoren Beheerde Schakelaar van kabeltelevisie Ethernet van de Veiligheid (PFS4220-16T)

De 16-haven van de Transmissie van Dahua de Toebehoren Beheerde Schakelaar van kabeltelevisie Ethernet van de Veiligheid (PFS4220-16T)

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
1 Piece US $100.0 - 150.0  / Piece
Betalingscondities: T / T, Western Union, PayPal
Havenplaats: Shenzhen, China
Productiecapaciteit: 100000

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
PFS4220-16T

Extra Informatie.

Handelsmerk
dahua without logo
Verpakking
Box
Standaard
442mm*263mm*44.5mm
Oorsprong
Zhejiang, China
Gs-Code
85479010
Productiecapaciteit
100000

Beschrijving

Dahua Transmission Accessories Managed 16-Port Security CCTV Ethernet Switch (PFS4220-16T)
Dahua Transmission Accessories Managed 16-Port Security CCTV Ethernet Switch (PFS4220-16T)

Eigenschappen:

> 2 laag beheerde schakelaar
> Verstrek Web gebaseerde laag 2 netwerkbeheer door eenvoudige verrichting
> Steun hoge snelheidsgegevens het door:sturen, volkomen ontwerpend voor grote stroom van videogegevens door:sturen in veiligheidstoezicht
> Steun één-zeer belangrijke terugwinning van IP adres & gebruikerswachtwoord


Specificaties:
Het technische kation van Speci fi
ModelDh-pfs4220-16T
De Haven van Ethernet2*1000 basis-X (SFP)
2*10/100/1000 basis-T
16*10/100 basis-T
De Capaciteit van de schakelaar24.8G
Pakket die Tarief door:sturen8.33Gpps
Het Geheugen van de Buffer van het pakket8Mb
De Grootte van de MAC- Lijst16K
De Wijze van de uitwisselingOpslag & voorwaarts
De Vochtigheid van de toepassing0%-95%
MachtAC 100-240V
De Consumptie van de macht≤30W
De Bescherming van de bliksemGemeenschappelijke Wijze 2KV
Differentiële Wijze 1KV
Het werk Temperatuur- 10°C-55°C
Gewicht2.9kg
Afmeting (W×D×H)442mm×263mm×44.5mm
Toebehoren
Model 
PFT39501.25G 850nm, 500m, Multi-mode LC,
PFT39601.25G 1310/1550nm, 20km, Single-mode LC,
PFT39701.25G 1550/1310nm, 20km, Single-mode LC,
De Kenmerken van de dienst
SysteemGebruikersbenaming/wachtwoord: admin/admin
IP Adres: 192.168.1.200 /24
VLANOp haven-gebaseerde VLAN
802.1Q standaardVLAN
Het overspannen - boomSTP
RSTP
De Samenvoeging van de havenDe samenvoeging van de link
Het weerspiegelenSteun veel-aan-één haven het weerspiegelen
DebietcontroleHalf-duplex steun gebaseerd bij tegendruktype de controle
Het hoogtepunt van de steun - duplex op het frame dat van de PAUZE wordt gebaseerd
MulticastIGMP Snooping
De Eigenschappen van de veiligheidDe steunenIP+MAC band van de hardware op haven wordt gebaseerd die
De havenauthentificatie van de steun IEEE802.1x
Het Onderhoud van het systeemSteun het configuratiedossier uploaden/download
Steun het bijgewerkte pakket uploaden
Steun systeemlogboeken
NetwerkbeheerWEB (HTTP en https protocol)

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Ms. Anna Huang
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken