Guangdong, China
Soort bedrijf:
Fabrikant/fabriek, Handelsbedrijf
Jaar Exporteren:
2012-12-01
Belangrijkste Markten:
Noord Amerika, Sud America, Oost-Europa, Zuid-Oost Azië, Africa, Oceanië, Midden-Oosten, ...
Betalingsvoorwaarden:
LC, T/T, PayPal, Western Union, Money Gram
OEM/ODM-beschikbaarheid:
Yes
OEM/ODM-service:
Voorbeeld Beschikbaar

China Hearing Aid, Digital Hearing Aid, Invisible Hearing Aid fabrikant / leverancier, het bieden van kwaliteit Kleine oplaadbare AHO-hoortoestel voor ouderen en senioren Tegen een goedkope prijs met Quick Charge en Noise Reduction Digital Gehoorversterker Earsmate G27, Suncall Serie FC LC SC MPO glasvezeladapters Simplex/Duplex/Quad Singlemode/Multimode OM3/om4/APC Standard of Hybrid Plastic Fiber Optic adapter by Byvision, Beste Foetaal Ultrasound Monitor Doppler Baby Heart Rate Doppler-apparatuur Maternale Color Pocket draagbare foetale Doppler-monitor detector scanner CE FDA-ISO en ga zo maar door.

Diamant Lid Sinds 2020

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Gecontroleerde Leverancier

Hot Products

Video
FOB-prijs: US$28,8-34,00 / Oneven
Minimale Bestelling: 1 Oneven
Contact Opnemen

Homecare devices

Video
FOB-prijs: US$2,99-29,99 / Stuk
Minimale Bestelling: 1 Stuk
Contact Opnemen
FOB-prijs: US$6,998-9,996 / Stuk
Minimale Bestelling: 50 Stukken
Contact Opnemen
Video
FOB-prijs: US$330,00-350,00 / Stuk
Minimale Bestelling: 1 Stuk
Contact Opnemen
FOB-prijs: US$200,00-260,00 / Stuk
Minimale Bestelling: 2 Stukken
Contact Opnemen

Promotion

FOB-prijs: US$6,998-9,888 / Stuk
Minimale Bestelling: 50 Stukken
Contact Opnemen
Video
FOB-prijs: US$8,99-11,88 / Stuk
Minimale Bestelling: 100 Stukken
Contact Opnemen

New Arrival

Video
FOB-prijs: US$28,8-34,00 / Oneven
Minimale Bestelling: 1 Oneven
Contact Opnemen
FOB-prijs: US$6,998-9,888 / Stuk
Minimale Bestelling: 50 Stukken
Contact Opnemen
FOB-prijs: US$6,998-9,996 / Stuk
Minimale Bestelling: 50 Stukken
Contact Opnemen

Bedrijfsprofiel

Watch Video
Shenzhen Newmed Science Technology Ltd
Shenzhen Newmed Science Technology Ltd
Shenzhen Newmed Science Technology Ltd
Shenzhen Newmed Science Technology Ltd
Soort bedrijf: Fabrikant/fabriek, Handelsbedrijf
Hoofd Producten: Hearing Aid , Digital Hearing Aid , Invisible Hearing Aid , Hearing Amplifier , Rechargeable ...
Jaar Exporteren: 2012-12-01
Belangrijkste Markten: Noord Amerika, Sud America, Oost-Europa, Zuid-Oost Azië, Africa, Oceanië, Midden-Oosten, ...
Betalingsvoorwaarden: LC, T/T, PayPal, Western Union, Money Gram
OEM/ODM-beschikbaarheid: Ja

Earsmate Hearing Aid Amplifier Healthcare Devices for Nice Hearing & Nice life

het bedrijf heeft sinds 2016 gebouwd in de Chinese provincie Guangdong. Het is een snel groeiende nieuwe fabrikant van gehoorapparaten op het gebied van onderzoek en ontwikkeling, ontwerp en levering van geavanceerde Earsmate gehoorapparaten. Als professionele leverancier van hoortoestellen willen onze zeer geïntegreerde mogelijkheden onze klanten een snelle respons, grote volumes, hoge kwaliteit en OEM/ODM-service bieden, ...

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
avatar Mr. Roger
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.