• 400gbase-Lr4 qsfp-Dd PAM4 1310nm 10km Dom Module van de Zendontvanger
  • 400gbase-Lr4 qsfp-Dd PAM4 1310nm 10km Dom Module van de Zendontvanger
  • 400gbase-Lr4 qsfp-Dd PAM4 1310nm 10km Dom Module van de Zendontvanger

400gbase-Lr4 qsfp-Dd PAM4 1310nm 10km Dom Module van de Zendontvanger

Type: Fiber Transceiver
Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
Certificaat: CE, ISO, RoHS, GS
Conditie: Nieuw
Wavelength: 1310nm
Connector Type: Duplex LC

Neem contact op met de leverancier

Miss Mandy Guo
sales manager
Gouden Lid Sinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf

Basis Informatie.

Model NR.
LW-400GLR4
Output Power
-9~+3dBm
Application
(Data Center)
Compatible
Huawei, Cisco, HP etc.
No. of Fiber
1
Data Rate
400g
Distance
10km
Warranty
12 Months
Product Name
400gbase-Lr4 Qsfp-Dd PAM4 1310nm 10km
Transportpakket
Carton
Specificatie
400GBASE-LR4 QSFP-DD
Handelsmerk
LIGHTWIT
Oorsprong
China
Gs-Code
8543709990
Productiecapaciteit
1000PCS/Month

Beschrijving

400GBASE-LR4 qsfp-DD PAM4 1310nm 10km DOM Module van de Zendontvanger  Beschrijving De zendontvangers van qsfp56-DD van Lightwit 400G richten de technische uitdagingen van het bereiken van hoge snelheids400G interconnecties. De zendontvangers hebben vier optische stegen die bij PAM4 modulatie 100Gbps die werken, oplossingen tot 400 Gbps verstrekken. De zendontvangers hebben op de elektro zij 8 stegen van 53.125Gbps PAM4. Zij zijn volgzaam met qsfp-DD MSA (DD = Dubbele Dichtheid). De digitale diagnostiekfuncties zijn beschikbaar via de I2C interface, zoals die door CMIS worden gespecificeerd (de Gemeenschappelijke Specificatie van de Interface van het Beheer). Qsfp-DD kan gezamenlijke bandbreedte tot 14.4 Tbps in een 1U schakelaargroef toelaten Eigenschappen:   QSFP - Volgzame DD MSA Steunen 425 Gbps bps De enige 3.3V Levering van de Macht De volgzame dissipatie van de macht < 10WRoHS & BEREIK 8x53.125 Gbps (PAM4) elektrointerface Duplex schakelaar LC De commercië Le waaier van de gevaltemperatuur van 0° C aan 70° C I2C interface met geï Ntegreerde Digitale Kenmerkende Monitor De Certificatie van de veiligheid: TUV/UL/FDA Toepassingen: 400G Ethernet Het Centrum van gegevens De Netwerken van de wolk ompatible merklijst: De Jeneverbes Arista Huawei Avago Broadcom Finisar van Intel van het Brokaat van Cisco PK H3C 3COM  Voor ander meer merk, gelieve ons te contacteren Garantie: 3 jaar garantie De Specificatie van het product
Merk  Lightwit
Plaats van oorsprong China
Afmetingen 13.5 x 18.4 x 72.4 mm
Golflengte 1310nm
De Afstand van de kabel 10km
(Het maximum) Tarief van gegevens 400Gb
De lage Temperatuur van het Geval van het Eind (° C) 0º C
De hoge Temperatuur van het Geval van het Eind (° C) 70º C
De Levering van de macht 3.3v
Schakelaar LC duplex
Garantie van 3 jaar
Het Type van vezel SMF
Het Tarief van gegevens 4X100Gb/S
DDM Ja
Tijd van levering  binnen 24hours 
Pakket 10pcs/anti-statisch doos
  FAQ Q1. Zijn uw zendontvangermodules compatibel met Cisco?   A1: Ja, kunnen de zendontvangers Usource compatibel systeem met Cisco. Al compatibele systeem van Usource SFP als het volgende: Verenigd Cisco, Nortel, Jeneverbes, 3COM, HUAWEI, H3C, Alcatel-Lucent, GIETERIJ, D-Verbinding, UITERSTE, Ruijie, NETGEAR, ZTE, Enterasys, ZyXEL, Linksys, Ericsson, DCN, SMC, Brokaat, Force10, Hirschmann, Planeet, Adtran, ASNTE, Trendnet, BDCOM, BLAD, BITWAY, Telco, Feixun… enz. Q2. Hoe doet uw bedrijf betreffende kwaliteitsbeheersing? A2: Elke enige optisch individueel getest in ons testcentrum, en ook getest voor verenigbaarheid op een verscheidenheid van verschillende merken van netwerkapparatuur Q3. Wat zijn de handelstermijnen? A3: Productietijd: De populairste optica in voorraad, klaar aan ship. Some van hoog-waarde en specialiseert zich optica heeft een korte productietijd.   De termijn van de betaling: De Western Union, T/T, Paypal Garantie: 3 jaar  Q4. Wat in werking stelt temperatuurwaaier van optische modules? A4: Commercië Le temperatuurwaaier (Com): 0 aan 70° C (32 aan 158° F) Uitgebreide temperatuurwaaier (Ext. ): - 5 aan 85° C (23 aan 185° F) Industrië Le temperatuurwaaier (Ind. ): : - 40 aan 85° C (- 40 aan 185° F) De temperatuurwaaier van de opslag: - 40 aan +85° C (- 40 aan 185° F) Wij kunnen volgens uw verzoek leveren.   Ongeveer ons De nieuwe toepassingen zoals digitale werkelijkheid, kunstmatige intelligentie, machine het leren drijven het netwerkverkeer op een ongekend niveau. De exploitanten van de wolk hebben voortdurende innovatie in optische oplossingen nodig om de bandbreedtevraag te steunen. Zal de uitvoerige familie van Lightwit van optische zendontvangers, met inbegrip van 10G, 25G, 40G, 100G, 200G en 400G wolkenexploitanten toelaten om zijn netwerk snel te bevorderen.   Lightwit, met zijn geavanceerd vermogen van R& D, de sterke technologievennootschappen, staat-van de-kunst productievermogen zullen betere oplossingen voor de industrie blijven verstrekken  

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
avatar Miss Mandy Guo
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Misschien Vind Je Het Leuk

Bezig met laden...

Product Categorie

Neem contact op met de leverancier

Miss Mandy Guo
sales manager
Gouden Lid Sinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf
Aantal Werknemers
55
Jaar van Oprichting
2000-01-11