Home » Zoek product » Elektrotechniek & Elektronica's »

Communicatie & Zendapparatuur

( Over 123600 Producten gevonden )
Product Catalogus Lijst van de Leverancier
Pagina 1/4120  

FTTH 2 EindDoos van de Afzet van de Vezel van Havens de Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 0.65 / Piece
MOQ: 10 Pieces

FTTH 2 optische de afzet einddoos van de havensvezel Beschrijving: 1. Het wordt gebruikt voor verschillende soorten modules en toegepast op het werkplaatssubsysteem 2. Het gebruikt ingebed ...

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord van het Flard van de Vezel van de Kabel van de Vezel van de Assemblage van Cpri van Ftta het ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Het Openluchtkoord van het de vezelflard van de Kabel van de Vezel van de Assemblage FTTA CPRI Waterdichte Optische Voordelen van ODLC: 1. IP65 bescherming, zout-mistbewijs 2. Gemakkelijke, ...

Shenzhen DYS Fiber Optic Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Bijlage van het aluminium voor de elektronische Bijlage Heatsink 95*55*L van het Aluminium

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 3.0-6.0 / Set
MOQ: 100 Sets

1.About ons Co. van het Product van de Hardware van Nanhai Yonggu van Foshan, Ltd,binnen gevestigd 2004,bepaalt de plaats in Aluminium van Foshan het „China van Industriële Stad“. over verleden 14 ...

Convertor 20km van de Media van de Vezel van Sc Simplex Singlemode Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 13.88 / Oneven
MOQ: 10 Even

Sc simplex singlemode vezel optische media convertor 20km Overzicht Df-MC12 de periodieke Convertor van de Media van de Vezel 10/100M vertaalt het signaal uit draai-paar 10/100Base-TX een kabel ...

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

PLC van de Telecommunicatie van Gpon 1X32 het Rek van de Splitser zet op

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 3.6-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

PLC van de Telecommunicatie van Gpon 1X32 Splitser PLC de Splitser is Gebaseerd op de VlakTechnologie van de Golfgeleider. Het voorziet een Oplossing van de Distributie van de Macht van Lage Kosten ...

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Bijlage 104*47*L van het Instrument van het Aluminium van de Doos van Juntion van de Elektronika ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 3.0-8.0 / Set
MOQ: 100 Sets

1.About ons Co. van het Product van de Hardware van Nanhai Yonggu van Foshan, Ltd,binnen gevestigd 2004,bepaalt de plaats in Aluminium van Foshan het „China van Industriële Stad“. over verleden 14 ...

beschermer van de Bliksem van 1000Mbps RJ45 Gigabit Poe de Openlucht

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 20.0-35.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FCA

RJ45 de OpenluchtMacht Gigabit van het 1000Mbps enige kanaal over de beschermer van de Schommeling Ethernet Model: Snh-rj45/poe-OD INSTALLATIE EN ...

Shenzhen Opplei Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Snelste Androïde van TV van het Vakje van Zoomtak Upro 3GB Ram+32gb- ROM

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 79.0-82.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Snelste Androïde van TV van het Vakje van Zoomtak Upro 3GB Ram+32gb- ROM 3GB DDR4 de RAM maakt grotere spelen regelmatig lopen en het gebruik van 32GB eMMC geheugen biedt een serie van voordelen in ...

ShenZhen Zoomtak Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

FTTH/Network 24 PLC van de Vezel van Kernen de Binnen/Openlucht Optische Doos van de Distributie ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 9.9-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

De steun/Pool die van de muur PLC van de Vezel van de Doos van de 24 kernenVezel de Optische Eind openluchtDoos van de Distributie van de Doos FTTH van de splitsersDistributie opzetten ...

SHENZHEN FIBERLINK COMMUNICATION LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Bijlage van de Uitdrijving van het aluminium met het Opzetten - steun die in China 104*47*L ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 3.0-8.0 / Set
MOQ: 100 Sets

1.About ons Co. van het Product van de Hardware van Nanhai Yonggu van Foshan, Ltd,binnen gevestigd 2004,bepaalt de plaats in Aluminium van Foshan het „China van Industriële Stad“. over verleden 14 ...

10gbps 1470~1610nm SFP+ de Optische Zendontvanger SFP van de Vezel van CWDM

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 11.5-250.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

10Gbps 1470~1610nm SFP+ de Optische Zendontvanger SFP van de Vezel van CWDM Het Tarief van de snelheid: 10Gbps CWDM Eigenschappen: 1470nm tot 1610nm Laser CWDM. Volgzaam met SFP+ MSA ...

Shenzhen Link-all Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Shinho x-600 het Handbediende Aanleidinggevende Automatische Lasapparaat van de Fusie van de Vezel ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 1000.0-2400.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

De Beschrijvingen van het product Wij zijn een professionele fabrikant van fusielasapparaten, is OEM beschikbaar. Wij bieden ook verwante producten, zoals OTDR, machtsmeter, lichtbron, VFL, toolkit enz. ...

Shinho Fiber Communication Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De tetra Macht van de Repeater/van de Versterker Iden/Gota/P25/PDT/Bda/Signal van de Vezel van ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 999 / Piece
MOQ: 1 Piece

Product Freatures: Geschikte enige vezeltransmissie door Samengestelde de Afdeling van de Golflengte (WDM) Het punt van de steun aan lokale/verre controle met meerdere balies om betrouwbare prestaties ...

HK ZST TELECOM LIMITED

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

1X8 Optische PLC van de vezel Splitser met het MiniPakket van de Buis van het Staal

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 9.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

FA-PLCM1×8SA, Optische PLC van de Vezel Splitser, het Minipakket van de staalbuis, 1×8, met Schakelaar SC/APC De Instructie van het product: Is de Optische PLC van de Vezel van Fiberall (VlakKring ...

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Module van de Zendontvanger van Cisco de Nieuwe sFP-10g-Lr Cisco Compatibele 10km

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 19.9-35.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF

Module van de Zendontvanger van Cisco de Nieuwe sfp-10g-LR Cisco Compatibele SFP 10G LR 10KM Specificaties: SFP+ 10GB/s, 10GBase-LR, SMF, 1310nm 10KM Cisco Compatibele sfp-10g-LR ...

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Firstmile Gigabit beheerde Industriële Ethernet Schakelaar Delen 740/746

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 448.0-518.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Gigabit beheerde Industriële Schakelaar Ethernet 1. 4 havens van Gigabit Ethernet zijn ideaal voor de bouw van dubbele overtollige ring Gigabit 2. De tijd van de terugwinning < 20ms. 3. MSTP, ...

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

1u het Rek van 19 Duim zet Type Mux Demux 18CH CWDM op

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 165.50 / Piece
MOQ: 1 Piece

1U het 19 duimrek zet type Mux Demux 18CH CWDM op Eigenschappen: Het lage Verlies van de Toevoeging Brede pasband De hoge Isolatie van het Kanaal Hoge Stabiliteit en betrouwbaarheid ...

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De verlichte Telefoon van de Deur van het Toegangsbeheer van de Drukknop Video

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 168.0-188.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

De verlichte Telefoon van de Deur van het Toegangsbeheer van de Drukknop Video Mej. Miki Mo M: +86 135 3042 8923 Gemaakt van industriële milieu's die een intercomtelefoon vergen die met ...

Hongkong Koon Technology Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Doos van de Beëindiging van de Optische Vezel FTTH

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 5.0-8.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

De Naam van het product: 12 de Beëindiging Box/OTB van de Optische Vezel van de kern FTTH HTB8002 - Doos van de Beëindiging van de Vezel is de Optische 12C een nieuw generatieproduct voor vezel aan het ...

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

J&R de zonne Aangedreven Telefoon Handfree van de Telefoon van de Noodsituatie Industriële

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 1400.0-3000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: CIF, DDP, FCA, EXW

J&R de zonne Aangedreven Telefoon Handfree van de Telefoon van de Noodsituatie Industri&euml;le De Beschrijving van het product: 1.There zijn 3 opties voor het verbinden (analogon, VoIP, ...

J&R Technology Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Kabels van uitstekende kwaliteit van het Flard van de Vezel de Optische 10g 50/125 Om3 Multimode ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 0.68-1.25 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Kabels van uitstekende kwaliteit van het Flard van de Vezel de Optische 10G 50/125 OM3 Multimode met diverse Types van Schakelaars Toepassing: * Lokaal gebiedsnetwerk, met inbegrip van FTTH, FTTX en ...

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het hoogtepunt laadde Slimme Androïde Doos 7.1 van de Doos van TV S905W van Pendoo van de Doos van ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 19.1-21.1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Het hoogtepunt laadde slimme androïde van de TVdoos van Pendoo van de TVdoos X8 MiniS905W androïde vastgestelde hoogste doos 7.1 met kodi 17.4 De steun OEM/OEM, met de Kabel van IRL & zet op ...

Shenzhen P & Y Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Gpon, PLC 1X2/4/8 van de Vezel van de Telecommunicatie Epon Optische Splitser

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 2.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

1×N & 2&times;N PLC Splitser PLC de Splitser is Gebaseerd op de VlakTechnologie van de Golfgeleider. Het verstrekt een Oplossing van de Distributie van de Macht van Lage Kosten met de ...

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Vakje 7.0 Vastgesteld Hoogste Kodi 17.4 van het Vakje van ROM Pendoo X8 MiniS905W 1GB DDR3 8GB TV ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 19.1-21.1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Vakje 7.0 Vastgesteld Hoogste Kodi 17.4 van het Vakje van ROM Pendoo X8 MiniS905W 1GB DDR3 8GB TV van Amlogic S905W Androïde 4K het Androïde Vakje van TV De steun OEM/OEM, met de Kabel van IRL & ...

Shenzhen Dragonworth Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

de 60cm Gecompenseerde Antenne van de Schotel van TV Satelliet voor Openlucht

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 4.0-5.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

de 60cm Gecompenseerde Antenne van de Schotel van TV Satelliet voor openlucht 1. Geschikt voor globale markt DTH 2.500 uren zouten Nevel, 200 uren UVtest, Windtunnel 3. Het staal van Glavanized of ...

Qingtian Yoohon Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

20W 95dB de OpenluchtGSM Repeater Bda van de Band van DCS Dubbele

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DAP, CIP, EXW

20W 95db de OpenluchtGSM Repeater BDA van de Band van DCS Dubbele Wij kunnen andere dubbele bandrepeater als klant ook maken, vrij voelen om ons voor uw vereiste te contacteren! Inleiding De ...

Shenzhen Etenda Technology Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

X96 het Mini Androïde Vakje IPTV van TV 7.1.2 met van Amlogic Van s905w- Spaanders 1GB Ram+8gb- ROM ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 17.55-19.99 / Piece
MOQ: 10 Pieces

VAKJE van TV 7.1.2 van Mxq het PRO Androïde met spaanders AmlogicS905W, 1gb ram+8gb- ROM Slim Media Player Vrij leven, één keer betalingVrij Verschepend GEEN Maandelijkse Prijs De producten tonen ...

Shenzhen Xin Changtu Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

antenne van de Schotel Ku van 90cm de Band Gegalvaniseerde Satelliet

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 11.98-12.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

antenne van de Schotel Ku van 90cm de Band Gegalvaniseerde Satelliet 1.Suitable voor globale markt DTH 2.500 uren zouten Nevel, 200 uren UVtest, Windtunnel, RMS fout en de certificatie van Ce ...

Qingtian Yoohon Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De gecamoufleerde GSM Toren van de Communicatie die Boom van de Pijnboom in China wordt gemaakt

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 1000.0-1350.0 / Ton
MOQ: 1 Ton

De gecamoufleerde GSM Toren van de Communicatie die Boom van de Pijnboom in China wordt gemaakt Specificatie 1. Uitstekende structuur en schitterende verschijning. Op basis van daadwerkelijke ...

CATV 1550nm External Modulation Optical Transmitter (EM10/EM30)

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

De Beschrijving van het product Gewicht-1550-EM30 is de reeks optische zender een 1550nm externe laser DFB moduleerde zender. Het wordt speciaal ontwikkeld voor de CATV signaaltransmissie over lange ...

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.