• Professionele Wdm DWDM Fwdm van het Apparaat CWDM van de Fabrikant Enige
  • Professionele Wdm DWDM Fwdm van het Apparaat CWDM van de Fabrikant Enige
  • Professionele Wdm DWDM Fwdm van het Apparaat CWDM van de Fabrikant Enige

Professionele Wdm DWDM Fwdm van het Apparaat CWDM van de Fabrikant Enige

Type: CATV Equipment
Functie: Signaal Zenden Device
Certificaat: CE, ISO, RoHS
Conditie: Nieuw
Fiber Diameter: 0.9mm
Connector: 1310nm 1490nm 1550nm

Neem contact op met de leverancier

Miss Mandy Guo
sales manager
Gouden Lid Sinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf

Basis Informatie.

Model NR.
LW-WDM
Package
Steel Tube
Keyword
Filter Wdm
Product Name
Professional Manufacturer Single Device CWDM DWDM
Transportpakket
Air and Sea Transport
Specificatie
5.5x34mm
Handelsmerk
LIGHTWIT
Oorsprong
Shenzhen
Gs-Code
8517622200
Productiecapaciteit
10000

Beschrijving

Professionele WDM DWDM FWDM van het Apparaat CWDM van de Fabrikant Enige De reeksen van de de afdelingsmultiplextelegraaf van de filtergolflengte zijn gebaseerd op de ecologisch stabiele technologie van dunne filmfilters. De apparaten combineren of scheiden licht bij verschillende golflengte in een brede golflengtewaaier. Zij bieden zeer laag toevoegingsverlies, lage polarisatieafhankelijkheid, hoge isolatie en uitstekende milieustabiliteit aan. Deze componenten hebben uitgebreid in EDFAs, raman versterker, het systeem van de vezelsensor, WDM netwerken en de instrumentatie van de vezeloptica gebruikt Eigenschappen   Op dunne hoge de golflengtestabiliteit van de filmfilter technologyand polarisatie afhankelijk verlies en hoge kanaalisolatie Vlakke en brede passband Epoxy vrije optische weg en uitstekende betrouwbaarheid Gekwalificeerde de gr. -1221-KERN van Telcordia en volgzame RoHS Toepassingen WDM systemCATV van het systemTelecommunicationnetwerk systemMetro/van de Toegang networksEDFAFiber optische instrumentsTransmitters en vezel lasersSingle direction/Bi-richting transmissionLine monitoringFTTX Specificatie
Parameter Eenheid Waarde
Centrale Golflengte NM 850/1310 980/1550 1310/1550 1480/1550 1310/1490/1550 C/L band 1310/1625 1550/1625
Golflengte Type 1 Passband NM 850± 50 980± 40 1310± 40 1450~1490 1310± 40 1490± 10 1528~1563 1310± 40 1550± 40
Weerspiegelende Band 1310± 50 1550± 40 1550± 40 1530~1580 1530~1580 1570~1610 1625± 10 1625± 10
Type 2 Passband 1310± 50 1550± 40 1550± 40 1530~1580 1530~1580 1570~1610 1625± 10 1625± 10
Weerspiegelende Band 850± 50 980± 40 1310± 40 1450~1490 1310± 40 1490± 10 1528~1563 1310± 40 1550± 40
Het Verlies van de toevoeging Het Kanaal van de pas dB ≤ 0.6
Weerspiegelend Kanaal ≤ 0.4
Isolatie Het Kanaal van de pas NM Standaard ISO≥ 30, Hoge ISO≥ 40
Weerspiegelend Kanaal Standaard ISO≥ 15, Hoge ISO≥ 20
Vlakheid dB ≤ 0.3
Gerichtheid dB ≥ 50
Het Verlies van de terugkeer dB ≥ 45
PMD ps ≤ 0.10
PDL dB ≤ 0.10
De Gevoeligheid van de Temperatuur van het Verlies van de toevoeging dB/° C ≤ 0.005
Het Verschuiven van de Temperatuur van de golflengte nm/° C ≤ 0.002
Het Type van vezel - Multimode vezel 50/125 of 62.5/125, sMF-28e Enige wijzevezel, Vezel HI1060
Max. Behandeling van de Macht mw ≤ 500
De Temperatuur van de verrichting ° C - 10~+70
De Temperatuur van de opslag ° C - 40~+85
De Dimensie van het pakket mm Φ 5.5× 34 (vezel Φ 0.25), Φ 5.5× 38 (vezel Φ 0.9)
Nota: 1. Alle parameters zijn voor apparaat zonder schakelaars           2. De speciale specificaties kunnen volgens klantenvereisten worden aangepast Ons Bedrijf Als fabrikant aangezien van 2005 en overgegaane ISO9001& 14001, wij in de optische componenten van de opbrengsvezel gespecialiseerd zijn Zoals: 1. WDM: AWG, CWDM, DWDM, FWDM, OADM, LAN-WDM. 2. PLC splitser: 1x4, 1X8, 1X16, 1X32, 1X64, 1x128. 3. Optische schakelaar: 1X1, 1X2, 2x2, 2X2B. 4. Het koord van het flard: G652D/G657A, OM1/OM2/OM3/OM4, SC, LC, MPO, FC, ST, MU, SCHAKELAARS MTRJ 5. Optische verspreider: 3 haven, 4 haven, de polarisatie van de Band 3port C& L 6. SFP, SFP+, QSFP, XFP, XENPAK  

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
avatar Miss Mandy Guo
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Zoek vergelijkbare producten op categorie

Startpagina leverancier Producten Glasvezel-WDM FWDM Professionele Wdm DWDM Fwdm van het Apparaat CWDM van de Fabrikant Enige

Misschien Vind Je Het Leuk

Bezig met laden...

Product Categorie

Neem contact op met de leverancier

Miss Mandy Guo
sales manager
Gouden Lid Sinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf
Aantal Werknemers
55
Jaar van Oprichting
2000-01-11