• 12/24 kernen MPO MTP SM OM3 om4 Om5 glasvezelkabel MPO-glasvezelkabel
  • 12/24 kernen MPO MTP SM OM3 om4 Om5 glasvezelkabel MPO-glasvezelkabel
  • 12/24 kernen MPO MTP SM OM3 om4 Om5 glasvezelkabel MPO-glasvezelkabel
  • 12/24 kernen MPO MTP SM OM3 om4 Om5 glasvezelkabel MPO-glasvezelkabel
  • 12/24 kernen MPO MTP SM OM3 om4 Om5 glasvezelkabel MPO-glasvezelkabel
  • 12/24 kernen MPO MTP SM OM3 om4 Om5 glasvezelkabel MPO-glasvezelkabel

12/24 kernen MPO MTP SM OM3 om4 Om5 glasvezelkabel MPO-glasvezelkabel

Toepassing: Verbinding
Type: Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur: MPO-LC
Materiaal Vorm: Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100(N/100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte: <100N

Neem contact op met de leverancier

Ms. Cathy Wang
Marketing Director

360° Virtuele Rondleiding

Diamant Lid Sinds 2013

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek, Handelsbedrijf

Basis Informatie.

Model NR.
TK-MPO/MTP-12/24F-XM
Kern
Multicore
Certificaat
RoHS, CE, ISO9001, VDE, CCC
Merk
OEM
Schede Materiaal
LSZH
Fiber Length
1m, 2m, 3m, 5m or Customized
Fiber Type
Sm Om3 Om4
Business Type
Manufacturer
Cable Diameter
3.0mm
Customized
Available
Connector Type
MPO/MTP-LC
Cores
12/24/48 Cores
Head Face
Upc/APC
Jacket Material
LSZH
Insertion Loss
Less 0.75dB(Standard Loss); Low Loss Less 0.35dB
Transportpakket
Plastic Bag and Carton
Specificatie
MPO-LC 12 Cores Fiber Optic Patchcord
Handelsmerk
TAKFLY/OEM/DF
Oorsprong
China
Gs-Code
8544700000
Productiecapaciteit
50, 0000/Week

Beschrijving

 12/24 kernen MPO MTP SM OM3 OM4 OM5 glasvezelkabel MPO-glasvezelkabel

MTP/MPO-LC patchkabels worden gebruikt om de verbindingen tussen de MTP/MPO-cassettes of verbindingen met actieve apparatuur met een MPO/MTP-interface te maken. In gevallen waarin een MTP/MPO-LC patchkabel (via een MTP-koppeling) is aangesloten op een ander MTP-patchkabel, moet een van de twee MTP/MPO-connectoren mannelijk zijn (voorzien van pinnen).  

SPECIFICATIES
 
Item LC,SC,ST,FC....... MPO
Type eindvlak PC, UPC EN APC Pc en APC
Vezeltype SM (G652,G655,G657);MM (OM1-OM5)
 Kernnummer 12,24
Kabeldiameter 0.9,2.0,3.0 Ronde minikabel: Max. 4,5 mm;
Lintkabel: Max. 3,0*5,0 mm
Insertion loss (dB) ≤ 0.3 Standaard:0.35/0.75(standaard/max.)
Laag verlies:0.2/0.35(standaard/max.)
Retourverlies (min.) UPC SM: 50 dB
APC SM: 60 dB
Pc MM: 35 dB
SM:
APC:60
PC:50
MM:
APC:30
PC:25
Golflengte testen  (nm)   SM:1310/1550
MM:850/1300
Herhaalbaarheid ≤ 0,1 dB
Duurzaamheid ≤ 0,2 dB
Uitwisselbaarheid ≤ 0,2 dB
Bedrijfstemperatuur -20ºC~70ºC
Opslagtemperatuur -40ºC~80ºC
Materiaal buitenmantel PVC,LSZH,PU
Buigradius (statisch/dynamisch) 10D/20D
Lengte Aangepast
BESTELOPTIES
Type vezel Kabeltype Connector Grootte van de kofferruimte Kleur van de kofferruimte Type polijsten Lengte
SM: 9 μm Simplex (2-vezel) Man 2,0 mm Zwart PC Aangepast
MM: 50 μm Dubbelzijdig Vrouw 3,0 mm
 
APC
 
MM: 62.5 μm Lint
 
Lint
 

 

 
MM: OM3 Breakout
 

 

 

 
 

Functie:
  1. MTP/MPO-connectortype beschikbaar in mannelijk en vrouwelijk.
  2. MPO-female connector is zonder PIN, MPO male connector met PIN.
  3. Vezeltype beschikbaar in enkele modus (G652D, G657A1, G657A2), multimodus (OM3, OM4, OM5).
  4. MPO MTP-connectors Type insertion loss: Verkrijgbaar in Standard, Elite / Low Loss.
  5. MPO/MTP-connectortypen hebben 4/8/12/16/24/32/48 -glasvezel.
  6. De diameter van de kabel is normaal, de ronde kabel is 3,0 mm, we hebben ook platte kabel, dubbele heimelijkheidskabel van 4,5 mm, gepantserde kabel, enz.
  7. MPO/MTP-patchkabel heeft EEN type, type B en type C (vezelopstelling).
  8. Lengte kan worden aangepast aan uw wensen.
  9. MPO-PATCHCORD KAN MPO-MPO, MPO-LC, MPO-FC, MPO-SC, MPO-E2000 ZIJN, MPO-ST, MPO-kabel voor ventilatoruitgang, MPO-patchkabel voor losbreekkabel, enz.
  10. Af fabriek afgesloten en getest met gegarandeerde kwaliteit: Test van het eindvlak, polariteitstest, test van insertion loss en retourverlies, 3D-test, enz.
  11. Hoge dichtheid om ruimte drastisch te besparen

MPO/MTP seriële producten die we produceren:
  1. MPO/MTP-trunkkabel
    2. MPO/MTP-kabelbomen kabels
    3. MPO/MTP-ventilator uit 0,9 mm patchkabels
    4. MPO/MTP-montage uit de IP-serie
    5. Patchkabels met hoge dichtheid: MPO/MTP-LC/SC/FC/ CS, enz.
  2. 6. MPO/MTP-loopback
    7. MT-patchkabels
    8. MPO/MTP-cassettes
    9. MPO/MTP Fiber Optic Patch Panel
Toepassingen

Telecommunicatienetwerken  
Computernetwerken
CATV-netwerken
FTTx-beëindiging
Gigabit Ethernet  
12/24 Cores MPO MTP Sm Om3 Om4 Om5 Fiber Optic MPO Fiber Cable12/24 Cores MPO MTP Sm Om3 Om4 Om5 Fiber Optic MPO Fiber Cable

12/24 Cores MPO MTP Sm Om3 Om4 Om5 Fiber Optic MPO Fiber Cable



12/24 Cores MPO MTP Sm Om3 Om4 Om5 Fiber Optic MPO Fiber Cable
12/24 Cores MPO MTP Sm Om3 Om4 Om5 Fiber Optic MPO Fiber Cable
12/24 Cores MPO MTP Sm Om3 Om4 Om5 Fiber Optic MPO Fiber Cable

Met 21 jaar ervaring in de productie van glasvezelproducten besteedt Takfly veel aandacht aan de productie van hoogwaardige standaard voor MPO/MTP-producten, waaronder MPO-MPO en MTP-MTP-trunk-kabel, MPO/MTP-LC, MPO/MTP-SC, MPO/MTP-FC, MPO/MTP-ST en MPO/MTP-CS breakout-kabel, MPO/Cassette-paneel, MPO/MTP-patchpaneel.
De voordelen van de MPO-producten van Takfly zijn als volgt:
  1. CE-, ROHS-, CPR-, ISO9001- en ISO14001-gecertificeerd.
  2. Hoge prestaties bij insertion loss en retourverlies.
  3. Connectorvezels van 2 vezels tot 72 vezels.
  4. OEM-merk is beschikbaar.
  5. Concurrerende prijs en snelle levering.
Als je te maken hebt met datacenter- en 5G-projecten, zou Takfly je goede keuze zijn.

 

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
avatar Ms. Cathy Wang
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Dit is niet wat je zoekt? Plaats Nu het Verzoek tot Scourcing

Misschien Vind Je Het Leuk

Bezig met laden...

Neem contact op met de leverancier

Ms. Cathy Wang
Marketing Director

360° Virtuele Rondleiding

Diamant Lid Sinds 2013

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek, Handelsbedrijf
Type Eigendom
Naamloze Vennootschap
OEM/ODM-beschikbaarheid
Yes