Jiangsu, China
Zakelijk Range:
Industriële Apparaturen & Onderdelen, Instrumenten & Meters, Produceren & Verwerken ...
Soort Bedrijf:
Fabrikant/fabriek
Management System Certification:
ISO 9001, ISO 14000
OEM / ODM Beschikbaarheid /:
Yes

vermogen pers, Waterpers, mechanische pers fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit Y27K de Hydraulische Pers van het Kader van H ..., Y28f de Hydraulische Pers van de dubbel-Actie van het Kader ..., Y32 Vier de Hydraulische Pers van de Kolom (63ton-2000ton) en ga zo maar door.

Gold Member Sinds 2016
Audited Supplier
 Yd16-F de Hete Hydraulische Pers van het Smeedstuk (63ton~1200ton)
 Yd16-F de Hete Hydraulische Pers van het Smeedstuk (63ton~1200ton)
 Yd16-F de Hete Hydraulische Pers van het Smeedstuk (63ton~1200ton)
 Yd16-F de Hete Hydraulische Pers van het Smeedstuk (63ton~1200ton)
 Yd16-F de Hete Hydraulische Pers van het Smeedstuk (63ton~1200ton)
 Yd16-F de Hete Hydraulische Pers van het Smeedstuk (63ton~1200ton)
  •  Yd16-F de Hete Hydraulische Pers van het Smeedstuk (63ton~1200ton)
  •  Yd16-F de Hete Hydraulische Pers van het Smeedstuk (63ton~1200ton)
  •  Yd16-F de Hete Hydraulische Pers van het Smeedstuk (63ton~1200ton)
  •  Yd16-F de Hete Hydraulische Pers van het Smeedstuk (63ton~1200ton)
  •  Yd16-F de Hete Hydraulische Pers van het Smeedstuk (63ton~1200ton)
  •  Yd16-F de Hete Hydraulische Pers van het Smeedstuk (63ton~1200ton)

Yd16-F de Hete Hydraulische Pers van het Smeedstuk (63ton~1200ton)

Krijg Recentste Prijs
MOQ: 1 set
Betalingscondities: LC, T / T
Havenplaats: Shanghai, China
Productiecapaciteit: 300 Sets /Year

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
YD16
Processing Object
Metalen
Molding Style
Smeden
Materiaal
Staal
Hittebehandeling
Tempering
Oppervlakte Behandeling
Zandstralen
Smeden Tolerantie
+/- 0.5mm
Standaard
GB
Certificaat
CE , ISO 9001: 2000

Extra Informatie.

Handelsmerk
XUZHOUPRESS
Verpakking
Iron Steel Pallete/Wooden Case
Standaard
800ton -12000ton
Oorsprong
Xuzhou
Gs-Code
8462919000
Productiecapaciteit
300 Sets /Year

Beschrijving


YD13 vrije Matrijs die Hydraulische Pers (80ton~1200ton) smeden

Productie StandaardPrecsion:  ISO /Ce

1. Technische Parameters: 
* Verleen de Aangepaste Gepersonaliseerde Dienst

Punt EenheidYD16F-630YD16F-1600YD16F-3150YD16F-500YD16F-12000
Geschatte KrachtKN 6300160003150050000120000
De Kracht van de terugkeerKN 63001200150030002000
De Kracht van de uitwerpingKN 630160020001200--
De Slag van de diamm9006008001300800
De Slag van de uitwerpingmm350350350350--
Open Hoogtemm14001400150023001500
De Snelheid van de diaVoer niets uitmm/s200250250200100
Het werkenmm/s25-5520-4020-40126-12
Terugkeermm/s250250250150100
De Snelheid van de uitwerpingHet uitwerpen van Snelheidmm/s100100100100--
Terugkeermm/s200180200200--
Het Gebied van de steunL-Rmm14001500200025002500
F-Bmm14001100150020002000
De Macht van de motor KW165340610980720
Het Type van structuurH de Structuur van het Frame

 

Punt EenheidYD16-630YD16-800YD16-1000YD16-1600Yd16-2000
Geschatte Kracht KN 63008000100001600020000
De Kracht van de terugkeerKN 80001000130012001250
De Kracht van de uitwerping KN 1000100016001600--
De Slag van de diamm10009009001200900
De Slag van de uitwerpingmm350350350350--
Open Hoogtemm15001600150020001800
De Snelheid van de diaVoer niets uitmm/s250250200200200
Het werkenmm/s20-5020-4515-3520-4020-40
Terugkeermm/s200250200200200
De Snelheid van de uitwerpingHet uitwerpen van Snelheidmm/s100100110110100
Terugkeermm/s200200200200200
Het Gebied van de steunL-Rmm10001000120013001600
F-Bmm10001000120013001400
De Macht van de motorKW142195195298390
Het Type van structuurStructuur vier Cloumn-

2. Technische Beschrijving: 

Video Link:

https://www.youtube.com/watch?v=nD7gQ9Fw7D4
https://www.youtube.com/watch?v=fgtNFan-00I
https://www.youtube.com/watch?v=mRfkkLGb4nY
https://www.youtube.com/watch?v=JDgR7-KZ_2o
https://www.youtube.com/watch?v=5qBpOTpDj6I

 
De Eigenschappen van het product:
  * De hydraulische pers met multi - post, één-brand die smeedstuk de vormen, verzekert hoge productieefficiency en rendabel.
  * Drie posten: Het verstoren, het vormen, ponsen, de uitwerping van het werkstukken
  * Zich vormt hebben de technologieën twee soorten vaste grootte die vormen zich en de vaste druk, kan facultatief zijn. 
 

3. De Productie van het bedrijf: 
Yd16-F Hot Forging Hydraulic Press (63ton~1200ton)
Yd16-F Hot Forging Hydraulic Press (63ton~1200ton)
Yd16-F Hot Forging Hydraulic Press (63ton~1200ton)

Yd16-F Hot Forging Hydraulic Press (63ton~1200ton)
Yd16-F Hot Forging Hydraulic Press (63ton~1200ton)









 

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar mevrouw. Melly Qi
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken