Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 84/307  
Totaal 9194 producten van ongeveer 255

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

LC/Male-DIN/Female Adapter met Goede Herhaalbaarheid

Prijs Unit: US $ 6.0-7.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:HZ-0204F105-BB
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Toepassing:Fiber Distribution FrameNetwerk Apparatuur

voor de Optische Adapter van de Vezel van de Apparatuur DIN van de Instrumentatie

Prijs Unit: US $ 3.0-3.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:HK-08001-B
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:DIN
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

D4/APC de Optische Adapter van de vezel voor Telecommunicaties Networks 

Prijs Unit: US $ 1.2-1.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-10001-A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:D4
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

De Simplex Optische Adapter Fbier van het Metaal fC-Sc

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-AFCSCM
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Het promotie Rek van Prijzen zet het Glijden van 24 72 Voorpaneel van het Comité van het Flard van ...

Prijs Unit: US $ 18.0-20.0 / Piece
MOQ: 20 Pieces

Model No:24 Port Fiber Optic Patch Panel
Poortnummer:48 ~ 128
Gebruik:Vezel
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:in Carton
Standaard:RoHS, REACH

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel-Opticalal de Communicatie D4/PC Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.2-1.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-10001-B
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:D4
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

SFP+ de Module van de zendontvanger

Prijs Unit: US $ 8.5-15.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSB3412L-CD20
Certificaat:CE,ISORoHS
Gebruik:Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoonLaptop
Type:Vast
Informatie inhoud:Gegevens
Conditie:Nieuw

LC de duplex 9/125 Single-Mode Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.69 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:9/125 Patch Cord Cable
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De lage Grote Hoeveelheid van de Adapter van de Vezel van het Verlies D4/mm van de Toevoeging ...

Prijs Unit: US $ 1.2-1.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-10001-C
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:D4
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Kabels van het Flard van de Vezel van LC upc-LC Upc de Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-3.99 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTPC SMDX LC-LC 012
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

SMA 905 de Optische Adapter van de Vezel voor de Apparatuur van de Instrumentatie

Prijs Unit: US $ 3.0-3.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:hk-09001-c
Transmissie Medium:Multimode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Distribution FrameNetwerk Apparatuur

LC/Upc-Sc/Upc Singlemode Multimode Duplex Vlakke Vezel Optische Patchcord van 45 Laarzen van de ...

Prijs Unit: US $ 2.5-2.9 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:Flat 45 degree Boots Fiber Optic Patchcord
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Double Core

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1X8 PLC Splitter FC 2.0mm ABS Box van Fiber Optical

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTL PLC Splitter
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:datolink

10m/100m/1000m de Convertor van de Media van de Vezel met Dubbele Vezel Mm 850nm

Prijs Unit: US $ 14 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTLDG2-M
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:Datolink

St/Upc Multimode Simplex Optische Schakelaar van de Vezel van 3.0mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module
Connector Type:ST

DIN/mm de Optische Adapter van de Vezel voor de Apparatuur van de Instrumentatie

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-08001-B
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:DIN
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Waterdichte Vezel Optische Pigitail

Prijs Unit: US $ 1.2-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Water-proof Fiber Optic Pigitail
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

12 van de Uitrusting FC/APC & Fan-out van kernen MPO de Assemblage van de Kabel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO Harness & Fan Out Cable
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Duplex van de Adapter Hybird Sc/APC van de vezel de Optische voor LAN van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-0.8 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-02002-C
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Patchcord St upc-St Upc Sm 9 Duplex 125 met Beste Prijs

Prijs Unit: US $ 1.68-1.98 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:DTPC STSMDX 09
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

12 de Assemblage van de Kabel van de Uitrusting & van de Ventilator van kernen MPO Mu uit

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO Harness & Fan Out Cable
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC de Simplex Optische Hybride Adapter van de Vezel voor de Optische Sluiting van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.5-0.9 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-02003-C2
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

10/100base Tx Ethernet Optical Fiber Media Converter

Prijs Unit: US $ 12.0-45.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DT media converter 03
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Datolink

De Optische Adapter van de Vezel van Sc Sm/APC met Blind

Prijs Unit: US $ 0.3-0.8 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-02012-A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

De beste Optische Schakelaar van de Vezel van Sc Sm van de Kwaliteit

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DT SC connector
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Connector Type:SC-PC
Vorm:Circulaire
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC

Vezel-Opticalal de Communicatie Sc/mm Optische Adapter van de Vezel met Blind

Prijs Unit: US $ 0.3-0.8 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-02012-C
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Sc/LC/FC/St de Snelle Schakelaar van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DT FAST Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Fabricageproces:Gegoten

LC Upc aan Kabel van de Vezel van de Wijze van LC Upc de Duplex Enige Optische Gepantserde

Prijs Unit: US $ 0.88 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Armored Cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, de patch and optische patch cord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index