Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 84/301  
Totaal 9010 producten van ongeveer 250

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

10GB/S XFP 1310nm 10km Optical Transceiver

Prijs Unit: US $ 8.2-12.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTXP311XL-CD10
Handelsmerk:Datocom
Verpakking:20PCS/Plastic Box
Standaard:ROHS
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:851762299

Herz-01012-c de Optische Adapter Van uitstekende kwaliteit van de Vezel Sc-St/mm

Prijs Unit: US $ 0.75-1.25 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HZ-01012-C
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

SFP Optische Zendontvangers

Prijs Unit: US $ 12.2 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSFP Transceiver
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:Datocom

Herz-01023-B de Plastic Optische Adapter Van uitstekende kwaliteit van de Vezel Sc-FC/Sm/PC

Prijs Unit: US $ 0.45-0.85 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HZ-01023-B
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

De Optische Kabel van de vezel voor FTTX

Prijs Unit: US $ 0.6-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, DDP, DAP, EXW

Model No:fc
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De duplex Openlucht Gepantserde Kabel van het Flard van de Kabel van de Daling van het Type Gyfjh

Prijs Unit: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:ODPC
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Herz-01023-c de Plastic Optische Adapter Van uitstekende kwaliteit van de Vezel Sc-FC/mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.85 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HZ-01023-C
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

De duplex Openlucht Gepantserde Kabel van het Flard van de Vezel van het Type Gyfjh Optische

Prijs Unit: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:ODPC
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Een HK-04001-optische Adapter Van uitstekende kwaliteit van de Vezel LC/APC SimplexLC

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-04001-A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

De beste Optische Schakelaar van de Vezel van Sc Sm van de Kwaliteit

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DT SC connector
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Connector Type:SC-PC
Vorm:Circulaire
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC

Een HK-04002-duplex Optische Adapter Van uitstekende kwaliteit van de Vezel LC/APC

Prijs Unit: US $ 0.5-0.8 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-04002-A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Sc/LC/FC/St de Snelle Schakelaar van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DT FAST Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Fabricageproces:Gegoten

Een HK-04012-optische Adapter Van uitstekende kwaliteit van de Vezel LC/APC

Prijs Unit: US $ 1.3-1.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-04012-A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

1X8 PLC Splitter FC 2.0mm ABS Box van Fiber Optical

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTL PLC Splitter
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:datolink

Herz-01007-B de Duplex Optische Adapter Van uitstekende kwaliteit van de Vezel van PC Sc-FC/

Prijs Unit: US $ 0.95-1.45 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HZ-01007-B
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

10m/100m/1000m de Convertor van de Media van de Vezel met Dubbele Vezel Mm 850nm

Prijs Unit: US $ 14 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTLDG2-M
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:Datolink

Herz-01010-c de Optische Adapter Van uitstekende kwaliteit van de Vezel van fC-Sc mm

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HZ-01010-C
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

St/Upc Multimode Simplex Optische Schakelaar van de Vezel van 3.0mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module
Connector Type:ST

HK-02012-de Optische Adapter Van uitstekende kwaliteit van de Vezel Sc/Sm/APC met Blind

Prijs Unit: US $ 0.3-0.8 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-02012-A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

De Simplex Optische Adapter Fbier van het Metaal fC-Sc

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-AFCSCM
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

HK-02012-c de Optische Adapter Van uitstekende kwaliteit van de Vezel Sc/mm met Blind

Prijs Unit: US $ 0.3-0.8 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-02012-C
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

SFP+ de Module van de zendontvanger

Prijs Unit: US $ 8.5-15.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSB3412L-CD20
Certificaat:CE,ISORoHS
Gebruik:Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoonLaptop
Type:Vast
Informatie inhoud:Gegevens
Conditie:Nieuw

Herz-01006-de Optische Adapter Van uitstekende kwaliteit van de Vezel Sc-FC/Sm/APC

Prijs Unit: US $ 0.55-0.95 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HZ-01006-A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

12 van de Uitrusting FC/APC & Fan-out van kernen MPO de Assemblage van de Kabel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO Harness & Fan Out Cable
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Patchcord St upc-St Upc Sm 9 Duplex 125 met Beste Prijs

Prijs Unit: US $ 1.68-1.98 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:DTPC STSMDX 09
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Herz-01006-c de Optische Adapter Van uitstekende kwaliteit van de Vezel Sc-FC/mm

Prijs Unit: US $ 0.55-0.95 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HZ-01006-C
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Waterdichte Vezel Optische Pigitail

Prijs Unit: US $ 1.2-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Water-proof Fiber Optic Pigitail
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Herz-01007-de Duplex Optische Adapter Van uitstekende kwaliteit van de Vezel Sc-FC/Sm/APC

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HZ-01007-A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

De Optische Schakelaar van de Vezel MTRJ

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:MTRJ Fiber Optic Connector
Structuur:MT-RJ
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Lassen

12 de Assemblage van de Kabel van de Uitrusting & van de Ventilator van kernen MPO Mu uit

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO Harness & Fan Out Cable
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, de patch and optische patch cord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index